Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

cześć! Wczoraj to jakiś kataklizm chyba nastąpił :P Takie pustki???? mam nadzieje, że macie dobre alibi :P Ja wczoraj miałam bardzo zajęty dzien w pracy, a w domu już zabrakło czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - jak noc po mmr? Natimp - ja nie mam presji Dnia Dziecka, więc jeszcze nie myślałam co kupić córci. Dla niej łatwo wybrać :) a ja wczoraj prawie straciłam oko. Młoda siedziała u mnie na kolanach podczas obiadu i za wszelką cenę chciała mi wyrwać widelec. i jak jej sie udało to siłą rozpędu dostałam widelcem w twarz, 2 cm pod okiem. Mam dziurę, a właściwie dzisiaj to już strupek. A boli cały policzek. Bałam sie, że wyjdzie mi siniak pod okiem. Fajnie bym wyglądała dziś w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak sie kończa sprzeciwy wobec dzieci ;) Ja az takiej wielkiej presji nie mam, tylko zalezy mi na czasie , wczoraj jak kupowalismy buciki- (EUREKA w koncu kupione, całkiem calkiem, ze sztywna pietką, mięciutka skórka zginaja się w paluszkach i bardzo lekkie.:),), to rozgladałam sie za zabawkami i w sumie wiele jest na jedno koputo wiec nie wiem, myslałam o takiej fontannie, o uczniaczku moze bo mój jeszcze nie ma, wiec juz jest lepiej, wczoraj tylko takie same smety na alegro wypatrzyłam.. A wczoraj to faktyczne pustki były. Ja jak zwykle melduje sue zaraz w pracy ,, choc nie wiem jak później bedzie bo od rana mnie Dyrektorka takimi raportami potraktowała, ze hahha . Oki biore sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Natimp :) ja też musze się wybrac po jakieś sandałki. Dziewczyny - gdzie jesteście? proszę tu szybko zaglądac i pisać jakie macie alibi za wczoraj !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie tłumacze bo do południa zagladałam :) p.s dziewczyny czy podajecie jakies probiotyki dzieciaczka jesli pija zwykłe mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp - ty jestes usprawiedliwiona :) Ja daję Nan w puszce, który ma. Oprócz tego młoda po rotawirusie dostawała przez 2 tygodnie dodatkowo. Ale postanowiłam, ze będe jej dawać dodatkowo dicoflor (tylko muszę iść do apteki :) ), bo siedzi teraz non stop na placu zabaw, a tam wiadomo - łapki brudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedys wklajalam posta dla Tilli z miesznkami sokow do picia. macie pojecie przy ktorej stronie moze to byc? Kolezanka prosi zebym jej napisala a tam mialam juz napisane wszytsko to tylko przekleilabym bo nie mam czsau pisac od nowa. Tilli-masz pojecie kidy to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej usprawiedliwiam sie, mialam taki mlyn w pracy wczoraj ze nie mialam czasu nawet na kawke:P Sylwia a ty juz szczepilas na mmr? ja mam jakis dziwny dzien dzisiaj, nic mi sie nie chce jesc, nie to ze mi niedobrze tylko poprostu czuje sie najedzona a nic nie jadlam:P a Amelcia znalazla sobie nowa zabawe:D fascynuje ja pralka w trakcie prania jak sie kreci i wczoraj moje dziecko postanowilo sie pokrecic:D weszla do pralki (!!) i zaczela mi pokazywac ze mam wlaczyc zeby sie krecilo:D heheh oh te nasze maluchy to maja pomysly;) ok uciekam popracowac troche, zajrze pozniej;) Sylwia a ty sprawdz obecnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Sylwia za info, musze tez kupic, juz przynajmniej wiem co. a co to za szczepie mmr?- bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia tez ma ostatnio nową zabawę, jeździ po podłodze gazetnikiem i robi brm brm:) a ostatnio mnie zaskoczyła totalnie, podczas jazdy samochodem próbowała powtórzyć za mną auto i nawet nawet jej się to udało:) a wczoraj próbowała powiedzieć lampa:) i też całkiem całkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mmr szczepiłam 6 maja, i jak do tej pory odpukać wszystko w normie, dziecko mi się nie odmieniło, ani żadnych odczynów poszczepiennych nie zanotowałam, a możliwe są od 5 do 11 dni podobno... także wielkie ufffff!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - wczoraj plakala mi przed zasnieciem bardzo (co sie nigdy nie zdarza) i dalam jej paracetamol zasnela i spala cala noc wiec na razie (odpukac) wszystko ok :) dziewczyny dalej was przepraszam ale nie chce sie na razie odzywac dajcie mi troszke czasu a obiecuje ze za do konca miesiaca wszystko wyjasnie sciskam was mamba - mysle ze to bylo na przelomie listopada/grudnia bo wtedy moja Mala jesc nie chciala za bardzo... ale dokladnej daty nie pamietam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wcielo mi dlugasny post wiec teraz na szybkiego. Wczoraj jak zwykle z mala caly dzien na dworze a wieczorem to i ja bylam padnieta i juz nie mialam sily na neta. Dzis ide do mojego gina na badanie. Przeziernosc karku wiec zobaczymy co sie okaze. U nas od 10 rano pada wiec z mala mialam areszt domowy przymusowy. Myslalam ze mi dom rozniesie. Nie miala gdzie wyladowac nadmiaru energii. Teraz zalicza drzemke dzienna. Zobaczymy jak bedzie popoludniu. Jesli nadal pogoda barowa to i tak ubierzemy sie przeciwdeszczowo, kalosze na nogi i heja na kaluze. Mysle ze bedzie frajdy co niemiara. Natimp zastanawiasz sie nad zabawka. Nie wiem co powiedza inne dziewczyny ale u mnei szczeniaczek uczniaczek juz sie nei sprawdza. Mala za kumata na niego i sie nim poporstu juz nudzi. Aha jeszcze do jutra w tesco sa wyprzedaze zabawek. O 50do 80 % znizek na zabawki. Maz kupil dla malej (?) auto zdalnie sterowane. Tylko nei wiem dla kogo bardziej ta zabawka - dla malej czy dla meza (stwierdzil ze ma okazje spelnic marzenie swojego dziecinstwa :D ). Oki uciekam przesadzac kwiatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp - to odra, świnka, różyczka. Co do szczeniaczka, to młoda sie tez jakoś zachwycająco nim nie bawi, ale to jest zabawka na długo, bo potem sluży jako zwyczajna przytulanka. Angelika - trzymam kciuki za badania :) Tilli - odezwij sie jak juz będzie po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idrisi - super, że nie ma żadnej niepożądanej reakcji :) U mnie w przychodni szczepią priorixem. Idziemy na początku czerwca. Boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:0 Sywlus melduje że nie mam żadnej konkretnej wymówki. Wczoraj poczytałam ale już nic nie napisałam.... Alantoina a ile już jesteście razem???Wie4sz faceci dłłłł€go uczą sie odpowiedziałności to najczęściej duże dzieci, które chcą mieć wszytko podstawione pod nos.Poza tym to mój mąż dopiero teraz jak jest postawiony pod ścianą to wie że MUSI pomagać a tak to też długo nie garnął sie do pomagania.Twierdził że jeśli pracuje po kilkanaśccie godzim na dobę(a faktycznie tak było-ppracuje dość ciężko) to ie musi nic robic w domu.No ale to jest dopiero teraz u was tez pewnie tak będzie z czasem.Nasz błąd polega na tym że najpierw same uczymy że jak matki polki same wszystko robimy a potem jesteśmy zdziwione że nikt nam nie pomaga:):):) U nas nic się nie dzieje.Wczoraj byłam na spacerku.dzis w pracy miałam okropny młymn. Z dobrych wiadomości to taka że podnieśli mojej córce stypendium szkolne i mogę jej kupić rzeczy do szkoły za 600 zł:)Bardzo sie cieszę już za połowe kupiłam:):):) Dziewczyny w tym kole fortuny nic nie wygrałam - sorry kilka cukeirków ale liczyła sie zabawa i to że wygraliśmy a córka była dumna i szczęśliwa i cieszyła sie bo gralismy przed całą szkołą razem:):):)Mówiła że chyba odpowiedziałam na największą ilośc pytań!