Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ale bezczelnosc!!!! przyszedl ten budowlaniec z szefem i mu mowie co spieprzone...a ten ze on nic nie naprawi tylko farbe polozy na ten sufit..ja na to jak on moze to zrobic skoro ta juz odchodzi??? trzeba zdrapac wszystko itd przeciez za tydzien znowu grzyb wyjdzie!! poza tym polozyli nowy silikon na zagrzybiony silikon!! a on z laska ze go wymieni!!! i gada ze ja sie nie znam..to mu mowie ze moj maz zna sie na tym (poza tym ja rok pracowalam w firmie budowlanej) a on na to ze to w takim razie to moj maz powinien to robic...no to ja mu na to ze moj maz jest za drogi ..bo juz sie wkurwilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....wszystko mi wcielo jestem zla, wkurwiona, co za bezczelnosc tego budowlanca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lalunie. tilli ale paprak, też bym się wkur*wiła.No i na czym stanęło? zapka trzymaj się 🌼 U nas bez zmian :( ja coraz bardziej chora, Zuzię zdążę wysmarkać i już furczy. W ogóle to dziś jakaś nerwowa chodzę, chyba babskie dni się zbliżają :P. Właśnie robię sobie z małą obiad, dziś kurczak w sosie śmietankowym :) Anna Szn gratulację dla synka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula :) a stanelo na tym ze sam szef sie wzial do roboty, przeprosil mnie, ladnie polozyl nowe silikony nie tylko dookola wanny ale tez umywalki i rogach lazienki, i specjalna (!) farba potraktowali sufit... jestem zadowolona tak w 70% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze ta farba jest trujaca i przez 2 dni nie moge kapac Olivci w lazience :O no coz... teraz pije kawke, kolejna.... i zabieram sie za podlogi bo po butach budowlancow zostaly wieczne pamiatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiaja dwie sąsiadki na wsi: - A co to kumo dostała wasza wnuczka od tego Włocha, co go poderwała? - Powiada, że syfilis. - A co to jest ? - No nie wiem, ale chyba większe niż mercedes. - Jak to ? - Bo mi powiada, że na tym to się cała wieś przejedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-no juz po kwiatkach:) ale dzieki za checi:) Angelika-wiem ze lozeczka drawniane sa naogol pokrywane jakimis ekologicznymi farbami i nawet jak dziecko zje to ok:) Ale zazdroscze dwudniowego usypiania!!!!szok! Tilli-moja Viki tez im poznije ja poloze to gorezj spi a jak wykapie o 19, nakarmie i poloze to wtedy nie ma problemu. Tzn viki nadal je w nocy ale zje i dalej spi:) A ja dzsija nieprzytomna to cisnienei leci bo wlansie sie obudzilam a viki nadal spi! juz 2 h a ja h sie przespalam:) Viki wychodzi 7dmy zabek i lekka masakra znow z placzem. Juz widac biala kreseczka. Mam nadzieje ze szybko sie przebije. ojej wlasnie obudzila sie i placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra!!! Mamy dwa nowe ząbki! I to już muszą być przynajmniej od wczoraj, bo z lewej strony wyszła już cała kreseczka, z prawej tylko jedna strona. No i wszystko jasne dlaczego młoda tak beznadziejnie spała. Tilli - Ula ma zabawkę z tej firmy, ale dużo mniejszą i jest super, także na pewno warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura Sylwia:D:D no to Ulenka pierwsza ;) teszta z brzuszka tez pierwsza wyszla choc termin mialysmy obie 22 ;) a moze moja tez juz cos ma?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że przeszło to tak łagodnie. W zasadzie 2 noce troche marudziła. Teraz czekamy na następne :) Jesteśmy już po kąpieli, właśnie młoda je i zaraz spać. A ja przy przygotowywaniu mleka sie nieźle załatwiłam - wysadził mi w rękach szejker. Całe spodnie i podłoga w kuchni od mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula widze, że wraca Ci dobry nastrój :) A zapomniałam wam napisać, że od jutra mam znowu wolne :D :D :D Wracam do normalnego rytmu pracy, czyli od środy do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli boisz się utyć, wypij przed jedzeniem setkę wódki, to usuwa poczucie strachu. ____________________________________________________________ >> Praca z ładnymi kobietami teoretycznie jest możliwa, a w praktyce - wszystko stoi. >> ______________________________ >> Kobiety, żeby się nie znudzić mężczyznom, zmieniają ubrania. >> Mężczyźni, żeby się nie znudzić kobietom, zmieniają kobiety. >> ______________________________ >> - Chcemy waszego dobra - powiedział premier Kaczyński do Polaków. >> - Zaniepokojeni Polacy zaczęli więc ukrywać swoje dobra w bezpiecznych miejscach. >> ______________________________ > >> - Jak tam w pracy? >> - Jak w raju! W każdej chwili mogą mnie wyrzucić! >> _____________________________________ >> - Jasiu chodź napijesz się ze mną wódeczki ?. >> - Ależ tato!!!!!! >> - No co, ja ci pomogłem odrobić lekcje? >> ______________________________ >> Chaos. Panika. Zamieszanie.To znak, że skończyłem pracę i mogę iść do domu. >> ______________________________ >> - Znasz to spojrzenie kobiety, kiedy pragnie sexu? >> - Ja też nie. >> ______________________________ >> >> Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę.. >> Za to jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop. >> --------------------- >> Spotyka się dwóch kolegów: >> - Wiesz co, dziś jeden facet nazwał mnie Gejem. >> - I co? >> - Jak to co? Torebką w łeb i pudrem po oczach! >> ____________________________ >> >> W restauracji rodzina posila się promocyjnym obiadem. Zostaje sporo resztek i ojciec prosi kelnera: >> - Czy może pan nam zapakować te resztki? Wzielibyśmy dla pieska.... >> - Hurrra!!! - krzyczą dzieci. - Będziemy mieć pieska..! >> _____________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia spi a ja szykuje sie do wyjscia lalalalalala:) moje PIERWSZE wyjscie do pubu samej (bez meza) od czasu zajscia w ciaze!!! jezu, 1.5 roku!! milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Uleńki 🌼 🌼 🌼 tiili zabaluj i za mnie :P Sylwia no wraca,a kawały pierwsza klasa :D ja dziś przemęczam moje dziecko, bo ostatnio pada mi ok 22.30 a ja za miesiąc wracam do pracy i jak będę chodzić tak spać i wstawać o 5 to nie wyrobie :o więc mam nadzieję że dziś mi ok 21.30 padnie. Za to mój mąż wraca o 23 i będę czekać z kolacją :) Szkoda, że tak późno wraca bo mam ochotę na małe co nie co :P oki ale się rozkręciłam :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bąbelek tez ma problemy ze spaniem a konkretnie z zasypianiem. Ja zachrypnieta.Ale dzieki bogu małego nie bierze moja choroba. A ja chodze i prycham na całego kicham i się smarcze. Do tego @ także jest wesoło. Tilli miłego wieczorku a swoją droga tak w środku tygodnia?No ale jak szalec to szaleć .Ja ide na babskie pogaduchy. Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja też mam @ ;) uff a już się zastanawiałam czy testu nie kupić :P Zuzia nie śpi, łobuzuje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula dzięki! Dobrze, że u Ciebie już lepiej :) Moja córcia idzie spać ok 19-20, wolałabym później, ale ona jest nieprzytomna. Uciekam. Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny pisalam Wam, że moja Ulcia miał ospę minelo rowno 2 tyg myslalam, że mnie pominie a tu d... blada , dziś mnie wysypało. Teraz rozumię czemu od 2 dni czuje się podle, strasznie bolą mnie kości, gardło i mam stan podgorączkowy. Wszystko jasne. Jutro ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Danis współczuję bardzo! Ospa u dorosłej osoby to nic fajnego. Tilli - odsypiasz imprezkę? U nas noc ok, tylko 1 pobudka. Spałyśmy z córcią do 7. Fajnie jest jak sie ma dzień wolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ząbki są piękne! Nareszcie! Od wyjścia dolnych jedynek upłynęły prawie 3 miesiące. Moim zdaniem bardzo długo. Ciekawe jak będzie różnica w karmieniu? Dziewczyny, które jeszcze karmicie - maluszki was podgryzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kac! ;) piccccccc!!!!! bylo super:D nie wiem ile butelek wina strzelilo, ale bylysmy ostatnie w pubie i nas wypraszano hihi ;) wygadalam sie jak nigdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie wiem co dziisiaj się dzieje ale Oli obudził sie o 4 rano i kręcił sie kręcił wreszcie wstałam do niego nasmarowałam mu dziąsła bo już ma ostro górne opuchniete ale nic dalej jeczy. Pomyslałam że on chyba jest głodny i o 5 zjadł 210 mleka i dopiero usnął. Jeju dziewczyny ile on ostatnio je!!!!!!!!!Ogólnie bardzo duzo nie mówiąc juz o tym że jak zje czy deser(całe jabłko + kaszka i kleik do tego wychodzi cała taka niezła miseczka)to potem ma jeszcze ochote na słodkie wafelek przważnie bo juz tymi 2 zabkami ładnie sobie radzi z gryzieniem.Żarłoczek sie zrobił niezły:):):)Ale to akurat mi pasuje lubię patrzec jak dzieci ładnie jedzą:) Lula ja to luzik raczej watropylna nie jestem hihihihchociaż spóźniła mi sie wredota ale za to bezbolesna super:) Syliwa ja nie karmie ale i tak jestem gryziona przes swoje dziecko bo namietnie mnie ostatnio podgryza m.in w dekold palce nie wiem ale to chyba z miłości.Włazi na mnie i mnie gryzie łobuz jeden. Tilli dawaj jaktam było:)Ja tez wczoraj zasiedziałam sie u koleżanki pogadałyśmy se od serca i oczywiście ponarzekałyśmy na ten męski naród hihihihi.No ale ja to mogę mnie nikt za słówka nie łapie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie w nocy Oleczka tez wzięło na zabawy i chciał żebym przy nim najchetniej siedziała i pogadała :) wstałam raz :) napoiłam, poprawilam (nadal chodzi po całym łóżeczku i najchętniej nogi wystawia i się tym samym klinuje), posmarowałam dziasełka :) za chwile wielki ryk wiec zrobiłam to samo co wcześniej :) a za chwile znowu ryk :) mimo moich sprzeciwów wstał Tatuś (ale usprawiedliwiony, bo chiał też łazienke odwiedzić hihi) Tatus zrobil to samo co ja wczesniej i się połozył :) a nasz Oleczek ponownie wpadł w ryk hihi Tatuś stwierdził to niech ryczy (wcześniej przeciez mówiłam to samo hihi bo już cały \"nocny repertuar\" przećwiczyliśmy 3 razy) a jak Oleczek pozanosił sie 5 minut i zobaczył że nic tym nie osiągnie, bo rodzice się nie daja manipulowac to sam poszedł spać i obudził się dopiero o 6-tej na mleko i nadal śpi hihi takze u nas tez noc udana :) to może pora na kawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×