Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość martyna z miasta Łódź
wygląda tak, zdj. na załączonym linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks to nieszczesne \"wziąść\" należy do mnie ;) ale to chyba normalne że czasami robi się błędy ortograficzne?! Pszećesz czensto piżemy w poźpiechó !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno jak ja bym się tak przejmowała że ktoś mi wytknie błąd stylistyczny, ortograficzny i językowy to siedziałabym w domu nosa nie wychylając za drzwi... i bałabym się słowem do kogoś odezwać;/ i zdarza mi się może czesto te błędy popełniać ale co z tego czy analfabeta to nie człowiek?! ja też czuje się osobą wykształconą ale to nie znaczy że zawsze mam racje i nigdy się nie myle! Człowiek wykształcony w moim mniemaniu potrafi przyznać się do błędów a nie twierdzić że jest wszystkowiedzący! Robie błędy ortograficzne ale czy to znaczy że jestem podczłowiekiem?! niesądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, dziewczyny, nie dajcie się sprowokować, wiadomo, ze literówki robi KAŻDY i jak napisała kubusiowa zazwyczaj z pospiechu, a nie z braku znajomości ortografii, to chyba logiczne, poza tym literówki to NIE SĄ BŁĘDY ORTOGRAFICZNE, więc nie wiem o co to halo całe... a zreszta olać pomarańcze, nie wiem po co nas czytają skoro im nasze poglądy nie odpowiadają... ja weekend spędzam w pracy:(, mąż zajmuje się Zosią, wczoraj Z odkryła kredki świecowe i baaardzo jej sie spodobały:P zapka - gratulacje nocniczkowe! jestem pełna podziwu, bo moja Zosia siada, ale na 2 sekundy doslownie:P dziewczyny, nie dajmy się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olac bledy ortograficzne, bo za chwile bede musiala czytac post 10 razy zeby po pierwsze zobaczyc czy przypadkiem kogos nie obrazam, ukrycie czy otwarcie i czy przypadkiem sie nie osmieszam bledem ortograficzym... co do wczoraj godzine! odkladalismy Mala do lozeczka ona wychodzila i szla do nas mysle ze ok 30 razy ja odkladalismy ;) w koncu jak wychodzila od siebie w pokoju to stala na korytarzu i nie wiedziala czy ma do nas wejsc czy co hehe no ale jak juz w koncu zasnela to spala do samego rana do 7! co jej sie nie zdarza :) zobaczymy ja bedzie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli a mała nie spadała z tego nowego łóżeczka? bo my planujemy kupno ale boje się że będzie mi spadał bo on się strasznie wierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zapka - bardzo duze gratulacje dla Malej!!! bardzo madra dziewczynka moja tylko w pieluchy wiecie..albo mi sie wydaje albo Olivcia ma za mala pupe ;) i na nocnik wpadala i na nakladke na kibelek tez jakos tak niewyraznie siada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa - to lezeczko ma montowana barierke takze zostaje przerwa akurat na zejscie z lozeczka :) a jest duze bo ma 70/160 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!! oh, niepotrzebnie dałam się wczoraj sprowokować i złamałam swoją zasadę -nie dyskutować z pomarańczowymi, ehh, ale widzę , że jakaś koleżanka się pojawiła , więc teraz będą mogły prowadzić dyskusje między sobą. tilli fajne to łóżeczko i takie ładne , jak dla dziewczynki. Super , że nocka była przespana :) idrisi u nas z nocnikiem jest to sama, muszę się nieźle nagimnastykować, aby Mati posiedział kilka minut, a poczatki były duże lepsze :( My juz dzisiaj od rana biegaliśmy po ogrodzie, teraz mały padł (musiałam go całego przebrać, tak się wybrudził) i jak się obudzi jedziemy do moich rodzicow zawiesc im truskawki, tak nam obrodzily :) zyczę miłej i słonecznej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czyta, czytam i zastanawiam sie czemu ma sluzyc ten topik?? Wiadomo ze spotykamy sie tutaj glownie po to aby podzielic sie spostrzezeniami oraz swoimi doswiadczeniami wlasniew sprawie dzieci...I to one sa tutaj tematem numer jeden...Trudno aby posadzac ten topik o wynaturzenia innego typu. Zjawia sie obca nam osoba (choc jej nasz topik i nasze osoby podobne obce nie sa) i uwaza ze krytyka jest w porzadku wobec niektorych z nas (choc do pewnego czasu bo pewno z czasem oberwie sie kazdej z nas). Po pierwsze krytyka moze byc rzeczywiscie budujaca ale w granicach rozsadku i nie moze byc prowadzona w taki sposob...Jednostronnie i atakujac... Na pewno gdy sytuacja bedzie sie powtarzac zaapeluje do Was o przenosiny na inne forum bo ile bedzie mozna czytac w kolko tego samego rodzaju na drugie osoby...Przeciez kazda z nas nie