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja, wczoraj niby siadłam na chwilę, ale tylko poczytałam, ledwo zyłam, bo mała daje nam popalić nocami, ma jakieś histerie, ze cieżko ją uspokoić, a najlepiej jej z nami w łóżku, tak długo spała sama, a teraz wariuje, wymusza, mąż ma dosyć, bo potem nieprzytomny w pracy, a ja sama z dziećmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie Gosiaczek my nie jestesmy dlugo, znamy sie 3 lata, a jestsmy 2, a corka ma 15mcy wiec szybko poszlo wszystko. juz w ciazy za duzo sie staralam, moze dlatego ze nie pracowalam a on tak i chcialam zeby ladnie pieknie wszystko bylo i tak mam teraz, prawda tez jest taka ze juz w ciazy ciezko bylo go doprosic o cos. rozpuszczony byl juz od dawna, wychowywany na jedynaka i teraz skutek... a ja to kontynuowalam, ale dosc, koniec, nie ma, i sie zaczela jeszcze wieksza meka... ehhh kolo fortuny powiadasz, fajna sprawa, zabawa emocje i szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sorki ze znowu tak przelotem ale troszke spraw na glowie mam. Czytam wszytsko ale nie odpisuje juz. Sylwia- ja sczepilam na MMR 7 kwietnia. I to do tego jescze dostala pneumokoki jednoczesnie i hiberix. troche tego bylo. 2 zastrzyi dostala. Aha tez dostala Priorix. Reakcji zadnej tzn byly wymioty na drugi dzien ale w sumiewyszlo ze to chyba wirus byl bo trwalo to 2 dni potemprzerwa 1 dzien i znow wymioty i biegunka. no ale to chyba byl rotawirus. Tylko taks ie wszystko zbieglo w czasie. Goraczki ani stanu podgoraczkowego nie bylo wogole. Nawet marudna nie byla. takz eglowa do gory:) Bedzie dobrze! Alantoina-pyatlam o to nietrzymanie moczu. To normalnie jestrrefundowane i nic za to sie nie placi jak pojdziesz panstwowo w PL. Jesli nie to prywatnie ok 2 tys. Gin kazal jutro zadzwonic o 8:25 jak chce znac dokladnma cene bo bedzie w spzitalu to sie syta dokladnie/ W kazdym razie kazal Co powiedziec z enajpierw zrobic badanie moczu, jak wyjda bilka w moczu to lyknac furagin 3*1 tabletce. Dalmi nawet recepte na Furagin dla ciebie hehe. No bo moze byc przyczyna moczu. Ale jesl nie to robi sie zabiegtaki ze zalada sie jakas tasme podtrzymujaca i lerzy sie w szpitalu 3 dni przytym zabiegu. Daj znac czy mam rano dzwonic i pytac o dolkadna cene bo budzik nastawie hehe:) A u mnie ok. Wszuystko pieknie zagojone. Sluzowka bardzo ladna. Kazal czekac jescze 2, 5 miesica czyli 3 miechy od skrobanki. Zadnych badan ani nic bo mowi ze przy pierwszej takiej historii sie nie robni. Jakby sie powtorzylo to wtedy taka ale teraz mowi ze zadnychgenetycznych nie ma po co.Bo to od glowy 500zl czyli 1000 za pare a przy pierwszym niepowodzeniu nie mapo co. Takze nic nierobimy tylko czekamy :) Tilli-dzieki z ainfo odnosnie soczkow. musze usiasc wlasnie i poszukac bo kumpela czeka. no i trzymaj se i zagladaj jakprzejdzie dolek czego zycze z calego serducha! a Vi dostala dzsiaj wozeczekdla lali z taka mala lala :) mama moja przywiozla. Ale bylo radochy hehe caly dzien po dworzu pchala wozioi nic innego jej nie interesowalo :) karmila lal poila, wyjmowala tulila, wkaldala dowozia i jedzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wieszajcie na tych jedynakach wszystkich psów hihi My dziś cały dzień na podwórku, albo spacerku, w każdym razie na świeżym powietrzu jeśli