Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Malpeczka dokładnie w tym sklepie byłam, ale tylko zamęczyliśmy babkę pytaniami i nadal nic nie wiemy. Myslę, że też wybiorę taki 3 w 1. Chociaż podobał mi sie jeden tylko głęboki, ale to bez sensu taki kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tych kopniaczkach jak to fajnie, amnie sie juz znudzily od czasu kiedy zazcely mnie bolec te uderzenia :/ moj maly wali w brzuch jak w worek treningowy :) a moj maz to uwielbia ogladac is pecjalnie jeszcze go drazni i mordasi i tak mam caly czas, a szczegolnie kiedy chce odpoczac ja od samego poczatku na lewym boku leze i spie bo inaczej mnie boli kregoslup :( wiec cos w tym jest ze to dobra pozycja do odpoczynku :) zazdroszzce Wam usg, ja mam dopiero 4 grudnia :/ niestety we wtorek musze sie zglosic do lekarza bo moja kuracja lekarstwami pzrestaje byc skuteczna i :( juz dzis mnie kosztuje 250zl miesiecznie a az sie boje co dalej bedzie, tak mi zal tych pieniedzy na tablektki ale coz zdrowko najistotoniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
No, te kopniaki to sa chyba najprzyjemniejsze w calej tej ciazy :) Ja tez dzis nie spalam od 4 rano, bo maly cos strasznie sie wiercil, az w koncu tatusia obudzil :) I znów poszedl nie wyspany do pracy ;) No, ale to dopiero poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a c do nocnych kopniaczków, to mój mały Mateuszek juz urządza mi bezsenne noce, najpierw o 1 w nocy dał o sobie znać, długo później się tłukłam w łóżku aby zasnąc, a potem pobudka o 5 rano, a zegarek nastawiony na 6,30,miałam wrażenie że ledwo co znowu przysnęłam już musiałam wstawać.Ale nie narzekam, czytałam wczoraj na forum, że dziewczyna nie czuła w 30 tc jeden dzien ruchów, pojechała do szpitalai juz było zapóźno :(, więc niech kopie ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a c do nocnych kopniaczków, to mój mały Mateuszek juz urządza mi bezsenne noce, najpierw o 1 w nocy dał o sobie znać, długo później się tłukłam w łóżku aby zasnąc, a potem pobudka o 5 rano, a zegarek nastawiony na 6,30,miałam wrażenie że ledwo co znowu przysnęłam już musiałam wstawać.Ale nie narzekam, czytałam wczoraj na forum, że dziewczyna nie czuła w 30 tc jeden dzien ruchów, pojechała do szpitalai juz było zapóźno :(, więc niech kopie ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, naprawdę fajnie tak poczytac :) Dużo się dzięki Wam dowiedziałam i jakoś mi tak lżej na dzuszy. Nawet fajnie się dowiedziec, że to nie tylko ja tak czasami marudzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tego wszystkiego zapomniałam zmienić stopkę :) a z takim utęsknieniem czekam na kolejny tydzień. I jeszcze jedno mi sie przypomniało - dzidzia się obróciła i teraz jest ułożona główką w dół. Anted a co do tej urody - to wiesz jak to jest z rodzicami - zawsze własne dziecko jest najpiękniejsze na świecie :) Zebys wiedziała jaki ja zachwyt przeżywam nad moim nastolatkiem, gdybym była w jego wieku to byłabym zakochana na zabój :) No nie mówię mu tego często, bo on tego nie lubi. Całe szczęście, że ma zdrowe podejście i wyznaje teorię, że to normalne, że rodzina sie nim zachwyca, bo taki sam scenariusz jest w każdej innej rodzinie. Zreszta sama zobaczysz jak to jest z synkaim. Mamba - z pierwszej ciąży już nie pamiętam naciągania skóry, a mimo nacierania brzucha kremami i masażu skóry i tak zrobio mi sie kilka rozstepów na brzuchu. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi marudzenie to nasz święty przywilej :) A co do kopniaczków to ja je uwielbiam! I trudno, że czasem boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie:) Witaj mala86:) lula-super ze umiesz sobie czas zorganizowac i cieszysz sie zwonieniem ojjj ja tez bym sie cieszyla ale coz:( pogadalabym z kims kto sie zna na tym ich prawie bo juz sama nic niewiem ale ten moj angielski to taki ze ...a Polacy jakich tu znam to najczesciej juz z dziecmi przyjezdzali i tez nie bardzo sie orientuja ale jeszcze bede szukac danis-ja tez sie budze w nocy i nie moge spac a jak juz zasne to zaraz slysze okropny dzwiek budzika otwieram oczy i mysle\"Boze powiedz ze to nie prawda\" jennny-ja tez nigdy nie slyszalam o zwracaniu macierzynskiego...niewiem moze chodzi o to ze jak przyjmowalam sie do pracy to juz bylam w ciazy(nie wiedzialam)i ze jak oni to wszystko licza to mam za maly okres zatrudnienia?ale dowiadywalam sie ze musze przepracowac pol roku zeby dostac macierzynskie (dlatego pracuje teraz mimo ze 6 tyg.przed rozwiazaniem moglabym normalnie isc na zwolnienie )i bede pracowac gdzies do polowy stycznia. blondi-dobrze ze przestalas zwracac uwage na docinki swojej 2 polowki ale czasem tak ciezko jest nic nieodpowiedziec zwlaszcza z takim sposobem bycia jaki mam ja:Pjejku jak przeczytalam ze jelito Ci krwawi...i Ty sie zastanawiasz nad zwolnieniem ojejku uciekaj na nie jak najszybciej anastazja-kazdej z nas szybko plyna dni bez wzgledu na to co robimy czy w pracy czy w domu i kazda marzy aby przytulic juz swojego berbecia:)pewnie ze mezowi przejdzie a Ty przynajmniej wiesz ze sie martwi:) malpeczka-mi tez sie scyzoryk otwiera kazdego ranka jak mam isc do pracy...niby tam szef sie marti tzn pyta sie jak sie czuje i glupio sie usmiecha jak mnie widzi ale jak to sie mowi\"ciaza to nie choroba\"u mnie w pracy to haslo przewodnie:( nikita-mam nadzieje ze juz niedlugo i poprawi Ci sie z mezem ale to prawda e Ci faceni nie domyslni sa:) mala-faktycznie nie mozesz sie zamartwiac tylko jasno przedstawic ze masz wskazania do cesarki i koniec! myszsza-wspolczuje Ci ze musisz dzwigac i nikt nie moze zrozumiec ze Ci ciezko a co do lozeczka to ja naprawde sie nieorientuje bo ja nie kupuje lozeczka bo nie mam miejsca w pokoju zeby je wstawic nawet w razie co:(co do kopniaczkow to wlasnie kiedy my odpoczywamy nasze malenstwa zaczynaja szalec:) Sylwia-super ze zrobilas to usg i jestescie zadowoleni:)i zazdroszcze troszke ze tak dokladnie wszystko widzialas jak ja bylam na tym usg to bylam w 18 tyg. i obraz byl taki rozmazany i nie widzialam buziaczka:( elenasss-witaj:) mi tez puchna i nogi i rece ale polozna tutaj powiedziala ze wszystko jest ok:) anted-to fajnie ze idziesz na zwolnienie odpoczniesz troche i bedziesz sie lepiej czula:) uciekam dziewczynki kochane juz spac powoli bo jutro......znow do pracy:(trzeba zarobic przed swietami troszke:) bedzie dobrze:)trzymajcie sie wszystkie i do jutra!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina !, szkoda że nie masz mozliwości pójśc na zwolnienie szybciej, dowiedz się jeszcze dokładniej i odpoczywj jak najwięcej w domu, a i w pracy staraj się robic wszystko jak najwolniej i usiąść jak się da. Ja na zwolnienie pójdę , ale chyba dopiero od 1 grudnia, ponieważ oprócz pracy na etat, mam swoja firmę i prowadzę zajęcia z angielskiego i chcę zakończyć ten m-c, potem żeby łatwiej rozliczyć się z dziewczyną, która mnie zastąpi na 3 m-ce. ale sama mysl , że to już niedługo dodaje mi sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza ja mieszkam w Anglii i powiem Tobie szczerze ze nie widziłam takich łozeczek tutaj...A nałaziłam sie troche po sklepach,po aukcjach internetowych...i nic a powiem wiecej nawet jak w wyszukiwarke wpisuje Titi to nie ma kompletnie nic co było by zwiazane z