Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Nieeee, no Ziuuutek! Marysia zarąbiasta jest! Aż musiałam fotki podpisać!:) A ja mam teraz miseczkę C, przed ciążą miałam B, więc cycowata bardzo nigdy nie byłam;) Ale mój Misio nie narzeka:) Idę ciasto robić dla kuzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli skurczyłaś się??:P ziutek możesz nakopać ale poczekaj aż urodzę, to możesz mi wtedy dać kopniaka motywującego do schudnięcia. a mnie coś dzisiaj tak mdli że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale naskrobalyscie ojojo:) Danis-wspolczuje tych chorobsk.Wszystko na raz cholera! Alantoina-biedna uziulka. Czyzby tyle czasu az odchorowywala szczepienie? AnnaSzn-z tym c,entarzem to nigdy cholera nie pomyslalam. Na sczescie mieszkam przy 1szej bramie czyli te najstarsze groby tu sa. Najdalej zauszcam sie na 4 bo tam mam \"swoje\" groby tez ale to sporadycznie naogol1-2 brama. Tutaj to juz weterani :D A tez polecam Bepanthen. smaruje od poczatku i Viki nigdy nie byla odparzona. Ziuuutek-o kurcze 153:) Przebilam mnie ja mam cale 156 hehe no a waze 51. Tez wolalbym mniej. Ale teraz i tak w planach ciaza takze spoko:) az wstyd sie przyznac ale jak zaszlam w ciaze z Viki to wazylam 58 :0 takz eogolnie nie jest zle. Z tymi kurczakami to ja wiedzilam. Zrszta jak czytasz moje posty to wiesz z emam szjabe na zdrowe jedzenie :D Viki je tylko kury ze wsi a jak nie mam to zawsze mam krolika w zamrazarce ktorego tez zabijaja dla mnie na wsi ;) W razie pytan o l-karnityne itp itd to jak chcesz to pisz bursztynka9@yahoo.com :) nie bede sie produkowa na formu ;) Gosiaczek-pierwsze slysze o stylu EMO :) Alantoina-ja trozke sprzedawalam cichy ale tylko na Allegro. Do tej pory mam troszke rzeczy ale powiem Ci ze ogolnie od lutego zastoj straszny i nic nie wystawiam poza uzywanymi viki. Tilli- \"ciało zbudowae z samego tłuszczu\" hehe ale to musialby byc masakra hehe ok ide sie myc a potem napisze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuiuuutek słodk niunia a ile ząbków slicznych. Tilli ja tez moge sobie Ciebie wynajac jako osobistego trenera hihi Tak mnie zmotywowałas ze od dzis bede cwiczyła te 8min Abs na brzuch posladki i ramiona..nigdy nie wierzyłam za bardzo w cwiczenia ale kurcze czytajac twoj wpis mam znow nadzieje:) Mi brakuje 6 kg to wagi z przed sciazy ale jakbym schudła z 10 to by było super.U mnie przy wzroscie 166 jest az 65kg i wlasnie najgorsza ta fałdka na brzuchu...oj jakbym chciała sie jej pozbyc no ale na skalpel narazie sie nie odwaze moze po 2 dziecku heheh a moze uda mi sie jeszcze cos z tymzrobic? No ale od pon zaczynam znow diete bo sobie pofolgowałam i cwiczonka.Tilli ile czas zajeło ci dojscie to takiego stanu ciala i ducha? Alantolina i wlasnie dlatego ja mam skorzane sofy i wszystko pieknie schodzi.jakbym miala materiaałowe to chyba co 2 miesiace musiałabym zmieniac moj Robcio tak brudzi,tak rozznosi wszedzie jedzenie ze dywan juz sie nadaje do wyrzucenia .....Takze polecam skorzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie maiłam dziś czasu, ale fajnie, że tyle popisałyście :) Za mną fatalna noc i ciężki dzień. I przede mną pewnie powtórka z rozrywki :( Młoda chyba ciężko ząbkuje, bo ma gorączkę, zero apatytu (pierwszy raz w życiu! ). Poza tym żadnych objawów chorobowych, więc raczej zęby. W dodatku dzisiaj była jakaś taka niezdarna i nabiła sobie 2 guzy. Aż sie płakać chce. Ziuuutek - Marysie cudna! Piszecie tu wszystkie o cyckach, a moje znikły podczas karmienia :( Synek wyssał mi jeden rozmiar, córcia drugi