Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

A teraz normalny post :D Feniks - jesteś nareszcie! Już sie martwiłam. Długo sie oczyszczasz? Ja sie zbieram od jakiegoś czasu, ale jakoś mi nie idzie. Tilli - fajnie, że wizyta ok. 5 tygodni to faktycznie malutko jak na usg. Ja też bym chciała już zmienić łóżeczko, ale młoda fika w nocy na wszystkie strony i sie boję. Angelika - fajnie, że się pojawiłaś, ale nie napisałaś co u Ciebie. Jak sie czujesz? No i ja się dołączam do grona "cierpiących" matek żywych dzieci :D Nie potrzebny mi żaden aerobic. Idrisi - u mnie kredki świecowe też już zostały odkryte jakiś czas temu, co boleśnie odczułam przy sprzątaniu;. Meble, tv, podłogi, rysuje po czym sie da :D Mój synek pojechał. A my z córcią spędziliśmy prawie cały dzień na powietrzu. Po kąpieli młoda padła :D A jeszcze się pochwalę, ze ostatnio mamy przespane całe noce :D Dzisiaj spała do 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indywidualistka- to zmien nicka jak to nie ty... co do wczesniejszych \"uwag\" pod moim adresem... ja się uważa za lepsza od innych? a to zdaje się nie ja chce innych \"reformowac\" i walic im z grubej rury... proszę mnie nie tytuowac \"moja mila\" bo twoja to na pewno nie jestem, mila tez niespecjalnie... co do brudnych poziomek i truskawek, az strach pomyslec co wczesniej siedzialo na trawie, którą moje dziecko dodtknelo a reke wsadzilo do buzi... masz racje. Najlepiej wszystko wyparzyć i zdezynfekować... co do czekolady- lipa kurcze, nie wiedziałam. Od dzisiaj jem ją masowo.... kapusta z mlekiem - no to by sie zgadzalo, przeciez swinia jestem nie? w kwestii hipochondrii - to nie ja sie martwie co łaziło po truskawkach.... papek juz nie miksuje, to była chwilowa sprawa - umknelo ci nie mam i nie mialam kubka aventu dlaczego imie M świadczy o tym ze jestem snobką? na zrozumienie tego braklo mi intelektu... gdzie napisalam ze twoje uwagi sa konstruktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteIigentna
a ja już zwróciłam....bleeeeeeee, przesłodkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wsadź sobie
dwa paluchy do gardła i puść pawia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, myślę że jest to kwestia dodania spacji przy rejestrowaniu nicka, ale pewna nie jestem. niestety widzę że komuś spodobała się ta zabawa, gdyż następna wypowiedź z godziny 20:55 która nie należy do mnie. W takim razie JA POD TYM NICKIEM UDZIELAĆ SIĘ JUŻ NIE ZAMIERZAM. WSZYSTKIE NASTĘPNE WYPOWIEDZI NIE BĘDĄ NALEŻAŁY DO MNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wroce na topik jak to przeminie.... Po prostu nie mam ochoty czytac tego wszystkiego i jak mozna sie nawzajem obrazac. Wyslalam maila do tych do ktorych mialam adresy.... Milego wieczoru....:) Ja mam nareszcie dzis wolne....Choc Kamilka dala ostro popalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nick zmieniony. Zrobiłam tak że ten zawiera maksymalną ilość znaków. Jeśli jest jakiś sposób że znowu ktoś inny będzie podpisywał się tym samym nickiem to ja go nie znam. ziutek - nie doczytałaś - wypowiedzi do których się odnosisz, nie należały do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
indywidualistka..... - źle zredagowałam wypowiedz. Do ciebie bylo tylko pierwsze zdanie. Reszta do.... reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze już lecieć, bo mąż marudzi, że spędzam wieczór przy kompie. Dziewczyny proszę Was - nie odchodźmy stąd!!! To nasz topik, piszemy tu 2 lata! Jest tu tyle ważnych dla nas rzeczy. Przeszłyśmy tu przez pare burz i dałyśmy radę. Nie zawsze było tu tak słodko jak oceniają to nowe "koleżanki" ale w tym nasza siła. Ja nie lubię uciekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, teraz chyba nikt nie powinnien mnie kopiować. Ale swoją drogą Sylwia i Angelika jesteście nudne, Sylwi juz trzecia dycha leci z góry, to może tłumaczyć ją .....jedynie ziutek ma jaja, choc dalej myślę, że boi się moich poglądów, jakże odmiennych od waszych i dlatego tak się zgadza i odsłania to jeden policzek to drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludu co sie tu dzieje, estem zmeczona, zniechecona, a tu takie posty, straszne.... wiecej klotni i głupich dyskusji niż to warto, a przecież to forum forum Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci???? nic wiecej nie pize, narazie mam nadzieje, szkoda by topik sie rozlecial, pozdrawiam wszystkie lutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteIigentna
