Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tak na dobrą sprawę, to taki szal bardzo łatwo samemu zrobić. Gdyby Tymek nie był tak zajmujący i uczepiony mamusi, to być może dałabym radę sama sobie zrobić taki szal. Kurczę, szkoda, że tu nie można zamieszczać obrazków, bo wkleiłabym wam do pokazania. Wczoraj mój Tymek jadł pierwszy raz gołąbka, bardzo mu smakował. A przedwczoraj zjadł ze mną trochę galaretki z kurczaka, takiej delikatnej. Jajecznicę (taką z suchej patelni) tez mu już dawałam - nic się nie działo, żadnej alergii nie było. Zmykam chyba się położyć, bo mały już dwa razy mi się budził, nie wiem jak będzie wyglądała nocka, a on potrafi często sprawić, że wygląda nieciekawie;) Dobrej nocki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) u nas nocka w miare...Olivcia cos mi charczala i przeszkadzalo jej to w spaniu..rzucala sie to na lewo to na prawo i mialczala wiec wzielam Ja z kojca i do lozka do nas i do 6 tak razem sie rzucalysmy...;) ale juz dzisiaj bedzie mogla spac w swoim pokoiku, farba wyschla, jeszcze przez dzien sie do konca wywietrzy i bomba:) udalo mi sie pomalowac 12m2 samej:) lacznie z meblami. pokoj ma kolorek slicznej delikatnej zolci...taki kurczaczek, niebieskie zaslonki i biale szafki:)....przy wykonczeniowce az tak bardzo sie nie staralam...no bo w koncu to nie mojan chalupa :P ale wyszlo niezle :P dzisiaj bedzie zabiegany dzien zycze energii w ten klolejny poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem już w pracy, ale musze sie ogarnąć z tym co mi zostawiła koleżanka. Ciężki tydzien przede mną. Tilli - ja tez mam dla małej kolorystyke zółto-niebieską :) Taki szalik z kapturkiem nosiłam jakiś czas temu, był jeszcze obszyty futerkiem, więc czułam sie jak królewna śnieżynka :D Też nie lubię czapek, ale w tym roku chyba będę brała czapę na długie zimowe spacery. Fruskawka ja daję sinlac do zwykłej kaszki mleczno-ryzowej i troche dosypuje do zupek. Ale nie jestem w stanie zużyc całej saszetki przez 2 tygodnie, więc potem je pies. A właściwie to nie rozumiem, bo na opakowaniu jest napisane, że zużyc w ciągu 14 dni, a w innym miejscu, że w ciągu 3 tygodni. O co tu chodzi? Jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dobry nastrój :D **/Dzisiaj rano jechałem jak zwykle do pracy./* */ Przede mną, lewym pasem nowiusieńkim BMW jechała blondynka... > Przy prędkości 130 km/h.... siedziała z twarzą tuż przy lusterku i... malowała sobie rzęsy. Ledwie na moment odwróciłem głowę, a kiedy spojrzałem znowu na BMW oczywiście okazało się, że blondynka (wciąż zajęta makijażem!!!) już jest połową auta na moim pasie! I chociaż jestem naprawdę twardym facetem, to tak się przestraszyłem, że i golarka i kanapka wypadły mi z rąk. Kiedy próbowałem kolanami opanować kierownicę tak, aby wrócić na swój pas ruchu komórka wyleciała mi akurat prosto do kubka z gorącą kawą, który trzymałem między nogami. Kawa naturalnie się wylała, poparzyła moją męskość, zrujnowała mój telefon i przerwała bardzo ważną rozmowę!!! Jak ja k...wa nienawidzę kobiet za kierownicą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! niezagladalam, poniewaz wielismy kompa do baru, tam robilismy sprawy papierkowe i a nie mamy tam jeszcze neta, dopiero za jakis czas bedziemy tam miec hot spot, i tym sposobem nie moglam do was zajrzec i b. tesnkilam, my kupilismy kojec, wiec na barze Mati moze sie fajnie