Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość Blondi20015
Tomek chyba usunął mój profil, stąd jestem pomarańczowa. Ale to ja :) Naprawdę ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze miałam napisać parę słów o dietach. ja tez mam problem Jenny z tym żeby schudnąć(w ciąży pamietacie przytyłam 30 kg!!!!!!!!!!!!!!!!)Ale teraz ostro tez wziełam się za sibie a więc nie jem kolacjii słodyczy, chodze 2 azy w tyg na aerobik(1 godzina) a poza tym 20 minut dziennie na orbitreku plus 70 brzuszków/ Ogólnie schudłam już (2 kg na plusie do wagi sprzed ciąży) ale jeszcze ten brzuch mi zotsał ale cały czas pracuje nad tym. Pisze bo dla mnie sama dieta na pewno by nie wystarczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jesteś wartościową babką. Mi zawsze powtarza to moja bratowa a tobie ja będę powtarzać. Z tego co napisałaś to Tomek ma już jeden zwiążek nieudany za sobą więc nic nie dzieje sie bez przyczyny może on nie umie żyć noirmalnie(tak jak mój - ze mną razem to będzie jego drugi rozwód)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech ten (mówię o swoim mężu) imbecyl teraz komuś to powie że każda jest zła:)Tamnta jego zdradzała to jej dupe obrobił:Lila była zła bo mnie zdradziła A teraz co?Sam mnie zdradził!!!!I co????też jestem zła ????/Cyba dlatego że tego nie toleruję.A może powinnam jego zdaniem żyć w trójkącie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloondi ja cię również podziwiam, kurcze ja to bym z takim facetem nie wytrzymała! U mnie noc kiepska, zanim jej te górne zęby wyjdą to ja będę chodzić jak cień :( już widać a nie przebiło się jeszcze :( jestem padnięta, wczoraj wieczorem z bezsilności się popłakałam... na szczęście mąż po pworocie z pracy poprzytulał, powspierał :) i było mi jakoś lżej. Dziś od rana od 8 do teraz mieliśmy gości. Robiłam 14 mielonych z pieczarkami... oki teraz zmywam i może zmoytwuje moje dziecko aby się torszkę przespało... choć czarno to widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi200
Nie wiem, co się tak naprawdę stało, ale Tomek mi się przyznał, że coś Wam napisał z mojego identyfiklatora i moje IP w pracy zostało zablokowane. Musiał Wam chyba nabluzgać i może moderator usunął jego post i zablokował... Dobrze, że ani Wy, ani ja nie zdążyłyśmy tego przeczytać. Będę chyba na pomarańczowo teraz pisać, bo się boję, że jak w domu spróbuję wejść na swoje konto, to i to IP mi zablokują... A swoją drogą - nie myślałam, że muszę swoje hasła utajniać. Myślałam, że jest dorosły i nie wykorzysta faktu, że zna wszystkie moje hasła, włącznie z tym dostępowym do mojego konta bankowego... Czas chyba na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam nowy identyfikator. Muszę tylko wgrać zdjęcia, opisać stopkę i zrobić nowy suwaczek. Ale to już innym razem, bo teraz idę spać. Ledwo żyję. A Panowie (duży i mały) są ponoć na spacerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula gratulacje dla Zuzi :) blondi wspolczuje, pomysl nd zmiana w swoim zyciu dla siebie i Kasperka, caluski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, jesli Tomek jest na spacerze to ktos inny zabawia sie twoim kosztem :( podziwiam cie za spokoj, ja bym oka nie zmruzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -nabluzgal i przyznaje sie ze to JA wszystkie jego wypowiedzi usunelam na smietniku narobil tysiac bledow, nawymyslal nam a zebyscie tego nie widzialy to podalam do wyrzucenia przepraszam Blondi ale jakis frajer nie bedzie nas obrazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bezsens az przykro sie robi czytajac takich idiotow chyba czas zmienic forum dziewczyny...co wy na to? znajdziemy sobie jakies inne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli tilli trzeba zgłosić do moderatora albo olać bo my forum nie zmienimy tak samo miały styczniówki z pomarańczowymi i zgłosiły a posty ginęły ja myślę że wystarczy olać i jakby tego nie było i tyle. POWIETRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Blondi> A teraz bedzie kasacja po 50 ostatnich postow z danego IP . Widze ze zabawa w ciuciubabke kogos bardzo kręci ......... Blondi > nie mialas bana na IP ale blokade profilu ( czarnego nicka) za pomarańczowe i obrazliwe posty w temacie ( nie wnikam kto pisal ) Nie bede dalej tlumaczyc o co chodzi ale radze ci " włączyc STOP " bo to przestaje byc śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejmijcie decyzje czy wchodzice w dyskusje z " mężem" Blondi czy traktujecie pomaranczowe posty jako material do kasacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany! Co tu sie dzieje! Blondii - szczerze współczuję. Ja do tej pory tylko raz zabrałam zdanie