Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja melduje, jestem :) dzięki dziewczyny. Robiłam spagetti. a teraz się lenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa poziomka niezły rachunek ;) dobrze, że sprawa się wyjaśniła. Ale zazdroszczę Wam baletów, ja też bym gdzieś wyszła ale najchętniej to z mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula - jakbym miala to zaplacic to bym sie chyba załamała :D dlatego wlasnie nie mam i nigdy nie mialam telefonu na abonament, bo znam siebie:D co za pogoda dzisiaj, cisnienie do kitu, mala spi godzine, troche sie pobawi i znowu zasypia. pewnie noc bedzie ciezka;p lula - z Zuzia lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowa :D ja mam ale nie znoszę rachunków:P Zuzia nie ma już zielonego katarku tylko biały ale jej charczy i nie wiem czy jej spływa czy coś więcej się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula - ja wole telefon na karte bo jak kasa sie konczy i telefon wola o jeść to ja wtedy wiem ile juz w miesiacu na karty wydalam i jakos to kontroluje a telefon na abonament nigdy nie woła o jeść i nie bylabym w stanie tego kontrolować, a lubie rozmawiać przez tel;) Myśl pozytywnie, napewno Zuzia niedługo wyzdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak...moja dzisiaj co zjadla na obiad??? chleb z szynka! nie dala sobie dac nic innego, pisk...stala przy mnie z otwartym dziobkiem i cala sie trzesla na widok szybki hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień jakoś dzisiaj leci błyskawicznie. Truskawkowa ja ma na abonament i nigdy nie wydzwaniam tego co mam w abonamencie. Ale troche tego jest. Natimp - ja Ci nic nie polecę, bo najczęściej robię właśnie dania na ciepło.A na zimno sałatki, albo ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obiadu to ugotowałam młodej zupkę z ryżem i krzywiła sie okrutnie, pluła i nie chciała jeść. Zrobiłam eksperyment i dałam jej troche gerbera. No i to chciała. W końcu dostawała raz jedno raz drugie. Pierwszy raz jej sie zdarzyło, że nie chciała jeśc mojej zupki. Więcej z ryżem nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny wybredne te nasze dzieci za to moja mamusi niespodzianke zrobila i caly obiad zjadla, i az sie rwala zeby jesc :D:D:D:D mam nadzieje ze era niejedzenia jej minela bo sie zamartwiam ze mi chudnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala la la tralala la la :D mój mąż podpisał umowę :D:D:D na zakup sprzętu i od nowego roku rusza ze swoim :D:D:D:D wiecie co mi dziś powiedział,że gdyby mnie tak nie kochał to by tak o to wszystko nie walczył :D:D:D no aż mi się cieplutko na sercu zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! My jesteśmy na nogach od 5:30 :) Zaraz lecimy na śniadanko, drugie oczywiście :) Lula - fajnego masz męża :) Każdej kobiecie po takich słowach robi sie cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Sylwia witaj w klubie:) tez na nogach od 5 30 ;) Niunia obudzila sie glodna (nie dziwie sie bo wczoraj zjadla baaaaaardzo malo), przespala ladnie 10h i brzuszek zastrajkowal :) no a jak Ona juz sie obudzi to nawet butla jej nie uspi:) wiec zjadla i ladnie sie pobawila teraz juz ma poranna drzemke a ja zdazylam oporzadzic cale mieszkanie i poprasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka sie już też wyspała. Właśnie zjadła kaszkę (je coraz mniejsze porcje :( ) Wkrótce sie ubieramy i idziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
