Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

własnie zrobiłam próbę, czy u mnie jest jakaś wydzielina i na razie nic, ale chyba na to jest jeszcze czas, a wasz organizm juz zawczasu przygotowuje się do tej przyjemności jaką jest karmienie, więc nie ma o co sie martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 ty juz jestes w 19 tyg i nic nie masz ja nawet nie w 18 i mam hmm... chyba ze lekarz mi zle cos policzyl bo Jenny sporo wiecej niz my jest w ciazyi to ma..hmmm dziwne.moze moja dzidzia starsza jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solenizantce wsztstkiego o czym tylko marzy... A pamiętnik faktycznie super. CHyba sobie zamówie, ale za jakiś czas jak maleństwo podrośnie... Ja tez nie mam tej wydzieliny, tez sprawdzałam haha, ale ja jestem sporo niżej od was bo to 16 tydz, więc nie wiadomo jak będzie w 19 tym :-) U nas pogoda była nawet nawet, wrócilam ze spacerku po lesie z psem, czytalam gdzies ze trzeba dużo chodzić. Ogólnie sie mało ruszam ostatnio więc spacerki jak najbardziej wskazane. Ja przytylam narazie z 3 kg, ale coś czuje ze spokojnie dobije do 20 tki. Brzuch mi ciągnie na maksa, chyba nie nadąża rosnąć za maleństwem... Ide posiedzieć trochu przed tv, odpocząć... Acha, i poczulam chyba pierwsze ruchy z samego rana... Cudne uczucie... Miłego wieczorka mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wydzielinę, chyba za pierwszym razem cos kiepsko sprawdzałam, ale jest jej malutko i taka prawie przeźroczysta, tak prawie jakby sie kropelki potu tam pojawiały, to chyba poczatki, dziewczyny a moco wyciskacie ,czy leciutko, żeby leciało, ja sie troche muszę przyłożyć, a brodawki wokól chyba nic sie nie powiększyły , tylko pociemiały,a na filmach widze że są takie duże,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja nie z ciepłych tylko z wilgotnych i deszczowych tj z Anglii 9 luty ja jestem w 19 za 3 dni 20tc w/g usg a ostatnia miesiaczke miałam w marcu ale termin mam na 28 styczen Anted ja biorę piers w dwa palce srodkowy i wskazujacy..jak do karmienia piersia i naciskam nie tylko sutki i brodawki ale cała piers...I nie ma tego duzo jak za długo cisne to nic nie ma sa to małe kropelki takie własnie jak napisałas jakby potu..gdzie niegdzue bezbarwne ale i gdzie niegdzie mleczna lub koloru masełka hehe nie wyglada apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Jennny za radę, ale u mnie to chyba początki,poniewaz to sa naprawdę kropelki i bez koloru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uch dwa dni nie zagladalam i tyle czytania :) Jubilatkom sto lat życia, łatwego porodu i zdrowych pociech :) Calkiem sporo wrzesniowych panienek na tym forum sie spotkało, bo i moje urodziny za kilka dni. obsluchalam swoje brzucho stetoskopem bardzo dokladnie i jedyne co uslyszalam to jelitowe gulgoty:( Bardzo dawno juz nie czulam ruchowi zaczynam sie martwic. A moze wtedy to mi sie tylko zdawalo... dzis mialam \"zastrzykowy dzien\" w zwiazku z tym jestem jeszcze bardziej do kitu niz zwykle. Cale szczescie to przedostatni Kaprogest, bo jeszcze troche i nie mialabym na czym siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny oj pewnie odliczasz juz te 4 tyg. ja tez tak mialam a teraz tak sie ciesze.....u mnie nie jest az tak cieplo teraz tyko przez kilka dni nareszcie nie padalo i mozna bylo wyjsc z domu tylko w bluzie i w miare przyjemnie jest:)a do Polski zabieram same cieple rzeczy bo mama mi mowila ze dosc chlodno ma byc😭 a tak chcialam nad morze pojechac:(( a co do tej wydzieliny to ja mialam to juz wczesniej nawet bylam z tym u lekarza ktory powiedzial mi ze nic sie nie dzieje (mialam to jakies 2 lata temu i nie bylam w ciazy)a teraz mialam tez nie dawno to jakies 2 dni i mysle ze teraz to zaczynaja w organizmie jakies zmiany zachodzic i tez mi sie wydaje ze to jest siara.ja poprostu tego nie ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale siara....hehe Katarina ciepłe rzeczy do Polski sie przydadza...ale ciesz sie ze nie mieszkasz na południu(Zakopane) bo tam zima tego lata panuje heh(z tego co pamietam,to z olsztyna jestes?? jak sie pomyliłam to przepraszam;) ja dzis miałam dizen pod tytułem chce miec juz moja dzidze na wierzchu hehe cały dzien marudziłam tak mnie cos naszlo od poniedziałku(20tc) czyli połowa za mna...jeszcze tylko drugie tyle a tak szybko zleciało... Zycze miłej nocki...dobranoc I dzien dobry skowronkom ktore beda tu o swicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny jestem ze szczecina:) a tak ogolnie to strasznie sie teraz nudze i chce zeby dzidzia mnie kopnela chce i juz to moja dzisiejsza zachcianka:Pwiem wiem glupol ze mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zupełnie dwa rózne kierunki nie wiem czemu mi sie pomyliły.. heh fajnie masz bo od granicy blisko do domu ,ja jestem z Elblaga wiec poł polski jeszcze musimy przejechac by byc w domku! A co do kopniaczków to zaczynam sie zastanawiac jakie to uczucie...bo ruchy to juz wiem jakie bo dzidza nie daje zapomniec o sobie rano i po obiedzie zwłaszcza jak sie mocno najem...a kopniaczki to chyba jeszcze czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widze, że tu zupełnie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .. kurcze jakos mnie dzis dziwnie w krzyzu boli.. tzn z lewej strony i tak srednio chodzic moge ta lewą noga.. tzn chodzic chodze ale dyskomfort mam.. ..wogóle jakis taki dzwiny ten dzien dzisiaj.. spac mi sie chce.. chyba przz tę paskudna pogodę.. a wy jak z Krzyzami.. bola Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja dziś jakaś przygnębiona jestem i sama nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mnie bola pachwiny i krzyż. Mam wrażenie jakby mi sie odginal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny ja to codziennie przechodze krzyz to juz mnie nawet nie tyle co nie boli ale poprostu chol.....piecze i ja wiem po sobie ze jest to od ciaglego stania i podnoszenia roznych rzeczy nawet nie ciezkich takie warunki mam w pracy i wiem ze to strasznie boli:( uciekam bo sie spoznie pozdrawiam i odpoczywajcie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czuję się w sumie oki :) wczoraj byłam na zakupach i póxniej chielismy trochę ogarnąć mieszkanko przed przyjściem Teśców (mamy nowe meble i Teściowie chcieli zobaczyć jak się prezentują na ścianie) i kiedy już usiadłam zaczął mnie potwornie bolec kręgosłup, ale póxniej się troche przespałam i było już dobrze :) ale muszę kupić wiekszy biustonosz, bo w aktualnym mi niewygodnie :( strasznie ciśnie, a co do płynów wypływających z piersi, to ja jestem w 16 tygodniu i jak na razie nic mi nie wypływa :) ale wcale mnie to nie martwi, poniewaz każda ciaza jest inna i to, ze u niektórych z Was coś się dzieje, to nie oznacza, że i u mnie tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruskawka tez tak myślę że każda ciąża jest inna :) Byłam w sklepie i kupiłam...pepsi ;/ ale to już ostatnia będzie :D obiecałam sobie no i zachciało mi się chrupek kukurydzianych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. to dobrze ze Was tez juz bola- jesli mozna tak powiedziec ze to dobrze.... :)-zobacze jak bedzie bo poki co to tak dziwnie mnie boli.. jakby cos przy chodzeniu sie haczyło.. .. dzisiaj przeczytałam fajny