Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

U nas akcja nocniczek przebiega dalej z sukcesami, tylko niestety mnie przy tym nie ma :( Mamba - moja Ulcia bardzo lubi zupkę z Gerbera - jagnięcina z warzywami i ryżem - tam jest cebula i czosnek. Jak jadła to pierwszy raz to zastanawialiśmy się z mężem co tak od niej śmierdzi. Wydawało nam sie, że to jakaś kiełbasa i wtedy przeczytałam etykietkę :) Zaraz pogadam z synkiem i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia gratuluje :):):):):) tilli ja mojej wode morska dawalam, ale i tak miala ze 3 tyg niestety, mamba milo ze doczekalas sie tak szybkiej odpowiedzi o niejedzeniu przez dziecko. ja jak pisalam ze sie martwie i ze chudnie to zero odzewu, szkoda lece bo znow ma polik bardzo czerwony, nie bede sie wyzalac bo szkoda czasu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk mówi, że wszystko zależy od wieku Twojego brata? Podobno fajne są gry na komp: - "Knights of the Old Republic" - są 2 części, to jest z rodzaju RPG, czyli jest kilka zakończeń, więc sie szybko nie nudzi. Podobno swojego czasu te gry zajęły I miejsce w rankingu onetu. -"Battlefront 2" rodzaj strzelanki Książek jest faktycznie mnóstwo. Patryk twierdz, że lepsze są te, których nie sfilmowano. Czytał 2 - "Labirynt zła", której akcja toczy się przed sfilmowaną "zemstą Sithów". Druga - "Potrójne zero" też fajna. Książki są wydawnictwa AMBER. No i wiadomo, że dla fanów fajne są też filmy. Patryk mówi, że najważniejsze żebyś sie zorientowała , czy Twój brat grał w gry, bo jeśli tak to pewnie ich kupno będzie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina - mojej Uli przeszły te czerwone poliki. Przeprowadziłam intensywne nawilżanie i jest prawie ok. Czerwienieją tylko na spacerze, ale to chyba norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rycze... macie czasem takie momenty ze nagle was cos tak mocno chwyta za serce i wiece ze to Malenstwo moze polegac tylko na was i jestescie wszystkim czego Ono potrzebuje?? Olivcia plakala placzem rozdzierajacym :(:( nieprzyzwyczajona do zatkanego noska, nie mogla sobie poradzic z zasnieciem... wzielam Ja na rece, usiadlam na lozu i sie z nia bujalam do przodu i do tylu itd itd... (ostatni raz tak robilam jak miala moze z miesiac :( ) i szeptalam jej do uszka i mowilam jak bardzo Ja kocham... i tak sie bujalysmy 30 min (co juz swiadczy o tym ze jest chora bo Ona nie lubi byc dlugo w ramionach) i w koncu zasnela, objela mnie mocno ramionami za szyje i zasnela z policzkiem wtulonym we mnie.. i mi sie lzy polaly...ze nie moge jej uzlyc... podlozylam duza podusze zeby byla wyzej i odlozylam do lozeczka ale dzisiaj spie w pokoju Malej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tilli moja Zuzia ma zawsze taki mocny katar. Ja podaje jej 3 razy dziennie eufhorbium, na noc po kropelce naisivunu, 2 razy dziennie po pół tabletki coryzalia. Do tego włączam na noc nawilżacz powietrza, wieszam wilgotną pieluchę i po 2 dniach jest zdecydowana poprawa. Moje maleństwo taki mocny katar miałao jak miałą 2 i pół miesiąca.Budziła się w nocy co 30 min, płakała.Teraz jak się zaczyna to już homeopatię włączam od razu. Zdrówka dla Olivki 🌼 🌼 🌼 🌼 Irdisi gazety to jenda z najlepszych zabawek :) natimp moja Zuzia też korzysta z nocnika i są efekty :) Zawsze coś nasiusia. danis u mojej koleżanki też jutro impreza mikołajkowa w przedszkolu.:) A jak Igi, zdrowy? jak ty się