bawic, i choc bylam przeciwniczkoa kupilam chodzik , ale Mati jest pod kontola na krotkie odcinki czasu, al radoche mial niesamowita, az piszczal z radosci:) no i musze konczyc, odezwe sie wieczorkiem , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczoraj mielismy fajny dzień. Bylismy z dzieciakami w aquaparku wklejam link http://aquapark.olsztyn.pl/ na prawde super sprawa. Oczy wiscie zabralismy obydwoje dzieciaków. W sumie w wodzie bylismy bite 3 godziny dla małego mielismy rękawki i takie koło z 2 dziurami na nogi tak że mógł sobie machac swoimi nózkami i pływać, a na płytki baseniku dla dzieciaczków odpychał sie od dan i chodził jak w chodziku:)Ogólnie troszkę było takich maluszków nie dużo ale były:)Pod koeniec juz tak Mały był wymeczony że w tym kole zasypiał oparty o swoje rękawki. Noa potem to w domciu już tylko butle dostał i poszedł dalej spać. Za to dzisiaj coś kaszelek ma nie wiem czy dobrze ale dałam mu ząbek czosku do mleka jak nie przejdzie chociaż troszke do jutra to i tak do lekarza z nim pójdę. Nie wiem czy się nie zaraził od siostry bo i ja gardełko troszke boli no a ona jego ciągle całuje. Wahałam sie jednak czy pojechac z moim ex bo....juz sobie obiecałam że nie będę z nim nigdzie jeździc ale było warto dzieciaki były mega zadowolone a on by nie dał rady z 2 dzieć,mi sam albo by musiał ciągle małym sie zajmować a ze starsza córka nie maiłby nawet kto iśc na zjeżdżalnię.A tak sama nwet pozjeżdżałam az mnie za przeproszenie kośc boli.Ale co tam w każdym razie dziewczyny polecam taki wyjazd to i zdrowo i ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widzę że chyba każda z nas ma po kolei większe lub mniejsze problemy ze swoją drugą połówką :( życie jest jednak ciężkie :( i znowu dopadły mnie dni wielkich przemyśleń :( dobrze że mamy jeszcze nasze Maluszki na osłodzenie życia :))) Oluś dzisiaj jest nadal jęczący :( niestety ząbki nadal dają Mu w kość dzięki za porady z sinlaciem :) ja polecam deserek gruszka-banan-biszkopty :) zbenderowane oczywiście :) mój Oluś uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - super, że tak fajnie spedziliście czas :) Widze, że nawet ex sie czasem przydaje. A co do deserków to ja przez 2 dni dawałam małej kaszke manne z owocami z Hippa późnym popołudniem i była taka najedzona, że nie chciała jeść mleka na noc. Trzeciego dnia już jej nie dałam i zjadła normalnie cała butle. Ta kaszka jest na \"dobry sen\" czy coś takiego, a ja dawałam jako deserek. Ale efekt mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie zagladam bo jezdzimy bez przerwy w zwiazku z mieszkneiem, kupujemy sprzety, rolety, dywan dla malutkiej:) Tez tak jak Fruskawka:) taki 3 na 4 zeby miala gdzie dreptac bo tu parkiet mamay i szkoda kolanek:) Wczoraj Viki dostaal ostatni raz piers a ja odrazu polecaolam n akwe z mezem :) Coz to byl za smak!!!POltora roku nie pilam bo cala ciaze i karmienei. Postawnowilam ze w dniu kiedy skonczy 9m odtsawie. Tzn ostatnio bo wczesniej mialo byc 6m :) ale jakos nie wyszlo. No nic od dzisiaj tylko na butli. Ciekawa jestem jak z piersiami bedzie bo mala to wogole nieodczula bo stopniowo bardzo to zrobilam i ostatniokarmilam tylko raz w nocy juz. musez leciec. Buziaczkidla wszystkich!!! Anted-dobrze zesie odezwalas. Jeszce Malpeczka i Katarina!!!halooo Dajcie znac! Tilli- trzymam kcikui zbey wszystko poukladal sie tak jak chcesz!!! Spadam,milego