Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Mundurek składa się tylko z kamizelki z emblematem szkoły. Nawet nie wiem jak ten mój uczen w nim wygląda, bo jak zwykle ostatnio sobie poszedł i wróci wieczorem. Uważam, że sprawa mundurków to nie był głupi pomysł. Jedyne obiekcje mam do tego, że mój syn chodzi do statniej klasy, więc bedzie go nosił tylko rok. No, ale zawsze jakis rocznik byłby ostatni. Jennny - nie wiem czy pisłas - a kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))ja w polsce tez bede zagladac i wszystko opisywac jade do dmku na 10 dni i przyjezdzam spowrotem z moja mama i tesciowa:Pciekawe jak to bedzie one nie znaja sie za bardzo::P ale mam ochote na ......PLACKI ZIEMNIACZANE wlasnie tre ziemniaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu Kasia
Dziewczyny nie śmiejcie się ale o co chodzi z tym wyglądem przyszłych mam ? Mamy chłopców niby miałyby w ciąży wyglądać lepiej i szczuplej od mam dziewczynek ? Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia no to faktycznie głupota ze tylko na rok ten mundurek.. Tutejsze mundurki składaja sie z koszuli ,krawatu,marynarki i spodni a dla dziewczynek wymiennie spodniczek oraz rajstop lub podkoloanówek w barwach szkoły..wszystkie sa w kolorach siwo ciemnych...szarych..ale zakup takie mundurka tez nie nalezy do najtanszych..! A ślub dopiero za rok 08.08.08 wiec jeszcze czas ale juz za wszystko trzeba popłacic i zarezerwowac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupiłam sobie spodnie ciązowe, super, brązowe struksy, jestem bardzo zadowolona z pasem, będą super na zimowe dni,ponieważ ten pas jest b. wysoko i fajnie grzeje ale bluzka żadna mi się nie podobała, ale pierwszy zakup mam już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, ja też poproszę jednego placka, strasznego smaka mi narobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placki skonczyłam jeśc wczoraj, tzn. najpierw był placek po węgiresku,a potem zostało trochę i były same placki, juz takie ziemniaczane, życzę smacznego :) a teraz naszła mnie ochota na bułkę z serkiem chrzanową i z czerwoną papryką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny - to wybraliście magiczna datę! Nie znam sie na numerologii, ale sprawdzaliscie co wam przepowiada? Po prostu Kasia - ja nie wiem jak to jest. Wszystkie doświadczone zyciem kobiety twierdzą, że wiedza po wyglądzie brzuszka i całej mamy kto mieszka w środku. Ale ja w to nie wierzę, bo w pierwszej ciaży miałam brzusezek rozlany - niby na dziewczynke a mam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted gratuluje zakupu!!! Sylwia ja mam rozlany i nie strasz mnie ze moze tam siedziec chłopiec;)(oczywiscie zartuje co bedzie to bedzie) A co do daty to nie sprawdzalismy tak jakos wyszło moja babcia tez brała slub 08.08 ale 50 lat temu i tak jakos nawet sie nie zastanawiałam nad ta data zaraz poszukam w necie moze cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te szkolne mundurki moja 11 letnia siostra juz narzekala zanim sie szkola zaczela a bo to nie taki kolor,wogole jak to stwerdzila \"bambesrki\" no ale jakos z mama jej przetlumaczylysmy ze wszystkiedzieci beda takie mialy to juz jakos zaakceptowala.wg mnie to dobry pomysl bo widzac ta dzisiejsza rewie mody w szkolach az wlosy deba staja. ze zrobieniem plackow ziemniaczanych zwlekam juz jakis miesiac no ale skoro kolezanka sie trudzi to dla mnie tez poprosze.wogole powiem wam dziewczyny ze jak slysze odzywki tych nastoletnich panienek i wogole to glowa boli,one mysla o spacerkach,minioweczkach,eh pamietam jak w tym wieku np 11 lat skakalm z kolezankami w gume a nie jakies makijaze itp co to sie dzieje.z reszta moja siostra ost stwierdzila ze musi sie zaopatrzyc w inne rzeczy bo jej kolezanka stwierdzila ze juz są na tyle dorosle ze moga sie ubierac jak inne starsze dziewczyny,jak to uslyszalam myslalam ze z krzesla spadne.co z naszymi dziecmi bedzie za kilkanascie lat...jakos tego niw widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty-zgadzam się z Toba w zupełności.My mieszkamy na takim dość dużym osiedlu w ostatnim bloku a za blokiem jest park.Jak idziemy z mężem