Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

danis, fajnie, ze odpisałaś, czyli moja położna ze szkoły rodzenia prawdę mówi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! A w czym pierzecie dziewczyny ciuszki dla maluszków, i czy to prawda, że płynów do płukania używa się dopiero od 3 roku życia? Mnie znajoma poleciła proszek dzidziuś jako że tani, a w niczym nie odbiega od takiej np. lovelli, ale sama nie wiem.... Czy w ogóle można prać w proszku, czy lepiej w płynie do prania, czy wystarczy po prostu dodatkowe płukanie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!! danis ja teez planuje karmic piersia,ale wiem, ze czasami pomimo chceci zdarzaja sie przypadki ze cos nie wychodzi wiec kupilam jedna mala buteleczke anykolkowa, jak nie teraz to przyda sie innym razem:),ale licze ze wlasnie sie nie przyda. gosiaczek ja tez za kazda wizyta mam badanie ginekologiczne, a zreszta jak bylam na patologi, to babeczki tuz przed porodem tez wdrapywaly sie na te lozka, :), zycze udanej wizyty. a ztym badaniem to fakt az tak barzo nie bolalo,ale tak gleboko wkladaja ze powiedzial ze czuje glowke do kapieli jak juz pisalam tez kupilam oillan,ta polska wersje, wlasnie mama mowila mi ze sklad taki sam, tylko cena inna. co do kremu nivea,to na mojm psze ze od chwili narodzin ( nivea baby, krem na kazdaa pogode hipoalergiczny) idrisi fajnie ze jestes:) napisalam dosyc dlugi sms do myszszy, ale sie nie podpisalam :) moj maz patrzy na popakowane torby do szpitala i sie smieje, ze chyba Mateuszek juz wskoczyl na koljne 9 m-cy, tam mu cieplo, je wszystko czego dusza zapragnie, i wogole wygodnie, a przyjdzie na swiat to kilkam-cy tylko mleko , posmialismy sie troche, ale przemowilam do Matiego aby nie sluchal taty, ze gada glupoty :) Sylwia nasza cos nie pisze :(, paty chyba tez zajeta,angelika sie szykuje, ona juz niedlugo planowo, ciekawe jak jej sampoczucie, panna klara tez rzadko zaglada, agnes chyba szykuje swoj pokik z Katarina, one obydwie, probuja sie przemeblowac olcia spod slupska tez cos zamilka,mamby cos nie slychac, hej dziewczyny odezwijcie sie chos na chwilke, ze u was wszystko o.k, i aniat cos sie nie odzywa i chyba ziuuutek wpadla w jakis kiepski nasroj juz na dobre, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrisi ja wypralam w proszku jelp, i plukalam w plysnie tej samej marki, wogole bezzapachowy, pisze ze niby mozna.Ale doswiadczenie mam zerowe, wiec nie wiem czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Fajnie ze sie rozpisalyscie na temet kosmetykow bo myslalam ze wszystko mam, a jednak dopisalam pare pozycji. Slyszalam ze johnson faktycznie jest do bani. Odnosnie oilatum to slyszalam ze polozne zalecaja kapanie w tym noworodki, nie w zadnych mydelkach. Szczegolnie jesli dzieciaczek ma rumien albo sucha skore, wiec chyba tez sie w to zaopatrze. Poza tym pominelam patyczki do uszu. Ja wlasnie skonczylam kolejne prasowanie pieluch, kocykow i zziajalam sie strasznie, chociaz pozatym czuje sie super,i mam nadzieje ze tak zostanie do konca... Skurczy dalej ani widu ani slychu, martwi mnie to troche, bo boje sie ze przenosze ciaze, a tego nie chcialabym najbardziej... Dziewczyny od ktorego tygodnia mialyscie skurcze? Dajcie znac. Uciekam robic obiadek, buziaki Pozdrowionka dla myszy...Trzymaj sie kochana, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indrisi ja pralam wszystko w tym proszku dzidzius...Jest faktyczjanie nie drogi w porownaniu do innych, a slicznie pachna ubranka po wypraniu i ja jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja skurcze mialam juz w grudniu, ale wtedy bralam nospe,a teraz od stycznia juz nie biore,i mam caly czas, jak bylam na patologii, to wykres mialam piekny, az polozna zdzwila sie ze lekarz pozwolil mi jechac do domu, ale wyprosilam go, i czuje ze zrobilam dobrze, czekam sobie spokojnie w domku, a tak codziennie by mi