i jestem prawie płaska :( Mam nadzieję, ze nastąpi jakaś regeneracja, bo jestem trochę załamana. Tilli - ale masz fajnie z tymi zakupami! Ja też mam wyjątkowa ochotę sie wybrać na małe sklepowe szaleństwo. I chyba to zrobię w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam, że Bepanthen jest świetny! I nie tylko na pupę. Stosuję na wszelkie problemy skórne całej rodziny. Angelika - mam nadzieję, że wszystko sie dobrze rozstrzygnie. Ja wazę jakieś 3-4 mniej niż przed ciążą. Wzrost 167, waga 56-7. Ale dziwnie sie to rozkłada, bo ciuchy na mnie wiszą. Nawet te, które kiedyś były za ciasne. Dlatego czas na zakupy, bo nie będę miała w czym chodzić wiosną. Ania jakie ciasto robisz? My ostatnio często robimy z dziećmi muffiny albo ryżowe :) A oświadczenie o Emo też podpisywałam w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam dziewczyny za miłe slowa. Dziś w przychodni było takie opóźnienie, że szok! ponad godzine czekałyśmy. Okazalo sie przy okazji, że bardzo brzodkie gardlo i pediatra stwierdzila, że Ulcia sama sobie z tym nie poradzi przy pomocy psikadelek jak to nazywam. dostała antybiotyk. Ciekawe czy junior zalapie. Wiecie mnie naprawde pociesza tylko ta myśl, że teraz przejdą zakaźne i inne paskudztwa, a potem bedzie z górki. O ile przy dzieciach to mozliwe hihi. Zatem do czwartu jesteśmy na lekach. W nastepony piątek moze wyjdziemy. Dziewczyny , ale wy się wzięlyście za siebie i zakupki wiosenne, no no sexi lady. Pobiegłam dziś do przedszkola pożegnać naszą kochaną panią agatke, bo wcześniej się zdeklarowalam, Ula u sąsiadki, a Igor pojechał ze mną. Ta dziewczyna była tak szcęśliwa , a zarazem smutna, że odchodzi popłakala się, a ja też. Bo juz taka ze mnie osoba, że jak inni płaczą to ja toże. spadam do czytania bajeczki dla Usi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba ;) to oczywiscie byla ironia z mojej strony i co jak co ale wlasnie mamba z nas wie najwiecej o cwiczeniach i zdrowym odzywianiu...zreszta ja sie podlamalam patrzac na jej zdjecia z zazdrosci bo moj brzuch chyba nigdy tak nie bedzie wygladac :( jest poorany rozstepami i w ogole jeszcze oblany tluszczykiem... ja oswiadczam - jestem kluska :) zawsze bylam i tak jak wychwalam siebie to do waszych wag i wygladu mi baaaaaaardzo daleko ale to niewazne bo dobrze mi samej z soba :) nie daze do rozmiaru 0 lubie cialko i moj maz tez najwazniejsze bylo dla mnie isc do sklepu i moc kupic to co chce, zeby byl rozmiar zeby pasowalo i wygladalo kobieco :) Jennny - ile mi to zajelo? 30kg zrzucilam w rok czasu stan psychiczny? chyba miesiac temu zaczelam czuc sie w koncu dobrze :) dzisiaj mam uroczy wieczorek z mezem:) dozobaczyska jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - współczuję. Mój synek też chorował non stop, ale jak sie skończyło to na kilka lat był spokój. Na pewno tak będzie u Twoich dzieciaczków. Tilli - nie ważna jest waga, tylko rozmiar. Skoro wchodzisz w 36/38 to żadna z Ciebie kluska tylko laska :) Udanego wieczoru z mężem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tylko wam powiem, że Tilli mnie też zmobilizowała tą konsekwentną walką i od 2 tygodni ćwiczę na poszczególne partie mięśni, żeby sie porzeźbić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na ciepełko i jazdę na rowerze, gdy za ścianą mieszkała moja psiapsiółka to jeździłyśmy codziennie 2 godziny. Teraz tyle czasu nie miałabym, ale 2-3 razy w tyg wieczorkiem latem gdy dlugie dni czemu nie. Ja waże 50kg przy wzroście 166cm myslę, ze raczej chudnąć nie powinnam, ale dla kondycji fajnie