Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość vika 25
witam wszystkie lutóweczki!!! :) :) ja również mam termin na luty... w polsce lekarza wyliczył mi na 11 lutego,natomiast tu w anglii na 4 lutego.. juz sama nie wiem,w którą wersję wierzyć?? ale ogólnie czuje sie dobrze,mdłości juz przeszły a brzuszek po mału staje sie widoczny :) czekam teraz tylko na wyniki badan z krwi,które miałam dopiero wczoraj... pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vika! Miło Cię powitać. Zaglądaj tu do nas i dziel się swoimi radościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchalska
vika25 moje gratulacje! zycze wam wszystkim drogie lutoweczki zdrowego bobaska i lekkiego porodu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchalska
Sylwia72 ok bede do was zagladac ;) i jak bede po wizycie to zaraz do was napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam kompleksy na tle swoich ud, a teraz mam wrazenie ze jakby ich mniej sie zrobilo. Fajnie, bo bylam nastawiona na jeszcze gorsze uda po ciazy a tu sie moze okazac ze nie bedzie tak zle :) Tez bym chciala szczupla zostac i tylko brzuch miec... no ale co bedzie to bedzie. Tyle ze takim ponoc latwiej z figura pozniej niz jak sie sylwetka w ciazy tak rozwnomiernie rozjezdza. Za dwa tygodnie mam znowu wizyte, to juz bedzie 16/17 tydzien, moze plec poznam :) Sylwia72 - zwroc uwage czy te dzialki to budowlane i czy jest na nie plan zagospodarowania w odpowiednim urzedzie, bo jesli nie ma to ustalaja indywidualnie warunki zabudowy. Mysmy niestety tak mieli i cala sprawa razem z pozwoleniem na budowe trwala pol roku. To nastepnego pol roku nie zajelo postawienie stanu surowego zamknietego. Koszmar z tymi papierami heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za życzenia udanego wyjazdu..właśnie zaglądnęłam tutaj ostatni raz przed wyjściem a tu tyle czytania :-) brzuchalska daj znać czy jesteś w ciąży czy nie.. witaj vika zaglądaj do nas i pisz jak tam w Anglii wygląda prowadzenie ciąży..jesteś tam na stałe??a co do terminu to dzieci i tak mają je w nosie więc się nie przejmuj:-) do usłyszenia za kilka dni.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek- nastawiamy się na długa batalię papierkową. Ale mamy mnóstwo zapału, więc na pewno się uda. Pisałyście o spaniu na brzuchu. Ja też lubię, ąle staram sie tego nie robić. Spię w pozycji pomiedzy na boku i na brzuchu. Ale zdarza mi się budzić z przygniecionym brzuchem. I też czuje kulkę! Fajnie. Ja idę w piątek na usg. Wiem, że już pisałam, ale nie moge się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchalska
panna Klara dam znac na pewno!! udanego dnia zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czuje kulke wlasnie specjalnie polozylam sie na brzuch bo wczesniej jakos nie sprobowalam :)! do zobaczyska wieczorem bo do pracy musze leciec za chwilke. czesc Vika25!Gratulacje! Ja tez z wyspy tyle ze Zielonej hehe! a Skad dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 ja ostatnio nawet leząc na plecach czułam moja malą.jak ja bym chciala miec usg tak niebawem jak ty.a ktore to twoje z kolei? ja tu na teneryfie mam troche inaczej z tym wszystkim niz w Polsce. a testy juz mialas??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już syna - 15 letniego! Daletgo mówię, że będę miała drugiego jedynaka. A o jakie testy pytasz? a w ogóle niesamowite jest to, że już znasz płeć. Napisz co porabiasz tak daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monesa
CZESC DZIEWCZYNY! MAM PYTANKO JAK POWIEDZIALYSCIE RODZINIE O CIAZY? JAKA BYLA ICH REAKCJA? ILE MACIE LAT? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 poznalam przez internet mojego obecnego meza wyjechalam i tak juz tu siedzę.testy na spr zagrozenia zespolem downa.lekarz mi powiedzial jak bylam na ostatnim usg 26.07. wogole liczylismy paluszki u raczek i stopek.a mała tanczyla cale usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monesa
MAM PYTANKO DO WAS CZY GIN SAM MOZE ZAUWAZYC CIAZE PODCZAS BADANIA? JESLI NAWET SIE GO NIE NAKIERUJE NA TEN TEMAT??? PLIS PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monesa witaj w moim przypadku to tel musialo nastapic z tego wzgledu ze mieszkam za granicą.spodziewali sie ze wkrotce im to oznajmie bo mama wiedziala ze tabletek juz dosc dawno nie biore.wiec pewnego dnia uslyszala czego sie spodziewala na poczatku zamilkla ale powiedziala ze bardzo sie ciesza i wogole tylko sama sobie przypomniala jak ja jeszcze bylam w bzuszku...a co masz niespodzianke dla rodzinki??? glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monesa
9 LUTY JAK MOWIA DZIEKI! NO WLASNIE CHYBA MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monesa
MAM PYTANKO DO WAS CZY GIN SAM MOZE ZAUWAZYC CIAZE PODCZAS BADANIA? JESLI NAWET SIE GO NIE NAKIERUJE NA TEN TEMAT??? PLIS PISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - pierwsze badanie genetyczne będę miała w piątek, w zależności od efektów skierują mnie na inne. No ale liczę na to, że nie będzie potrzeby. Masz tam dobrą opieke lekarską? Monesa oczywiście, że gin zauważy. Ale to zależy od tygodnia ciąży. Nie przejmuj się sytuacja rodzinna. Jeśli sie okaże, że jesteś w ciązy to rodzinka pewnie najpierw będzie w szoku, ale potem będą sie cieszyć. Ja zaszłam w pierwszą ciążę w wieku 19 lat. Na początku szok dla wszystkich. Ale po kilku dniach oswoili się z sytuacją i od wielu, wielu lat nie wyobrażają sobie, że mogłoby nie byc mojego synka. Dzieci są po prostu cudowne i prędzej czy później każdy się o tym przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 opieka dobra spotkania z polozna juz w czasie ciazy.ja jestem juz po badaniach.dzieki Bogu mala zdrowa.zobaczymy co dalej.nastepne usg mam w polowie wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monesa
dziekuje wam dziewczyny! jestescie kochane! a jesli jest to ciaza 4, 5 tygodniowa to lekarz zauwazy to po zwyklym badaniu kontrolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72 nie martw sie malenstwo pewnie zdrowe i uczy sie jak broic w srodku tylko mama sie zamartwia. bedzie dobrze.ja trzymam kciuki z Vaneską za Ciebie i malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty - dzięki! Pewnie, że trochę się martwię, ale jestem dobrej mysli. Po prostu musi byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monesa jak Ci pisalam z usg dopochwowym zauwazy z normalnym badaniem to zalezy od lekarza i twojego wnetrza na ile juz pokazuje pojawienie sie ciazy mam na mysli zmiany w narzadach ale wydaje mi sie ze powinien poznac. a test robilas??ile Ci sie misiaczka spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeny
czesc dziewczyny! mama pytanko czy w 5 lub 6 tygodniu ciazy sa juz jakies zewnetrzne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeny zewnetrzna objawy?brzuch masz na mysli?jesli tak to nie ba nic brzucha wiecej niz przed ciaza.jedynie piersi moga bolec niektore kobiety bardziej niektore tylko troche.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeny
9 luty dzieki a jeszcze jedno pytanko mam ale takie bardziej osobiste jesli nie chcecie nie odpowiadajcie a tam na dole sa jakies zmiany np. czerwone wargi mniejsze i troche wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×