czujesz? mamba moja córcia już od 1,5 miesiąca nie je słoiczków bo ich poprostu nie chce. Je normalne obiadki. alantoina u nas też po nawilżaniu zniknął problem czerwonych polików. A u nas ... Zuzia w dzień spała tylko 2 godziny, efekt jest taki, że o 20 padła jak kawak. Tylko ciekawe czy na noc, czy jeszcze w stanie i jaka będzie ta noc. ja czekam do 23 na męża. Jeju ostatnio mi ciężko na sercu że ciągle jestem sama :( A co do szczeniaczków uczniaczków to ma nasza sąsiadka. Zuzia go uwielbia włącza sobie piosenki, dotyka go wszędzie. Jak leci piosenka \"mam dwie nóżki,rączki itd.. i jak śpiewam z pieskiem i pokazuje Zuzi to stara się mnie naśladować. Uważam że to jedna z najlepszych zabawek edukacyjnych. W ogóle to pojechałam po niego do hipermarketu i nigdzie już nie był, ale na szczęście jest allegro :) Miłego i spokojnego wieczoru. tilli buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula, dziekuje sloneczko:) bardzo dziekuje... ide spac, jestem padnieta, przygotowalam sobie wyrko w pokoju Malej buzka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas gazeta też zdaje egzamin, jak mała bardzo marudzi to gazeta sie zajmie :) co do nocnika to jeszcze nie sadzalam, synka niby sadzalam, ale wolal dopiero na 2 lata, wiec chyba sie nie bede spieszyc, choc musze zdjac nocnik i zrobic malemu badania na kal, wiec moze juz zostanie na dole lula co do szczeniaczka to mamy takie samo zdanie, my mamy jednego, moja siostra, a teraz chrzesnicy kupil maz na chrzciny, kazdy kto przychodzi to sie nim zachwyca, moj syn jeszcze sie nim potrafi bawic i tanczyc razem z nim, Zuzia wybiera sobie melodyjki i kiwa sie w rytm :D co do katarku używamy euphorbium, a jak jej coś świszcze to nawilzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - współczuję ogromnie! I życzę zdrówka Olivce, żeby to choróbsko trwało jak najkrócej. Ja jeszcze na szczęście tego z Uleńką nie przechodziłam, ale Patryk dużo chorował i te wrażenia pozostają w pamięci na zawsze. Najważniejsze, że Olivka czuje, że Ty jesteś blisko. Dzięki dziewczyny za reklamę szczeniaczka :) Mam nadzieję, że córci sie spodoba. Szykujecie coś dla maluszków na Mikołajki? Ja stwierdziłam, że nie będę, bo butki za malutkie i nic nie wejdzie :) Ale na poważnie, to kupuję małej zabawki bez okazji, a myślę, że ona i tak na razie nic z tego nie skuma. Co innego pod choinką, bo to będzie inna oprawa. No ale moze sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
lula dzieki zdrowie moje ok, ale Igor dostał katarku poki co wychodzimy, sciagamy gilki i nasivin psikamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alantoina :) mam nadzieję, że Twoja mała już wszystko ładnie je :) U nas mega katar i mega gile, i kłopoty z oddychaniem, Tilli i Danis mozemy sobie podać ręce. Właśnie wysłałam męża po Nasivin, Euphorbium jakoś nie działa... Oprócz tego Zosia dostaje isoproposinum (chyba tak to się nazywa) i dzisiaj dwa razy się jej cofnęło po podaniu tego leku, a to cholerstwo takie gorzkie , że nawet ja się krzywię jak palec oblizuję... bleeee To naprawdę ciężkie jak dziecko choruje, ta świadomość ze nie można w zasadzie pomóc jest dobijająca, w dodatku Zosia jest przeziębiona właściwie już tydzień i poprawy nie widzę...Nie chcę, żeby odpukać, to się przewlekło w coś gorszego... Zdrówka nam wszystkim i naszym dzieciaczkom życzę! Jeszcze a propos gazet to moja nie tyle się nimi bawi co natychmiast drze, a co gorsza zjada... i dlatego właściwie muszę zaraz jej zabierać.... Mamba ja też parę dni temu dostałam pierwszą @ i byłam zaskoczona na maksa, zwłaszcza ze zaczęłam brać cerazette, w sumie odzwyczaiłam się od @ i muszę powiedzieć ze z niechęcią do nich wrócę, choć może uda się ominąć, bo podobno przy Cerazette niema okresów... Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Lula-gratuluje nocnikowych sukcesow! Dzieki z ainfo w sprawie Wojen;) Brat ma 11 lat ale chyba zaczne od tych kaisazek ktore podalas. Jak mu sie spodobaja to wtey na urodziny kupie moze gry:)bo uodziny ma w marcu takze w sumie niedlugo. Podziekuj ode mnie Patrykowi:) Jesli chodzi o Mikolaja to ja zamierzam cos Viki kupic i wsadzic do swojego buta:) Nie wiem czy takie dziecko cos kuma ale chce zeby od poacztku juz poznawala tradycje. Ja jestem bardzo za tradycjami sczegolnie tymi grudniowymi:) i chcialabym od poacztku corcie uczyc. Moze przesada od malego ae w sumie tak jak piszesz ja tez duzo zabawek kupuje bez okazji wiec jedna wiecej nie zaszkodzi. Tyle ze w bucie na oknie wyladuje hehe. Dziewczyny przekonalaysie mnie do szczeniaczka. Jutro lece kupic. Ciekawe zcy jesze sa bo osatnio byly w Carrefour sklepie (hehe nie wiedzialm jak to napisac :D) A na spacerze Viki tez ma czerwone poliki. smaruje kreme Nivea na kazda pogode i sobie chwale. Zero uczulen i buziunka ladnie nawilzona.Polecam. Alantoina-a jak teraz sytuacja z jedzieniem? Lepiej cos? Tilli-zapomnialam ze jescze olejek Olbas dodawalam do kapieli. Kilka kropli. On tak pachnie jak ten Vick co sie smaruje plecy i lawiej sie dziecku oddycha. Biedna Olivcia. Viki mala 3 razy katarek. pierwza noc zawsze najgorsza. pozniej bedzie ok. Ja wtedy wyjatkowo mala bralam do siebie na noc czego normalnienie robie. Ale mala czula sie bezpieczna no i spalam z grucha pod poduszka:) Oby szybko przeszlo!!! Lula -sprobuj Carrefour z tym szczeniaczkeim. Z reszta jutro sparwdze i dam znac. Idrisi-ja akurat ciesze sie z okresu bo to znaczy ze plodnosc wraca. Choc wiem ze cykle moga byc bezowulacyjne na pozcatku. No w kazdym razie jakis krok do przodu bo ja to juz mysle o rodzenstwie dla Viktorii:) Viki spi. Nic nie bylo po czosnku i cebuli:) Viki od poczatku je gotowanep zrzeze mnie. Sloiczki to tylko deserkow troche dawalam ale od jakiegos czasu ni daje. Takze wogole sloiczkow nie. Zupek nie chciala od poczatku. zauwazylam ze sie jakas taka bardzo uczuciowa zrobilam od kiedy sie Viki urodzila. Kiedys to nie plakalam na filmach, wogole praktycznie nie plakalam a juz napewno nie w czyjejs obecnosci. Jaks taka bylam twrda hehe:) A teraz jak widze male dzeici to mi lzy same do oczu naplywaja. szok! Nigdy tak nie mialam. A wczoraj ogladalam na 1nce film o 16-letniej dziewczynie ktora urodzila(moze widzialyscie) i ona pod koniec filmu oddaje to dziecko do adopcji. No zryczalam sie jak bobr ze nic nie widzialam. szok.Jakas taka mietka sie zrobilam :0 Kurze co z Malpeczka sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc masakra, jak spalam z 2 h wszystkiego to bedzie dobrze :( Mala sie bardzo meczyla. Pol nocy przespala na mnie(ale 10kg to nie to samo co 4 kg jak miala miesiac) widzialam ze czuje sie bezpiecznie i bardzo Ją to rozgrzewa...lepiej niz niejedna masc ;) od 22 do 2 w nocy miala goraczke,ale nie dalam jej nic...mysle ze 38.5 nie przekroczylo. Nigdy nie miala goraczki wiec nie chcialam od razu zbijac. I dobrze. zasnela na troszke