ukrywa ze ma swoj sposob na wychowywanie dzieci i to jest zupelnie naturalne....A poza tym o gustach sie nie dyskutuje...I kropka..TYle mam na ten temat do powiedzenia... Tilli gratuluje przejsci malej na lozeczko...Ja tez juz mysle o tym z tych samych powodow co i Ty....Ale zobaczymy co czas pokaze....Wiem ze w przyszlosci zainwestujemy w pietrowe bo chcialabym aby dzieci mialy pokoik razem...A to da rade zrobic bez problemu u nas w mieszkanku.... Idrisi my kredki odkryliśmy już dawno temu i malej się naprawde to podoba…Ja jestem od rysowania kwiatkow, biedronek i takich tam innych stworzonek a maz od aut czyli „brum brumow”  Anted sprawa z ogrodem super – u rozicow na Slasku maja i było super bo mala od rana do wieczora na dworze…A truskawki obrodzily?? Oby pogoda teraz tylko nie zepsula plonow…. Kubusiowi przyldze d klubu niewyspanych mam z powodu zarwanych nocek. Nie wiem co w moja ostatnio wstąpiło ale nocki sa koszmarne. Dzis już mialam kryzys a i mala od rana dala mi tak popalic jak nigdy….Do tego z powodu tych nocek i wyciągania jej tak czestego z łóżeczka cos mnie zabolało w srodku i boje się ze się przesilailam. Boje się ze naruszyłam sobie cos na cieciu wiec dlatego powiedzilam stop….I nie zamierzam jej w nocy wiecej wyciągać z łóżeczka….Zobaczymy co się będzie dzialo….. Feniks i jak posmakowaly czeresnie?? Przylaczam się do klubu mam żywych dzieci….Ja nawet nei wiem co to znaczy spokojnie posiedzieć na placu zabaw…. Zapka gratulujemy i bardzo zazdrościmy takiego skoku w „dorosłość”. To jest wyczyn  Anna Szn gratuluje siwadectwa corci…A synus…Nic dziwnego ze zazdrosny.. A z tym spaniem cos widze ze to hurtowo dopadlo wszystkie dzieciaki…Moja tez chodzi zancznie pozniej spac a chciałoby się jej jeszcze pozniej….I mam wrazenie ze jej drzemki dzienne sa za dlugie…Ale jak ja wybudza przed czasem to jest maruda i kolo się zamyka…. Oki milej niedzielki i poczytam Was wieczorkiem….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razowa pantera
zróbcie sobie forum zamknięte i obcy nie będą Wam wtrącać swoich jak im sie zdaje "złotych mysli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co się tu wyrabia. Po co wam takie pyskówki, kto gdzie zrobił literówki i ortografy? Ja tam na codzień mam dosc sprawdzania czy błedów nie zrobiłam, zastanawiania sie gdzie przecinek, czy sprawdzania po innych. Niespecjalnie chce mi sie i tu sprawdzac. Poza tym, jak chce sobie rozmawiac z pomaranczowa to rozmawiam, nie dyktujcie mi proszę do kogo mam się odzywać a do kogo nie :P No i witam wszystkich oczywiście :) Mam stracha przed jutrzejsza wizyta u ortopedy :( Trzymajcie za mnie kciuki... No i nie obrazajcie siebie nawzajem, nie wyciągajcie zdań z kontekstu. Dyskutowac tez można bez epitetów, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubusiowa - dzieki :) trzymaj trzymaj, boze to dopiero jutro wieczorem. Osiwieje do tego czasu :[ :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę proszę, dowiaduję się tu od kogoś że mam syna i na dodatek mieszkam w Łodzi. Nawet nie wiedziałam! ziutek - dobre podejście, każda z Was ma prawo dyskutować z kim tylko chce, więc nie rozumiem po co to narzucanie komuś swojego zdania typu \"nie gadajcie z pomarańczowymi\"...ehh ffeniks - jak widzisz \"wziąść\" nie było moje, nawet nie doczytałam. więc to jednak Ty robisz błędy, nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteIigentna
Ponieważ najchętniej rozmawiać ze mną chce ziutek, więc zaczniemy moja miła od Ciebie. Nie podawaj dziecku na litość boską truskawek i poziomek prosto z krzaka, fuuu, tam siadają np. muchy które wcześniej wąchay psie gówna :P a ogólnie mówiąc to zgorzkniała snobka jesteś, ponieważ nie jadasz czekolady, a to radości w życiu pysparza , i myślisz , że jak kupisz kubek avent to idealny sprzęt masz, a to tylko firma, która z frajerów zbiera szmal. Jeść mleko z kapustą bleeee, czy otwrotnie nie ma znaczenia, kojarzy mi się to z czworakami i biedą, krowę wydoili, kapusta rosła na polu i bylo żarcie, jak dla mnie to dobra pasza dla świn. Hipohondryczka z Ciebie, Twoje dziecko nie ma alergii, ale ty zakładasz, że na pewno ją mieć będzie, przecież musi być takabiedna , kopnięta po lekach jak mamusia :P Dalej miksuj papki, miksuj to kaleke wychowasz, która nie będzie umiała normalnego jedzenia zjeść. a wiesz dlaczego masz taki brzuchol, od tych makaronów własnie , bllle Czas aby ci ktoś w końcu powiedział, że jesteś zarozumiałą panienką, zadzierajacą nosa i czująca się wyjatkowo lepszą od innych A wogóle imię M, mówi samo za siebie, normalnie snobka jesteś, dziewczyno zmień się .........., ale jak sama piszesz moje uwagi są konstruktywne, więc wierze w to, że efekty autokorekty będą widoczne już wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo inteligentna, jestes lepsza odemnie, zawsze miałam ochotę tak ująć postaci ziutek, ale ponieważ, tylko ona mi tak przychylna osoba to chciałam ją oszczędzić, i liczzyłam na to,że jej intelekt wpłynie na jej zmiany, ale inteligentna masz rację, na tym topiku siedzą mamusie niereformowalne i trzeba potraktować je z grubej rury !