Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

aaaaaaa nie mogę przełykać śliny :( buuu tak bardzo boli mnie gardło. Jestem coraz bardziej chora :( do tego stresuje się czy Zuzia przypadkiem nie załapała bólu gardła. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. juz mnie chyba tydzien nie było ale mialam zarąb takji w pracy ze dziekuje . Nie nadrobiłam tez zaległosci w czytaniu. Ale dzis juz jest lzej wiec chwilke posiedze i nadrobie straty. Słuchajcie moj mały dzis o 4:30 postanowił sie obudzic i płakał wiec głupia głupia głupia wziełam go na poduche i pokołysałam.. głupia głupia głupia....ale chorowita jetsem i masakra była. Jak sie wyciszył to go odłozyłam aon po chwili ryk wiec ja nic , i tak po paru minutach wstał tastus . ale był bardziej rozsadny od mamy i posidział przy nim az on zasnął..a przynajmniej tak nam sie wydawało :0 bo ja tomek odszesł to znów popłakiwał... ale tomek usiadł tylko i po sekundzie zasnął Kurde dziewczyny ostatnio wymiękam jakos w nocy , W dzien jestem twarda jak macocha z kopciuszka a w nocy jakos nie wiem . Juz i tak ekstra bo nie bierzemy go na spychozola do łozka ale musze to zmienic. znobilizujcie mnie jakos mze co? :):) A wogóle nie wiem czy sie chwaliłam ale Kudłaty ma dwa ząbki. Wyszedł w zeszły wtorek jeden ząbek a dwa dni później kolejny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzimy sobie z Uleńką przed kompem, ja staram sie pisać , a ona robi bratu porządek na biurku :D Tilli - gratulacje dla Olivki! Ona sie tak pięknie rozwija, że na pewno będzie szybko chodzić. Mnie ciągle pyta moja koleżanka o to, czy Ula już chodzi, bo jej córka zaczeła w wieku 8,5 m-ca i ona chyba myśli, że wszystkie dzieci tak chodzą :) Młoda sie już wkurza, zajrzę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulacje.. skromnie powiem ze przy tych włosach z 2 ząbkami robi sie mega przystojniaczek :)( sorki ale musiałam sobie podmaślić) Tilli wielkie gratulacje dla Oliwci. Lula znam takie \" uprzejme skromne \" koleżanki, któryxh dzieci juz w tym wieku prawie do pracy chodziły... nie ma sie czym przejmowac. Słuchajcie mojej kuzynki Dorotka, ma 10 miesiecy i jeszcze sama nie siedzi tylko z podparciej i nie raczkuje ale to akurat nie problem bo nie wszystkie dzieci raczkuja..ale myslicie z tym siedzeniem ze trzeba by isc gdzies. pytam Was bo ja to juz bym pewnie z 2 razy była u jakis lekarzy ale poniewz mi ktos ostatnio powiedział ze stuknieta jestem to sie Was pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natimp no gratulacje tilli gratulacje udanego wyjscia lula zdrowia dla Was danis wspolczuje :( ja mialam jak bylam mala... a ja wazylam wczoraj moja gwiazde i waga spadla :( wazy 8360 a wazyla juz 9 martwie sie bo ona taki niejadek sie zrobila mierzy 73,8cm w sobote jedziemy do Londynu odreagowac wszystko, taki maly wypad na moje urodziny, lyzwy, sanki i inne \'atrakcje\' czyli zakupowe szalenstwo przedswiateczne, oczywiscie niestety szalenswta nie bedzie bo wydalam na szafe i stol :P:P:P:P:P a w pt kameralnie w domku sie zrobi ide zalac kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda śpi. Strasznie ciężko zasypiała. Zawsze po kilku dniach z babcią jest trudniej. Ciekawi mnie dlaczego. Może ona usypia ją w wózku tak jak kiedyś? Mam nadzieję, że jednak tego nie robi. Natimp - gratulacje dla Maksia! A w tym przypadku też bym dawno była u lekarza. Ja na ostatniej wizycie pytałam ją o raczkowanie, ale mnie uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tilli zaraz tam przystojniaczka ;):):) ( ba;lsam dla uszu matki :):)) Kurcze tez tak dziewczyny myslaałam dzwonie co by ja opierdzielic ze jeszcze nie byla u lekarza,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina - tak:) mieszkam tam :P Natimp - zadzwon i opierdziel...a powiedz mi czy to dziecko duzo wazy??? bo czesto otyle dzieci maja problem z siedzeniem i ogolnie rozwojem motorycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to milo to numery mamy jak cos to sie zdzwonimy, chyba ze w tym zabieganiu nie zdaze ale bede na pewno jechac paszport wyrabiac nowy po Nowym Roku wiec jak cos to moze nawet wtedy, wiecej czasu i na spokojnie :):):) ale fajnie by bylo, pierwsza kafeterianke bym poznala na zywo z lutowek. bo juz jedna znam mieszka kolo mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :D fajnie super:) no to jak bedziesz miala czas teraz to daj znac a jak nie teraz to po nowym roku koniecznie.. ile km mieszkasz od Londynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina a masz kontakt z katariną taki częstszy? tzn. widujecie się czasem? natimp mi lekarka powiedziała, że dziecko urodzone w terminie powinno usiąść samodzielnie do 9 