i juz sie obudzila bez goraczki i mniej charczaca.. ale leci z nosa dalej dzisiaj ide do lekarza z Nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tilli właśnie miałam pytać co u Was..daj znać po wizycie, mała pewnie się przeziębiła i stąd ta gorączka. zapka podobno dzieci świadomie sikają na nocnik później, ale jak Zuzia chce siadać i siusia to ją sadzam. Sylwia ja też na mikołajki nic nie szykuję,ale w przyszłym roku już tak :) idrisi współczuje choróbska, ale chyba u nas znowu też wraca katar, i cholera wie skąd bo jest tak brzydko na dworze, że nie wychodziłyśmy na spacery :( mamba ja już byłam w carrfourze, realu i tesco, nigdzie nie ma,dlatego zamówiłam przez allegro. U nas ta zabawka sprzedała się jak świerze bułeczki :) Zuzia o 20 rzeczywiście zasnęła na noc :) tylko wstawała mi 6 razy i tak ganiałąm od nas do niej :o zastanawiam się czemu tak często się budziła. piję kawkę i biore się za sprzątanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U nas tez znowu katarzysko u małego więc wolałam po ostatnim zapaleniu oskrezli dmuchac na zimnie i poszłam z małym do lekarza. Osłuchała go pporządnie i sie okazało że oprócz katarku wsio jest ok ale zastanawiała sie czemu znowu on jest chory i wyszło że to ja ciągle jestem podziębiona i go nieświadomie zarażam bo tez ciągle mam katar. A poza tym to ja przez całą ciążę nie rozstawałam sie z kroplami i tak jest do dzis że ciągle krople . To chyba jakaś alergoia w każdym razie dzis idę do lekarza mojego Oliego i ona zrobi mi wszystkie badania żeby stwierdzic co mi jest. Mój ex sie śmieje ile ja mam lat żeby chodzic do pediatry no ale jak sama zaproponowała mi że mnie przebada to czemu nie:) Ja mpjemu na katar daje Otrivin kazała tez zakraplać dicortineff on jest z antybiotykiem żeby sie coś gorszego nie przypląt=ało ale juz dzis jest duzo lepiej na noc kropelki jak sie da to też lepiej dziecvko oddycha i sie nie męczy ani nie budzi. Ja ostatnio dostałąm kwiaty na przeprosiny od mojego jeszcze męża hahahaha.Zreflektował sie po pół roku że przegiął.Bez komentarza. Tak opowiuadacie dzieczyny o tych zabawkach ja jeszcze w sumie nie kupowałam takich typowo edukacyjnych zabawek dla małego ale musze coś kupić faktycznie bo aż wstyd że taka skąpa jestem:) A proppo nocników to moja koleżanka tez juz mi mówiła że wysadza swoja córcie 9 m-cy ale ja osobiście przekonana do tego nie jestem bo dziecko i tak nie kontroluje jeszcze nie wiem czy to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tilli - dobrze, że idziesz do lekarza, żeby to sie nie przerodziło w coś poważniejszego. Gosiaczek - dobre z tymi kwiatami :) ja uwaażam, ze warto dziecko sadzać szybciej na nocnik, bo sie przyzwyczaja i potem jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - piosenka nie w moim guście, ale postacie fajne :) ważne, że masz coś co Cie rozwesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonic sie do przychodni to nie lada wyczyn!!!! wrrr ciagle zajete...mam nadzieje ze mi sie uda zarejetrowac na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi własnie doczytałam, że u Ciebie tez szaleje paskudny katar! Współczuję bardzo. U nas gazety tez sa błyskawicznie darte, najcześciej za pomocą buźki. nie pisałam wam jeszcze ale dzisiejsza noc to jakaś masakra! Młoda była strasznie niespokojna, prawie płakała. mam nadzieje, ze to znowu zęby, a nie jakieś choróbsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł szczeniaczek uczniaczek, teraz zastanawiam się czy nie kupić jej garnuszka z kolckami z fisher price na urodziny bo to zaraz po Nowym Roku. Ma któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia daj Boże żeby to zęby były. A ty dziś w domu czy w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem co napisac, brak mi slow...wystrzelalabym cala przychodnie! czekalam godzine wsrod zagrypionych, zaanginionych, plujacych kaszlacych ludzi, Mala byla spokojna ale jak zobaczyla \'lekarke\'-pielegniarke wpadla w taki szal ze nigdy nie slyszalam mojego dziecka tak placzacego a ta kur*^@#wa bada ja dalej.. ja mowie ze tak nie moze byc a ona to niech Ja pani uspi i przyjdzie potem myslalam ze jej w morde dam godzine czekalam!!! a ta mi kaze przyjsc potem BO ONI NIE LUBIA BADAC DZIECI JAK PLACZA!! to co mam Ja kurwa uspic zastrzykiem???? powiedzialam Ja zeby olala badaniem,zeby przepisala mi krople do nosa i paracetamol a ta dio mnie zebym przyniosla smoczka i dala Olivi ja mowie ze moje dziecko w ciagu dnia nie ssie smoczka i na pewno w takim stanie smoczek jej nie uspokoi!!! a ta spojrzala sie na mnie tak jakbym kurwa z kosmosu byla ze ja smoczka dziecku nie daje jebana ciapata!! przepraszam ale po prostu mam dosc moje kochane dziecko dzieki bogu od urodzenia jest rasistka! wrrr poszlam do apteki i tam kolejne wkurzenie ale juz mi sie nie chce pisac uspilam Mala znowu bujajac, wczepila sie we mnie jak mis koala... normalnie szok! biedne te nasze dzieci:( dziewczyny jak wy sobie radzicie jak wasze malenstwa niektore tyle choruja????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, my mamy ślimaka z fisher price, polecam, ale myślę, że garnuszek tez jest super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli jakaś popieprzona ta lekarka :o mam nadzieję, że w aptece Ci coś dali.Buziaki dla Olivci :) A i jedno zdanie mnie zaintrygowało, cytuję "moje kochane dziecko dzieki bogu od urodzenia jest rasistka!" Co miałaś na myśli?? zapka my mamy ślimaka z chicco i tak nad tym garnuszkiem się zastanawiam, wiem, że śpiewa, liczy, kolory, kształty,świeci mu nosek i chyba się skuszę. moje dziecko zasnęło. Dziś też tylko 2 spanka w ciągu dnia. tylko te drugie to nam późno wypadnie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula...ehh... mieszkajac w takim miescie jak Londyn, gdzie jest tyle nacji...a hindusi, pakistancy,punjabi itd sa na kazdym kroku, traktuja cie jak smiecia i wywyzszaja sie jakby to bylo ich panstwo (choc jedziemy na tym samym wozku)...wiekszosc powoli staje sie rasistami... ja jestem..nie wierzylam w to poki tu nie przyjechalam zauwazylam ze Olivcia jak widzi osobe o odmiennym kolorze skory ktora ma Ja dotknac od razu uderza w placz... siedzielismy w poczekalni i bawila sie ladnie z czarnym dzieckiem, i byli tam wszystko kolorowi i Ona nie plakala...ale jak ta pielegniarka jej dotknela? wrzask, placz histeria... dlatego powiedzialam to zdanie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula jestem w pracy i jakoś funkcjonuje, ale dobrze, że jutro sobota. Ula właśnie dostała dziś rano od babci slimaka z okazji Mikołaja :) Tilli - słyszałam, że jak sie ma do czynienia z osobami innych ras, to czesto sami stajemy sie rasistami. ja nie mam takich kontaktów, więc nadal mogłabym mieć napisane na czole TOLERANCJA DLA WSZYSTKICH :) A kogo określasz jako ciapata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×