dziecmi..wiec nie mam pojecia jak te łozeczka moga pochodzic z Anglii:) Sylwia co do wozków to ja jestem równiz zielona i powiem ci,ze jedyna sprawa na ktora zwróce uwage przy zakupie to to by gondolka była w miare duza bo moja znajoma po 3 miesaicach szukała innego wózka bo gondolka zrobiła sie za mała...a po drugie naczytałam sie mnóstwo złych opini o kołach skretnych z przodu. ze nie nadja sie kompletnie na polskie chodniki bo na kazdej dziurze zakrecaja itd A wózek to moj R dopasował sobie do koloru samochodu bo wtakim kolorze bedzie tez fotelik i jak narazie jestemy zdecydowani na taki wózek...kolorek 4 lub 8 (a mial byc zielony!!) http://www.2o2.pl/index.php?p320,wozek-dzieciecy-city-voyager-b-silver-collection-b sprawdzałam podobne wózki majatu w Anglii i usmiełam sie ze mizna sobie nawet do torebki dopasowac:Dalbo do butów tych takich futrzanych jak kto nosi hehe http://cgi.ebay.co.uk/TAKO-City-Voyager-Limited-Edition-2in1-OVER-70-COLOURS_W0QQitemZ220168129670QQihZ012QQcategoryZ66700QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem A my dzis za grosze (my mam na mysli ja i moj mały)kupilismy mu smieszne ubranka(słodkie)za grosze http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=290177930278&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=019 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=160175817153&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=006 i zamiast zimowej kurteczki http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=230186846176&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=013 Anted konieczie na zwolnienie!!!1 Moja dzidza tez juz ma głowke na dole...ciekawe czemu tak szybko? Ale podobno lepiej tak niz jak by miał sie nie obrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - te wozki sa fajne, ale jak ogladałam w sklepie to wydawało mi się, że maja właśnie za mała gondolę. A co do kółek to mój mąz własnie te ze skrętnymi kołami mi polecał, ale z blokadą tych kół. babka w sklepie tez sygerowała, że sa lepsze w prowadzeniu. Katarina wyspij sie i wypocznij dobrze, no nie jest Ci łatwo. To okropne, że tak beznadziejnie tam jest z tymi przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny fajne te ubranka , pocieszne :) moje maleństwo chyba jeszcze sie nie ułozyło dobrze, ponieważ czuje ruchy zdecydowanie albo z lewej strony albo z prawej, a wczoraj w nocy w pchwinie, więc podejrzewam, że albo mnie boksuje w jeden bok a w drugi kopie, i lezy w poprzek, myślę że chyba jak główka jest na dole to kopie zdecydowanie na górze. I nóżkima raczej po lewej stronie,ponieważ po prawej tak delikatniej , apo lewej to sięga tymi nóżkami i do pachwiny i pod żebro. Ja też myślę żeby kupic na alegro caała pakę ubranek, np. za około 150 zł 100, czasami 90, można kupić od 30 do 50 ubranek, lub komplecików od 0-3-6 m-cy, a przeciez za nowe to w tej cenie mozna kupić zaledwie kilka, i nawet jak połowa będzie nie wypał, to cos się jednak trafi,a takie maleńkie ubranka tak się nie niszczą, ale to są dopiero plany, i nie wiem czy beda zrealizowane. http://www.allegro.pl/item266671495_zestaw_dla_chlopczyka_0_6_m.html to taki przykładowy zestaw, który mozna znaleśc, wzięłam pierwszy z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia byc moze...te kołka sa dobre nie mam pojecia bo ja sie nie znam a mowie tylko to co wyczytalam na innych forach w necie..ale wiadomo ile ludzi tyle opini najwazniejsze zeby wam odpowiadał i mała czuła sie w nim dobrze:) Anted ja równiez zastanawiałam sie na tym ale dostałam duzo ubranek od szwagierki i uwazam ze stan takich ciuszkow jest super bo dzidzia tak szybko rosnie,ze