Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

czesc dziewczyny.. a u nas ciągle nic :( :( jutro mija tydzień od terminu, idę do lekarza ... i juz mam nadzieję ze wysle mnie na wywołanie.. bo boję sie żeby coś sie nie działo.... bardzo nam z mężem zalezało żeby 29 nie rodzic..ale cos nam sie teraz po cichu wydaje ze malutki zrobi nam figla :) wczoraj juz byłam na 95 % ze cos sie stanie.. byłam na ktg miałam potforne bóle krzyża.. pani powiedziała ze są skurcze regularne ale słabe-więc odesłali mnie do domu..ale mowie spoko.. cos sie zaczyna dziac wiec do jutra czyli dzis na 100% urodze a tu proszę..położyłam sie popołudniu bo zmęczona byłam... i od tego czasu nic..ani jednego skurczyka :(:( oj zazdroszcze Wam dziewuszki że macie to juz za soba... takie czekanie jest straszne.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja24 to głupia pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za rady, mascia sie smaruje chyba od tygodnia, jest juz lepiej, a nawal minal po prostu przystawialam mala czesciej i przy jednym karmieniu do obu i teraz jest ok titi mi zaczal odchodzic czop w piatek tak po kawalku sporo mniejszym od twojego i tak do poniedzialku i nie byl zabarwiony, wiec sama widzis roznie moze byc sproboj z przysiadami przy lozku pomaga na skorcze ja zrobilam kilka w szpitalu i jeszcze jedna dziewczyna i ja po kilku godzinkach urodzilam :D powodzenia:) gratuluje klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu jakie wloski ma malenstwo, suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi:) ja tez bylam przez caaala ciaze okazem zdrowia, ani katarku, ani kaszlniecia...nie wiem jak to sie stalo. Moze organizm po prostu jest juz tak wykonczony i oslabiony... Chyba mam angine..jak ja moglam sie tak zalatwic na sam koniec???? :( Nie wiem jak ja bede krzyczec na porodowce jak ja ledwo oddycham a raczej charcze... Mama wlasnie poleciala po czosnek i cytryne i bede sie tym kurowac...nasmarowalam tez gardziolko mascia rozgrzewajaca... siedze z szalikiem :( A mama zaczela panikowac...jutro wraca do Polski a tutaj ani nie urodzilam i jeszcze sie rozchorowalam.. Skurcze mam znowu nieregularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej blondi z tymi fotelikami to tragedia jest, nie wiedzialam wczesneij, ja mam dwa i ten jeden jest tak twardy i tak wielki ze go nei mam jak wlozyc do auta ale za o dziecko moze w nim lezec a nie polsiedzaco, za to drugi mam maxi cosi wyprofilowany i wogole cacuszko tylko ze pasy mam w jednym aucie za krotkie do niego, a po drugie maly wlasnie ma to co u Ciebie ze nie bardzo w nim idzie go polzozyc musialby siedziec, wiec polozna doradzila mi w szpitalu zeby klasc w fotelik trzy tetrowe pieluchy i wtedy jest jzu bardziej lezaca pozycja a pasami mozna poregulowac i odpowiednio zapiac, no i teraz tak jezdzimy, tylko cholerka w moim jak raz autku pasy z tylu sa za krotkie na ten fotelik i musze wozic go na pzrednim siedzeniu, a tego sie troche boje :/ sluchajcie mam pytanie zwlaszcza do jenny i luli czy wasze dzieci potrafia sie obrocic z boku na bok, z boku na brzuch i z boku na plecki same? bo moj maly takie wyczynia cuda ze sie boje ze to za szybko, czytalam ze dopiero 4-5 miesieczne dziecko sei samo obraca :/ tadzio wczoraj mial wilczy apetyt i na jedno jedzonko jadl ok 200ml odmrozilam juz wiekszosc mleka bo mi cyce nie wyrabiaja przy jego apetycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-foteliki nie sa moze najwygodniejsze ale napewno najbezpieczniejsze. Dlatego wg ortopedow niemowlak nie moze byc w siodelku powyzej 1h. Jak bedzie starsze to moze ale narazie jescze nie. Moja malutk atez tak siedzi \"zgarbiona\" ale mialam sparwdzane siodelko i dopasowywane do samochodu a efekt taki wlasnie takze to tak juz poprostu jest. I nie daj sie namowic na trzymanie szkraba na kolanach.Siodelko jest naprawde bezpieczne. Poprostu przy dluzszych podrozach wyjmuj maluszka na chwilke. Ja dzisiaj cala noc nieprzespana mialam. Teraz dochodze do siebie i sie szykuje na zakupy. Jecze tylko przewine mala i jedziemy z mama:) Gratuluje nowym mamusiom i zycze powodzenia brzuchatkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula gratuluję 🌼 Dziewczyny tydzień temu zaczęłam bardzo krwawić i nadal to trwa :( brzuch boli jak przy miesiączce i krwawie mocno :( to 8 tydz po cc i nie wiem co sie dzieje. Może to miesiączka... myszsza moja sie przekreac dookoła i z boku na plecy. ciekawe co u katariny? tilli-tilli zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula przy pierwszym dziecku tez dostalam okresu po 8 tygodniach potem znow bylo ze 3 miesiace przerwy, a potem juz normalnie, mam pytanko, a jak karmisz mala?? bo ponoc jak sa problemy z karmieniem piersia to mzoe pojawic sie okres, u mnie byl wterdy zastoj i musialam dokarmiac synka niestety, ale cale szczescie szybko wrocilo do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc najprawdopodobniej już będziesz miała okres, przy karmieniu piersia zwykle nie ma okresu, ale jak laktacja slabnie moze sie pojawic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ale to możliwe żeby był tak obfity i trwał 8 dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! No widze ze niektore dalej zapakowane :-) Bidulki, zycze wam zeby wasze szkraby w koncu zaczely sie meczyc i chcialy opuscic brzuszki... Maly spi wiec nadrabiam zaleglosci, ale faktycznie wpisow w porownaniu do tych w ciazy jest malusienko. Coz zaczely sie obowiazki. U mnie kolejna nocka w miare, w miare. Pobudka co 3 godziny, maly glodomor sie najje i dalej spi. Dziewczyny czy wasze maluchy jak jedza tez czasami tak dziwnie piszcza? Nie wiem, albo za lapczywie je. Czasem sie dlawi ze mozna sie przestraszyc, ale to chyba z lakomstwa :-) Od kiedy wychodzicie z maluchami na spacer? Mi powiedzieli ze po 2 tyg pobytu w domu, wiec czekam z utesknieniem do przyszlego poniedzialku. Lula z tym krwawieniem to moze byc nic, ale tez nigdy nie wiadomo. Mialas cesarke, lepiej dmuchac na zimne, zadzwon do lekarza i sie zapytaj dla swietego spokoju. A dlugo w ogole krwawilas po samej cesarce? Bo mi leci 3 tydzien po i jakos slabo krwawie, a niby powinno sie bardziej wtedy wiadomo ze macica sie oczyszcza. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula co do okresu ci nie pomoge bo ja karmie i mam nadzieje ze go długo jeszcze nie zobacze, ale jak sie niepokoisz to moze idź do lekarza, moze pierwszy okres jest taki obfity po porodzie, nie wiem :( Blondi dobrze ze poruszyłas ten temat z fotelikiem bo ja cały czas myslałam ze mój jest za duzy do niego tez tak siedzi zgarbiony, ale widze ze to tak wszedzie, połoze te pieluchy na dno zobaczymy czy mu bedzie lepiej no i nie mam zamiaru go długo w nim trzymac tili jak ty jestes biedna, mama wraca i jeszcze to gardło szybko sie kuruj mój mały raz mi sie z boczku na brzuch przekrecił no i z boków na plecki tez ale raczej jeszcze lezy grzecznie, tylko fajnie oczami wodzi i glową kreci za grzechotkami :) a dzis spi cały dzien obudził sie zostawiłam go w łózeczku i tak sobie gadał do siebie i sam usnął po chwili spowrotem no i teraz nie wiem kiedy na spacer wyjdziemy bo jak sie tak wyspi to bedzie marudził na dworze hmm chyba ze go zabiore na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita chyba nie ma róznicy czy cesarka czy poród sn krwawi sie jednakowo a ja tez słabo krwawiłam w sumie 3 tygodnie i tez nie codzien a potem taki sluz jeszcze pare dni i koniec a jestem miesiac po a i juz od tygodnia normalny seksik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita ja z moim wyszlam na chwile jzu po tyg od bycia w domu a to bylo dwa tyg po urodzeniu, nastepnego dnia na dluzej i tak z kazdym dniem dluzej po 3 tyg jzu lazilam z godzine z nim, teraz w niedz jak bylo cieplusio to 4 godz byl w ogrodzie :D lula nie pomoge ztym okresem ale ja to bym jzu chciala miec bo przynajmniej bym wiedziala na czym stoje ;d tabsow nie dostane pewnie jak nie bede miala okresu ;/ a co do piszczenia przy jedzeniu to moj ma tak od urodzenia obojetnei czy z butli czy z cyca :D:D: pytalam czy to jakas wada czy chory czy cos jest nei tak to pediatra sie zaczela smiac i pwoiedziala ze rozne dzieci rozne nawyki amja jedne piszcza inne charcza a inne cichutko spijaja mleczko wiec teraz sie nei martwie niech sobei piszczy jak chce tylko w nocy to go bardzo slychac z tym piszczeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez krotko krwawilam, jakies dwa tyg, z czego ten drugi tydzien to juz tak malo i blado, chyba nie ma reguly, ja po tzrech tyg bylam na badaniu gin i okazalo sie jzu wszystko zagojone i seksik mozna :D wiec korzystam :D:D teraz mam lekka pzrerwe bo mnie w niedziele pies w dupe ugryzl :D:D:D i mnie boli caly posladek ze ledwo siedze ale sie wylize :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was nie miała nacięcia w czasie porodu? Bo słyszałam, że te 7 dni od porodu jeżeli ma się szwy są nie do wytrzymania, to prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do POMARAŃCZOWEGO POSTU