Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tilli - obejrze już w domu i pokaze Uli, niech sie uczy :) a gdzie wy wszystkie dzisiaj jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - Olivia jest super! I wcale nie wygląda jakby jej katarek przeszkadzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) dziekuje:D buziak ehh..a ten katarek jest okrutny dalam jej rano 2.5ml paracetamolu, widze ze jej pomogl bo juz tak sie nie lepin do mnie czyli musialo tez ja cos bolec :( teraz zakraplam jej co 3 h nosek i sciagam frida:) skubana smieje sie do fridy itd...ale tak sie wygina na wszystkie strony ze ciezko mi te gilki wyciagnac ;) cwana dzisiaj jej robie kapiel w olejkach i natre vickiem na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrr wrrrrrrr wróciłam ze sklepu i co? Zuzia bawi się szczeniaczkiem uczniaczkiem ! Tańczy! A kto jej dał? oczywiście mój mąż! na mikołajki! wrrrr..... idę dalej warczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny niestety moj Paczek nie je dalej ladnie, pare dni jadla i znow nic tilli niestety ale jak opisywalam sytuacje moje malej jak miala katar i kaszel ze nie mogla ani jesc ani spac i nikt u lekarza nic nie dal na to, tylko powiedzial ze za dwa tyg przejdzie. to coz mozna sie spodziewac, ale ja nei mam zalu bo jak lecze to i tak trwa tydz dwa wszystko, oni tylko osluchuja czy nie zalega nic i wsio. a po co malej antybiotyk jak w pl od razu... nie lam sie przejdzie... 🌻 a moze inna przychodnia albo szpital by tylko osluchali jak sie martwisz bardzo... a swoja droga jak wspomnialam o wadze mojej malej 8360.... a Twoja 10?! pozdrawiam musze leciec szybciorem mleczko robic bo to jej najbardziej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina:D hehe z tymi 10 to moze przesadzilam nie wiem.. jak 3 tyg temu bylam u pediatry to miala ok 9...ale jak wczoraj weszlam z Nia na wage to wyszlo mi +10... moja za to wysoka - bo juz 80cm ma i wchodzi powoli na 86 :) ja sie az tak bardzo nie martwie, wiem ze to tylko przeziebienie polaczone z zabkowaniem:) slicznie sie dzisiaj bawila i poszla spac od razu po kapieli:) ladnie mi je itd...tylko gile jej leca i sie meczy z oddychaniem ale nasmarowana vickiem, inhalacja w pokoju zrobiona, skarpetki na nogi zalozone, kropelki do nosa wkropione:) powinno byc z dnia na dzien lepiej to twarda sztuka i tak pierwsze przeziebienie od 9miesiecy :D ok.ja ide kompu kompu i nyny:) dobranoc lula:D:D:D tak to jest z tymi facetami;) warcz ile wlezie ale zobacz na mine Zuzi :D juz n ie powiem ile ja kupilam prezentow pod choinke ktorymi Mala sie juz bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dla igora nie mam prezentu na mikolajki, tylko dla ulci. Malpeczka była na nk. Igi ma katar jak diabli noc do bani byli i ta pewnie też. Sciągam fridą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Tilli-dokladnie rozumiem :) Tez kiedys nie bylam rasistka. Wystarczylo pare lat w Stanach, poprawilam Anglia i Irlandaia i sie z tolerancji szybko wyleczylam:) Ciapaci heh w Irlandii tez ich od zarypania. Nr jeden na liscie ocokrajowcow kupujacych domy w dublinie wrrr.A tak wogole to poszlas do apteki i... pewnie ciapata za lada:) Mam nadzieje ze Olivcia juz se epiej czuje!!!! Bo wiem ze tam opieka medyczna jest karygodna!!! Sylwia-kurcze nie moge dostac nigdzie tych kasiazek!powoedzieli ze to stare tutuly i raczej ich nidzie nei