dnia!!! Aha AnnaSzn-koniecznie musze zajrzec na tes tronke. Musze tez kupic jakas kurteczke bomam tylkosportowa a przydaloby sie cos do obcasow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane w poniedziałkowe popołudnie. Włąsnie skonczyłam nadrabiac czytelnicze straty tilli mojemu kudłaczowi to te zęby chyba jak twojej piekniusiej będą wychodzic bo kreseczki ma juz od 2 tyg, w zeszłym był marudny i sie budził w nocy a tu nic. Niby jest juz prawie przebite ale wiecie .. matka zawsze widzi więcej i tego zlego i tego dobrego. Ale słuchajcie mój kurczaczek obudził sie wczoraj o 6 potem pofiglował 30 min i spał do 9:15 masakra sprawdzałam czy oddycha, bo ja juz tu wyspana o 8:30 a on dalej.. dzis sie po calej nocy obudził o 6:30 ale dzis mąż w pracy wiec mały do babci jechał, ale mamcia mówiłą ze spał jej po kaszce 2 h.. hhihi mam taka cichą nadziej ze mu sie tak odmieni i bedzie tak spał ale wczoraj po południowej drzemce był OKROPNY jęczał bręczał popłakiwał nic mu sie nie podobało, wiec 30 min poszedł spac ale mówie wam te 32 godziny to się ciagnęło jak tydzien. dziewczyny robiłam piersi z serze i sałatke.. ekstra szybko tanio i przyjemnie... teraz poprose na sałtke gyros przepis koniecznie :) wogóle fajny weknd był.. odwiedzili mnie znajomi ze studiów, akurat ci sa przyjezdni wiec jeszcze nie widzieli kudłatego... maly oczywiscie popisuwa i wszyscy szczęśliwi :) Fajnie ze siespotykamy ciekawe jak długo, bo to zawsze tak jest ze się studia konczy i jakos te znajomosci sie rozchodzą... a wieczorkiem ogladalismy mam talent bo tam nasi znajomi( audiofeels) wystepuja. Goraco trzymałąm kciuki z achłopaków..a pomyślec ze z jednym miałąm mietke przez rumianek ;) zanim męza poznałam.. NO nie wazne chłopaki wygrały, zobaczyłam psiapsióle w telewizji i było smisznie. Dzis po pracy jedziemy kupic do ikei malemu pierdołki ozdóbki, chce kupic zabe do chowania zabawek przyczepiana do sciany i ładne pudełka. mam teraz zabawki małego w kartonikamch ale takich zwykłych z ikei a teraz chce kupic dziecięce. kurcze ale mi smaka sałatka narobiłyście poprosze przepis :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno ..... czy sinlac trzeba dawac.. bo ja w sumie nie daje.. on jest z glutenem bez czy jak.. bo sie zaniepokoiłam ze nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp - rozbawił mnie Twój post, taki optymistyczny i radosny! Sinlac nie jest niezbedny, ale jest zdrowy :) I bezglutenowy. ja tez oglądałam Mam talent - Audiofeels byli super! To jak będą w finale to nam opowiedz który z nich był Twój :) Mamba - co za decyzja! Ciekawe jak Viki to przyjmie. ja tez karmię właściwie głównie w nocy, ale mi z tym wygodnie, więc na razie nie przestaję. też jestem ciekawa po jakim czasie od zakończenia karmienia sie piersi zregeneruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie powiem bo nie moge,..bo czasme ktos znajomy czyta kafe i co... i sie wyda..ale wiesz gadu gadu, przyjacielski buziak , troche wsparcia w trudnych chwilach i to wszystko.. ( no prawie). ale wiecej grzechów nie pamiętam .... to wy mi powiedzie które sie wam chłopaki podobają;) i tak pewnie mój zdobedzie większosc bo czarujący jest ..... ble ble blelele .. do męzusia i synusia, do męzusia i synusia- zła kobieta przez chwile byłam:O):):):) p.s przypomianm o przepisie na sałatke gyros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Po