Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia 72 temu nigdy nie zaprzeczyłam i ngdy tego nie zrobie.cenie sobie polskich lekarzy ale sytuacja nijako zmusza mnie zeby tu zostac i rodzic.bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po całym dzionku, dzisiaj jeszcze ostatnie przygotowania do wyjazdu, kupiłam taki przesliczny dresik dla swojej chresnicy i tak mi się podoba, że chyba nastepnym razem kupię taki jeszcze jeden, ale chybabede musiała juz taki na roczek, ponieważ na nowonardzone dziecko taki dresik jest nieprzydatny, jak będzie półroku to będzie lato, a ten dresik jest na zimę :) Sylwia gratuluje dobrych wyników, cieszę się razem z tobą. :) gosiaczek76 i danis, zycze wam , żebyście dostały zwolnienie, u mnie juz od poczatku i położna i gin. pytają się czy chcę zwolnienie, ale ja narazie nie, juz zreszta pisałam o tym. moja gin powiedziała mi żebym nie nastawiała się na parcę do końca, ponieważ to róznie bywa i żebym się nie przeliczyła ze swoimi siłami. Dzisiaj jak byłam na zakupach z mężęm , to on pierwszy zauwazył sklep z odzieżą dlakobiet w ciązy i ucieszyło mnie to że zwraca na takie rzeczy uwagę :) juz przemawiam do swojego maleństwa że ma się ruszać i tyle, ale czy mnie posłucha ? 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia gratuluje dobrych wyników super ze wszystko dobrze Ja niestety cierpie na bezsennośc i to okropną czasem do 3 nie śpie :( albo usypiam a w nocy sie budze i juz nie moge spac dotego mam koszmary w sumie nie mam sie czym martwic a jednak mysle czy wszystko z dzieckiem dobrze, czekam na pierwsze ruchy ale jeszcze nic mam nadzieje ze to juz wkrótce 9 luty nie martw sie glupimi dziewuchami tu na naszym forum jest milutko a suwaczej masz sliczny :) Bym zapomniala dzis zaczynam 16 tydzien :) juz jakos tak blisko do połmetka :D a w brzuchu mam 86 cm ile wy macie???? Bo mój jest calkiem juz spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty tak mówia, natknęłam sie przypatkowo na topik z tymi idiotycznymi komentarzami, naprawdę się nie przejmuj, to napewno mamuski , które nigdy nie były dalej niż własne podwórko i sa zamkniete na świat, mojej kuznki mąż to koreańczyk , ale o bardzo ciemnej karnacji i mają taka śliczna córeczkę o pieknej ciemnej cerze i pieknych dużych ciemnych oczach a na imię ma Aida :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia gratuluje!! Ja już jestem padnięta ale kładę się po 22 i tak od 4 nie śpię ;/ gosiaczek76 i danis jak Wasi lekarze nadal nie będą chcieli Wam dać zwolnienia to chyba trzeba będzie zmienić lekarza.Macie pełne prawo aby odpocząć sobie od pracy :) W końcu robicie to dla dziecka. A ja z moim dzidziusiem za pomocą słuchawek przyczepionych do brzucha słucham muzyki i gadam mu o wszystkim ( czasem śmiesznie to wygląda jak się zapomnę a np wchodzę do sklepu ;) ) Dziś widziałam maleństwo mojej koleżanki, ur w lipcu w 8 miesiącu chłopca, ważył dwa kg a dziś 3 :) jaki malutki i drobny... cudny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja chyba zaczynam coś czuć. Wiem ze to za wczesnie ale wczoraj wieczorem leżalam na boku i nagle poczulam coś podobnego do muśnięcia rybki w wodzie, tyle że od środka. Wmowilam sobie ze mi sie wydawalo, ale dzis kiedy sie znowu polozylam na tym samym boku poczulam najpierw to samo, a pozniej cos jakby mi się tam ta rybka tak delikatnie przemieszczala. Myslicie ze to juz moze małe czuje? Wiem ze są tutaj juz doswiadczone mamy, jak czulyscie te pierwsze ruchy i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek, ja jestem w 16 tc i czekam z każda minutką ,życze Ci aby to już było to, ale też zazdroszcze ci. zadawałam to samopytanie jakieś 2 strony wstecz,-wiosna pisze o tym, może znajdziesz :) powodzenia 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Ogromnie się cieszę, że jest ok. Jeszcze test z krwi i koniec. Ale lekarka powiedziała, że to tylko formalność. Podczas badania była taki moment, kidy gin pokazywała mi nóżki załozone noga na noge. Były rozchylone i było widać cos pomiedzy nogami. Szukałam w necie jak wyglądaja genitalia w 13 tc i według tego co znalazłam wygladało na dziewczynkę. Ciekawe czy dobrze dojrzałam. Ale lekarka nic nie powiedziała, a też widziała. A poza tym dzidzia była taka cudna, że nie mogłam się napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - przyznam ze ostatnio, z braku czasu, poczytuję temat dość pobieżnie, ale juz znalazlam :) No nie jest to pukanie, to na pewno. Raczej takie własnie \"pływanie\" i łaskotanie i robi mi sie błogo od tego :D A tak w ogóle to z osoby