tam grzebali, badali, moze faszerowali farmakologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, fajnie, czyli nie zakupiłam dzidziusia na darmo:) Słyszałam też, że również swoje rzeczy powinno się prać w proszku do prania dla dzieci, a na pewno biustonosz do karmienia... :) Fajnie być z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja niedawno wstalam:P a co tam! zaraz musze zabrac sie za jakies ogarnianie siebie i domu noi dzisiaj ciag dalszy ukladania mebli w prawiamokoju niewiem jak to bedzie:/ no to nasza myszka zaczela zycze Ci myszko duzo sily i zeby wszysko poszlo gladko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja niedawno wstalam:P a co tam! zaraz musze zabrac sie za jakies ogarnianie siebie i domu noi dzisiaj ciag dalszy ukladania mebli w prawiamokoju niewiem jak to bedzie:/ no to nasza myszka zaczela zycze Ci myszko duzo sily i zeby wszysko poszlo gladko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja niedawno wstalam:P a co tam! zaraz musze zabrac sie za jakies ogarnianie siebie i domu noi dzisiaj ciag dalszy ukladania mebli w pokoju niewiem jak to bedzie:/ no to nasza myszka zaczela zycze Ci myszko duzo sily i zeby wszysko poszlo gladko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie to kafe ale dobra mam sms od myszy: Dzieki wam wszystkim za smski.Ale mna sie tu nikt nie zajmuje.Tragedia ja krwawie a oni dali srodki nasenne.Czekam na meza moze cos sie dowie.Ja sie bojeo dzidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja skorcze mam od 4 miesiaca :(, wczesniej bralam nospe, a pozniej juz tlko magnez, nospe sporadycznie co do proszku siostra pierze w dzidziusiu, ja kiedys w jelpie pralam a teraz zastanawiam sie nad persil sensitive, pampers poleca juz od narodzin ale faktycznie sylwi nie bylo juz dawno i innych dziewczyn tez nie, dajcie znac co u Was, a moze dziewczyny niektore juz maja swoje szkraby i brak czasu na net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita, fajnie, czyli nie zakupiłam dzidziusia na darmo:) Słyszałam też, że również swoje rzeczy powinno się prać w proszku do prania dla dzieci, a na pewno biustonosz do karmienia... :) Fajnie być z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja skorcze mam od 4 miesiaca :(, wczesniej bralam nospe, a pozniej juz tlko magnez, nospe sporadycznie co do proszku siostra pierze w dzidziusiu, ja kiedys w jelpie pralam a teraz zastanawiam sie nad persil sensitive, pampers poleca juz od narodzin ale faktycznie sylwi nie bylo juz dawno i innych dziewczyn tez nie, dajcie znac co u Was, a moze dziewczyny niektore juz maja swoje szkraby i brak czasu na net:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela29
czy uderzenie z calej sily w udo moze zaszkodzic ciąży? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny, lula-cudna dzidzia! gratulacje! titi-super zdjecia. Pamiataka na cale zycie! Kraka-witam! Myszsza- trzymaj sie kochana. Bedzie dobrze! Katarina- ja tez dzizsiaj zmezem ustawialismy lozeczko. Narazie tylko materacyk w srodku bo jescze poscielinie wlozylam. Malpeczka- dobrze ze tata juz wyszedl. Trzymam kciuki zebyszybko wrocil do zdrowia. gosiaczek- powodzenia na wizycie. Daj znac po. J asie nie odzywalam bo pracowalam ostatnie 2 dni i sily nie mialam a do tego troszke stresow. MOja kolezanka ktora byla w 12 tc pojechala na usg i sie okazalo ze plod obumarl w 7tc i musieli jej wszystko wyczyscic. Aj straszna sparwa, jej maz do mnie zdwonil. Az skurczy dostalam tak sie zdenerwowalam. Ale nie bede pisac wiecej. W kazdym razie bylam u niej wczoraj. Juz sie lepiej czuje no ale wiadomo ani pocieszyc ani nic sie nie da w takiej sytuacji. Jade na zakupy. Odezwe sie po. Trzymajcie sie dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie wszystko ok, ale nie miałam nastroju, żeby tu zaglądać, bo stało się coś co mnie potwornie przygnębiło. Nie chcę pisac o szczegółach, ale dowiedziałam się wczoraj, że mój brat ma od kilku miesięcy bardzo poważne problemy i nikt mi o tym nie chciał powiedzieć, żebym sie nie denerwowała. Z jednej strony ich rozumiem. Sytuacja jednak jest taka, że boję się o to co jeszcze może się wydarzyć, moja mama chodzi zapłakana, bratowa też, a ja nawet nie moge się w to wszystko włączyć. To jest przykre, ale dla mnie teraz musi się liczyć przede wszystkim dziecko i rzeczywiście nie mogę sie w to angażować. Ale to strasznie trudne. Przeczytałam co u was i cieszę sie, że wszystko dobrze. Zaraz wyślę smsa do Myszszy. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraka witaj, mamy ten sam termin, mam nadzieje, urodzic wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke dla przypomnienia :) WIOSNA-.......26.......dolnośląskie… 27.04...... 03.02 beti_25........29........londyn........30.04........04.0 2 ->Kacper dziubek2211...30.....opolskie.........17.04.......05.02< br /> oga.............22......wielkopolska.. 02.05.......06.02 mama .........31......pomorskie........12.05......14.02 Motylek27.....27......Warszawa.......10.05.......15.02 czeresnia......20......sopot.............16.05.......15. 02-20.02 idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 kina...........24........pomorskie........15.05…&# 8230;….21.02 iwcia_27.......27........Siedlce..........19.05.......23 .02 anted22.......32........Ustka..........26.04........01.0 2 ->Mateuszek Anastazja...28.....świętokrzyskie....29.04......04.02-ni espodzianka Mania 84.......23.....śląskie.............28.04......05.02-Julia AngelikaWrocławianka..28..Wrocław.03.05......05.02 ->Kamilka malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper Lidka81........26.....mazowieckie....02.05.......05.02 ->dziewczynka paty.....................opolskie........04.05.......08. 02->dziewczynka agnes 23..23..Gorzow/Northampton..28.04.....09.02->Zuzia gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec 9 luty takmowia..21...wlkp/hiszp.... 04.05......09.02 ->dziewczynka Neska33.......33.......Tychy........... 02.05......09.02 ->chłopczyk Olcia_M........27......pomorskie.......05.05......12.02 ->Oliwier ziuuutek.......26......dolnośląskie…….11.05. .....13.02 ->dziewczynka Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia Aniat72 35....Wroclaw/Holandia ? 18.02->niespodzianka Blondi20015..33....Gliwice/Zabrze.....13.05.......18.02 ->Kasper nikita27.......27....zachodniopom…....14.05....... 19.02 ->Karolek Mala86.21.Czarny Dunajec/Dublin....15.05..20.02->Wiktor AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka myszsza........25.....Katowice.........19.05.....22.0 2 ->Tadeuszek wasiulka29 ...........pomorskie.........19.05.......23.02 paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek mamba9.......27......Szczecin/Dublin.....16.05.....23.02 ->Viktoria? danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..27.02 zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick.......tc...........data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde środki nasenne co to ma byc :( Mysza trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wiem, że czasami nie mozna nakarmić dziecka piersią, ale wtedy i tak w szpitalu nie pozwalają użyć swojej butelki tylko zrobią to z kieliszka same pielęgniarki. Jeśli natomiast chodzi o kosmetyki to już od kilku lat jest tendencja nawet w szkołach rodzenia, aby kupowac innej firmy pordukty np. Bambino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie przypomniało odnośnie producentów i marek. z ciocią ostatnio rozmawiałam o pampach i ona używa dla małej tych z biedronki:D czytała gdzieś ostatnio jakiś raport że te biedronkowe stoją na 3 miejscu przed wieloma pieluszkami znanych firm pod względem jakości albo zaufania mam. a wy jakie kupujecie? ja może się skusze bo są tańsze a jeśli nie są gorsze to dla czego nie, chociaż i tak na razie do szpitala i na pierwsze dni kupie pampers. czekam na wypowiedzi w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!! dostalam sms-a od myszszy,biedna jest przygnebiona i chyba w nienajlepszym nastroju ,pisze :\" lekarz mnie olal,poza tym dzis sobota to nikogo tu nie ma , no i ten strajk,(zla minka) , tu trzeba miec nawet swoje strzykawki i leki tez. Daja mi kroplowke na podtrzymanie i tyle, (smutna minka) , mam dosc.