bedzie:( Ale i tak dzeki z epsytals. Bede musiala cos w ciemno kupic. Lula-ja kupilam dzsiaj Sxzeniaczka pod choinke i chcilam Ci zaproponowac ze mnoge kupic Ci i wyslac jak chcesz ale widze ze juz masz:) U nas jescze sa w Carrefour i w realu po 94 i 95 zl a w smyku po 199! Jakas perzesada w tym sklepie! Lece bo maz wrocil:) Milej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina-no kurcze miejmy nadziej ze te nasze dzieciaczki w koncu zaczna cos jesc. Bo moj papudrak tez dzisija nic nie jadl:( Tylko soczki i butle ale butle to ona tylko rano, wieczorm i w nocy a wdzien nie takze w efekcie nie je nic prez caly dzein!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli no moja przez to ze nie je to taka jakas chudsza, a mierzy ile to ja pisalam... 74 ostatnio, no tak mierzy a ciuszki to nawet nie patrze na miary bo one rozne sa wiec nie ma co. ona 86 bodziaczki nosila jak miala 4 mce do teraz :P i wcale nie wisialy na niej, nie wiem jakos dziwnie byly dobre, no teraz troszke rekaw za krotki :P mamba widze ze swiatowa jestes. nie wiedzialam ze stany tez zaliczylas . wow :) i Anglie :P i Irlandia hehe a teraz powrot do Pl. powiedz jak sie zyje gdzie bylo najlepiej, nie patrzac oczywiscie na sytuacje z dzidzia czy bez niej,. tak ogolnie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba no moja to je czasem cos w dzien, rano butla, pozniej serek z ciastkiem ale to zazwyczaj dwie trzy lyzki, ale jak mam papke jakas owsiana to zje wiecej, a juz jak w butelce to w ogole oszamie szybko, bo leci i nie trzeba sie wysilac mielac w buzce, i siedziec i czekac na nastepna lyzke. pozniej jakas herbatka, mleczko a pozniej po poludniu to wojna o kolacje i jak nie wskoram no to coz mleczko albo herbatka, i na wieczor nocna butla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;leczy mnie lekarka moich dzieci.I jest ....ok.Musze przyznac że kobietka postawiła sobie za punkt honoru wyleczyc mnie:) I dobrze bo juz mam dość tego kataru i ciągłego smarkania bolącego gardła.We wtorek ide jeszcze odebrac wyniki z krwi zobaczymy co za cholera tam u mnie siedzi:) Tilli współczuje ja zawsze jak ide do lekarza jestem fachowo przyjeta.Nie moge narzekać. Mój Guziczek dzisiaj uderzył sie górnymi dziąsełkami w wannę:( Zabolało i do tego miał potem sine. Ale już był tak spiący że szybko zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Olivcia budzila sie w nocy ale po zapodaniu smoka zasypiala spowrotem (w sumie wstawalam 4 razy) wiec nocka ladna:) spala od 19 do 5 rano:D sciagamy dalej frida...co jest najlepsze? Mala nadstawia nosek sama hehe zeby jej wyjmowac :D moze poczula ze jej sie lepiej oddycha? kropelki tez robia swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo gosiaczek dobrze ze sie wziela, od tego sa a nie zeby zbywac ludzi! oby wsio ok bylo, dzidzi szkoda, biedactwo, ale moja to czesto bardzo o rame w lozeczku, albo o stolik jak gryzie to machnie glowka i pozniej placz. ale chwile :) tilli u nas niestety od dwoch dni tez katar, nocka w miare spoko, ale jak ona ma katar to masakra jest, co prawda fridy nie mam, ale jak jej kropelke daje to jest darcie okropne, a nie daj Boze jej wycieram gilki chusteczka to jest dopiero wyczyn. musze sie pochwalic, mala nauczyla sie schodzic po schodach :D oczywiscie stoje za nia bo by mi orla wywinela to by bylo... lece na miasto tilli a jeszcze jedno czy znalazlas dzidzie do