powrocie do pracy tak mi sie zmienil harmoogram dnia,ze nie mam czasu dosłownie na nic:( Ale mam nadzieje,ze wkoncu sie to unormuje.A do tego wszystkiego mam egzaminy w jednej i drugiej szkole wiec teraz wszystko na glowie. Robcio od wczoraj bardzo goraczkuje ma 39,5 39,8 dawalam mu paracetamol ale nie wiele pomagal,dzis mial 41 stopni wiec pognalam z nim do lekarza...i dostalam nurofen dla niego.Lekarz powiedzial,ze to jakies wirusowe zapalnie i mam podawac paracetamol na zmiane z nurofenem.Mysle ze to moze byc ta 3 dniówka cala.Szkoda mi Robcia bo strasznie sie meczy,całe noce placze.w dzien spi albo placze:( Jestem juz wykonczona zwlaszcza,ze i ja jestem podziebiona i mam goraczke.no i sama w domu bo R w pracy po 16 godzin. Mam pytanko do was,macie moze jakis pomysl jak złapac mocz?Wiem,ze w Pl sa specjalne nakladki a tu nie ma dostałam fiolke i jutro mam oddac mocz do badania Robcia bo chca zbadac czy ta goraczka to nie jakies zapalenie pecherza..no i doktor kazal lapac..tylko jak Robcio nie chce lezec grzecznie bez pieluchy bo caly czas placze i przekeca sie z boku na bok tak go meczy ta gorączka..A ja juz nie mam pojecia jak ten mocz mu zlapac?? Nie chce wogole jesc ani pic..nic..Czy ta 3 dniowka trawa rzczywiscie tylko 3 dni?Mam nadzieje bo nie moge patrzec jak meczy sie Młody. Pozdrawiam Was i buziaki dla Naszych maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp następnym razem sie przyjrzę i któregoś wytypuję :) Jenny - witaj po dłuuuugiej przerwie. Szkoda Robcia okrutnie, ale jeśli to 3 dniówka to wkrótce to sie skończy. A jeśli chodzi o siusiu to spróbuj mu założyć fiolkę i zmocz mu stópkę zimną wodą. Najlepiej w łazience, bo szum lejącej sie wody z kranu też pomaga. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny wspolczuje tej choroby Robcia, oh, aby tylko szybko wyzdrowial, i ten pecherz nic nie mial z tym wspolnego, poniewaz zapalenie pecherza to bolesna sprawa i lubi powracac , trzymam za was kciuki Gosiaczek super, ze ialas taki fajny czas, i wzasadzie taka separacja z ex, przyadala sie, bo zamiast drzec koty miedzy soba mozecie byc fajnymi rodzicami :) Sylwia, zycze ci aby ten ciezki tydzien szybko minal i nie byl wcale taki ciezki. Mamba fajne sa takie zakupy do mieszkanka,ja uwielbiam, ale kasa leci, ze hoho Ja chcialam troche ograniczyc karmienie piersia, tzn, czasami piers a czasami butla i poraz pierwszy podalam Matiemu mleko modyfikowane, smoka i butli nie chcial nawet wziasc do ust, wiec podaje mu kaszkemleczno ryzowa lyzeczka, no i wtedy zjada. A piers to w dalszym ciagu ulubiony posilek, chociaz zjada wszystko i golabki, pulppety, dzisiaj kopytka sosoie, zupki ogorkowe, barszcz, pomidorowa i nawet sprobowlam ziemniaczka z wywarem z zupy pieczarkowej, a banany uwielbia, ale nie daje mu codziennie. a chlebek z pasztetem to az krzyczy za kolejnym kawalkiem. Robilam mu tez platki ryzowe z misiowym jogurtem, uwielbia taki zestaw. A wczoraj ja bylam caly dzien na barze, a moj maz zrobil sobie wolny dzien i zajmowal sie Matim, a u mnie byli tylko na karmienie, i postanowilismy ze musimy robic tak czesciej, bo przy swoim biznesie, moj maz ma tak malo wolnego czasu, a synek rosnie i te wazne chwile mina bezpowrotnie, a tak przyda im sie troche czasu tylko we dwoje :),takie meskie dni lub godziny. Mati juz powoli zaczyna podnosic sie przy meblach, na nozki rzadko, ale na