nawet nie zdazy zniszczyc..kupiłam tylko maluchowi nowe rzeczy na wyjscie ze szpitala, reszta jest od szwagierki i dokupuje własnie takie rózne równiez uzywane ubranka z neta...z doswiadczenia wiem,ze czesto bywa tak.ze w tych \"zbiorowych ubrankach\" jest sporo,takich,któe nie były uzywane bo poprostu dzidza wyrosła za szybko! Mysle ze to dobry pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennny, dzieki za wsparcie w pomysle, ja nigdy nie kupowałam, przez allegro, dopiero się zarejestrowałam, i 7 dni musze czekać na list aktywacyjny, ale czy może się zdarzyć, że trafie na jakieś stare szmaty a te zdjęcia to fikcja, czy tobie zawsze udało sie kupić tak że ubranka były względne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Katarina - A gdzie Ty jestes? I jaki to masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny właśnie tak jest - ile osób tyle opinii, dlatego własnie nie mam pojęcia na co sie zdecydowac. Anted super te ciuszki! Ja też nigdy nie kupowałam przez allegro, za to mój maz ma juz spore doświadczenie. Dobranoc wszystkim! (synek czeka na kompa :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted powiem ci szczerze ze na allegro mało kupuje ze wzgledu ze nie mieszkam w Pl ale kupuje na czym podobnym tylko ze tu ...I reguła jest taka ze jak cos jest nie zgodne z opisem to masz prawo zazadac oddani pieniędzy,z tej aukcji co wkleiłas ubranka powinny wygladac tak jak przedstawione na fotkach. Nigdy nie miałam problemu z rzeczami zakupionymi tu ani z ich wymiana czy całkowitym oddaniem bo tez sie zdarzało ze kupowałam rzeczy na siebie np za duze albo porpstu nie podobały mi sie. Moja mama przesiaduje całymi dniami na allegro i tam kupuje i jak narazie nie skarzyła sie na nic!Nalezy poprostu wybierac pewnych sprzedawców,ktorzy maja duzo pozytywnych komentarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Dziewczyny! A któras moglaby mi wytlumaczyc jak dorzycacie sobie na koniec swojego wpisu imie dzidzi, tydzien, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluję córci, ja niestety jeszcze będę musiala poczekac na kolejne usg, mezusiowi mazy sie corcia i moze byc, chyba ze siusiak sie zawinal ! z tym to niegy nie wiadomo anted co do ciuszkow z allegro, ja w pierwszej ciazy kupilam ze 2 czy 3 duze paczki ubranek dla Mateusza i kilka mniejszych. Z wiekszosci blam zadowolona, tz opis sie zgadzal, tylko ze w takiej pace, wiadomo, nie kazda rzecz moze ci sie podobac, ale to mozna w wiekszosci wypatrzec na fotkach /kroj, wzor - raczej o takie rzeczy mi chodzi/, też mam ostatnio doła, bo meża teraz niewiele widuję, wpada sie przespac, zjesc i tyle go widze, a padam z nog, synio znow daje popalic w nocy/chyba przez te 5 - ostatnie zeby ktore na tym etapie wychodza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Dziewczyny! A moglaby mi, któras wytlumaczyc jak sobie dorzucacie pod opisami imiona dzieciatek, daty, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted powiem ci szczerze ze na allegro mało kupuje ze wzgledu ze nie mieszkam w Pl ale kupuje na czym podobnym tylko ze tu ...I reguła jest taka ze jak cos jest nie zgodne z opisem to masz prawo zazadac oddani pieniędzy,z tej aukcji co wkleiłas ubranka powinny wygladac tak jak przedstawione na fotkach. Nigdy nie miałam problemu z rzeczami zakupionymi tu ani z ich wymiana czy całkowitym oddaniem bo tez sie zdarzało ze kupowałam rzeczy na siebie np za duze albo porpstu nie podobały mi sie. Moja mama przesiaduje całymi dniami na allegro i tam kupuje i jak narazie nie skarzyła sie na nic!Nalezy poprostu wybierac pewnych sprzedawców,ktorzy maja duzo pozytywnych komentarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 86
