Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

WYBRAŁAM, WYBRAŁAM sukienke - wkońcu !!

Polecane posty

Gość dobrennka
PONAWIAM: Jeśli jednak zdecydujesz się ją zakupić, to dobierz do niej bardzo skromne dodatki, czyli welon bez koronek, lamówek itp rzeczy, buciki gładkie i koniecznie pamiętaj o wiązance-pwinna być bardzo skromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plumisia
jak wszystkie kiecki z Apartu, ta też jest super. Bardzo polecam tą firmę, ponieważ mają bardzo gustowne, wyjątkowe rzeczy, są z bardzo dobrych materiałów i dobrze odszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nektarynka tylko niepotrzebnie chcialas uslyszec komantarze bo to bylo do przewidzenia ze tak sie skonczy ze bedziesz zazchwycona suknia przeczytasz kilka komentarzy i tylko sie zdołujesz, niesttey urok kafeterii i bab co tu duzo mowic:( pomimo wszystko jak ci sie podoba ta suknia to ja kup!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta suknia to jest dobra na jakeis eleganckie przyjecie ale za skromna na slub jakdla mnie ale to oczywiscie moja opinia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nekatrynka ale nie mozesz od razu kazdego wrzucac do jendego wora przeciez bylo pare dziewczyn ktore powiedzialy ze ladna sukienka..wiadomo z ekazdy ma inny gust jedne wola sukienki skromniutkie inne z wieloma dodatkami..tyle ile jest ludzi tyle jest gustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladna ta sukienka
a i modelka wyglada jak z rodziny adamsow zrob jeszcze wesel w zrujnowanym zamku to bedzie w sam raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
sory ale ten komentarz byl przegieciem...rozumiem ze moze ci sie nie podobac suknia nektarynki ale glupie komentarze zostaw dla siebie... poza tym skad mozesz wiedziec jak ona w niej bedzie wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
nektarynko przymierz suknię i zobacz sama czy ci pasuje fason, czy jej bogactwo nie przygasza Twojej urody i ogólnie jakie robi wrażenie:) Jak wszystko gra, śmiało bierz w niej slub, czuj się piękna i bądź szczęśliwa bo ślub bierze się z ukochanym, a sukienka to tylko dodatek. I tak każda panna młoda wyglada pięknie:) A sukienka jak na strojne bezy jest śliczna. Całkowicie nie w moim stylu ale to już zależy od gustu i typu urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynnka
dlaczego ty sobie taka krzywde robisz na wlasnym weselu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
jezu jaka krzywda ludzie zorzumcie jej wybor ona ma sie czuc w niej dobrze kazdy ma inny gust?? a moze z zazdrosci ..widzialas w tej sukni ze od rauz mowisz ze sobie krzywde robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj mnie droga
przedmowczyni: spojrz na jej stopke! podala swoja wage i wzrost. Ewidentnie to kawal baby i ta suknia jej nie bedzie pasowac! bedzie tak mniej wiecej wygladac jak ta na zdjeciu z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Nektarynko
suknia śliczna, bo, chociaż dość strojna, to z klasą i w dobrym, "niebezowym" guście. Ale zanim kupisz, koniecznie przymierz. I moim zdaniem bez welonu i bez bukietu. Chyba nie ma przymusu posiadania tych atrybutów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
jakiem niebezowym jak beza jaks ie patrzy!! plus ogrod na biodrze zastanowcie sie jak to bedzie wygladac na pulchnej dziewczynie, jak jest autorka topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Nektarynko
Nie, określenie "beza" nie jest tu właściwe. Sukienka w swoim stylu należy do tych szlachetniejszych. A co do figury - zawsze trzeba sprawdzić, czy to, co leży pięknie na modelce (często popodpinane, gdzie tylko się da, żeby ładnie wyszło na zdjęciu), równie pięknie będzie leżało na nas. Dlatego napisałam, żeby Nektarynka przymierzyła. No i ja jednak naprawdę zrezygnowałabym z bukietu i welonu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze w ktorym miejscu ja pulchna jestem to nie wiem. mam 172/3 cm i 68 kg wagi na ten moment. Naprawde lubie swoje ciało a to ze czlowiek sie odchudza to nie oznacza ze ma kompleks bo rownie dobrze moze to robic dla wlasnego zdrowia tak jak robie to ja bo przestawiam sie na zdrową zywnosc.... ehhh dziekuję za te ostatnie opinie miło mi :) tez nie uwazam zeby to bylo jakies bezowate... dowiedzialam sie juz jaka cena itp czekam na szczegoly w mailu. Pozdrawiam wszytkie Panny Młode : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez oczywiscie ze musze najpierw przymierzzyć.. jesli bede w niej wygladac nie tak jak sobie wyobrazam to absolutnie jej nie wezme :) ale jesli bedzie dobrze wszytko to biore i nie patrze na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