\" wiecie zal mi jej i szkoda, po co jej daja na podtrzymanie ,zaraz musze zerknac nakiedy ma termin, juz,na 22.02 moze dlateo, chyba troche za szybko na porod, biedna. teraz jak jej slucham to sie ciesze ze wymigalam sie od lezenia na patologii, i pojade na ostatnia chwile, choc ja narazie slyszalam same pozytywne opinie na temaat naszego oddzialu, no ale zobaczymy. Sylwia, kochana, nie martw sie, wszystko bedzie dobrze, rodzina ma racje, wiem ze to nie latwo, ale staraj sie teraz myslec o sobie i o dziecku, powodzenia dla brata. Malpeczka, zdrowka dla taty, ale tez staraj sie myslec tez o sobie. nela niemysle ze uderzenie w udo moze zaszkodzic ciazy, nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idrisi-jarówniez zdecydowałam się na Oillan do kąpieli słysząc jaki jest dobry i niedrogi.A to ciekawe z tymi herbatkami antykolkowymi,muszę zapytać a może któraś z doświadczonych mam pomoże...kto ma je pić?Ja równiez nastawiam się na karmienie piersią i z tego co u Jennny słyszałam to na początku jeśli będe miała mało pokarmu będe walczyła zanim zacznę dokarmiać butelka.Zrobię jak Jennny i będe często do piersi przystawiać,ponoć wówczas na efekty długo czekać nietrzeba i ilość pokarmu się znacznie zwiększa....ale wiesz...teraz tak piszę a jak mi przyjdzie taki problem to będe się zamartwiać. Dobrze,ze tak \"rozpisałaś się\"bo poruszyłaś bardzo ciekawe tematy.Ja kupiłam proszek lovela i płyn do płukania tej samej marki,niejest najtańszy ale koleżanki,które stosowały bardzo mi polecały.Pozdrawiam:) nikita-niemartw się brakiem skurczy w 35t.c.Ja równiez jeszcze skurczy niedoświadczyłam a ja już 39t.c.dziś zaczęłam.Lekarz dwa dni temu mówił,że to bardzo dobrze i na skurcze czas przyjdzie. Miłego pichcenia obiadku! katarina-Ty śpichu...hehehe,korzystaj,korzystaj bo już niedługo....:) mamba-współczuję Twojej kolezance z całego serca,ale Ty w tym stanie to chyba tez zabardzo niepowinnaś angażować się w ta sprawę,żeby to zabardzo na Ciebie niewpłynęło nagatywnie. Sylwia-niewiem co przytrafiło się Twojemu bratu,ale u mnie podobnie....tylko poważne problemy z tatą i też nikt mi powiedzieć niechciał,no ale maja mama nieumie długo trzymać tajemnic przedemną.Trzymaj się kochana,napewno się denerwujesz. Pozdrawiam Cię serdecznie! Załamujace jest to co myszsza pisze,ze nikt się nią tam nieinteresuje a ona tam krwawi bardzo:(......takich sytuacji właśnie się obawiam,bo ja jestem bardzo wrażliwa na takie sytuacje i mi to zostaje w psychice na długo i jak tu potem mieć drugie dziecko??? Jeszcze te środki nasenne,ja rozumiem szpital i lekarze,oni wiedza co robią ale pewne ich działania mnie przerażają. A psychika kobiety w ciąży jest przeciez jeszcze bardziej wrażliwa i nabita zamartwieniami o maleństwo. MYSZSZA TRZYMAJ SIĘ I NIEDAJ SIĘ!MAM NADZIEJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulenka, ja na razie mam dwie paczki pampersow,na poczatek, ale jak juz moj maly podrosnie,a nie spotkam jakies super promocji, bede probowac innych marek w malych opakowaniach, droga prob i bledow, bede probowac :), opinie sa tak rozne,zemysle ze samemu trzeba sprobowac i ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
a ja przed chwilą czytałam o mirenie bo nawet się nie obejrzę , a trzeba będzie pomyśleć o antykoncepcji. Tablettki brałam wcześniej i mialam potworne migreny więc teraz myślę o wkładce. jedynie po cerezete ktore możnabrać i karmić było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×