Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Wsumie masz racje swieże powietrze dobrze wam obojgu zrobi(Tobie i malenstwu)a z grzybobrania bedziesz miała dodatkowa frajde:) Widze ze brzuszek ładnie Tobie urósł:)A jaka ładną masz tuniczkę. Zakupów nie moge sie doczekac dla malenstwa choc narazie bede to tylko zeczy do higieny i wózeczek,z ciuszkami sie wstrzymam bo szwagirka ma 4 mscznego synka i obiecała przysłac nam paczkę z ubrankami z ktorych czesc nie była jeszcze uzywana...dopiero wtedy jak sie zapoznam z trescia paczki zobacze co jeszze dokupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennny ! ja już nie mogę się doczekać zakupów, i chyba tylko dlatego jeszcze nie kupiłam żadnego drobiazgu, ponieważ nie zrobiłam porządnej analizy wyprawki, co mam właściwie kupić. ale fajnie, teraz sobie leżę z komp. na kolankach a maleństwo daje znac o sobie, tak delikatnie , ale milutko :), aTwoje maleństwo często cie kopie i o jakich porach, mnie to głównie w nocy i wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) Jaki tu ruch dzisiaj...:) Krem fissan można dostać w prawie każdej aptece i kosztuje ok.25zł.Ja również jestem z niego bardzo zadowolona...konsystencja bardzo przyjemna..tylko zapach jakiś taki dziwny,ale niejest intensywny a to dobrze. Pogoda w Gdyni fatalna,prawie cały dzień w domciu przesiedziałam. Od kilku dni dokucza mi ból gardła,więc walczę z nim żeby nie dać się chorobie,żeby niebyło gorzej biorąc sebidin do ssania i niepowiem pomaga powolutku. 9 luty czekam na Twój brzuszek,gosiaczka brzusio suuuper,gdybym umiała wkleić swój to napewno juz dawno bym to zrobiła:( Katarina ja też popalam,staram się jak mogę ale niewytrzymuję i palę.Pierwszego papierosa zapalam dopiero około 15,a na wieczór to juz wogóle mnie ciągnie,ale już i tak widze u siebie postępy tak więc mam nadzieję,że wkońcu uda mi sie rzucić. Ja dziś też usmażyłam naleśniki...pyszotka...ja jadłam z dzemem a mój mężuś z twarożkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dodałam swoje nowe fotki do stopki w kolejności wg wieku ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj malpeczka ! jesli masz juz swoje zdjęcia na kompie, czyli w pamięci dysku, potem zarejestruj sie tylko na fotosik.pl i tam jest opcja, dodaj zdjęcie, spróbuj :), jak cos to pytaj się co dalej, pomożemy ci tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w koncu musze naprawic aparat i dodac tez swoje zdjecie. Anted - ja mam w tej chwili niewiele wiekszy brzuch niz na Twoim pierwszym zdjeciu, ale biorac pod uwage tempo w jakim nadrabiam, pewno niedlugo ci dorownam :) Twoja ciaza ciut wyzsza. zaczely mi dziasla krwawic przy myciu hlip. jak rekin ludojad wygladalam :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka dzieki za komplement, to ,że sliczny to się cieszę, ale żeduzy, to nie wiem,wiem,ostatnio rosnie jak na drożdach,ale chyba tak musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ziuuutek, żeby mnie dogonić, musisz przybrac na wadze jeszcze 5 kg, hihi ale ja sie okropnie objadam, i bezprzerwy mam ochotę na cos innego, około 18 robiłam sałatke z kurczaka, a juz 1,5 godz. później smazyłam naleśniki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpeczka super brzuszek choc przyznam ze jak na 22 tc a ja równiez jestem w 22 to masz całkiem niewielki:) zazdrosze bo mnie to juz kręgosłup boli Fissanu nie znosze zapach mi nie odpowiada jest okropny a co najgorsze ubrania mi nim przesiakaja...i mimo,ze go stosowałam dwa razy dziennie mam dwa rozstepy na piersi(wczoraj je dojrzałam) Tearz stosuje krem Palmers który pachnie słodkim kakaem i dla mnie jest lepszy przedewszystkim bardziej wydajny i fajnie sie smaruje jest o konsystencji wazeliny i fajnie wsiaka.. Anted moj synek najbardziej aktywny jest rano po sniadanku i po 22,smiejemy sie ze bedzie po rodzicach \'nocnym markiem\" bo my lubimy chodzic spac bardzo pozno(i wstawac tez) Małpeczka NIE PAL wiem ze to marudzenie ale zastanowcie sie jak takie male gowienko moze wami rzadzic...