na spacer to co my się tutaj napatrzymy.Szczególnie latem...porozbierane małolaty przesiadujace z niejednokrotnie o wiele starszymi od siebie chłopakami(w nocy również),miłośnicy taniego wina i co najlepsze dzieci bawiące sie między nimi.Tak to wyglada z daleka a jak sie blizej podejdzie przechodząc koło nich...niewyobrażacie sobie jak te dzieci klną do siebie.Najgorsze słownictwo.I jak w takim środowisku swoje dzieci wychowywać...aż ciarki po plecach przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niestety - \"ta dzisiejsza młodzież\" :) Ale ja sie pocieszam, że wiele zalezy od nas, rodziców. Mój synek tez jest nastolatkiem a nie mam z nim żadnych problemów, liczy się z moim zdaniem, a przez to że nie wprowadzam mu zakazanych owoców to nic go jakos wyjatkowo nie kusi. Dziewczyny jesli uda nam sie byc dla dziecka autorytetem i bedziemy je traktowac po partnersku, to już połowa sukcesu. Wtedy nasza pociecha nie bedzie miała powodu, żeby tak bardzo czerpać z niekoniecznie własciwych wzorców rówieśników. No troche sie wymądrzam, ale raz mi się udało. A moze z chłopcami jest łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Aneted ile zapłaciłaś za te sztruksy, jak można zapytac? Ja mieszkam w małym miescie i tutaj jest tylko jeden sklep dla przyszlych mam, a ceny mają takie że wołają o pomste normalnie... Niebawem jade do Wrocławia i chyba tam pochodze po sklepach... A co do naszych dzieci to sama się boje jak to będzie... Dom domem, ale w pewnym momencie środowisko tez wychowuje... Teraz 13 letnie dziewczynki wyglądają jak 20 letnie. A my faktycznie skakałyśmy w kabel, bawilysmy sie w chowanego. Pamiętam jak w kabzle nawet gralam haha, piękne to były czasy. Dlatego może wole mieć synka, mniej problemów i trosk... Dzisiaj siedzialam połowe dnia na kibelku głową nad klozetem, zwrócikam całe swoje śniadanie... Czy to oby nie za póżno na takie objawy ciąży...? Ja to zawsze mam wszystko na odwrót haha. Katerina podrzuć te placki do Szczecina, mieszkam niedaleko to po nie wpadne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita, jak dla mnie to było sporo 115 zł, ale tak mi sie podobaja , że nie mogłam się oprzeć , u mnie w mieście, są tańsze po 79 i 85 zł ale, żadne z nich nie pasują na mnie i pani która je sprzedaje powiedziała ,że nie ma szans na mniejsze, więc podejrzewam, że jak dobrze pochodzisz to kupisz taniej, może skusze się na jakieś drugie, ale to już naprawdę będę czekać na jakś okazję, a poza tym planuje drugą ciążę, po niedługim czasie, więc przyda mi się jeszcze. Jeśli chodzi o dzisiajszą młodzież ja też jestem bardzo krytyczna, bylam w USAaz 5 lat i my oglądamy filmy i nam się wydaje że tam jest taki luz, ale to nie prawda, normalnie w publicznej szkole, bluzki latem musza miec rękawki zakrywające ramiaczka od biustonoszy ,bluzki zakrywające brzuchy, wszystkie lekcje są w jednakowych godz. i jesli ktoś w wieku szkolnym włóczy się po ulicach w czasie szkoły czyli cos około od rana do 14, lub 14,30 jest zatrzymywany przez policję, a policji jest tam pełno na każdym rogu. a u nas gdyby ktos wymysliłby cos takiego to by go zlinczowali. Ale zmieiam temat i wracam do naszych maleństw , dalej nie czuje naszego maleństwa, a myślałam że w 19 tc to juz będzie czuc na całego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 ja tez nic nie czuje co prawda to 18 tydzien ale nieprzejmuj sie podobno trudno na poczatku zidentyfikowac ruchy ze to akurat to.jeszcze sie naczujesz kopniakow i wogole,nie denerwuj sie.musialam zmienic suwaczek bo tamtej jakis ciemny byl no ale ten z kolei taki pusty hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Z tą dzisiejszą młodzieżą to rzeczywiście różnie jest... Anted nie martw się,myślę że jeszcze jest czas aby poczuć ruchy tak na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za pocieszenie :), ja już leżę i czuję, że odpływam, dzisiaj byłam w pracy , potem w 2 urzędach , szybkie zakupy i jeszcze posegregowalam ciuchy tzn. zapakowałam w worki wszystkie te, których juz nie założe chociaż przez pół roku, osobno ciepłe i letnie, ale to dopiero początek wielkich przygotowań do nowego okresu w naszym życiu, tak czuje.., oh, jestem zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak to mówi 9 luty melduję się ;-) ja dzisiaj też się nasprzątałam i boli mnie nerw kulszowy tak że chyba zaraz się położę żeby dać mu się rozluźnić..poza tym pogoda nadal dobijająca podobno jutro ma się zmienić,oby.. nikita ja też od kilku dni mam mdłości i jakoś tak nie moge patrzeć na różne potrawy..a może to też zwalę na pogodę?