o widzę dziewczyny, że jak wy wstawałyście ja dopiero zasnęlam, bo tak dała mi się we znaki ospa, całą noc się drapałam. Oj będą blizny! Wypryski mam nawet w ustach, nie wspominam miejsc intymnych. Jedna pozytywna sprawa na dziś, że wreszcie nie mam temp. igor też nie lubi zupki z ryżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wlasnie przyszedl spiworek ktory zamowilam do wozka:D jest boski!!!!! jestem tak zadowolona:D:D zaplacilam za niego 7 funtow a wyglada jak nowka sztuka, czerwony, futerko polarkowe w srodku a z zewnatrz obszute sztruksem.. najlepsze jest to ze pasuje do wozka idealnie:) a bralam na oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie? Przecież to jeszcze nie weekend Wróciłyśmy ze spaceru, pogoda całkiem, całkiem. Młoda zjadła obiad i próbowałam ją położyć, ale mi wstaje w łóżeczku. Troche odczekam i znowu spróbuję. Nie wiem czy to pisałam, że Ula ostatnio podczas nocy przewraca sie na brzuszek. Od niedawna też w dzień chętniej na nim leży. A w związku z tym wstaje do pozycji na czworakach, ale jeszcze nie wie co ma z tym robić dalej. Może więc wkrótce jednak zacznie raczkować. Tilli - no to super, że tak ładnie pasuje :) Poprzedni post pisałam Z córcią i dopiero widzę ile sie trafiło literówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - moja tez nocki najchetniej na brzuszku przesypia natomiast w ciagu dnia?? ohh..jakich to ona pozycji nieprzyjmuje!! tez polozylam Olivcie teraz nyny i juz 20 minut mi jeczy w lozeczku i nie moze zasnac..a przewala sie z kata w kat i trze oczka.. bylam dwa razy u niej... jeszcze 5 minut i pojde ostatni raz:) to taka moja slodka metoda :D za 3 razem jak Ja odkladam - zawsze zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie musze - spi :) a co ja dzisiaj dobrego zrobilam? wstawilam pranie i (o glupoto! ) dodalam do bielizny nowy niebieski recznik...nic nie zafarbowalo oprocz...moich pieknych koronkowych bialych majteczek z Triumpha hehe ale co najlepsze?? ten kolor jest tak boski!!! ze nie moge sie na nie napatrzec :D niebiesciutkie jak niebo letnie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wczoraj bylismy z dzieciaczkami u lekarza, wirusowe zapalenie gardla, ale na szczescie nie bardzo mocne, trochę paksłuja i małej z nosa leci. Bałam sie, ze załapała od siostry córci zapalenie krtani, ale na szczęście nie. Nocki nadal straszne, choc dzisiejsza ciut lepsza, a co do ząbków wczoraj przebiła się górna jedynka, a dziś zobaczyłam górną dwójeczkę i bylam w szoku, bo zaraz jeszcze dojdzie górna lewa jedynka, a może i górna lewa dwójka, więc nie dziwię sie małej, ze tak to strasznie przechodzi, na noc ma dostawać viburcol lub przeciwbólowe, 15 pażdziernika wyszedł pierwszy zabek, a teraz będzie ich miała hurtem pozostałe lula gratulacje dla mężulka tilli zbawka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff! Zasnęła! Ale nie było łatwo. Coś mi sie zdaje, że tatuś ją jakoś rozpuszcza podczas wieczornego zasypiania. Pewnie ją drapie po pleckach, albo coś takiego. Muszę zrobić śledztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rycze..no ja pierdziu... jest teledysk, cover piosenki Mariah \'Hero\' no i spiewaja finalisci angielskiego X-Factor, i jest o zolniezach w Iraku i jejciu sa pokazane zdjecia jak wracaja z misji i witaja ich rodziny , i jak Ci rosli \'wielcy\' faceci tula swoje maluszki, dzieci, niektore po raz pierwszy widza..i w ogle...buuuu...strasznie to wzruszajace a zreszta...macie http://uk.youtube.com/watch?v=8sOoTeprHiU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pusto???!!! Tilli - obejrzałam. Ja też sie teraz wzruszam przy takich scenkach. Młoda już śpi, ale wieczorne zasypianie też było ciężkie. Kładła sie na brzuszek i zaglądała gdzie jestem, śmiała sie do mnie, a w pozycji na pleckach zakrywała sie cała kołderką, aż sie bałam, że nie ma czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×