ale się czarno zrobiło, chyba żałoba na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę, że podszywaczka zrobiła sobie nowego nicka. Wygląda tak samo, ale różnica jest w literce \"l\" - Indywidualistka i IndywiduaIitska. Wyglada tak samo,a le dało sie z tego zrobić nowy nick. Że ci sie chce dziewczyno tak bawić. A zauważyłam to chyba dzięki mojej 3 dyszce z górki :P Doświadczenie życiowe robi swoje. U nas dziś dla odmiany noc kiepska. Młoda chyba przeżywała pełen emocji dzień. Pogoda za to całkiem fajna, więc zaraz lecimy w plener. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - czy ta maść na stłuczenia ma jakąś nazwę? jeśli tak to Cię poproszę, bo przy moim urwisie mi sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek nie ma jaj - ziutek jest kobieta :P Nie wiem o co ci chodzi z tymi policzkami.... Sylwia - jak miło że ktoś normalny się tu ostał :) Co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, pisałam i Zosia posta skasowała:P ja tez się odmeldowuję:) Zosia spała dzisiaj do 9 20 :), normalnie bosko się wyspałam:) ale Z ma coś podejrzanie ciepłe czoło, może wczoraj na działce ja przewiało... zobaczymy... na razie zaaplikowałam oscillococccinum i witaminę C i echinacee, mam nadzieję ze przejdzie ... u nas pogoda podła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irdis u nas też koszmarna ja sie dziś tak przejełam ziuuutkiem że zarejstrowałam się z małym do ortopedy ot tak na wszelki wypadek.... niech go sprawdza;p i siebie umówiłam do alergologa bo choruje na astme i coś mi ostatnio zdrówko siada;/ dzisiaj to już myślałam że umre;/ ale mąż mnie reanimował licznymi wziewami wiec troche przeszło... jednak musze sie wybrac do teg lekarza ustalic nowe leczenie bo to nie spejalnie juz na mnie dziala;/;/;/ maly zasnol nam wczoraj o 19 ale w nocy wiele razy sie budzil, wiec dzis postanowilam polozyc go ok 20 i w dzien tylko 1h drzemke zrobic... bo on juz ok 6 miezsiecy spi tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jak tu znowu miło i spokojnie :) Sylwia, to jest maść homeopatyczna, ma wiele wskazań, ja jestem zwolenikiem leków homeopatycznych, uważam, że jeśli nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą nazywa się: cicaderma ale na stłuczenia, guzy, siniaki to przede wszystkim granulki homeopatyczne \" arnica montana 9 ch\", ja podaje po 3 granulki w I fazie po upadku co pół godziny. pozdrawiam wszystkie stałe lutówki dzielące się radościami i troskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anted :) Ziutek - trzymam kciuki za wizytę. Byłam z młodą odebrac prezent na Dzień Ojca, czyli kubek ze zdjęciem córci. Wygląda prześlicznie. Patryk dał znać gdzie są, czyli przy granicy na trasie do Lwowa i wyłączył komórkę. Teraz następne wieści dopiero za pare dni pewnie. A teraz lecę gotować młodej zupkę (mięso zmiksuję :P ) póki śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - to ja chyba się też wyposaże w tą maść. Po ostatnim \"wypadku\" tylko lód przykładałam, dobrze ze siniak juz zszedł bo dzis u lekarza głupio by było :P Kubusiowa - tez mam za soba kilka ataków astmy na tle alergicznym, całe szczęście mądra alergolog mnie z tego wyciągnęła i juz od lat mam spokoj. Z atakami oczywiście, z alergią niestey nie... :( Sylwia - moje przodki spod Lwowa :) Ja tez mieso przeważnie miksuję, kotletów M nie jada, chyba ze mielone, drobne krojenie tez za grube, wiec nie ma innej rady :P U was tez taka podla pogoda? Leje, wieje a M ciągle wyje.... JA tez zaraz zaczne heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek, Zosia tez zazwyczaj do 7 30 śpi, także ja dziś tez miałam wyjątkowy lusus:), mogłoby się to częściej zdarzać, najlepiej w dni wolne:P ja właśnie dzisiaj zaczęłam urlop, pogoda pod psem, ale na szczęście to mój pierwszy urlop tego lata, następny mam jeszcze w sierpniu:P, oby wtedy pogoda chociaż ładna była... anted ja na pewno skorzystam z Twoich leków homeopatycznych, sama daję oscillococcinum i zazwyczaj pomaga tfu tfu, a uwierzyłam w nie w momencie walki o pokarm, kiedy mi właśnie homeopatia baaardzo pomogła, i tez jestem zdania ze jak nie pomogą to na pewno nie zaszkodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziutek - moja lubi mięso, ale w zupie nie. Dziwna jakaś ta moja córka. Normalnie wielka rysa na jej cudowności :P U mnie pogoda fajna - słonko i w miare ciepło. Córcia wstanie i zaraz lecimy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zdania, że homeopatia jest ok. Jeszcze dziś pójdę do apteki, ciekawe czy te środki są ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×