pilnowania czy jednak nie bedziesz brac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina :D na razie odpuscilam ;) wszystkie benefity jakie mozliwe dostalismy, plus maz dostal podwyzke wiec do kwietnia jeszcze poleniuchuje (ha! ha! :O - kazda matka tu sie zasmieje ;) ) z Olivcia w domku ;) co do wycierania noska - ja mialam to samo! krzyk jak zblizalam sie z chusteczka...ale wycwanilam sie i susze te pieluszki Pampers i one sa mieciutkie i mala daje sobie nimi wycierac, widocznie nie podrazniaja jej noska, i co jakis czas smaruje wazelinka zeby strupki sie nie zrobily a co do fridy...jestem przezadowolona! jeden z moich najlepszych zakupow, jestem zachwucona dzialaniem, jednym pociagnieciem mozna tyle smarkow wyciagnac ;) od razu Malej nie swiszczy w nosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina - gratulacje dla córuni!!!! rewelka:) fajnie to wyglada ;) jak dzidzia pupe do gore i tylem schodzi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, to bede musiala chyba ta fride zakupic.... bo moja ma dosc czesto katar, a z tym schodzeniem to naprawde no tak komicznie to wyglada az musialam napisac, ale widze ze nie zablyslam, bo Twoja pewnie juz dawno to robi i pewnie inne tez ale nie pisze sie o tym :P wlasnie moja takiego kupsztala zrobila ze az Darek musial ja umyc hehe a powiedz mi czy masz macierzynskie? bo jak tak to fajowo, i benefity i macierzynskie i jeszcze podwyzka to naprawde fajnie :):):) ja nie mam bo nie pracowalam ze wzgledu na to ryzyko i nic mi sie nie nalezalo juz bo za pozno zaczelam myslec o tym. benefity nam odetna w kwietniu i to wiecej niz polowe, wiec nie bedzie juz tak kolorowo , a na opiekunke mnie nie stac dla ZUzki, ale jak kupimy samochod dam ja do Angielki chyba i bedzie zwrotu troche, bo do Polki to nie ma szans po prostu, to sie nie oplaca, chyba ze ktos naprawde zarabia dobrze... ja na miasto jeszcze nie ruszylam :P ale zaraz trza bedzie sie ruszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alantoina - mi sie macierzynskie skonczylo 31 sierpnia... mialam 39 tygodni:) a co do schodzenia...ta...moja raz zeszla...na glowke:) ale na szczescie tylko z jednego schodka ;) takze twoja pod tym wzgledem prowadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja coś ostatnio czasu nie mam, wpadam tylko na chwilkę poczytać troszkę i uciekam do małego. Wczoraj byliśmy u lekarza, bo nocka z czwartku na piątek była tragiczna - Tymek co chwile się budził przez katar, miał gorączkę, marudził , stękał i łaził mi po łóżku. Ja całą noc nie spałam, tylko go przekładałam, lulałam. No i lekarz zalecił cebion, wapno, kropelki do noska i fridę - to przeziębienie i powiedział, że nic nie słyszy w oskrzelach i płucach. No i przy gorączce mam dawać czopek Eferalgan. Lekarz mówi, że leczenie tak małego dziecka jest ograniczone, nie można dać ot tak sobie czegoś silniejszego. Zobaczymy, czy przejdzie, czy rozwinie się coś gorszego z tego przeziębienia. Dziś noc była już lepsza, bo parę godzin pospałam, ale Tymek i tak popłakiwał przez sen, bo nosek mu się zatykał. Mój syn zaczął już chodzić na całego - pokonuje długie dystanse w domu, ale i tak częściej zasuwa na czworaka, bo szybciej i pewniej:) Dziś troszkę zostawię go w domu z babcią i wyskoczę na zakupy z córką, prezenty jakieś już pokupować na Gwiazdkę;) Jeszcze muszę na dzisiejszego Mikołaja kupić coś i jej i Tymkowi. Przedwczoraj