kolankach czesto zaglada na stol i siaga z niego co sie da, a ukladanie moich ubran w szafce to jego ulubione zajecie, poprostu otwiera szafke i wyciaga bluzke za bluzka. musze pomyslec na zamykaniu szafek. I chyba jak my wszystkie, mamy wielka pocieche z naszego synka, sama radosc :) pozdrawiam was goraco, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D bylam u pediatry hehe no smialam sie z zaklopotania jak nie wiem... ojojojojojoj ale jestem mama... no ale od poczatku Olivcia ma problem z zarastaniem dziurki i ja myslac ze jej sie dziurka zrobila....to jej sie normalna dziurka po prostu zrosla blonka...i pediatra musiala jej blonke rozszerzyc i teraz dopiero Niunia ma prawidlowa psite hihi:D codziennie do roczku mam jej rozszerzac potem juz powinno byc ok ale przez to ma delikatne zapalenie psity i kropelki bede dawac przez 10 dni... ale odetchnelam z ulga oprocz tego pani byla zachwycona rozwojem Olivi i nie mogla uwierzyc ze mala tak raczkuje i stoi juz no i ida gorne jedynki na maxa, powiedziala pani ze lada dzien bo wszystko juz pulchne... no, uf, otarlam pot z czola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - no to nareszcie jesteś już spokojna :) A lekarka pewnie ma porównanie z angielskimi dziećmi, więc Olivka na ich tle sie pięknie wyróżnia. Anted - pewnie, ze takie dni z tatusiem sie przydają. Moja córcia spędza z tatą mnóstwo czasu i bywam lekko zazdrosna o ich świetny kontakt. Lecę, bo mnie wyganiają sprzed kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) tilli tilli no widzę że prace pięknie się posunęły :) i bardzo się cieszę, że uspokoiłaś się po wizycie u lekarza :D Sylwia uwielbiam Twoje kawały :) anted no w końcu się odezwałaś :) Fajnie, że masz możliwość aby Mati więcej czasu spędzał z tatą, ja niestety bardzo nad tym ubolewam bo moja gwiazda widzi tatę jedynie wieczorami i czasem w week end. gosiaczek rewelacyjny week end :) ja się przy takiej pogodzie na basen obawiam jechać, boje się że moje wrażliwe dziecko zaraz coś \"złapie\" ale na wiosnę jak będzie cieplutko napewno się tam wybierzemy bo mamy blisko :) fruskawka ja problemów nie mam, tfu tfu odpukać :) chociaż jeden by się znalazł, ciągła nieobecność i brak czasu dla nas :( ale takie życie, coś kosztem czegoś... mam nadzieję, że u Was się poukłada :) mamba kawka pewnie smaczna :D i to jeszcze w towarzystwie ukochanego :) natimp moja mała od kilku dni taka marudna :(, poza tym co noc płacze :( a ja się zastanawiam czemu... budzi się, siada, woła mami mami i płacze :( nic nie pomaga... i ja też mam nadzieję, że to przez ząbki. jeju jak mi się marzy przespana noc... jenny ja ci nie pomogę bo tu jak wiesz, są te specjalne wyjałowione woreczki a taki samoróbek to może namnożyć bakterii i zafałszować wynik moczu... Teraz napiszę co u nas ;) Dziś od 2,5 miesiąca wyrwałam się na zakupy bez zuzi...bałam się że będzie płakać ale było ok :) No i kupiłam kozaki na obcasie :D i kurtkę. Wróciłam do domu a moje dziecko jak mnie zobaczyło to tak się cieszyło i piszczało jak nigdy. Już dawno nikt się tak nie cieszył na mój widok :D No i mam newsa...prawdopodobnie od nowego roku mój mąż otworzy własny interes:D:D:D:D jeju jak się cieszę, trala lala :) mocno trzymam kciuki bo zrealizujemy nasze marzenie. miłej nocy dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny ja pobierałam niedawno mocz mojemu nmałemu tzn. poszłam do szpitala i pielegniaqrki w pobirały bo faktycznnie trzeba tam umyć dobrze pod napletekiem i pobrac ten środkowy mocz bo jak xle sie pobierze to faktycznie może to przekłamac wynik.Życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwai ja nie karmię piersią od ponad miesiaca. Od półtorej nie biorę cerezette i czkealam na 1 miesiączke i się doczekalam. Igor je mleczko bebilon 2 zwykle nie żadne Ha i nic mu nie jest z alergią pożegnaliśmy się na dobre. Powiem szczerze, że to ulga nie karmić, noce spokojniesze. Igor i tak ma w nocy taki apetycik że wypija od 22 do rana poł litra mleka. Nie wydolołabym gdbyby był na piersi ,a ja wyglądałabym jak wiór. Nawet dziś sąsiadka mowi że dobrze że go odstawiłam, to może troszkę przybiorę. Teraz wchodze w ciuchy sprzed ciąży, nawt w sob. wskoczyłam sobie w minówke. Imperze u znajomych udana. Ulcia ma ładnei zaschnięte strupki niektore nawet odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość związek Sylwia Danis
obserwuję wpisy Danis już od dawna, jest pomrańczowa , może dlatego jej wpisy rzucają się bardziej w oczy, pokusiłam się dokładnie sprawdzić wiele wpisów wstecz, i okazało się, że Danis pisze tylko o sobie i swoich dzieciach, a jeśli zwraca się do kogoś to wyłącznie do Sylwi, więc jej wpisy rozpoczynają się od imienia Sylwia lub bezosobowo, ale traktujące tylko to co się dzieje u niej. Ciekawe czy danis ma jakąś opcję, w której można ustawić, że widzi tylko wpisy Sylwi, ponieważ wyraźnie z nią symaptyzuje. Ale pozostałe mamy piszą o Danis, i traktują ją jak jedną ze swoich, szkoda, że bez wzajemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-viki nie zauwazyla najpierw bo ja stopniowo przestawalam karmic. Najpierw tylko w nocy ile chciala, ptem zaczela jesc 2 razy w nocy a potem raz a raz zastapilam butla. W dzien dostawala butle i tak sie przyzwyczaila. Uwazam ze skoro prez pelne 6m karmilam tylko piersia, potem w 7 m wprowzdiolam pokarmy stale i dalej byla pers a dopiero w 8 weszla butla to i talk dobrez. w 9 zaczelam karmic tylko w nocy a teraz przestralam:) Wszystko bylo batrdzo lagodnie i Viki nawet sie nie zorientowala ze dzisja zamiast cca dostala butle:) a jaw alsnie popijam Bailey\'s :)Jestem tylko ciekawa jak piersi. I czy produkcja lagodnie stanie czy beda problemy. Anted-fajne fajne ale musze powiedziec ze dzisija wyprowadzono mnie z rownowagi. Obsluga w PL niestey pozostawia wiele do zyczenia. Nie wytrzymalam i zrobilam awanture w Castoramie. Uslugi niestety nie sa na poziomie Europejskim. Szkoda gadac.W kazdym razie odwyklam od takiego traktowania klienta. danis- ja tez wchodze wciuchy sprzed ciazy a wlasciwie to kupuje mniejsze:) waze 8 kg mniej niz przed ciaza:) ale w moim przypadkuto dobrze:) Ja nadal czekam na okres i nadal nici:( Dobra lece do meza:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:D ja poszlam do prywatnej polskiej przychodni - tam nie chodza inne rodziny z dziecmi niz polskie, wiec lekarka nie ma porownania z angielskimi dziecmi Mamba - oj co do tego masz racje...tutaj jednak jest dbalosc o klienta... wczoraj troszke sie zawstydzilam bo jak poszlismy do tej przychodni to czekalismy juz ponad pol godziny no i wchodzi para z chlopcem...chlopiec jakies lat 6..no i do recepcjonistki ze oni by chcieli wczesniej niz na 20...a pani na nich ze miejsca nie ma..a oni ze no ale chlopiec ma goraczke...no to pani z