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi sie żygać chce czytając wasze posty! zajmijcie się lepiej wychowywaniem swoich dzieci aby nie wyrosły na takich ludzi jak my czyli autorki tego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fu fu fu
Kurna raz! Znalazły się wielkie pańcie! Ta zaczerniona ostatnio i ta pomarańczowa (chyba, że to jedna osoba). Na cholerę butna i wyniosła idiotko chwalisz się studiami??? Myślisz, że inne z nas ich nie mają? Nie o edukacji i intelekcie tu rozmawiamy, a o naszych dzieciach i problemach! W dup.ie mam twoje fakultety! Mam swoje i nie będę nimi tu się chwalić i podbijać swoją samoocenę! Nie to czyni ze mnie dobrego człowieka! Jesteś chyba nieszczęśliwa w życiu, bo się wpieprzasz tam, gdzie cię nie chcą, jesteś nieprzyjemna, oschła i niesympatyczna. A może seksu ci brakuje? J Po co rozpieprzasz nasz topik? Nie jesteś nam potrzebna ani ty, ani twoje zaje.biste rady i spostrzeżenia. Dziewczyny z dawnej brygady, skontaktujemy się na maila i obgadamy sprawę, chyba trzeba pozbyć się gó.wna z butów. A ty Anted dalej kupuj zabawki i pisz o nich, bo dzięki tobie wiem, co jest w miarę trafione, interesujące dla dziecka, co się przyda, co jest bezpieczne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna jak to się stało że ktoś podpisuje się moim zaczernionym nickiem! moje wypowiedzi może i są krytyczne, ale napewno nie są tak przesycone jadem. W życiu nie napisałabym że należy kogokolwiek \"potraktować z grubej rury\". Zaczęłam tu pisać, a nagle znalazło się kilka innych osób, które perfidnie próbują się pod kogoś podszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! oj dzieje sie tu, dzieje :D Pisuję na kafe już ponad 2 lata i zauważyłam, że są tu osoby, które lubią żyć życiem innych, oceniać ich postępowanie itp. Takie hobby. I takie wasze prawo, bo kafe na to pozwala przez brak konieczności logowania. Jeśli nie macie nic innego do roboty tylko czytać o innych ludziach, a w naszym przypadku o pewnym wycinku życia, czyli rozwoju naszych maluszków i na tej podstawie dokonywać oceny, to bawcie sie dalej :P Widziałam też przypadki, że za sprawą takich \"sympatycznych\" osób znikały topiki. Też miałyśmy tu kiedyś takiego \"gościa\", który chciał zniszczyć nasz topik, ale sie nie dałyśmy i teraz też tak będzie :P Dziewczyny nie czytajcie wcale tych pomarańczowych postów, szkoda zdrowia. Natomiast z Tobą Indywidualistko możemy chętnie podyskutować na temat podejścia do dzieci, ale daruj sobie wystawianie nam cenzurek na podstawie pisanych tu postów, bo nie jest to pełny obraz osób, które tu piszą. Poza tym topik służy rozmowom o naszych bobasach, a nie o tym jakie jesteśmy, jakie kto ma upodobania itp. Spędziłyśmy tu ze sobą 2 lata, dzieląc się radościami i smutkami podczas całej ciąży i pierwszych miesięcy życia naszych szkrabów, więc faktycznie czasem piszemy o czymś innym, niż dzieci. Ale to nie powód, żeby na podstawie jakiegoś fragmentu kogoś oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże, wybaczcie mi, mam rozdwojenie jaźni, sama nie wiem co się ze mną dzieje :P:P:P, szykanowanie innyvh zalecił mi mój psychoterapeuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fu fu fu - twoja wypowiedź świadczy o poziomie twojej inteligencji, a raczej o tym że jest ona poniżej jakiegokolwiek poziomu. Ja nie nazywam żadnej z Was idiotką, bo Was na tyle nie znam. Ale skoro Ty znasz mnie na tyle że śmiesz twierdzić, że jestem idiotką to gratuluję poczucia humoru. Ja nie rzucam tu epitetami, piszę jasno i konkretnie o co mi chodzi, ustosunkowując się do konkretnych sytuacji bądź wypowiedzi. Skoro Ciebie stać tylko na to żeby obrażać kogoś za pomocą mało wymyślnych inwektywów, to jak już pisałam świadczy to o twojej "inteligencji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×