Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tilli - trzymam kciuki za dietę :) Moja córcia nie trzyma butli, ale mnie to nie martwi. jestem juz w pracy, mam dzisiaj niezły zapieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to miłej pracy Sylwia. To dobrze ze mała nie trzyma .. tzn zr nie tylko mój jest \" leniuszkiem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuchy moja ma pieska uczniaka, tyle ze spiewa po angielsku, i jak spiewa to tak macha glowa moja ze tak mi sie smiac chce. rakieta fajowa tez sie czaje na jakis sorter, stolik mam taki http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-Price-Laugh-and-Learn-Learning-Table-with-BOX_W0QQitemZ120339286250QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_Games_Toys_CA?hash=item120339286250&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1298%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318#ebayphotohosting ona lubi go nawet ale jej sie szybko wszystko nudzi natimp z usypianiem dziennym nie pomoge bo moja sama ma akcje dziwne, np normalnie zawsze o 6-7 pobudka, pozniej ok 10-11 spac na godzine, i pozniej o 15 znow na godzine, ale dzis juz mamy 16.15 i ani mysli spac... o tej 15 sie ustawila tak bo zawsze jak po tego chlopaczka do szkoly ide to ona w wozku spi i juz. a teraz do lozeczka chcialam ale ona nawet oczek nie przeciera tylko wojuje... butelke sama trzyma juz dosc dlugo, oj juz jak miala 6mcy jak w Pl bylam to trzymala, tak niesfornie ale trzymala, i kazda trzyma wlasciwie, moze Twoj sie jakos przyzwyczail do ksztaltu.... ale nie lam sie mojej kolezanki 9mczna cora nie trzyma w ogole, a gdzie tam... u nas ogolnie w miare spoko, mala dalej kaszle ale juz mniej, mam nadzieje ze nie bedzie chorowac wiecej ehhhh co do pomaranczy to jakos dziwnym trafem rzeczywiscie tak jest, ale mnie to malo obchodzi. lece obiad robic bo maz wraca zaraz z pracy buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z kina, było super! Film piękny, polecam! \"Mała Moskwa\" Ale nie potrafiłam sie zupełnie wyluzować i cieszyć tym czasem. Jeszcze dla mnie za wcześnie na takie wyjścia z mężem. Jak idę gdzieś sama i wiem, że on jest z córcią to mi łatwiej. A wracając jeszcze do sprawy butelki, to ja nawet młodej nie daję do trzymania, więc nie am jak sie nauczyć. Używamy butelek Tommee Tippee, a one są mocno pękate, więc niewygodne dla małych rączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś na dobry wieczór :D Wczoraj już je zamieściałam, ale przez niedopatrzenie był tam też dowcip o naszym prezydencie, dosyć mocny i zgłosiłam posta do usunięcia. W klasztorze nagle otwieraja sie drzwi i z rozpędem do środka wpada młoda zakonnica. Biegnie prosto do matki przełożonej: - Matko przelozona, matko przelozona, zgwalcili mnie, co robic? - Zjeść cytrynę - odpowiada matka przelozona - Pomoze? - Pomoze, nie pomoze... ale przynajmniej ten usmiech zniknie Dwaj mali chłopcy stoją przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowożeńcy. Jeden mówi: - Patrz, jaki będzie teraz czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato... Samolot wystartował z lotniska. Po osiagnieciu wymaganego pulapu, kapitan odzywa sie przez intercom: - 'Panie i Panowie, witam na pokladzie samolotu. Pogode mamy dobra, niebo czyste, wiec zapowiada nam sie przyjemny lot. Prosze wygodnie usiąść, zrelaksować sie i... O Kur...!...' Po chwili ciszy intercom odzywa sie znowu: - 'Panie i Panowie, najmocniej przepraszam jesli przedchwila panstwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylal na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniscie panstwo zobaczyc przód moich spodni' Na to odzywa sie jeden z pasażerów: - 'To pewnie nic, w porównaniu z tylem moich spodni'. Facet przychodzi do gazety zamówic ogloszenie: 'Zaginal ukochany kotek mojej zony - czarny, bialeskarpetki, wesole slepka, figlarne usposobienie. Dla znalazcy nagroda 5000 zlotych!' - Czy to aby nie za duzo? - zdziwil sie redaktor. - Nie ma obawy, sam skurwiela utopilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
moj Igor trzyma butle nawet w nocy jak je na śpiocha hihi, samodzielny chlopak. Dziś mąż pofarbował mi wlosy jak zawsze zreszta i zastanawiam się czy nie ciachnąć sobie grzwki, chociaż z 2 strony tyle namęczyłam się żeby ją zapuścić jestem taka troszkę w rozterce. Teraz oglądam finał you can dance a Wy też?za kogo trzymacie kciuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Sylwia-dzieki. Jak podptasz Patryka to daj znac bo ja zielona w tym temacie jestem:) natimp-z tym saniem to moja corcia nie ma stalego rytmu. jedynie ranne \"dospanie\" tak ale reszta dnia to roznie to wyglada. Roznie wtsajemy rano, dlatego posilki o roznych porach itp. Ale mi sczerze mowiac to odpowiada b niepotrafie zyc od h do h bo w zyciu roznie jest i niezawzse mozna od kropki do kreski. Jedynie starm sie kapac codzienie ok 19, potem odrazu butla i mala zasypia. Jesli pospi popoludniu pozno, jak dzsiiaj no to trzymam ja do ok 8 zeby zasnela odrazu i w zwiazku z tym przesuwam tez karmienie. O tak sobie robie i dziala i mala zasypia. Aha Viki dosc dawno trzyma juz sam butle.nawet przez sen:) I tez mamy ta Tommee Tippee i tak smiesznie wbija w nia paluszki zeby nie wypadla heh ze sie moja mama dzsiiaj smiala bo az tak wcisniente miala ze biale sie zrobily:) Ale kadze dziecko rozwija sie imnaczej tazke ja bym sie tym wogole nie przejmowala.Moja Viki za to nie potrafi jescze wrzucac ksztaltek. Casami sie uda ale raczej przez przypadek ;) Tilli-trzymam kciuki za diete! A ja dostalam dzsiiaj pierwszy pkres!!!wreszcie bo Wy juz wszystkie ialyscie a u mnie cisza byla tyle czasu i juz chcialam do lekarza isc a tu dzsiiajniespodzianka:) Ja mam problem z Viki jesli chodzi o jedzieni. Przez ostatnie poltora miesiaca nie je. Na pozcatku zwalalam na zeby no ale ule moze nie jesc?! Nie panikuje bo woem ze organizm sobie sam reguluje i nie dopusci do zaglodzenia sie ale juz zaczelam sie troche przejmowac bo z adlugo to trwa. Je 2 razy butle, czsami 3 (czyste mleko bez kaszek) i praktycznie nie chce jesc jedzenia stalego. Jadla pieknie wszystko warzywa, owoce, mieso, zoltko, kasez, no wszystko co ugotowalam a teraz nie. Juz probuje wszystkiego, mala zje 3 lyzeczki(dzieciece) i kniec. nie moze jej nie smakowac bo kombinuje ciagle inne rzeczy robic a Ona ni je:( Jwedyny atuta to ze pije soki. Wszystkie jakie zrobie, jabkla,marchew, buraki, osttanio nawet zielona pietruszka i seler:) wszystko wypije takze mam nadzieje ze witaminy ma ale kurcze co jest przyczyna? Bo jadla normalnie. No nie tyle co wiekszoisc z Wazzych dzeici ale tak normalnie i nagle przestala. zastanawiam sie czy Jej nie zrobic morfologiii i zobaczyc czy wszystko ok? Co myslicie? To ok poltora mieisca trwa bo juz w Irl nie jadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jak zwykle od 6 na nogach :) Mala mi troche charczy :O i kicha.. chyba przez ten nasz wczorajszy 3 godzinny spacer ...przesadzilam