Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

hej dziewczyny właśnie wrócilam z wielkich zakupow robię rodzince jutro moje imieniny, jeszcze póki mam ochote i siłę, potem juz wpraszam sie na wszystkie święta i nic nie robię u siebie, chyba dopiero roczek maleństwa. U nas pogoda sie poprawiła ,wkońcu wyszło słonko. Jeszcze 2 dni i mam USG nie moge sie doczekać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Wszyscy goście już wiedzą o dzidzi, czy ktos będzie miał miłą niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, dzieki za życzenia, z Twoich ust juz poraz drugi, jak składałaś Aniom, poprostu z czwartku przełożyłam na sobote, co do wiadomości o dzidzi juz nie bedzie niespodzianki, w 3 tyg. ciąży po I wizycie i USG juz wszyscy wiedzieli , taka byłam szczęliwa, choc niektórzy odradzali mi tak szybko się cieszyć, a szef mojego męża, mąz też wszytskim się chwalił , śmiał się , że żona jeszcze nie wie, a juz pół miasta o tym mówi, ale to było w formie żartu.:) 🌻13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę udanej imprezy i nie przepracuj się za bardzo! W sytuacji gdy wszyscy sie cieszą na pewno bedziesz czuła się wyjątkowa. I to właśnie jest takie piękne w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, jeszcz raz dziękuje, zamilkłam , ponieważ wiełam sie za przygotowania, coprawda nie warjuje wszystko robie mało pracochłonne, ale i na to trzeba czas poświęcić, ale widzę , że u innych cisza, i na topikach sasiadujących , czyi styczeń i marzec częściej zaglądaja mamusie, a najpewniej jak skończą się wakacje i u nas zacznie sie ruch, a ja pójdę do pracy i będe wtedy mieć mniej czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzisiaj wyjątkowo kiepsko sie czuję, może to przez tą zmieniajacą się pogodę :-( a jutro chcę w Bieszczady jechać, mam nadzieję że będzie lepiej.. anted baw się dobrze i doceniaj że rodzina jest z Tobą, to bardzo dużo..moja też niby jest ze mną ale wstydzą się powiedzieć dalszej rodzinie bo to nieślubne dziecko:-( niestety ten stereotyp nadal mocno jest obecny w naszym społeczeństwie..no cóż, ja na pewno będę się starać być jak najlepszą matką :-) kolorowych snów dla wszystkich i pewnie do usłyszenia za kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, jak zaglądniesz jeszcze przed wyjazdem to życze ci udanego pobytu w Bieszczadach, wspaniałych widoków, i obyś się lepiej poczuła, a rodzinką się nie martw, maja na to aż 9m-cy aby się oswoić z suyuacją, a znając życie jak maleństwo przyjdzie na świat, niebędą sie mogli nachwalić całemu światu tak to już jest, moi też dawno jeszcze temu, tak srednio cieszyli się z mojego narzyczonego,a teraz świata poza nim nie widzą, i najlepszy kumpel mojego ojca, czasami sobie tylko zadaję pytanie dlaczego niemogło byc tak odrazu :), też baw się dobrze, pa ❤️13 tc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anted :-) mam nadzieję że będzie tak jak mówisz.. plecak spakowany, buty założone czas wyruszyć w bieszczadzkie górki:-) oby tylko pogoda sie udała.. do usłyszenia za kilka dni..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Spędziłam dzisiaj aktywnie przedpołudnie. W Gdańsku zaczął się Jarmark Dominikański, więc pojechaliśmy zobaczyć tegoroczne ciekawostki. Spacer uliczkami połączony z oglądaniem trwał 2 godziny. Ale niestety jarmark z roku na rok robi się coraz słabszy. Mnóstwo wystawców ma towary podrabiane lub robione na starocie. Całe szczęscie, że nadal wystawiają się jacys plastycy, rękodzielnicy, to jest na co popatrzeć. No i te stoiska z jedzeniem - głównie grill. Powiem szczerze, że zapach mocno sie przenikały i raczej mnie odrzucały. Wiecie, co? Zastanawiam sie jaki wpływ ma płeć dziecka na nasze ochoty na rózne rzeczy i to jak znosimy ciążę. Fajnie byłoby to porównać i może zobaczyłybyśmy czy jest ziarno prawdy w tym co po ochotach i wyglądzie wnioskują babcie, ciocie itp. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! Ponawiam pytanie, co do usg genetycznego w 12 tygodniu. Czy któras je juz robila? Nie wiem czy sie na nie wybrac dodatkowo, podobno warto. Dajcie znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!:) Oj, przyjechał mój mąż na weekend (z kontraktu) i nie miałam czasu zajrzeć na topik:) Czuję się ok, mdłości żadnych, zachcianki w postaci maślanki, soku pomidorowego i kapusty kiszonej:) Nikito, ja idę na badania prenatalne 3 sierpnia, czyli w piątek. Po wszystkim napiszę co i jak. Już wcześniej pisałam, że wybieram się na nie z własnej woli i ciekawości, bo będę spokojniejsza. Mój ginekolog jak najbardziej poparł moją decyzję o badaniach prenatalnych. Uciekam do męża, muszę go wytulać, bo jutro wieczorem wraca do pracy:) Pozdrawiam Was serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze to badanie zrobic bo pzeziornosc karkowa byla za duza. Troche sie martwie, ale wiem , ze bedzie dobrze. Lekarz powiedziala mi, ze widziala gorsze wymiary a dziecko zdrowe bylo. Mam miec to badanie w poniedzialek albo we wtorek. Oczywiscie mam rozne mysli, ale jakos dziwnie spokojna jestem. Jednak bylam w szoku jak mi to powiedziala, siedzialam u niej jakies 40 minut. Trzymajcie kciuki, zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielny poranek! Jak samopoczucie? Ja mam dzisiaj jakieś dziwne lęki o moją dzidzię. Nie mogę już doczekać się wizyty. A to jeszcze ponad tydzień. AnnaSzn i Jokas - dajcie znac jak przebiegały wasze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jokas, nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze, my tez wszyscy czekamy na twoje pozytywne rezulaty ( tylko takie wchodzą w opcje :)) dzięki jeszcze raz wszystkim za życzenia, impreza sie udała, rano padał deszcz aż do 13 a, my mieliśmy zacząć o 14, gości przywitały jeszcze chmury, ale już o 15 świeciło piękne słońce i taka piekna ciepła pogoda dopisała nam do końca, tak wogóle ta ja balowałam do 1 w nocy oczywiście ja bezalkoholu( już poza domem), i wcale się nie czułam zmęczona, jedzonko sie udało , atmosfera też :), dostałam podobno super krem na rozstępy, potem wam podam nazwę, poniewaz zostawiłam w pokoju gdzie spi nasz gość. wczoraj w Ustce, wystawiali pod gołym niebiem, przez teatr dramatyczny \"Romeo i Julia\", wspaniałe przedstawiene, prawie 2 godziny, dlatego ta moja impreza tak sie przeciągnęla, ponieważ zaczeło się o 22 i skończyło przed północą, ale coś wspaniałego. Sylwia 72, ja nie znam jeszcze plci, ale co do zachcianek, to wogóle nie ciągnie mnie do słodkiego, deserów itp., raczej jadłabym konkretne posiłi, warzywa,dobrze przyprawione, ale znowu odrzuca mnie zapach smażonych kiełbasek na tłuszczu na patelni i innych mięs, jeśli jest to taki intensywny zapach smażonego , a płci jeszcze nie znam, więc zobaczymy czy to smaki na chłopca czy na dziewczynkę :) 🌻13tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokas - nie martw się musi być dobrze. to badanie jest bardzo trudne i wymaga precyzji a czesem decydują milimetry... zrób te dodatkowe badania i bądź dobrej myśli. Ja jeszcze w całości, ale inne dziewczyny sie już rozypały :)) w piatek 3 sierpnia idę na wywołanie (curzyca insulinozależna). Wszystko będzie dobrze. głowa do góry !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - fajnie, że wieczór był udany! Teraz powinnyśmy mieć jak najwięcej takich przyjemności. A co do teatru - to w Gdyni od wielu lat jest na plaży scena letnia Teatru Miejskiego, wiec wiem o co chodzi. Naprawdę świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaks nie martw sie napewno będzie dobrze. Ja chyba tez wybiore sie na te badania, zaszkodzic nie zaszkodzą a będziemy tylko spokojniejsze. Te pomiary to faktycznie milimetry, naprawde precyzyjny lekarz nadaje sie do usg genetycznego. Ja mam takiego we Wrocławiu, a to ze Świnoujscia za daleko. Przeprowadzilam sie tu rok temu i bidna jestem bo nie znam zadnych specjalistów. Ile ja bym dala zeby pójść do teatru, tutaj w tej miescinie nic nie ma, kompletnie :-) . Anted22 zazdroszcze... Dzisiaj niedziela, piękna pogoda, trzeba isc na spacerek rozruszac dzidziusia. Jakis malo ruchliwy jest, bo na usg tylko przez chwile poskakał, śpioch jakis. Ja licze po cichu na chlopaka, tez nie mam ochoty na slodkie, chyba na nic nie mam ochoty... Opócz ogórków kiszonych, masakra, w przeciągu dwóch dni zjadlam 3 słoiki to lekka przesada haha. Pozdrawiam wszystkie mamy, najgorszy okres chyba mamy za sobą, Joaks głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do AnnaSz: Mam prosbe, chcialam sie umówic na usg genetyczne i dzwonilam pod numer który kiedys podalas do szczecina, ale tam nikt nie odbiera. Sprawdz prosze jeszcze raz numer i zobacz czy jest prawidlowy oki? Jak mozesz napisz mi ponownie. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikito, numer podałam ci dobry, ale rzeczywiście trudno się tam dodzwonić. ja chyba zdołałam za 20 razem i się zarejestrowałam na badania. Próbuj dalej, w końcu odbiorą łaskawie słuchawkę: Poradnia Genetyczna Połabska 4 70-115 Szczecin tel.: 91 466 15 52 Ta poradnia mieści się na terenie szpitala na Pomorzanach. Też uważam, że tak ważnych dla dziecka i przyszłej mamy pomiarów powinien dokonywać specjalista i bardzo dobry ultrasonografista. Niestety, nie każdy ginekolog potrafi czytać obraz USG i prawidłowo dokonywać pomiarów, no i potem straszą te biedne matki:) Pozdrawiam Was dziewczynki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam mija dzień? Ja spędziłam go bardzo miło, dużo ruchu na świeżym powietrzu. Ale nadal mam te lęki. Sama nie wiem skąd sie wzięły. Może stąd, że nie mam żadnych objawów a brzuch nie rośnie. No i zakradł się pesymizm. Zaniepokoił mnie też wpis SoldeLuny. Nie wiem czy dobrze go odczytuję, ale obawiam się, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu marcówka 2008 proszę powiedzcie jak długo - czy jeszcze - trwały u was wzdęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AnnaSZn: dzieki wielkie, powalcze jeszcze jutro, moze uda mi sie dodzwonic, choc slabo widze swoją rejestracje, usg genetyczne robi sie do 13 tygodnia, wiec mam zaledwie 2 zeby mnie gdzies wcisnęli. Moze sie uda. Do Sylwia 72, nie martw sie na zapas. Ja tez nie mam żadnych objawów, kompletnie. Poza siusianiem, no moze czasem mnie zamuli. A bylam u lekarza i wszystko jest w najlepszym porzadku. Każda z nas inaczej przechodzi ciąże, nie ma co sie sugerowac czyimis objawami. Tak juz jest, burza hormonów, raz sie cieszymy, raz placzemy. Mnóstwo rozterek, nie bez kozery ktos wymyslił powiedzenie \"marudzisz jak baba w ciąży...:-) Będzie dobrze, i tego sie wszystkie trzymajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do AnnaSZn: dzieki wielkie, powalcze jeszcze jutro, moze uda mi sie dodzwonic, choc slabo widze swoją rejestracje, usg genetyczne robi sie do 13 tygodnia, wiec mam zaledwie 2 zeby mnie gdzies wcisnęli. Moze sie uda. Do Sylwia 72, nie martw sie na zapas. Ja tez nie mam żadnych objawów, kompletnie. Poza siusianiem, no moze czasem mnie zamuli. A bylam u lekarza i wszystko jest w najlepszym porzadku. Każda z nas inaczej przechodzi ciąże, nie ma co sie sugerowac czyimis objawami. Tak juz jest, burza hormonów, raz sie cieszymy, raz placzemy. Mnóstwo rozterek, nie bez kozery ktos wymyslił powiedzenie \"marudzisz jak baba w ciąży...:-) Będzie dobrze, i tego sie wszystkie trzymajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nikita! Mam nadzieję, że to tylko taki jednodniowy paskudny nastrój. A co do usg genetycznego - to tez chciałabym zrobić. Poszukam czegoś w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie ja jedna wkręcam sobie, że coś się złego dzieje. Też nie mam żadnych specjalnych objawów - mdłości odeszły, brzuch nie boli, tylko sikam często. Ale musimy sobie powiedzieć, że to tylko nasze chore jazdy i strach o dzidzię:) Pewnie Sylwio masz jednodniowy spadek nastroju;) W końcu pogoda szaleje, przechodzi front i możemy czuć się gorzej. Do fressia: zaparcia mam nadal, choć to już prawie 12 tydzień. Boldaloin trochę pomaga, biorę jedną tabletkę dziennie. Do Nikita: Próbuj dzwonić do tej poradni (z uporem maniaka), oni tam pytają w którym tygodniu jesteś i obliczają, kiedy najlepiej zrobić badania. Na pewno cię zapiszą i przyjmą w odpowiednim czasie. Ja w piątek będę dokładnie w 11 tygodniu i 3 dniu. Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkied mamuski - i po urlopie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×