zaznać ruchu. Sylwia to wlałaś w moje serce miód, może rzeczywiście wychoruja się i zapomnę o tych nie miłych przejściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis to ja przy Tobie jestem kluska :) Ja lubię jeździć na rowerze nad morzem do Brzeźna. Ale obawiam się, że nie będę mogła sobie zbyt często na to pozwolić przy małej. Moze raz w miesiącu? Tylko powrót mam trudny, bo pod sporą górkę - ulicę Wielkopolską. Cała trasa mnie tak nie męczy jak te ostatnie 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trasa do Brzeźna jest super! chociaż mialam tam maly wypadeczek, ale wszystko dobrze się skończyło. Tak ten podjazd napewno wykańcza, ja mam po równym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po równym to sam relaks :) Idę już spać, bo jestem wykończona. Zastanawiam sie jak będę wyglądała rano, bo dzisiaj oberwałam od córci znienacka zabawką w nos. Boli okropnie. Siedziałam długo z zimnym okładem, bo jak mi wyjdzie siniak w takim miejscu to będe wyglądała jak ofiara przemocy domowej :P No oby nie Spokojne i długiej nocy wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono a tu sie dalej dzieje hehe i dobrze:D Tilli-przecie wiem ze zartowalas ;) tyko poprostu mnie to rzsmieszylo bo tak bardzo obrazowo to sobiew yobrazilam hehe. Aj dzieki za tew szystkie komplementy:) wiesz Tilli kazdy ma swoje slabe strony. Ja mam nogi masakrczne i zawsze tluste. Musialabym wazyc 40 kg zeby byly normalne. Aha a z ta waga to racja. Liczy sie rozmiar i wyglad a nie waga. Pamietajmy kobitki ze miesnie waza wiecej od tluszczu:) Takz emozna byc szczuplejszym wazac wiecej:) A Tilli tak dla pocieszenia to brzuch to tez kwestia czasu. Jak bedziesz calyczas cwiczyla to faldka w koncu zniknie:) obiecuje:) tylko konsekwencja i tyle. No i te niesczesne znienawidzone prez wszytskie panie brzuszki hehe no i pamietaj ze sa cwiczenia na gorne partie brzucha, dolne, skosne, s amiesnie wenetrzene i zawnetrzne. Tak tylko pisze bo te tzw. standardowe brzuszki to jest na gorna czesc brzucha a wiekszosc kobitek ma problem z dolem, a to na to wogole nie dziala! Nie wiem jak cwiczysz ale tak tylko doradzic chce:) Danis-tak sobie wlasnie dzisija o Tobie myslalm ze teraz prez to przejdziesz apoem bedzie swiety spokoj:) No bo tak jest jak jedno w przedzskolu a drugie wszystko lapie. Pocesz sie ze to juz w czesci za Toba a calosc jescze np przede mna:) bo mam andzieje niedlugo zajscw ciaze takze roznica bedzie podobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do mycia i mam w planach film na polsacie blak witch project, od wielu osób slyszałam, ze dobry, ciekawa jestem. Oki dobrej nocy dziewuszki, oby noc była lepsza niż poprzednia. Ulcia źle się czuła i budziła się kilkakrotnie, teraz po antybiotyku chyba będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja noc nie była niestety lepsza. Dzisiaj byłam z małą sama, więc ok 1 wzięłam ją do siebie do łóżka i nie musiałam już wstawać. Ale pobudka była o 5:30! Jestem przerażona zmianą czasu. Nastrój poranny Córcia te ma nie najlepszy. Chyba ją boli, bo włożyła rękę do buzi i zaczęła płakać. Pewnie sobie zahaczyła dziąsło. Mamba - a co polecasz na dolną część brzucha? Uciekam, bo córcia sie niecierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamba po tej szczepionce moze do 6 tyg przezywac skutki uboczne :O a z tymi ciuszkami wiem wlasnie kurcze ze lipa jest od pewnego czasu w kazdej dziedzinie, ja sprzedawalam troche na ebayu ale nie oplacalo sie totalnie, szczegolnie wlasnie ciuszki, jest bardzo duzo ich i mozna za