(wiem cos o tym palilam 7 lat)pomyslcie o malenstwach ktore pala z wami i sie truja bo nie maja zbyt wielkiej cyrkulacji powietrza w brzuszku wiec wciagaja cały ten syf(wiem ze brzmie jak moja babcia ale to dla waszego dobra ja sobie poradzilam to i wy mozecie tylko wiecej wiary) choc dobrze ze sie ograniczacie.Małpeczka szybkiego powrotu do formy:)walcz z choróbskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o sobotnim poranku malpeczka, gratuluje sprawnego u udanego wstawienia zjęcia :), ale masz sliczny, malutki brzuszek , hihi ten sam tydzień co mój, amój brzuch( bo juz nie brzuszek) jest dwa razzy większy ,hihi:) tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski.. jak tam samopoczucie... cudowne macie te brzuszki.. moze w tygodniu tez zabiore sie za wklejenie \" mojej drobnicy\".. wszyscy mi mówią ze wogóle nie wygladam jak w ciazy.. w sumie to juz mnie to wkuyrza.. czy ludzie nie rozumieją ze kobiecie w ciazy tego sie nie mówi... wiem ze brzuszek nie nalezy do najdorodniejszych.. no ale co mam zrobic.. pewnie mi wyskoczy jeszce...w kazdym badz razie w ciuchy normalne sie juz nie mieszcze wiec to mówi samo za siebie :) ..a tak a propos ciuchów.. to wczoraj mialam atak zakupowy.... kupiłam .. ogrodniczki do kolan do kozaków, sweterek, bluzke koszulowa i taka bluzke dzianinowa.. maz zwariowałam jak zobaczył pełna siate... no ale on wie ze jak mam napady zakupowe to zawsze koncze na lumpeksie i tam robie całew zakupy... mówie Wam dziewczyny .. lum,pexy to fajna sprawa .. ja wczoraj za moje cale zakupy wydałam 12 zł.. smiech na sali...teraz jak jestem w domu..zamierzam odwiedzac lumpexy 2 razy w tygodniu... ... jesli chodzi o krem flisan to wiem ze na 100 procent jest w aptekach..nie wiem natomiast czy jest w drogeriach.... .. mniam mniam, wstawiłam dzis rosołek, i juz zaczyna pachniec.. super, w taka pogode zawsze mnie bierze na rosół... pozdrawiam was wszystkie i zycze miłego wekendu p.s dzis zaczynam 19tc.. juz prawie półmetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
hej.mam do was pytanie dziewczyny.zaczynam 20 tydz.i od 17 tygodnia czuje ruchy ale w ostatnim tygodniu prawie ich nie wyczuwam.a jak jest u was czy wasze maluchy są bardzo aktywne czy też rzadko sie odzywaja.Prosze odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W Gdyni dzisiaj piekna pogoda, słonoko od rana :) Anted i Malpeczka - fajne brzuszki! Anted widać u Ciebie różnicę. Ja to już sama nie wiem czego chcę. Z jednej strony chciałabym, żeby mój juz urósł konkretnie, a z drugiej to dobrze, że mały, bo nadal mogę chodzic w normalnych ciuchach. Dziewczyny - wiem cos o duzych udach. Moje kilogramy idą właśnie w uda i pupę, a w brzuch prawie nic. Też nie wiem na co mi to. Noddy moja dzidzia teraz rusza się codziennie, ale miałam takie okresy ciszy kilkudniowej. Ale jeżeli czujesz niepokój to idź lepiej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale fajne macie te brzuszki, moze tez w koncu sie zbiore i zrobie sobie fotke! Malpeczka ty to masz malutki, ja jestem nizej w ciazy i mam wrazenie ze moj jest 2 razy wiekszy aha. do ruchow to ja czuje juz regularnie, najbardziej po jedzonku i poznym wieczorem... I w nocy jak sie przebudze. Kurcze dalej chyba spie niekontrolowanie na brzuchu, bo dzisiaj obudzil mnie straszny bol brzucha, wzielam nospe i dopiero zasnelam...Nie wiem czy powinnam sie tym martwic... Ma ktoras z was tez takie bole w nocy? U nas pogoda paskudna, kompletnie nic sie nie chce! Mam nadzieje ze lenistwo przegra i ruszymy gdzies z mezem na poobiedni spacerek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie pogoda dzisiaj w miare ale mam problem bo nie wiem co mam na obiad zrobic nalesnikow mi sie zachcialo:) ja tak jak nic nie czulam dalej nic nie czuje:(a tak bym chciala:(ja na dzisiaj nie mam rzadnych planow chyba bede siedziec w domu.