no zobaczymy mamba - 1.5 miesiaca to duzo...ale tak jak mowisz pije soki itd wiec nie jest zle. dobrze ze ci w ogole je:) moja tez ma fazy niejedzeniowe... w ogole je bardzo malutko. moze skonsultuj sie z pediatra? dzieki za trzymanie kciukow:) wierze ze sie uda:) tez mam butelki Tommee i Mala nie ma problemow z trzymaniem dwie raczki i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamba moja Zuzia miała taki okres niejedzenia, robiłam jej morfologię i żelazo. Miała anemię, dostała leki i teraz już jest ok. Zrób badania to nie zaszkodzi, a i ty się uspokoisz. Sylwia a z kim Ula została podczas waszej kinowej wyprawy? tilli a ja już myślałam, że mamy nową koleżankę :) trzymam kciuki za dietę :) natimp moja pije sama jak leży, ale jak siedzi to przechyla butelkę tylko do pewnego pułapu, może jej za ciężko? mamy 330ml butelki. Dlatego jak leży wypije sama, ale i tak woli jak ją się karmi :) anted fajne te zabawki, u nas tylko na 5 minut.Zuzia dostaje coś nowego pobawi się chwilę i już szuka czegoś nowego :) Wczoraj byłam u fryzjera, poprawiłam sobie humor :) No i z przestawianiem Zuzi...Wczoraj spała 2 razy, za 2 razem wstała o 16 i myślałam że po 20 to mi padnie, bo już ledwo snuła się po pokoju, a jednak nic z tego :P poszła spać o 22. :( jeju zastanawiam się czy ją się da w ogóle przestawić. Mnie by już 21 satysfakcjonowała ... Jestem głodna idę na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie Sylwia twardocha z Twojej pociechy:) Moj pada o miedzy 19:30/20 bez problemu, a zta butelka... to zobaczymy , dzis spróbuje czy bedzie mu się chciałlo ta dużą. Małą tak jak mówiłam spoko. a i jeszcze ze spaniem w dzien to na spacerze oczywiscie ze tak, a potem wlasnie jak w łozeczku to świruje hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu cała noc :D :D :D dziewczyny dobrze, że piszecie o tych butelkach, bo ja nawet nie wiedzialam, że młoda powinna sobie trzymac sama butle. W sumie to taka butelkę do picia, małą i wąską to sobie trzyma, ale bedę próbować z dużą. Lula - Ula była z babcią, jak codzień gdy jestem w pracy. Mamba - sory, ale jeszcze z Patrykiem nie gadałam. Wczoraj sie widzieliśmy dopiero ok 21 i zapomniałam. Dzisiaj zapytam. Danis - miałam zamiar oglądać, ale zasnełam. Obejrze sobie w sobotę powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam wam napisać, że jak wróciliśmy z kina to teściowa miała dla nas super niusa - Ula załatwiła sie na nocnik! podobno była nieźle zaskoczona jak wstała i zobaczyła zartość nocnika :) mialam problem z nocnikiem, bo ona nie chciała siadać, wyginała sie jak struna, no nie i koniec! I od paru dni traktowałam nocnik jak zabawkę, wysadzałyśmy tam razem lalke, misia itp. potem siadała młoda. no i wczoraj taki efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sylwia gratuluje... w ostatnim komentarzu pomyliłam i zamiast Lula wpisałam ciebie Sylwio.. sorki szybko kładziesz mała na nocnik.. ja myslalam ze zaczne po roku. a któras z Was jeszce kładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp staram sie małą zainteresowac nocnikiem, bo synek w tym wieku juz siedział i jak miał 1,5 roku, to chodził bez pieluch :) Ale początki nauki Uli były trudne. Zobaczymy jak sie ułozy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D Sylwia -gratuluje:) ja myslalam ze zaczne wczesniej przygode z nocniczkiem ale na razie poczekam. Mala nie potrafi na nocniku wysiedziec, nie wie o co kaman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jescze