grosze kupic fajne ciuszkim na allegro jak podpatrywalam to tez kurcze duzo ludzi nie kupuje :( szkoda, jeszcze zobacze co z tym zrobie... ja dzis sie fatalnie czuje, po calym tygodniu z dziecmi sie wzcoraj rozchorowalam, a mam jeszcze tyle rzeczy do zrobienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córcia śpi, a ja mam mały relaks przy kawie i orzechach w czekoladzie :) No i sie nareszcie wypogodziło! Za oknem piękne słonko, a rano padało i bałam sie, że taki będzie dzień. Mam nadzieję, że mała nie zacznie znowu gorączkować i wykorzystamy ten piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sylwia wsplczuje Ci tych nocek...wydaje mi sie,ze to napewno przez zabki.U mnie to samo,kiedys Robcio udził sie ok 22 i gdzies ok 3 nad ranem a potem dopiero przed 9..A teraz kilka razy w nocy a od 7 juz nie chce wcale spac.Cały czas marudzi,popłakuje...mysle ze to chyba te zęby..ida mu kilka na raz...heh ak hurtowo jak nie miał wcale to nie mial a jak zaczeły to wszystkie na raz. Wogole to moj Młody zaczyna pokazywac swoje nerwy,wychodzi juz charakterek z niego.jak cos mu sie nie podoba to zaczyna krzyczecz,tupac nogami,rzucac sie na ziemie...ehh trzeba go bedzie utemperowac. Danis i jak film podobał sie/?? Alantolia ja tez probowałam sprzedwac na ebayu ale nic z tego nie wyszło,nie dosc,ze tu rzeczy sa tanie to jest ich duuuuzo,wiec albo wcale nie mialy zaiteresowania albo po najnizszych cenach(99p)szok! U nas od kilku dni pogoda sie popsuła strasznie...a juz tak fajnie bylo.Siedzimy w domku bo az stach nos wystawic. Milego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-wszystkiego rodzaj unoszeni nod do gory. Najlep[iej na wisząco. Na silowni sa atkei raczki z oparciami ze mozna sie tak zaprzec i oprzec plecy o poduszke i podnosic. W domu mozna to robic jak sie ma drazek taki do cwiczen. taki co mozna wkrecic we framuge na scisk. Mozna tez lezac na podlodze ale to juz tzreba poprawnie zeby ktegoslup nie obciazyc. Polozyc sie plasko na plecach, podniesc nogi do gory na chwile,m przyciagnac do klatki i puscic powoli, zeby zlikwidowac taka dziurke ktora sie robi miedzy kregoslupem ledzwiowym a podloga. No i podnosic nogi do gory. Tak wysoko jak da rade bez odrywania kregoslupa od ziemi. Jak juz czujez ze sie ofdrywa to opuscic i znow. W seriach najlepiej po 10, czy ile daszx rade. Przerwa miedzy seriami nie mniej niz minuta. Tylko ze wazne z tym kregoslupem dlatego njabezpieczniej na wiszaco to robic. Bo to tez od budowy zalezy jeden moze na podlodze a inny nie bo ta dziurka sie robi. mozna sobie pomoc jescze tzrymajac sie czegos stabilnego np kanapy z tylu za plecami i tak dociskac plecy do podlogi. To najlepsze na dolna czesc. NIe ma niczegio lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!! Widzę że tematycznie ciekawie sie zrobiło; ćwiczenia, diety, wagi hohohoho ja nic sobie nie mówię; przydałoby sie z 10 do tyłu, może latem bedzie lepiej:) U nas pogoda piekna słoneczko świeciło byliusmy oczywiście na pięknym spacerku mały zachwycony wszystko go interesuje kamyczki, kawałki patyków, wszystko przewraca się nie umie pod górke wchodzić czasami się zatacza jak pijany; smiesznie wygląda.Ale cieszę się ze już coraz bardziej samodzielny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaSzn-wlasnie zajrzalam na darnek:) super fotki. Tymek taki fajnie usmiechniety od ucha do ucha:) Ale Twoja tesciowa to na maxa mloda albo tak mlodo wyglada ale laska ze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Nie miałam dziś czasu, bo trochę roboty w domu i byłam