ale on a naprawdę jest brzydka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szlachetniejszych? Chyba nie znasz okreslenia tego slowa. Nektarynko, przepraszam, jesli Cie uraze, ale Twoja suknia jest szpetna. Gdyby nie te kwiaty, wszystko byloby ok. W tej wersji nie zachwyca, jedynie szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ja chyba
jestem jakaś inna, widze, ze wiekszosć kobitek w tym roku nastawia sie na bogato zdobione suknie, a ja wręcz przeciwnie, szukałam skromnej ale eleganckiej, takiej, która będzie dobrze na mnie leżeć, w której nie będę się czuła jak beza. Znalazłam taką, choć na zdjęciu naprawde nie wy\gląda ona imponująco, ale na żywo prezentuje się pięknie.. hmm ale każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele mele
Mnie się ta sukienka podoba :). Sama bym jej nie kupiła, bo należę raczej do osób, które nie lubią rzucać się w oczy (choć na własnym weselu to nieuniknione:) ). Ale rzeczywiście, przy tym nakładzie ozdób i ozdóbek trzeba mieć w sobie to coś, żeby nie zatonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro he
ja uwazam ze sukienka nektarynki jest bardzo ciekawa,nie wyglada tandetnie,ale ja bym np usunela to cos kolo szyji i pare kwiatkow,a i tak bedzie bardzo zdobiona.i jest myslne ze sukienki z szerokim trenem nie leza dobrze na wysokie dziecwzyny,wrecz przeciwnie,bo u niskich biust,talia i pupa to odleglosc jakis 30 cm,i wygladaly by smiesznie,zreszta popatrzcie na te aukcje na alegro,jak jest niska dziewczyna i ma taka duzo suknie wyglada smiesznie,ale jak ma ponad 170 to bardzo ladnie. mnie osobiscie podoba sie ta http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&item_id=1472&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Właśnie dzwoniłam do jednego salonu \'\'CARMEN\'\' w Warszawie cena sukienki tam to 2.900 zł wypozyczenie 2.000zł ale babka mowi ze nie oplaca sie wypozyczac... za mala roznica itp. tez tak uwazam... wole ja pozniej sprzedac w Anglii I co mnie bardzo ucieszylo... te kwiaty mozna poodpinac i puscic dol albo mozna je zredukowac i zmienic kolorystyke np na jaśniejsze ... mozna robic wiele kombinacji tam z dołem :) jest w roznych kolorystykach w bieli , cappuccino, i ten co ja mam ; ) ma on elementy zlota jasnego ktorego nie widac na zdjeciu. W moim miescie w lodzi rowniez znalazlam te kolekcje , zadzwonilam i cena to 2.800 zl :) wiec nie musze jechac do warszamy :) Kupie ja ale troszeczke zmienie ten dol odepne pare kwiatkow oraz zmienie ich kolorystyke ;) jestem szczesliwa, bez wzgledu na to co powiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brown eyed girl..
i bardzo dobrze,, fajnie ze masz wymarzona suknie,wyglada tez na duzo drozsza niz 2900...poodpinaj niektore kwiatki,i to cos na dekolcie wokol szyi,a zamist niego subtelny wisiorek,albo najlepiej nic. zycze wspanalego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he no wiesz wzrost 173 i
waga 68 to dużo i nie mów że jesteś szczupła bo tak prawdopodobnie nie jest a ta suknia pasuje szczuplutkiej osobie. Mam 174 i waże 59 i jestem szczupła. To jest prawie 10 kg mniej a chuda nie jestem absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś
chuda popraedniczko .... hahahahaha.... bardzo chuda. masz niedowagę więc nie porównuj normalnych dziewczyn z soba bo one przy tobie zawsze będą "grube" hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he no wiesz wzrost 173 i
właśnie nie mam niedowagi bo napisałam że jestem szczupła ale nie chuda. A ty poprzedniczko poczytaj zanim coś napiszesz bo są osoby o grubej kości i nie. Osoby o grubej kości przy moim wzroście powinny ważyć 62-64 a osoby nie o grubej kości 58-62. Więc twoje komentarze głupkowate są zbędne:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he no wiesz wzrost 173 i
jej BMI też wyhodzi w górnych granicach prawidłowy ale juz nie jest to osoba szczuplutka a ja napisałam i zresztą każdy to wie że najlepiej w takiej sukni wygląda osoba szczupła. Osoby troszkę bardziej przy kości nie powinny kupować taaaakich bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bravobravwa
przepiekna ta suknia!!!! tez taka chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×