jest swieże hihi. Naganialam sie za juniorem, że padam na mordke. Dzis dostalam kosmetyki Ives roche, bo zamowilam kilka rzeczy dla siebie i dla mojej Usi płyn ułatwiający rozczesywanie( ma loki zakręcone) w prezencie dostałam fajna torbe, krem. Byłam zaskoczona ,b o spodziewalam się tylko torby. Na wyjazdy będzie jak znalazł. W dzień matki u corci impreza w przedszkolu, muszę tylko nauczyć ja jej kwestii. A dzień wcześniej idę do fryzjera. Teraz mam wlosy prawie jednej długosci i zastanawiam się czy tylko wycieniować je troszkę, czy zrobić sobie grzywke. Dobra uciekam pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam strona 637 jakby ktos potrzbowal soczkow :)ide spac bo caly czsa szukalam buziaki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks dzieki wielkie, nie musisz wstawac spij spokojnie, wiadomo ze ok 2tys, wiec pospij sobie :) adzieki za recepte, myslisz ze moge sobie tak wziac ta furangine bez badania moczu? kurcze nie mam pojecia, ja kiedys bralam furangine jak mialam pecherz przeziebiony okropnie, hmmm co zrobic z tym moczem, wybieram sie do mojego lekarza juz 15mcy :P i nie mam kiedy isc bo caly czas z dziecmi, ale ja sie zarejestruje jutro iu pojde, a ta furangina to raczej nie zaszkodzi chyba co? dzieki raz jeszcze i trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie... danis moj ma brata i siostre starsza, o ok 9lat ale w wieku 11 lat moj zostal sam w domu z mama i tata, i mama to go tak wiecznie bronila przed ojcem i rozne takie i teraz tak jest. sama go tez rozpuscilam wiec po czesci i moja wina,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadam tylko, żeby sie przywitac, bo nie mam czasu. Odezwę się później :) Miłego dnia! fajnie, że tyle wczoraj napisałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny, no ruszyło się wczoraj cos na topiku, bo juz bylyniepokojace pustki:) ( się wymądrzam a sama z 3 mce nie zagladałam) a propo męzow to akurat musze przyznac ze w temacie pomocy w domu to nic nie moge mojemu zarzucić. Sam z siebie myje naczynia, zreszta jets taki miedzy nami niepisany układ ze jak ja robie obiady to on po nich sprzat, on natomiast zawsze robi kolacj et ja po nije sprezata. Oczywiscie czasem moze byc mnóstwo paprochów i ich nie zauwazy na podłodze ale jak tylko poiwem ze trzeba odkurzyc czy umyć podłoge to robi to bez problemu. Gorzej ze spacerami z młodym jakos go nie ciagną- choc ostatnio jak sie ciepło zrobiło i moze usiąsc na ławce jak młdy lała po placu to juz chętniej. Dziewczyny za 3 tygodnie jade w góry i zamiast się cieszyc to ja juz mysle, jak wytrzymam bez Maksa.. Oj świrnieta jestem bo przeciez bedzie u tesciowej gdzie ma n aogrodzie piaskownice swój malutki basen itp ale jakos tak dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na szybkiego bo zaraz mykam z mala na dwor (zyc nie daje i dom mi zaraz rozniesie). Z dzidzia jak najbardziej wszystko w porzadku. DO niczego moj lekarz doczepic sie nie doczepil. Ladnie wierzgala nozkami - czyzby kolejne dzieciatko z charakterkiem :) ? Kolejna juz normalna planowana wizyta 5 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Alantoina-nie ma sprawy :) jakby co to moge kupic ten Furagin i Ci wyslac bo nie wiem czy tam dostaniesz. sadzeze mozesz spokojnie wziac bez badania moczu. Tak profilaktycznie. pamietam jako dziecko babcia mi dawla (babcia lekarz) jak sobie pecherz przeziebilam itp takze sadze ze bezpieczne. Ja to wogole mieszkalam u babci jakis zcas i wychowalam sie przy tych wsztstkich lekach, receptach. zwolnienia szkolne zawsze