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli chyba nie popiłaś aż tak, żeby sie pojawiły objawy delirki :D :P Mi też wszystko idzie powoli. Zaraz muszę sie zebrać na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka nie jest gruba ma 9 kilo wiec spoko. Ale trzeba pójsc do lekatrza koniecznie.. Kurcze a mnie czeka impreza rodzinna w wekend .. moja imieninowa wiec gotowanie sprzatanie itp mimo ze sie nie chce i bedzie trzeba szybko robic:) Justro wziełam sobie wolne co by zakupoy chociaz ze spokojem zrobic... A słuchajcoe macie jakies fajne pomysły na kolacyjne danie ale zeby na ciepło nie było..w sensie wiecie udka z piekarnika itp... bo nie dam rady tak i w kuchni i z goscmi siedziec.. planuje garmazerke , sałatke z paluszkami krabowymi, brzoskwinie z tunczykiem ,kielbaske i jeszce cos..ale nie wiem co.. macie pomysła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli my w tym Londynie dlugo nie bedziemy tez bo tak: ok chyba 10-11 bedziemy i jak polatamy to tu to tam to pewnie nam zejdzie a na 18 musimy byc w domku bo moja siostra w tym czasie bedzie z Zuzka i swoim synkiem no i nastapi wymiana, bo ona na swoja impreze pojdzie i my sie malym zajmiemy i swoja, wiec nie gwarantuje, ale mysle ze jak nie teraz to pozniej na pewno, ja mieszkam dokladnie godzine i 10 minut od Victoria Station pociagiem :P ok 67 mil to jest jak na mapie patrzylam lula nie mam z Katarina takiego czestego kontaktu tylko mi tyle napisala, kiedys ale to baaaaaaaaardzo dawno temu do niej dzwonilam, teraz sie zabieram za dzwonienie miesiac. musze to zrobic w koncu. jak cos bede wiedziec wiecej co u niej to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina myślałam że jak mieszka blsiko ciebie to się czasem widujecie Dziewczyny za 5 tyg roczek Zuzi :) chcę zrobić urodziny na słodko, tzn, tort, ciasta, coś dla dzieciaków i takie tam. Będzie ok 15 osób,nie chce stac przy garach jak moje dziecko bedzie siwetowac i uslugiwac \"ukochanej\" rodzinie mojego meza :P Ale wczoraj zostalam skrytykowana przez kolezanke, u niej jak sa ur ktoregos z chlopcow to sie stoly uginaja. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie mam warunkow na taki obiad...chrzciny dla tylu osób robiłam w lokalu bo bym ich nie pomieściła przy stole :D no i też dla tego, że nie chcialam im gotować :P matko jaka ja wredna jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja dzisiaj wolne mam, tzn w sumie urlop na zadanie, bo wczoraj wyobrazcie sobie przyszlo mi do domu wezwanie do zaplaty z Ery na kwote 4895 zł!!!!!!!! no myslalam ze sie przewroce. a ja telefon w erze mialam z 5 lat temu i to na karte nie na abonament!! no i dzisiaj z samego rana poszlam to wyjasnic, na szczescie okazalo sie ze to system jakas pomylke zrobil i nie do tego klienta poszlo co trzeba. Jezu a juz mialam zielono przed oczami:D Wiec dzisiaj mam wolne, niania zadowolona bo tez dostala:D a moja niunia grzecznie śpi a mumusia pijąc kawusie buszuje po kafeterii;) Sylwia - gratuluję ząbków:) Tilli - moja Amelcia też stawia samodzielnie kroczki i pamietam jaka to radosc jak pierwszy raz przeszla te 2 kroczki:D Lula - z Zuzią już lepiej?? Ja tez wczoraj na imprezie bylam, normalnie wyszalalam sie za wszystkie czasy! zakwasy mam bo w zasadzie nie schodzilam z parkietu hihi:) a kac tez mnie dzisiaj meczy:P tilli o ktorej dotarlas do domu?:D Jak juz siedze w domu to powinnam cos posprzatac hmm ale to slodkie lenistwo jakos bardziej mnie kusi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula - moim zdaniem nie powinnas sie absolutnie sugerowac tym co Ci mowia inni, powinnas porozmawiac z mezem i sami powinniscie zdecdowac, wkoncu to wasze dzieciatko i wasza decyzja!:) ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula my mieszkamy daleko od siebie, jakies 2h chyba drogi. a o tej kolezance co mieszka kolo mnie to inna calkiem, to z nia co drugi dzien ;) a stoly uginac sie nie musze, bez przesady. zalezy o ktorej to bedzie, jak w porze obiadowej to lipa bo obiad dla 15 osob to rzeczywiscie z kuchni nie wyjdziesz, ale jak pozniej to tylko przekaski, i ciasta ciasteczka, a reszta to baloniki i rozne takie :):):) wiadomo ze to Ty bys stala w kuchni nie kto inny wiec nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula odpusc sobie.. jak nie masz warunków to nie maco.. ja bym zrobiła kawe z ciachami na 16 a potem o 18 taką niby kolacje ja wlasnie tak robie teraz w wekend ze swoja imprezą.. dlatego cos z przepisów chciałam... a ta niby kolacja to tak jak pisałm 2 sałatki, szparagi w szynce i sałatka w szynce , brzoskwinie z tunczykiem parówki moze bigos i narazie... :) my roczek pewnie u tesciów zrobimy bo dom maja duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×