na mojej mamy imieninach Tymek wrąbał bagietkę z masłem czosnkowym i mięso z pieczonej nóżki kurczaka, dość sporo. Ma takie smaki jak ojciec:) Dobra, teraz zmykam bo już mały kwęczy. Zajrzę do was po zakupach! Pozdrowienia dla was wszystkich i buziaki dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Alantoina-jak sie zyje hhmmm opowiadanie na dluzej:) duzo za i przeciw jak ze wszystkim. Ja akurat po tylu wyjazdach twerdze ze moge zyc albo w Sxczecinie albo w USA :D Fajan rozbieznosc heh ale nigdzie indziej mi nie odpowiada:) Teoretycznie Wyspy to Europa i kultura nam blizsza ale mnie jednak zdecydowanie bardziej odpowiadaoz ycie a Stanch, ich kultura, styl zycia. Juz zdnych eksperymentow. Najezdilam sie wystarczajaco. A czy z dzidzia czy bez to akurat nie ma znaczenie mysle. Fajnie ze Towj amla juz ze schodow schodzi:0 Nie wiem czy moja by zeszla bo schodow nie mamy hehe AnnaSzn-duzo zdrowka dla Tymka!!!! A ja szukam wszedzie tarki szalnej i nie moge znalezc. Gdzie kupowalyscie tarki do owocow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak zwykle w weekend brak czasu :) Córcia spała super - od 7 do 7 :) Alantoina, AnnaSzn - gratulacje postępów ruchowych! Widzę, że paskudny katar jest niemal wszechobecny. Mamba - szkoda, że nie ma, ale myślę, że wszystkie te książki są podobne, więc jak weżmiesz w ciemno to na pewno też sie bratu spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że ktoś będzie :( bo często sie ożywiacie wieczorami :) a tu pustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamba ja trę owoce na metalowej. Nikt mnie nigdy nie uświadamiał, że takiej nie powinno sie używać. Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to skoro nikogo nie ma to idę spać :) Spokojnej nocy dla was i dla dzieciaczków! A szczególnie drożnych nosków! Kurcze tyle lutówek sie już długo nie odzywa :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo u nas wsio spokojnie jakos. choc od tego miasta mnie tak glowa rozbolala i nic nie pomoglo :( lece spac zaraz... choc zakupy byly swiateczne typowo, nie prezentowo ale dekoracyjnie, choinka bombki itd, to zmeczona tym wsyzstkim jestem, jeszcze pilnowanie zeby mala miala cieple mleczko i drugie w zapasie i szybko do domu bo pielucha bo chce wyjsc z wozka... ehhh Sylwia ja slyszalam cos takiego ze zelazo witaminy zabija, ze nawet jak obierasz jablko nozem to zabija, ale co i jak na jakiej zasadzie to wszystko to nie wiem, ktos mi kiedys tak powiedzial... ale wlasciwie to i tak obieram czasem albo ucieram normalnie na metalowej tarce. lece buzka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dzień dobry widzę, że jestem pierwsza w dniu dzisiejszym. Mój Igor też ma katar jak diabli dziś nos z rana cały zasmarkany i oczy zaropiałe, maż poleciał po cebion bo się skończył. Boże znowu będe siedzieć w domu. Urszula nic mi nie chorowała a ten wypiarduch stale. Mam go dosyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, ze znowu pustki :( Danis, mocne słowa. Chyba tracisz cierpliwośc do tych chorób, wcale sie nie dziwię. U nas pogoda deszczowa, mieliśmy pojechać na spacer nad morze, ale chyba nic z tego. Córci sie spodobało siedzenie na nocniku i co chwila pokazuje paluszkiem, że chce usiąść. Większość z tych posiedzeń kończy się sukcesem i córcia jest zachwycona. Szczególnie, że jej gra pozytywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×