to mam chyba jakąś tajemniczą wielbicielkę, chodzi za mną jak pies z wywieszonym językiem! To jakaś idiotka, która nie wiem po co wypowiada się na forum, chyba jej facet nie wydymał hahahaha:D Sorki dziewczyny, ale musiałam coś napisać do tej szurniętej baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mamba to chyba rzeczywiscie silne dziewuchy mamy :) Paula gratulacje 🌻 do Katariny pisalam ale nic mi nie odpisala, moze juz odpoczywa.... malpeczka pewnie nie moze sie oderwac od swojej dzidzi tak dlugo czekala i sie denerwowala.... mala fu jaka czarnulka z dlugimi wloskami... i jaka ciemna karnacja... sliczna Blondi ja mam nosidelko i jak moja wlozylam do niego to myslalam ze mi sie zlamie :O wiec wyglada to tak ze ja \'sadzam\' i ona ma tak nozki na zabe jak zwykle i kregoslupek prosty. nikita ja wyszlam z Zuzia po 4 dniach i to na bardzo dlugi spacer bo musialam do urzedu ja zarejestrowac. i juz tak chodzimy sobie nawet na 2-3 h. kurde tak czytam o tych fotelikach i chyba tez te pieluchy wezme podloze, ale boje sie ze to nic nie da. no nic dzis wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 23 ale powiedz mi jak to możliwe, że gdzie ja tam i ona?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) bylam u lekarza...moja nowa data porodu to 1 marca...niezle, podyskutowalam z lekarzem i powiedzial ze ta pierwsza data byla bez sensu i niepotrzebnie sie do niej nastawilam bo byla brana z pierwszego dnia miesiaczki a ja mialam cykle 3 miesieczne wiec Niunia tak na prawde moze byc dopiero w 40 tygodniu:) pocieszylo mnie to troszke...ale nie odjelo boli, skurczy i choroby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Mikołajek teraz śpi po jedzonku wiec moge sobie z wami chwile popisac. Jest slodki tylko w nocy sie budzi co 2 h ale spoko daje rade. Maju ja bylam nacinana dziś jest 5 dzien i myje podloge na kolanach a zaraz po porodzie pod prysznic wiec nie jest tak żle wiadomo troche ciagnie na poczatku zwłaszcza . Piersi mnie bolą okropnie normalnie juz mi sie strupki na sutkach porobily. Chcialam obejś się bez smoczka ale maly ma duży odruch ssania i by tylko przy cycu siedzial wiec juz dalismy mu tego smoka tudno. Titi mnie czop odszedl kiedy skurcze miałam już co 5 min. uciekam mały sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja nei bylam nacinana ale peklo cos i mialam trzy szwy i po dwoch dniach juz bylo ok, troszke ciaglo ale ladnie sie zagoilo i nic strasznego, bolalo tylko jak szyli ale ja nie mialam znieczulenia wiec.. nie wiem jak jest przy nacieciu ale pewnie podobnie a co do psa to nie moj ale prawie moj, to pies wlasciciela domu ktory wynajmuje i puszczony byl ze 3 godziny chodzilismy, maz myl samochody, ja z malym w wozku, dalismy mu jesc i wogole merdal ogonem, wygrzewal sie na sloncu, potem ja sie wzielam za grabienei lisci w ogrodzie i ni stad niz owad nagle po cichu zaszedl mnie od tylu capnal w tylek :( nie wiem co mu walnelo ze ma mnie ugryzc i to bez ostrzezenia, kurzce teraz sie go boje bo nei wiadomo co i kiedy mu przyjdzie do lba :/ na razie zamkniety i nie puszczamy go z budy :/ a teraz wlasnie wrocilam z werandowania w ogrodzie:D:D: taka super pogoda wiec maly w wozku a ja grabilam liscie dalej, musze jeszcze kwiaty posadzic i bedzie ok, ale malemu sie strasznie podoba na sloneczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te pieluchy do fotelika to ja wkladam zlozone w maly prostokat i w samo to zaglebienie w foteliku tam gdzie normalnei pupa przychodzi wtedy jest wyzej i kregoslup w maire prosto lezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za info:) Idę dalej sprzątać(mam dziś takiego małego powera, wczoraj było zupełnie inaczej) i boje sie, ze jak usiądę na dłużej,to już nie wstanę:) Muszę też potem zajrzeć do marcówek, żeby nie myślały że się na inny topik przeniosłam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Mam pytanko do mam karmiacych piersia. Dokarmiacie moze wasze malenstwa sztucznym mlekiem? Cos mi sie wydaje ze mam za malo pokarmu. Jak sciagam z jednego cycka to mam tak ok 70 ml. A moja kumpela jak sciagala mowila ze miala 165, to masakryczna roznica. Dajcie znac jak ktoras juz sciagala i ile jej wylecialo co? Bo zaczynam sie martwic. Polozna niby mowi zeby nie dokarmiac, bo dziecko polubi smak sztucznego mleka i nie bedzie chcialo jesc z cycka, a ja juz sama nie wiem. Jak ktoras dokarmia to niech da znac cio? Bede wdzieczna za rada. Uciekam bo glodomor wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×