desperacja do nas czy my wpuscimy ich najpierw...ja na to ze oczywiscie...na co pani recepcjonistka powiedziala \'dziekuje\' i to tyle ci \'panstwo\' nawet nie podziekowali no i jak weszli to nie wytrzymalam i do Tomka mowie ze gbury, wielcy panstwo..no bo ja pierdziu nic reakcji zero slowa dziekuje...mi tez sie nie widzialo czekac w poczekalni godzine i mowie ze zrobilam to tylko dla tego chlopca a ich mam w nosie...no i jak wyszli to ten facet do mnie \'dziekuje\' no i chyba wszystko slyszeli...ale pal licho ;) dzisiaj przychodzi pan z maszyna do prania dywanow:D a tak w ogole to DZIEN DOBRY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Ja tez wpadam sie przywitać bo cos ostatnio zaniedbałam nasz topik ale juz się poprawię obiecuję. Nasz mały niestety odchorował wodne szaleństwa.Ide z nim do lekarza.Nie wiem ale strasznie kaszle rzęzi mu dosłownie w gardle.Nie ma gorączki.Mam nadzieje że to nie oskrzela bo kaszel ma dziwny:( Miłego dnia babeczki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! jestem w pracy, ale mam doła. Mąż mnie wkurzył i nie mam ochoty nic robić z tego wkurzenia. Córcia dzisiaj spała super, tylko 1 pobudka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula- super wieści! Mam nadzieję, ze wszystko sie uda tak jak sobie marzycie :) Ja teraz przeżywam taka radośc córci jak wracam z pracy. Ale ona czasem potrafi sie tez na mnie obrazic. Najpierw sie cieszy, że wróciłam, ale po chwili sie odwraca i nie chce do mnie na rece. Mamba - dobrze, że to wszytsko tak bezproblemowo przebiega. No i ten Bailey's :) Tilli - i dobrze, że słyszeli, może na przyszłość będą mniej gburowaci. Danis to trzeba zrobic przerwe między cerazette a innymi tabletkami? Ja myslałam, że będę brała bezpośrednio po. A co do wagi to niby ważę tyle co przed ciążą, ale ciuchy na mnie wiszą. Najgorsze, że mi sie tyłek spłaszczył. Zawsze miałam odstający tyłek i z tego powodu kompleksy prawie, ale teraz za nim tesknię. Musze wrócic do ćwiczeń, to może mi sie mięśnie odbudują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny normalnie.. ja pierdo..e ze tak zaczne... ale mnie wkurzyła pewna osoba ( nie mąż) sprawa była taka ze ta osoba obiecała mi ze załatwi mi laptopa takiego sprowadzanego za smieszną kase bo 300 zł..wiec wiecie ja sie napaliłam wiadomka w koncu bym mogla w domu posiedziec przy monitorku pokafeteriowac itp, a ta ........... juz mi cos kombinowała bo prosiłam ze by swojego zapytała i co z tym laptopem , to albo sie znim w domu nie widziała albo cos, ja pieprze rozmawia z nim 5 razy przez tele. i nie mogła zapyatc i tak juz 2 tygodnie wiec mi smierdziało podpucha... i dzis akurat siedziałam przy niej bo cos robiłam.. dzwonił jej facet i mówi ona tak/// a w tej wiadomej sprawie to węźmiemy go bo ktos tam mówił ze jest ok.. i niby ja ni wiem tempa jestem czy co ze nie wiem ze to o to chodzi. Ja pier... jacy ludzie sa masakryczni, nie wystarczy powiedziec słuchaj ale my weźmiemy jednak dla siebie bo chce nie wiem dac na gwiazdke itp tylko takie zaklamanie .. nie nawidze zaklamania i ściemniania .. NIE NAWIDZE .. normalnie mam takiego pogardzanego nerwa teraz ze szok, sorki laseczki ale musiałam sie wygadac ..... zalezało mi na tym lapse ale spoko dziewczynka mała nie jestem i spoko, ale takie zachowanie to masakra jest , dorosłuy człowiek i zero odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×