Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nektarynka87

WYBRAŁAM, WYBRAŁAM sukienke - wkońcu !!

Polecane posty

Gość mi już nikt nie uratuje
Mnie się nie podoba. Ale najważniejsze żeby to Tobie się suknia podobała!:) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinek
Gratulacje Nektarynko 🌻 Suknia jest śliczna, bardzo strojna, bogata, ale w dobrym stylu. Na pewno będziesz pięknie wyglądać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrowersyjna ta sukienka, bo już 2 takie tematy o niej były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siodma rano ... tez mi sie podobala ale jak pokazalam narzeczonemu to powiedzial ze tragiczna ze wyglada jak stozek... a ta ktora wybralam bardzo mu sie podobala.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda zielona
No cóż..ja takiej bym nie założyła ale najważniejsze, żeby tobie się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjojo
z twoją tuszą będziesz wyglądała w niej groteskowo, że też ludzie nie biorą pod uwagę takiej kwestii jak figura, po prostu podoba się i musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się także nie podoba za dużo jej, jest przeteatralizowana, niewiadomo na czym skupić uwagę: czy na wzorze na ramieniu, czy ta oryginalnie wykrojonym gorsecie, czy na tym efekcie narzucanego wszystkiego na dolnej części. wydaję mi się, że odwraca uwagę od panny młodej. ale grunt, żeby sie Tobie podobała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi sie przzykro zzrobiło.... bianca jest bardzo ladna z emmi mariage ;) wczesniej tgez o niej myslalam. i o co chodzilo z moja tusza? jestem nie za gruba bo jestem wysoka... a zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nektarynka nie przejmuj sie dogadywaniem o tuszy bo nie uwazam zebys byl ggruba gdyz jestes osoba wysoka z tego co idzie wyczytac w opisie :) .. nie musi ci byc przykro bo wazne zebys ty sie w niej super czula :) mi by sie bardzo podobala gdyby nie tyle kwiatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kleidostar bardzo ladna sukienka :) a jesli mozna wiedziec ile dałaś za sukienke w tym salonie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nektarynko...nie wiem,jaką masz sylwetkę,ale sukienka wybrana przez Ciebie ma dość charakterystyczny kształt... Nie każdej może pasować. Mam nadzieję,że Tobie tak :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nektarynko a skad jestes ?? :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajajaggg
Ooooooooo boooooosh..... jak z operetki. Albo kabaretu. Miałabym problemy z zapanowaniem nad twarzą na twój widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie te sukienki sa piękne.. ahh... nekratynko? urodzilas sie w 1987 i juz bierzesz ślub :> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hajajaggg to jaką ty byś wybrala??? jak ci sie sukienka nekatrynki nie podoba...wiem ze nie musi sie kazdemu podobac ale podaj swoj typ....hehe pewnie ta co ja wybralam wedlug ciebie tez jest jak z operetki ale mniejsza o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto......
dziewczyny...sukienka powinna pasować do twarzy, sylwetki...powinno się ją przymierzyć. Nie każda dziewczyna o tej samej wadze i figurze będzie dobrze wyglądała w tej samej sukience. Ja mam koleżankę - 1 kg róznicy, wzrost ten sam - ja mam duży biust, słabe wcięcie w talii, a ona potężne nogi i biodra. Do śubu musiałyśmy mieć kompletnie inne sukienki. Mnie osobiście wybrana przez ciebie sukienka się nie podoba -- uważam ze pasowałaby tylko do filigramowej i malutkiej dziewczyny. Jest zbyt "ciężka" i strojna. Ale o gustach się nie dyskutuje. Najpierw ją przymierz po prostu i popatrz w lustro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no to jest wiadome ze nie do kazdego wybrana sukienka przez nekatrynke pasuje trzeba przymiezyc i tyle :) .. z reszta to nie tylko z sukniami slubnymi tak jest ale i z inna odzieżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________*
sukienksa zupełnie nie w moim stylku, za bardzo bezowata i za dużo w niej dodatków, ale to TWOJA sukienka i ma się przede wszystkim TOBIE podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszytskim za dużo dodatków, aplikacji etc Gdyby to wszystko wyrzucic bylaby OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ta jest sliczna co podalaś :) chociaż ja już mam wybraną tzn jeszcze nie zamówioną bo jeszcze mam dużo czasu no i moze się coś piękniejszego ukaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×