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ale sie natarkowalam ziemniakow:(reka mi odpadnie...ale bylo pysznie:)):)) ja tez juz jestem zmeczona 3 pralki ciuchow wypralam przed moim wyjazdem:)jakis mnie zlapal wogole smetny humor:(i tak sobie leze i mysle o niewiadomo czym tysiac mysli na sekunde jejku jak to wszystko bedzie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) pogoda się poprawiła wyjrzało słońce więc samopoczucie i nastrój od razu lepsze..porządki zrobione więc nic tylko zająć sie sobą :-) pozdrawiam wszystkie mamy i udanego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a ja fiksuje, po każdym posiłku kładę się na plecy i czekam...no ale moje maleństwo ma chyba taki obaszar do poruszania się że nie puka do mnie jeszcze :( będę musiała wykazać chyba trochę więcej cierpliwości :P ale te 2 kopniaki w środę były urocze:) No cóż zostało tylko czekać... U mnie też słonko wyszło, wstawiłam pranie i zaraz mąż podmieni wodę w akwariach i śmigamy na jakieś zakupy. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:)ja dzisiaj mam duuuzo sprzatania w domku i pakowania sie bo jutro nareszcie jade do domku....ojej doczekalam sie wreszcie:D u mnie pochmurno,niec sie nie chce od rana znow mnie brzuszek kluje troche musze jakies sniadanko zjesc ale nie bardzo mam ochote:( pozdrawiam wszystkiech i milego dnia zycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Mamusie !!! juz popłudnie, porządki zrobione, już drugie pranko w pralce i czas na relax, mąż na placu boju czyli budowy, a ja przeglądne jeszcze sweterki zimowe, w które jeszcze się wcisnę lub nie i ksiązka do ręki, do południa był fajny film jak rozwijaja się nasze maleństwa w naszych brzuszkach tydzień po tygodniu, dzisiaj było do 18 tc , a za tydzień w sobotę będzie druga częśc od 19 dalej,naprawdę bardzo fajny filmik , polecaam :), tylko tam właśnie powiedzieli, że w 18 tc to już czujemy ruchy, a u mnie, choc czułam juz w 17 to teraz cisza, i też juz sama teraz popukuje, powiedzieli,że maaleństwo reaguje na ruch, czyli jesli ktos nas szturchnie w nasz brzuch maleństwo reaguje też ruchem, więc zaraz kładę sie i będę sie delikatnie dotykać, ciekawe czy zareaguje :) pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted a na jakim programie był ten filmik?? bo jak bedzie za tydzien od 19tc to akurat bo za tydzien bede miała prawie 21yc wiec z ciekawascia bym obejrzała:) Z tą pogoda to tragedia u was słoneczka to ,które wczoraj było u nas a dzis u nas pochmurno wiec jutro nie wróze wam dobrej pogody;) Jak ja wam zazdroszcze wszystko juz porobiłyscie a mi si enawt tyłka nie chce ruszyc z przed kompa i wzaic do roboty..ehhh ska ja mam czerpac ta energie??Chyba sie przespie moze jak sie obudze to lepiej bede gadac hehe.Miłej sobotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nasprzatalam sie troche a jeszcze 2 tyle do zrobienia powiesilam firanki popralam obrusy nie wiem w sumie po co no ale zostawiam Artura na 10 dni samego mam nadzieje ze brudem nie zarosnie:P:P:Phehe chyba nie bedzie tak zle:PArtur jeszcze spi a mi samej nie chce sie juz nic robic slucham muzyki ale nie ma z kim pogadac:( uciekam cos przekasic buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc podpisuje listę obescosci. katarina ja chce z toba jechac do Polski.ja mialam jechac jak moj mąż pojedzie do siebie na miesiąc no ale wkoncu nie lecę bo do powrotu bylby juz siodmy miesiac i lekarz sie krzywil ze nie bardzo 6 godzin w samolocie itp. wiec zostaje ale i tak chyba na ten czas zamieszkam z kolezankami bedzie mi razniej.jakos mnie jajnik pobolewa,nie w sumie to cale podbrzusze nie tylko jajnik,hmm ciekawe co jej znowu tam nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×