z mamą i Tymkiem na zakupach. Mama zafundowała mi fajną lampkę nocną do pokoju, już na zajączka;) Do tego zaliczyłyśmy Carrefour\'a, kupiłam małemu czteropak body z krótkim rękawkiem za 26 zł, bardzo fajne, bo z grubej bawełny. Sylwia - wczoraj to robiłam dakłasa oczywiście, dla teściowej mojej kuzynki. A po dakłasie zostało mi 6 żółtek, więc dziś upiekę jabłecznik na kruchym cieście, jak mały pójdzie spać. Mamba - dzięki za komplementy dla teściowej:) Ona młoda jest, bo przecież mój kochany mąż jest sporo ode mnie młodszy;) Wiesz, babeczka taka na czasie, zadbana, lubi kosmetyki, górskie wędrówki, basen itp. Jesteśmy po imieniu, bo jakoś głupio by mi było mówić do niej: mamo. U nas też było piękne słoneczko, ale w trakcie zakupów złapał nas deszcz, zrobiło się chłodno, zaczęło wiać. Danis - dla mnie Blair Witch Project też jest drętwy. Jakoś obejrzałam za pierwszym razem kilka lat temu, ale to nie jest film, do którego bym chętnie wracała i oglądała powtórnie. Za to wczoraj byłam w siódmym niebie, bo na tvp2 leciał o 23:40 film z bollywood \"Duma i uprzedzenie\" , a ja kocham te kolorowe, festyniarskie filmy:) A Tymkowi znów idą 4 zęby na raz! Ma już 12 , teraz się klują górne trójki i czwórki. Zaraz będę kąpać bandytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja gwiazda odzyskała po południu dobry nastrój :) Nareszcie! Ale zęby sie jeszcze nie wyżarły, więc to niestety nie koniec marudzenia. Mamba - mam w domu drążek, ale mam za słabe ręce, żeby na nim robić brzuszki. Ale dzięki za wskazówkę, dziś zrobię brzuszki, które polecasz. Gosiaczek - wiosna idzie, więc nie ma co sie dziwić, że ciało na topie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie weszłam zobaczyć teściową :) Rzeczywiście niezła laska z tej teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sąsiadka zapytała mnie ostatnio czy nie chę kupić wózka specerowego dla Igora, powiedziałam, że mam i sama zastanawiam się komu sprzedam swoj. Dziś mialam już telefon w tej sprawie i w czw. przychodzi kobieta obejrzeć go. nteresowała ją tylko czy jest regulowana wysokość rączki hihih więc moze pojdzie, bo jest w idealnym stanie i cena dobra. Moja Ulcia dziś lepiej się czuje,mniej boli gardełko. Antybiotyk zadziałał. Igor za to wszędzie wchodzi, dziś wszedł na pufę , a niej na lawe, potem w kuchni otworzył szuflade i już wszedł do niej, był wyższy i ściagał wszystko z blatu. Ten dzieciak to połdiabełek. Dziś u nas pieknie było iście wiosennie. Zrobiłam sobie popołudniu spacer z Igim, a Usia z tatą w domu grali sobie w alfabet. Jutro tata idzie z synkiem, a ja zostaje. I jutro rano już jeździ Kubica brrrrrrr..... W poprzednim tyg. moj ężuś zajął 1 miejsce w rajdzie i wrócil z kolejnym pucharkiem, szkoda tylko, że tak trudno znaleźć sponsora. Uciekam do mycia i na mały sexik hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Danis, tobie to dobrze...:) O ten seksik mi chodzi;) Ja dopiero za tydzień w poniedziałek zaszaleję, jak mój mąż na urlop zjedzie;) U nas też było piękne słonko, a potem tak zaczęło padać, że aż grzmoty były i grad. Pewnie do was teraz pójdzie ta pogoda. Sylwia - fajna, fajna:) Z charakteru też, aż mój Michał czasem się złości, że my w takiej komitywie. Dobrze, że Ulci już lepiej, żeby jeszcze te ząbki jej się wykluły. Tymek ma dziąsło przy górnej lewej czwórce aż podbiegnięte krwią i takie napuchnięte, chyba ostro ten ząbek mu tam rozrywa tkanki. Ale humor ma, choć kwęczy tak jak zwykle - tak dla zasady, żeby było go słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×