mialam wypisywane na receptach ;) Jescze z zdiecinstwa pamietam mnostwo nazw lekow co na co i te tlumy ludzi dzien w dzien przychodzace do babci po recepty itp hehe Natimp-ja tez bym chyba swiwrowala. Kurcze jak malej nie wiedze caly dzien jeden bo mama moja np wezmie to swira dostaje i caly dzien mysle czys wszystko ok czy nie ejst glodna czy nie chce pic. Masakra jakas. Ja tez taka okropna jestem pod tym wzgleedm. Ale tego sie nie zmieni niestety. Ja Cie w kazdym razie doskolanle rozumiem bo tez nie wiem jakbym zniosla 3 tyg! Angelika-super ze wszystko ok! A plci jescze nie podal przyapdkiem :) ? aaj zdsiaij wstac nie moglam.Dobrez zer mala wstala 20 po 8 to sie wyspalam hehe A teraz zamiast lali wsadzila do wozia 2 swinki i jezdzi hehe a ja dojrzewam przy kawie:) MIlego dzionka wszystkim. I milej pracy Sylwia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Natimp- a jesli chodzi o meza to u nas podobnie jest. Tzn maz sam wszstko robi i nic nie marudzi. Odkurza, myje, srzata itp. U nas to on jest zdecydowanie porzadniejszy ode mnei :) To ja jestem ta balaganiara:) No jak Go nie ma to sprzatam oczywiscie ale jak przyjezdza to jestem zwolniona ze wzsystkeigo praktycznie. A tez przzciez przyjezdza z pracy. A co do Vi to chetnie sie Nia zajmuje. Naparwde nie moge narzekac. A jak jest zajety i siedzi na kompie( maniak gieldy :) ) no to czeka do zamkniecia giledy ok 15 czy 16 a ja w miedzyczasie zajmuje sie mala ale za to siedzac na gieldzie odkurzy, kurze posciera itp :) a my na spacerku. Ostatnio prezd wyjadzem wysprzatal cale mieszkane zebym nie musiala odrazu sprzatac po jego wyjezdzie. Takz enei jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do podziału obowiązków u mnie jest podobnie, mąż robi w zasadzie wszystko, generalnie on odkurza a ja kurze wycieram, ale np on myje okna, ja już nie muszę :) a jak mam w planach np umycie szafek w kuchni, to albo mi pomaga albo zabiera małą żebym spokój miała:) no jedynie pranie robię ja, ale to akurat lubię:) no i jak jedno gotuje to drugie zmywa, a czasami mąż i ugotuje i pozmywa, chociaż zazwyczaj ja gotuję w tyg a on raczej w weekend, ale i tak jest ok... za to przy małej zrobi wszystko, a jak już jesteśmy oboje w domu to raczej go wykorzystuje przy zmienianiu pieluch:P... kąpie Zosię bez problemu, chociaż niestety ona płacze często, i ostatnio wykapałam małą ja i się okazało, ze można bez płaczu, on to zazwyczaj byle szybciej robi, jak myje jej głowę to mało się przejmuje ze do oczu leci, i ostatnio właśnie go prosiłam, żeby bardziej na to zwrócił uwagę i widać postęp, ja Zośkę kąpałam w sumie 3 razy!!! z czego ostatnie 2 to w ten weekend... do mnie należy wszystko co po kąpieli:) także ogólnie nie mogę narzekać, choć wiadomo zdarza się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika Truskawkowa poziomka, jeszce raz gratuluję . Super ze wszystko ok jest. . a mi sie jakos nic nie chce. :) ale to tylko chwilowe chyba po sniadanku. Dzis jakos strasznie mi sie teskni za Bubusiem, taki sie słodas robi, wtula sie we mnie i mowi aaaaaaa, co znaczy ze mam go tulic i spiewac. I taki sie juz dorołsy robi. wczoraj np po 15 jak go mama połozyła do spania to mówi ze w szoku była bo młody nie zasnał ale nawet nie pisknał tylko ponad godzine lezał w łozeczku. dziwnie jakos jak na niego, normalnie jak nie zasypia to po 10 min sie drze, a dzisiaj rano znów obudził sie cos tam gadał i dopiero po 15 minutach zawował eeeeeeee mama - co znaczy \" matka gdzie jestes\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×