Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość paula1984kra
Czesc dziewczyny zastanawiam sie czy moglabym zaczac kupowac juz rzeczy dla maluszka (jestem w 13 tc) nie wiem czy to nie za wczesnie ale nie chce tez zostawiac wszystkiego na potem ,bo niestety moze sie okazac ze nie wyrobimy finansowo. Narazie mysle nad kupnem bulelek koszul dla siebie do karmienia itp. Ciuszki dla maluszka kiedy bede wiedziala czy to chlopiec czy dziewczynka a wy jak sadzicie ? kiedy wybieracie sie na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula1984kra ja nie wierzę w przesądy i mam już pare rzeczy i też zamierzamy kupować sukcesywnie bo potem nie damy rady finansowo żeby tak wszystko od razu :) i tak wczesniej czy później będzie trzeba zacząć kupować,a z małym brzuszkiem zdecydowanie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula! Ja jeszcze nie myślę o zakupach. Byc może jak bedę znała płec to zacznę, ale na razie mi sie nie spieszy. Poza tym rodzimy zimą, a teraz sa w sklepach raczej ciuszki letnio-jesienne. Ale myslałam juz o tym w czym pójde do szpitala. Nie mam nic odpowiedniego. Z tym jednak tez jeszcze zaczekam. Jeśli Ty masz ochote na zakupy i sprawią Ci przyjemność to chyba nie ma przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
hej dziewczyny! znowu w pracy, ale w pt idę do lekarza i zobaczymy co będzie. Jutro idę na badania nkrwi, toksoplazmowe, cytomegalię. Dziś zaspałam bo w nocy nie spalam i xap0omniałam kupić pojemnik na mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza...U mnie chłodno się zrobiło, i pogoda taka sobie..W ogole dzis jakiś kiepski dzień mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj cisza...U mnie chłodno się zrobiło, i pogoda taka sobie..W ogole dzis jakiś kiepski dzień mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiepska pogoda i samopoczucie mam jakieś takie kiepskie... A tu jaka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiepska pogoda i samopoczucie mam jakieś takie kiepskie... A tu jaka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jestem w pracy cześć dziewczyny! w pt idę do lekarza a jutro na badania krwi bo dziś zaspałam i zapomniałam pojemnika na mocz. jutro z rana lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiepska pogoda i samopoczucie mam jakieś takie kiepskie... A tu jaka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
cześć dziewczyny! ja dzis w pracy jutro z rana badania krwi. toksoplazmowei cytomegalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ja chyba jestem z Was wszystkich \"największa\" bo w pasie mam 94 cm. Wczesniej też nie byłam szczuplutka sle teraz z każdym tygodniem wszczegolnie w pasie przybywa. Jeśli chodzi o rzeczy dla dzidzi to ja łóżęczko mam, ciuszki już leżą od dawna na stryszku bo szwagierka ma roczne dziecko i poodkładała je dla mnie , resztę rzeczy na spokojnie skompletuje jak już będę miała wolne(mam nadzieję że z tym zwolnieniem będzie ok.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja jestem największa bo w pasie mam 101!! mam bardzo ładny ciążowy brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!:) Też się z ciekawości zmierzyłam w pasie, no i mam 88 cm. Bardziej chyba wypina mi się podbrzusze, niż rosnę w pasie. Czekam jak na zbawienie na ten ciążowy wyraźny brzuch. W weekend odpoczywałam, byłam tylko w niedzielę z mężem na randce i na wystawie roślin owadożernych. Potem zjedliśmy dobry obiadek w knajpce. Zjadłam cały duży talerz greckiej sałaty z sosem winegret, a do tego szaszłyk drobiowy. Uwielbiam takie jedzenie! Dzisiaj mam fazę na sałatkę owocową i zaraz idę na zakupy:) W środę idę z mężem na wizytę do gina i popatrzeć sobie na dzidzię na usg:) Folik już odstawiłam i biorę tylko prenatal. Zakupów na razie też nie robię, zacznę, jak poznam płeć. Mam tylko piękny śliniaczek, który dostałam w prezencie od kolegi:) No i koleżanki mi obiecują, że dadzą mi poodkładane ciuszki po swoich dzieciach. Większość i tak trzeba będzie kupić, więc zaczynam odkładać kasę na ten cel, żeby potem nie dostać zawału. Pozdrawiam Was Babeczki!:) Uciekam do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ja byłam w piątek u lekarza i wszystko wporządku z dzidzią, lekarz