Dziewczyny! A moglaby mi, któras wytlumaczyc jak sobie dorzucacie pod opisami imiona dzieciatek, daty, itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę,że mój przedostatni wpis powielił się troszke...to przez ten mój internet durny niestety. Sylwia my w tym sklepie kupiliśmy wózek i łóżeczko i myślę,że dokonaliśmy dobrego wyboru ale tak naprawde to wiadomo,ze to się dopiero okaze jak zaczniemy uzywać jednego i drugiego...ach już niemogę się doczekać:) myszsza ja też najlepiej czuję się śpiąc i opdpoczywając na lewym boku,więc naprawde coś w tym jest...a z mężusiem pogadaj zeby dzidziusia niedraznił bo Cię boli...napewno zrozumie i przestanie. Współczuję Ci i tych wydatków i tego,ze musisz się tak faszerowac lekami,ale jesli to konieczność to niema co narzekać...jak sama pisałas zdrówko najważniejsze. anted masz rację...niech kopią ile sie tylko da:) katarina ja też uważam,że ciąza to nie choroba,ale człowiek człowiekiem powinien byc...ja bym się mu pouśmiechała...dureń jeden!Trzymam kciuki żebys szybko znalazła odpowiedz na wszystkie pytania związane ze zwolnieniem i szybko na nie trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted powiem ci szczerze ze na allegro mało kupuje ze wzgledu ze nie mieszkam w Pl ale kupuje na czym podobnym tylko ze tu ...I reguła jest taka ze jak cos jest nie zgodne z opisem to masz prawo zazadac oddani pieniędzy,z tej aukcji co wkleiłas ubranka powinny wygladac tak jak przedstawione na fotkach. Nigdy nie miałam problemu z rzeczami zakupionymi tu ani z ich wymiana czy całkowitym oddaniem bo tez sie zdarzało ze kupowałam rzeczy na siebie np za duze albo porpstu nie podobały mi sie. Moja mama przesiaduje całymi dniami na allegro i tam kupuje i jak narazie nie skarzyła sie na nic!Nalezy poprostu wybierac pewnych sprzedawców,ktorzy maja duzo pozytywnych komentarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
Jenny ja sie wybieram do uk i tam bede rodzic ale mam poteznego stracha:) wyprawke kupilam tutaj lecz wozek chyba tam:) ❤️ 24 tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jennny za podpowiedź , rzeczywiście jestm cos takiego jak komentarze, więc napewno zanim się zdecyduje to prześledzę to, ja nie kupie akurat tego zestawu, ponieważ aukcja jest juz jutro, a od wczoraj muszę czekac na ten list aktywcyjny 7 dni. ale przeglądałam, to takich kompletów ubraanek jest mnóstwo i wszystkie wyglądają fajnie, tez trezba znaleśc taakie żeby np. ubranka na pól roku nie były zimowymi ubranakmi , a letnimi itp., jak tylko się zdecyduje to napewno załączę link. Ostanio cos o 9 luty nie słychac, chyba jest jeszcze w Polsce, i wiele z nas juz długo się nieodzywała ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluję córci, ja niestety jeszcze będę musiala poczekac na kolejne usg, mezusiowi mazy sie corcia i moze byc, chyba ze siusiak sie zawinal ! z tym to niegy nie wiadomo anted co do ciuszkow z allegro, ja w pierwszej ciazy kupilam ze 2 czy 3 duze paczki ubranek dla Mateusza i kilka mniejszych. Z wiekszosci blam zadowolona, tz opis sie zgadzal, tylko ze w takiej pace, wiadomo, nie kazda rzecz moze ci sie podobac, ale to mozna w wiekszosci wypatrzec na fotkach /kroj, wzor - raczej o takie rzeczy mi chodzi/, też mam ostatnio doła, bo meża teraz niewiele widuję, wpada sie przespac, zjesc i tyle go widze, a padam z nog, synio znow daje popalic w nocy/chyba przez te 5 - ostatnie zeby ktore na tym etapie wychodza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenasss
ja czytalam ze w 36 tc:) ❤️ 24 tc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×