o silnych nerwach stałam sie nagle histeryczką. Dzis narobilam wrzasku bo mi szczypawka wylazła z kiści winogron na palec, Az mi glupio potem bylo. Chodze non stop podminowana, wsciekam sie i placze z byle powodu. Mama mi mowi zebym sie starala nad soba zapanowac bo urodze takie dziecko heh Ja tego nie kontroluje a pozniej mi glupio i przykro i becze z tego powodu. Idiotyzm no! I tak wyglada moje dbanie o siebie i odpowiednia atmosfera w ciąży heh. No pozalilam sie wam troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek nie martw się, takie hustawki nastrojów sa normalne. To hormony daja o sobie znać. A w końcu kiedy jak nie teraz możemy sobie poużywać. Ja na razie mam spokojny okres, ale też już przeszłam przez napady histerii. Mój mąż patrzył z niedowierzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj patrzy z poplochem, a ja juz sama ze soba nie bardzo wytrzymuje. Pocieszajace jest to ze ostatnio zaczynam miec napady \"glupawki\" i wszystko mnie bawi, moze niedlugo znormalnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia gratuluje dobrych wynikow :D Mozesz dla mnie rozszyfrowac te skroty? tzn poza CRL i NT bo to wiem :P Widze ze tobie tez nie badali bicia serducha, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek, ja takie napday juz przesłam, ale były u mnie trochę wcześniej,gdzieś tak 4-5 tygodni temu, kilka razy, i były tak okropne o takie głupoty, że sama sie wystraszyłam , od tego czasu jestem ostoja spokoju. Dzisiaj b.czesto pobolewa mnie w podbrzuszu , ale tak albo z jednej str. albo z drugiej, alepamietam , że niektóre z was tez takmiały i podobno tak może być, więc chyba nie muszę się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - ja mam te pobolewania codziennie, lekarz mowi ze nie ma powodu do obaw, a ja mam wrazenie ze małe tam sobie z nudów ciągnie więzadla macicy raz z jednej raz z drugiej strony. cwiczy sobie miesnie hehe :) Na mnie juz pora, jutro wyjezdzamy na weekend, tyle wolnego w tym roku tylko co ten wyjazd do rodziny z reszta. No ale jak sie nie ma co sie lubi... dobranoc i do poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wyjeżdzam jutro i wracam w poniedziałek w nocy, więc tez odezwe sie po weekendzie, ale dzisiaj wieczór jeszcze troche posiedzę w naszej kawiarence :) jestem po kolacji, leżę sobie (komp. na kolankach), może maleństwo się ruszy :) 🌻16tc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszka mi nie badali. Co oznaczaja wszystkie skróty tez nie wiem, część znalazłam, ale nie pamietam na jakiej stronce. Jutro się w to pobawie, wtedy napiszę. Anted, Ziuuutek - spokojnej podróży i udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 72- gratuluje wynikow!!! anted22 - nic sie nie martw. Ja tez miewam takie bole. Dzisiaj tez mnie jakos bardziej bolalo ito tak wlasnie raz z jednej raz z drugiej strony. Ja wrocilam z pracy a jutro i pojutrze wolne!! Troszke sie polenie :) Do jutra mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsia
czesc, ja mam termin na 10 luty 2008. dzidzia rosnie we mnie ale widac tylko na usg bo ja plaska jak deska... ech zeby te pol roku zlecialo jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszytskim mamuskom życzę miłego week endu :) Ja sobotę mam pełną gości i grilowania, co potwornie mnie cieszy :) Jak pusciutko przy sobocie... Witaj Marsia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Cześć Marsia - fajnie, że się odezwałaś. Zaglądaj tu do nas częściej. Ja zaraz lecę do rodziców na pożegnalny obiad itd. Mój tata wyjeżdża we wtorek na kilka miesięcy w rejs. Taka praca, taki los. Może być, że wróci dopierop pod koniec lutego, czyli w sam raz na przywitanie wnuczki/wnuka. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marsia! A co tu takie pustki??!! Ja tez mam wolne i sie lenie i nawet do komputera nie siadam a to juz cos :) Do juteramamuski moze ktorassie pojawi:)Milego leniuchowania wszystkim zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) U nas na mazurach piękne słońce, a ja dziś jakaś taka zmęczona...Czekam i czekam na te pierwsze ruchy mojego maleństwa i narazie cisza.... Życzę Wam wszystkim miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Rozszyfrowuję skróty: CRL - długość ciemieniowo - siedzeniowa BPD - wymiar dwuciemieniowy główki HC - obwód główki AC - obwód brzuszka FL - długość kości udowej. Ja dzisiaj wstałam kompletnie bez apetytu. Jeszcze nie jadłam śniadania. Mam ochotę tylko na owoce. Może mi potem przejdzie. Moja niedziela zapowiada się dosyć leniwie. Nigdzie sie nie wybieram, bo mi się nie chce. No ale mam troche zajęć do przygotowania, związanych z pracą. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylwia ty dzis leniuchujesz a u nas są goście wiec ja tylko na chwile wyrwałam sie na neta i zaraz musze uciekac, ale lubie jak przyjeżdza rodzina zwlaszcza ze Ci byli ostatnio 4 lata temu :) Co do nastrojów od wczoraj jestem wsciekła mam ochote tupac nogami, krzyczec i płakac jak mała dziewczynka wydaje mi sie ze wszyscy robią mi na złość :( no cóz mam nadzieje ze to przejdzie szybko w piątek w pracy naklnęłam przy kliencie bo juz nie mogłam wytrzymac, ale go zatkało :) Odezwe sie wieczorkiem dziewczyny ile macie cm w brzuszkach bo mój wydaje mi sie duży juz mi 10 cm przybyło w obwodzie z 76 na 86 cm i ile juz przybyło wam kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jak mija dzień? Mój apetyt nie wrócił. Zmusiłam się do zjedzenia czegoś konkretnego, żeby łyknąć tabletkę. Teraz już biorę codziennie witaminy z zawartością kwasu foliowego. Mój lekarz powiedział, że kwas foliowy trzeba brać do 15 tc. Ja zaczęłam 14. Ale w tych tabletkach, które mam i tak jest. Bardzo czekam na ruchy. Wiem, że to jeszcze trochę, ale codziennie się wsłuchuję w organizm i czekam na znak. Powiem wam, że po tych badaniach mi ulżyło. Gdzieś podświadomie czułam cały czas obawy i miałam gdzieś tam głęboko świadomość tymczasowości. To straszne, ale ja miałam wrażenie, że skoro ok. 10 tc zdarzaja sie samoistne poronienia, to do tego czasu nie mogę jeszcze sie cieszyć. Potem te badania. I dopiero teraz czuję się w pełni szczęśliwa z tego powodu, że jestem w ciąży. Chciałabym, żeby ten czas zleciał jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwia :) A ja apetyt mam i to jaki...dziś mi się kopytek zachciało i pomidorowej no i gotowałam :D Napisałaś że ci ulżyło po badaniach - to dobrze, ja nadal mam w sobie lęk, ale myślę ze to normalne w końcu 2 ciąże straciliśmy...Nie wiem czy kiedykolwiek się go pozbędę będąc w ciąży,eh.. Poza tym od pępka w dół robi mi się suwczek :) Dziś opróćz spaceru na działkę nic mi się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym moim apetytem to tylko dzisiaj tak. Myslę, że to po wczorajszym przejedzeniu u rodziców. Wciskali we mnie wszystko! A ja około godziny temu miałam wrażenie jakbym poczuła małego kopniaczka. Nie wiem czy na pewno, może to tylko sugestia, bo czekam i czekam. Jutro ide na badanie krwi - test Pappa, BUCG i podwójny. Ale wyniki pewnie poznam na następnej wizycie, we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa mama
Wpisuję sie, bo w końcu czasem to do was zaglądam. Korzystam z komutera u koleżanki, ale nie wypada mi za często. Pozdrawiam wszystkich! Antoś.........26.......dolnośląskie........23.04.....12. ......01.02 Jennny.......24.......Elbląg/Stratford....26.03......... ......01.02 anted22......32........Ustka...............26.04......11 .......01.02 -WIOSNA-....26.......dolnośląskie........27.04.......... .....03.02 Anastazja....27.......świętokrzyskie.....29.04......11.. .....05.02 AngelikaWrocławianka....28....WROCŁAW....03.05.......... 05.02 oga............22.......wielkopolska.......02.05........ ........06.02 gosiaczek76...31........warm.-maz.......02.05........... ....09.02 Olcia_M.......27......pomorskie...........05.05......... ......12.02 ziuuutek......26........dolnośląskie.......11.05........ ........13.02 nikita27.......27....zachodniopomorskie 14.05................19.02 Anna-Szn.....32.........Szczecin...........16.05........ .......20.02 kina...........24........pomorskie..........15.05....... ........21.02 titi------------29........Wawa................20.05..... ..........27.02 Sylwia72......35.......Gdynia................18.05...... .........22.02 panna Klara...28......Katowice.............10.05................17 .02 Motylek27.....27......Warszawa...........10.05.........9 ......15.02 wasiulka29 .... pomorskie ..............19.05..................23.02 dziubek2211. 30.opolskie....................17.04...................5.02< br /> zapka.........28......Siedlce................22.25...... ...........29.02 czeresnia......20........sopot..............16.05....... ....15.02-20.02 lula ..............27........olsztyn...........09.05............. 16.02 iwcia_27............27........Siedlce..........19.05.... ..........23.02 betkaa.........31.........łódzkie............25.05...... ........29.02 9 luty tak mowia.....21.....wlkp..........4.05.................9.02 lutowa mama ........31 .....pomorskie....12.05.............14.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×