artykuł a m jak mama a propos picia kawy w ciayz,.. pisali ze robniono badania na 1200 kobiet, które nie wiedziały jaka kawe piją tzn czy z kofeina czy bez... i jesli chodzi o mase urodzeniowa i wielkosc nie buylo różnicy w dzieciatkach natomiats zwrócili uwage ze kawka + papieros to zły zestaw.tak wiec dziewuszki pomyslcie zeby odstawic te fajurki... po co sobie potem przysłowiowo w twarz pluć ... .. a jeszce a peropos tej kawy to pisali ze jedna z kofeina nie zaszkodzi.... wiec chyba sie od czasu do czasu skusze na normalna kawke.. ta bez kofeiny tez jest oki.. ale teraz mama poprawke z jednego egzaminu wiec troskze na pobudzenie przyda sie zwykla czarna... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o poranku, może już nie takim wczesnam. Ja bez kawusi nie ruszam się z domu. Muszę wypić przed pójsciem do pracy rozpuszczalną z mlekiem. Wtedy dopiero się budzę. Nie potrafię jej odstawić, może dopiero jak przestanę chodzić do pracy. Będę mogła dłużej pospać i nie będę musiała rześka być od samego rana. Jenny, te pamiętniki z alegro są słodkie. Pomyślę nad nimi - choć biorąc pod uwagę mój słomainy zapał....Widziałam też w sklepach z wyprawkami dla dzieci taki gips, na którym można odbić brzuch mamusi albo stopki lub rączki od maleństwa. To też świetna pamiątka. Stópki i rączki od bobasków są takie malusie i słodkie. Jak dzieciaki urosną, tylko możemy sobie przypominać jakie były malusie. A tak można trzymać odbitą rączkę na pamiątkę. Myślę, że jak nikt mi nie kupi to się skuszę. Jenny gratuluję pólmetka. Jeszcze raz tyle i będziesz z dzidziusiem. Ja już nie mogę się doczekać. Umieściłam zdjęcia swojego brzuszka Jest w stopce, o ile udało mi się go tam umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! czytam wasze forum juz od dluzszego czasu sledze wasze losy dowiaduje sie tez duzo ciekawych rzeczy, ktore oczywiscie mnie tez dotycza ,poniewaz zostane \"mam nadzieje \" mama termin mam na 6 luty 2008 chcialabym wam powiedziec ze jestem z wami i gdybym mogla ewentualnie w czyms pomoc albo podzielic sie wlasnym skromnym doswiadczeniem \"ciezarowki\" -to moja pierwsza ciaza - to bardzo chetnie to zrobie pozdrawiam wszystkie forumowiczki w ten wyjatkowo zimny i deszczowy dla mnie dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusia102005 witaj, jasne pisz nam o swoich doświadczeniach i samopoczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dusia - lutowa mamo. Dopisz się do tabelki. Dzięki Lula. Zrób fotkę. Pewnie też już cieszyś się sporymy krągłościami. Ale zmarzły mi nogi w pracy. Paskudna pogoda. Brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. pomysł z odbiciem stópek jest oki... juz widzielismy z męzulkiem takie odlewy.. na brzuch to sie nie zdecyduje ale na stopki i raczki na bank.....uwielbiam takike sprawy.. dlatego własnie pisze ten dziennik ciazy.. taka ksiazke mozna kupic za grosze.. na allegro na 10 zł... a na serio miło to bedzie poczytac później z dzieckiem... mąż mi tylko zastrzegł ze mam mu obiecac ze jak bedzie chlopiec to nie bede mu robic wstydu i jak bedzie mial narzeczona to nie bede wszystkie pokazywac i czyatc bo sie pod ziemie zapadnie.. hihi chyba ma rac bo ja z tęsciówką czesto oglądam jego zdjecia jak byl mały.. taki słodki był ze za kazdym razem zaczynam go kcohac od nowa... no wie musiałam obiecac ze sie postaram nie pokazywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp spójrz na to: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=225989826&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E Wiem ze długi link ale zajrzyj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×