nocnika ale zamierzam juz kupic. Ja jak mialam 9 mieiecy tozaCELAM NA NOCNIK ROBIC;) tYLKO NA NOC PIELUCHE MI MAMA ZKLADALA. pO CICHU LICZE ZE vIKI tEZszybko zalapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mowicie ze co jest dobre na katar??????? moja Mala ma pierwszy katar w zyciu :( i kaszle ehh...uzylam po raz pierwszy fride..jak na razie Olivcia sie smiala staram sie Ja zaprzyjaznic z frida ;) ehh...glupia ja...zachcialo mi sie wczoraj spacerkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli-ja tylko wpskiwalam Sterimar jak Viki katarek mila. No i pozniej grucha bo mi z Froda jakos nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planuje kupic nocnik tylko czasu wciaz brak Zosia tez ma katar okropny, spac przez niego nie może, daję jej euphorbium, ale to homeopatyczny lek, w sumie nie wiem czy pomaga, mam nadzieję... Fridy Zosia nienawidzi... Mamba moja Zosia też z półtora mca nie jadła warzyw, żadne obiadki jej nie pasowały, moje, kupne, dosłownie nic.. Od jakiegoś tygodnia dodaję jej do obiadków mleko modyfikowane i na razie je bez problemów, zobaczymy, aha i daję jej gotowanego kurczaka, innego mięska nie chce.... Czy Wasze dzieci też tak lubią gazety wcinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - moja Ula tez sie smieje z fridy. Ale może dlataego, że nasze córcie jeszcze nie mają negatywnych przezyc związanych z katarem. Wiem, że też są jakieś kropleki albo maść na katar, ale nie znam nazw. Mamba - na pewno ma zdoloności w tej kwestii po mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha na zdjeciu nie widac:) to jest popychadelko ;) ma koleczka i sie trzyma przodu i idzie do przodu, ma kierownice, klakson itd:D rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - wygląda fajnie :) Młoda dostała ostatnio zabawkowy fortepian z kolorowymi klawiszami, ale jej sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak wasze dzieci reagują na szczeniacza-uczniaczka? Mam go pod choinke i jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
Igi zasnął mam chwilke dla siebie bo Ulcia u teściow. Jutro w przedszkolu mają impreze. Dziś odebrałyśmy spodniczkę od krawcowej bo potrzebna była mala przeróbka. Zatem jutro mała krolewna ruszy na zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi-dzieki za odpowedz. Ja dzisja zadzwonilam do Viki pediatry jaie badania zrobic ale mnie wysmial ze widzial Viki 2 tygodnie temu i ze zadnych badan nie trzeba. Poprostu taki okres i tyle i najparwdopodobniej znudzily jej sie posilki i dlatego. Takz edzisja zrobilam sobie makaron z warzywami. Ale tam byla podsmaozona cebula, czosnek i papryak! Procz tego ugotowalam do tego marchewke i pietruszke i pomidory. Specjalnie bo tak momyslalm z emoze zje i zeby wiecej warzyw bylo. No i zjadla! Moze nie za duzo ale zjadla! Jak na ostatniednio to naparwde sporo! Nic chyba przyszedl zcas na bardzeij dorosl;e posilki.mOze nie tyle posilki co przyprawy. Bo tam i pieprz i bazylia byla. No ale ze czosnek i cebulke zjadla to w szoku bylam:) Tak sobie mysle bo ja w ciazy i podczas karmienia bardzo duzo makaronow jadlam no i z czosnkiem i z cebula i moze smak znajomy czy co? Aha Idrisi-moja az sie tzresie jak widzi gazete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-a ja sczeniaczka nie mam i tak sie zastanawiam czy kupic. Jakos nie jestem przekonana. No tez z checia poslucham jak dzieciaczki reaguja. Moze sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×