w sprawie Tomka (delikatnie), bo nie lubię się wtrącać w czyjeś sprawy i tego komentować. Ale teraz zrozumiałam, że pisałaś prawdę o tym facecie. Nie warto tracić przy nim życia. Pani Cenzor - moje zdanie jest takie, żeby usunąć posty tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czytałam dzisiaj jakieś pomarańczowe i obraźliwe posty, ale nie zrobiły na mnie wrażenia, mimo, że obrażały także mnie. Nie karmię trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - gdzie jesteście? Dzisiaj sie dowiedziałam od mojego taty, że ja też byłam taki złośnik jak moja córcia. Ciekawe ile jeszcze cech odziedziczyła po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny na nk odezwała się do mnie blondi i prosiła bym przekazała Wam, że jej "ukochany" coś namieszał i wyswietla jej się napis , ze jest zablokowana. To tyle, ale widzę, że dzieje się tu, dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nam namieszał Tomuś. Nie dość , że dziewczyna nie ma z kim pogadać, to jeszcze i na kafe nie może swoich przemyśleń napisać. Ech szkoda gadać. Sylwia, fajna ta Twoja córcia, ciekawe co jeszcze po Tobie odziedziczyła ? Hmm pewnie urodę i temperamencik ;) Gosiaczek podziwiam za samozaparcie, tyle brzuszków i innych ćwiczeń codziennie. No jestem pod wrażeniem, Ja tam do leniuchów należę, tylko w myślach duzo ćwiczę, ale od tego kondycji nie poprawię haha. Fruskawka i Sylwia -dzięki za odpowiedzi w sprawie siadania. problem już się sam rozwiązuję i mała rzeczywiście powoli spowrotem przełamuje się do siadania, ale oczywiście nic na siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny mój mały dziś totalnie mnie zaskoczył:):):)Juz próbuje na czterech się poruszać:):):) Tak na razie tylko na rączkach i nóżkach fajnie staje(nie wiem jak to okreslić) ale dziś poleciał 2 razy na twarz bo bujnął się nóżkami a rączki go nie utrzymały i poleciał na buźkę . Ale jeszcze rano tego nie robił a wieczorem już super zaczął się tak bujać na czterech. Może niedługo zacznie raczkować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ja wcale nie mam samozaparcia ale niestety musze bo wyglądam na prawdę jakbym była w ciąży. W Tyłku jestem w miarę szczupła a brzuszek mi odsatje. Też mi się nie chce i nigdy nie myślałam że polubię ćwiczenia zawsze też buyłam z tym na bakier ale teraz troche polubiłam zwłaszcza ż ewidzę efekty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys też sie bałam że R wejdzie na kafe i zobaczy o czym ja pisze ale nigdy jakoś nie przyszło mu to do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzaiłam,ze to nie ze zmeczenia hihi a jednak widziałam pomaranczke rano hihi. Blondii przykro mi,ze wyszła taka sytuacja.czekamy na Twoj powrót! Neska ja stosowałam najpierw diete kopenhaska i mysle,ze jest super bo po jej zakonczeniu nauczyłam sie mniej jesc..a co najwazniejsze nie podjadac i nie szamac wieczorami..poznej Norweska uwazam ze jest super bo wogole nie jestem głodna a kg spadaja..Polecam sprobujwytrwac pierwsze 13 dni kopenhaskiej a zobaczysz jak sie wzystko pozmienia:) Gosiaczek noo łdne masz zaparcie co do tych cwiczen..ja tez probuje sobie wyrobic takie cwiczonka ale jakos ciezko mi idzie:) Sylwia to juz wiemy po kim taka Ulcia jest:) A jak zareagowała na dziadka?? Podobnie ja Sylwia jestem za kasowaniem obrazliwych tekstów! Lidka super,ze niunia juz sie przekonuje do siadania:) Milej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze jeszcze nikogo nie bylo:) No tak mamy weekend wiec pewnie rozkoszujecie sie mile spedzonym czaem z rodzinka:) U nas dzis pogoda przepiękna, wczoraj w pokojach mialam 28,29 stopni wiec gorąc straszny,nadworze również bardzo ciepło...jak na paziernik to suuuper! Kurcze juz minąl miesiac jak nie karmie piersia alr jak scisnę to mleczko wylatuje:o piersi strasznie mi sie zmniejszyły i zrobiły niesymetryczne:(:( zawsze miałam prawą troszkę wiekszą ale niebyło az takiej róznicy:(:(😭 a wogole skora na piersiach zrobiłam mi sie jakas taka hmm jak na wyschnietym jabłku:D jak u starej babci..Kurcze mam nadzieje,ze to sie jakos naprawi bo inaczej tzreba bedzie zafundowac sobie plastyke piersi:) Idac za Wasza rada przygotowałam na noc oprócz mleka herbatke..ale skubany sie nie obudził hii dopiero o 5 rano wiec stwierdziłam ,ze juz chyba jest głodny wiec w ruch poszło mleko...hehe czy to była autosugestia?? Moze jak bedzie widział herbatke na szafce to bedzie przesypiał noce:D:D Poki co lece bo Młody maruudzi nieporzeciętnie..juz mam dosc a to dopiero ranek:D:Di cały dzien przed nami,dobrze,ze tatus ma wolne to troche tomarudzenierozłozy sie na dwójke:) Udanej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×