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz powinien:) noi musze sie wam przyznac zapalilam rano ale teraz postaram sie juz nie zapalic a w zamian bede wam gledzic tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie bo calkiem o tym zapomnialam wczoraj jak juz prawie spalam zauwazylam ze z lewej piersi poleciala mi wydzielina ale tak ze na bluzce w ktorej bylam pojawila sie plama taka dosc spora i nie wiem czy moze lezac przydusilam ta piers czy co to sie moglo stac mysle ze to nic powaznego ale wole sie Was poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc katarnina3x3 to nic powaznego mnie tez tak sie zdarzalo nawet bez przyciskania piersi poprostu samo sie pojawilo...trzymam kciuki za rzucanie palenia i gledz ile wlezie ale rzuc swinstwo ja tez nie pale i ciezko ale jakos idzie.a jak Artur?jesli moge zapytac,uklada sie juz miedzy Wami czy nadal sciezka konfliktu..? wczoraj znow bawilam dzidziusia,nawet ubieralam go po kąpieli i chyba nawet poradzilm sobi z tym malym fikajacym stworzonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to gratuluje 9 luty!!!! wczoraj znow byla klotnia z Arturem a dzisi jak wstal to troszke inaczej ale bez rewelacji nmo chyba sie jakos ulozy ale najgorsze jes to ze dopoki mnie nie przeprosi nie bede mogla o tym zapomniec. dzisiaj powiedzial mi ze na swieta jwedzie do polski bo zeby musi zrobic i wogole lzy mi pociekly bo ja juz nie wsiade do samoloyu w grudniu za bardzo bym sie bala a on na to zebym nie plakala bo nie zostawi mnie samej na swieta i albo pojedzie na 1 dzien albo sproboje zrobic jakos zebysmy samochodem z kolega pojechali i wtedy mi sie milo zrobilo...no ale . brzuch mi dzisiaj stwardnial tak na dole i pobolewac zaczyna wiec chyba sobie nospe wezme ale ogolnie to dobrze tylko te fajki straszne ciezko jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina3x3 dasz rade z fajkami kto jak to ale palilam wiec wiem co czujesz. ja wczoraj tez bylam swiadkiem klotni przedmalzenskiej w sumie,poszlismy ogladac ich nowe mieszkanie a oni o slubie i zapraszaniuj gosci zaczeli rozmawiac wiec jak przyszly pan mlody zaczal wymieniac kogo trzebaby zaprosic to z kolezanka az oczy otworzylysmy bo ludzi naprawde sporo wymienil,dodac trzeba ze orzyjecie ma byc bardzo skromne,wiec zaczeli sie klocic wkoncu dziewczyna sie poplakala ze ciazy nie chce ze to ze tamto a facet poszedl i otworzyl sobie winko :) a ja bylkam posrodku i czulam sie conajmniej niezrecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w koncu slonce wyszlo :) Torcik bezowy juz zrobiony, ten dla gosci sie mrozi a ten \"domowy\" sie zjadl w polowie hehe. Najlepsze jest to ze rownolegle robilam sledzika w oleju i podjadalam na zmiane. Te dziwaczne polaczenia smakowe mnie zdumiewaja, a najbardziej to ze zoladek to wytrzymuje hehe Malpeczko - ja sie spokojnie moge z Twoim brzuchem porownac. Ile przytylas od poczatku ciazy? Jenny - wkurzajace to z tymi udami, jaby w brzuch szlo to male mialby luzniej, a tak brzuch malutki a uda jak... aa nic nie powiem, co sie bede denerwowac. Chcialam na wyjscie spodnice zalozyc i guzik, nie wlazlam w nia z powodu tylka i ud :( Ja sie tak nie bawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×