powiedział że to początek 17 tygodnia. Pzepisał mi Torecan na moje kiepskie samopoczucie ale narazie nie biore póki nie ma aż takiej potrzeby. Ja też mam w pasie ok 88 cm.Brzuszek u mnie jest już widoczny. Na początku ciąży ważyłam 57,5 kg, póżniej spadłam 1 kg w dół a teraz jak się ważyłam u lekarza to waga wskazała 58,5. A jak u Was? Przybyło Wam troszke kilogramów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22- tak się właśnie zastanawiam jak to możliwe że u Ciebie 16 tydzień skoro masz termin wcześniej o 2 dni ode mnie. A mi lekarz liczył że w piątek zaczął się 17 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-WIOSNA- oj jak ja ci zazdroszczę takiego przytycia :) ja do 12 tyg przybrałam 3 kg a teraz az strach bedzie stawac na wagę :D Myślę jednak że u mnie dodatkowo wpływ na tycie miał fakt rzucenia palenia jak sie dowiedziałam o ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny to jak która utyje uzależnione jest od tego jak jest szczupła albo nie, tzn jeśli kobieta jest w miarę chuda to ma prawo więcej przytyć a jeśli troszkę przy kości to powiinna mniej. Tak ostatnio czytałam. Ja w mojej pierwszej ciąży przytyłam aż 20 kg ale przed ważyłam 49 kg teraz przed ciążą ważyłam aż 57 kg więc łudzę się że przytyję mniej; tzn mam taką nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzisiaj rano byłam na pobraniu krwi do badań genetycznych. Wynik dopiero za 3 tygodnie. Przyszłam do laboratorium z samego rana, bo spodziewałam się, że będzie kolejka. Na drzwiach jest napis \"kobiety w ciąży poza kolejnością\" Ale postanowiłam tego nie wykorzystywać, bo dla osób postronnych nie wyglądam jakbym była w ciąży. Przychodziły dziewczyny z większymi brzuszkami i wchodziły bez kolejki. Ale żebyscie słyszały te komentarze reszty kolejkowiczów! Dramat. Ludzie sa czasem naprawde paskudni. Ja się nie mierzyłam, ale chyba to zrobię z ciekawości. Ale ja mam podobny układ jak AnnaSzn, czyli rośnie mi kulka dosyć nisko. Moje zwykłe spodnie sa nadal ok. Natomiast waga wzrosła o kilogram i dalej nic. Ale pewnie wkrótce ruszy porządnie, bo naprawdę sporo jem. Wczorajszy brak apetytu mi przeszedł i nadrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam się - mam w talii 77, przed ciążą 68. Ale brzuszek rośnie mi pod talią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya dziewczynki czy wy tez macie potforny bol pleców ja normalnie nie moge siedziec plakac mi sie chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Titi! Ten ból odczuwasz w całych plecach, czy tylko na dole? Jesli na dole to czytałam gdzieś o takim odczuwaniu wiązadeł i rozrastania się macicy. Pytałas o to jakiegoś lekarza? Mnie boli tylko brzuch i to rzadko. Za to ostatnio codziennie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze mnie bola cale plecy juz nie daje rady nie moge pracowac nie moge siedziec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi idź do lekarza. To pewnie nic groźnego, a będziesz spokojniejsza. Brałaś jakieś tabletki? Nie wiem czy no-spa sie na to nadaje, ale można doraźnie łykać apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ide poniewaz nie moge przebywac w pozycji siedzacej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli dół kręgosłupa coraz częściej i to czasami mnie tak zarwie że hej szczególnie jak się nachodzę to masakra. W pierwszej ciąży tak nie miałam ;bolały mnie tylko nogi a teraz to . Chciałabym być bardziej aktywna ale jak tu spacerować czy coś innego robić jak po godzinie wysiadam. Ostatnio jeździłam na rowerze to później też mnie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titi napisz później co Ci lekarz powiedział. Ja też jak będę 4 wrzesnia to powiem mojemu o co chodzi z tymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Ja wlasnie sie zmierzylam i mam 85 w najgrubszym miejscu, ktorym jest kulka ponizej pepka:) Ja niestety caly dzien dzisiaj w pracy siedze do wieczora :( Widze, ze chyba nie tylko ja bo maly zastoj mamy na forum :) U mnie brzydko i ponuro jak zwykle i nic sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wadze najpierw przytylam 3 kilo a teraz mi kilo spadlo. Ostatnio cos mniej jem pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×