Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

WYBRAŁAM, WYBRAŁAM sukienke - wkońcu !!

Polecane posty

No coz mnie sie bardzo podoba, wrecz jestem razem z moim partnerem zachwycona. nigdy nie bylam skromna, lubilam sie pokazac oraz miec cos oryginalnego. dziekuje za wszystkie komentarze (nie ukrywam ze przykro sie mi zrobiło) jednakze ja to bardzo szanuje gdyz kazdy ma prawo do własnego zdania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka z parcy oszalała na jej punkcie jak ja tylko zobaczyla wiec to o czyms swiadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po 2 nie sugeruj sie wypowiedziami innych, jednej sie spodoba innej nie co tu duzo mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się nie podoba.Jak dla mnie zbytno mhh nawet nie wiem jak to określić-strojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze bedzie do mnie pasować... Oczywiscie wszytko okaze sie przy przymiarce. nie podobaja mi sie kiecki typu topielica, worek pozawijany, albo smukła gidyja ( co za okreslenia hehe) nie wiedzialam jak tonapisac podam przyklady: http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1472&cmd=show_item&pos=1&shift=2 http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1189&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 http://www.suknie-slubne.pl/pl/atelierdiagonal.php?s=333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, jak dla mnie za duzo w niej przesady, wyglada jak balowa nie slubna, poza tym nie bedzie widac panny mlodej, ja bym sie czula w niej przebrana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat wszytskie, ktore pokazalas w tych linkach bardziej mi sie podobaja od twojej wymarzonej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze czemu tak po niej jedziecie to jej wybor i to ona ja zalozy wiec nam nic do tego baby sa jednak straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynka mi się twoja suknia bardzo podoba :) owszem jest bardzo strojna ale z klasą :) z pewnością nie będzie się podobać ta sukienka dziewczyną które są w typie \" szarej myszki\" ale powinnaś najpierw ją przymierzyć i zobaczyć jak w niej ty wyglądasz i jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nekatrynka nie przejmuj się :) kazdy ma inny gust ja ci pisalam dla mnie jest sliczna ale moglaby byc bez tylu kwiatkow ale to ty masz sie w niej czuc cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrennnnka
nektarynko, sukienka, którą wybrałaś jest delikatnie mówiąc "przesadzona". Aż kipi z niej bogactwem, a to nie jest oznaką klasy, lecz kiczu. Jeśli jednak zdecydujesz się ją zakupić, to dobierz do niej bardzo skromne dodatki, czyli welon bez koronek, lamówek itp rzeczy, buciki gładkie i koniecznie pamiętaj o wiązance-pwinna być bardzo skromna. Bo bardzo dużo dziewcząt zapomina o zachowaniu harmonii w ubiorze ślubnym, bo chcą pokazać, czego to one nie mają, i wychodzi, że jedynej rzeczy to GUSTU. Ja nie jestem typem szarej myszki, a jednak ta sukienka mi się zdecydowanie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli245
Może któraś jest zainteresowana kupnem sukni z koronkowymi rękawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ta stronka nie dziala co podalas link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynka, czego ci brakuje, ze wybralas sukienke, ktora TYLKO szokuje zamiast zachwycac? Od jakiego mankamentu urody lub od czego chcesz odwrocic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka
tragiedia:P jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest tragiczna
:-o przepraszam że tak prosto zmostu ale takie mam wrażenie. Zwłaszcza okropnie wygląda to nadźganie tych kwiotków i to co na nich leży-> ta sterta pomarszczonego materiału. Zero delikatności i skromności:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link dziala, te procenty trzeba usunac. panna ma racje, zobaczysz na prawdziwej pannie mlodej to sama jej przyznasz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ale to tez nie jest tak ze na kazdym zle wyglada to zalezy od figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tutaj macie ewidentny przyklad ze KAZDEMU nie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ale to ze akurat tej pani nie pasuje na zdjeciu nie znaczy ze nektarynce nie bedzie pasowala uwierz mi ze widzialam juz osobe w takiej sukience i wygladala pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! tu juz jest lepiej ;) ja mam podobna figurke, i tez bede miec taka bezowa suknie,no ale nie kazdy moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no wlasnie dkatego mowie ze zalezy od figury panny mlodej bo wiadomo nie kazdemu pasuje dana sukienka...no nie ktorzy widocznie sa tak podnieceni dana chwila ze nie potrafia ocenic siebie krytycznym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
i wazne tez sa dodatki zeby nie przesadzac przy takim typie sukienki ... wiadomo welon bez lamowki jak juz ktos tutaj napisal i bardzo skromny bukiet bo za duzo kwiatkow na sukni juz jest :) ... no a na peno nie pasuje osobie ktorej piersi sie wylewaja spod gorsetu :) ... mysle ze tam w salonie gdzie sa odpowiedni profesjonalisci to potrafiliby doradzic w czym dobrze w czym nie..widac tej jednej pani nie udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ten link ma byc odzwierciedleniem tej sukienki haha ? zupelnie inaczej upiety doł i wszytko ... prosze juz naprawde nie wpisywac sie w tym temacie, postaram sie go skasowac bo naprawde strasznie mi przykro ale sama prosilam o komentarze... niczego mi nie brak w moim wygladzie jestem bardzo ladna dziewczyna.. bez kompleksow... dziekuje za wypowiedzi, dziekuje za mile zdania... szanuje to ze lubicie jak sukienka przypoomina wyklad szaty ksiedza , wasza sprawa... nie chce sie czuc jak meczennik w ten jedyny dzien ta sukienka mi sie bardzo podoba i zakupie ją :) bez wzgledu na to co mi jeszcze napiszecie.. dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kompleksow haha
Wazyłam: 75 Ważę: 72 1 Cel to 6 z przodu 2 Cel to 62 -65 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×