Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witajcie! Blondi - super, że jesteś z nami! Moja córcia też tak pyka-cmoka. To na wyrażenie, że daje buzi. Najfajniejsze jest to, że jak wkłada coś nieodpowiedniego do buźki, a je jej mówię - nie wolno do buźki - to ona cmoka :D Pewnie mysli, że ma dać buzi :) AnnaSzn - Ciebie też miło widzieć po dłuższej przerwie. A jak już czytasz to możesz też skrobnąć chociaż słówko :) Uśmiałam sie z Twojego opisu Tymka. Jennny - fajny dowcip. Tilii - odsypiasz po imprezce? My zaraz jedziemy do moich rodziców. Ciekawe jak córcia zareaguje na wielkiego dziadka. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dziękuję bardzo za miłe przyjęcie:) widzę że kiepsko się tu dzieje, za sprawą jednego osobnika...ja myślę że jak kilka razy coś napisze i nie będzie miał z waszej strony żadnego odzewu to sobie da spokój bo komu by się chciało pisać dalej skoro spotyka go olewka hehe:P Któraś z was pisała, o odstawieniu dziecka od piersi, ja chciałam karmić jak najdłużej ale niestety moja Amelcia zdecydowała za mnie i smama poprostu przestała chcieć cycka:( za to butlę zawsze chętnie, chociaż na początku ciężko było ją właśnie do butli przekonać:) U mnie piękna pogoda, na termometrze 19(!) stopni i cudowne słonko, więc koło 13 wyruszamy do \"teściów\" :) na działkę. pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki :) Bloondi cudnie cię widzieć :) Sylwia napisz koniecznie jak po wizycie u dziadka :) Anna SZn witaj :) Truskawko poziomko skąd jesteś? A u nas Zuzia zaczęła mi najpierw stawać przy meblach a teraz się przy nich przemieszcza :) fajnie to wygląda. Ostatnio dużo krzyczy i piszczy poza tym cały czas gada. Albo z nami albo do zabawek albo chusteczek, wyciąga je z opakowania, siada i trzyma w rękach i dyskutuje :) mój mąż mówi że we mnie taka gaduła :D Oki idę rybkę robić bo zaraz moi chłopcy (mąż i brat) wrócą z mieszkania mamy, które remontują i będziemy jeść :) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej|!!! ale bylo boooooooooooosko ochlalam sie wina (cala butelka), zarcia jak na boze narodzenie:) zabawa przednia:D:D:D:D Niunia polozona w pokoju obok o godzinie 20 i spala uwaga do 7 30!! bez pobudki:) grzeczna dziewczynka a rano sniadanko i pojechalismy na Stonehenge (kamienny krag) jako na wycieczke piekna pogoda 22 stopnie, mamy super zdjecia:) np. sama Olivcia i wielkie mistyczne 8tys letnie kamienie:D no bomba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy. Mała właśnie zasypia z tatą :) Jestem zaskoczona, bo Uleńka zareagowała na dziadka bardzo dobrze, a spodziewałam sie, że będzie płakać. Tylko nie chciała za bardzo pokazywać co umie, czyli cześć - z podaniem rączki, pa-pa, kosi-kosi itp. Wstydliwa ta moja córa. No ale za to zaprezentowała jak sie złości i rzuca z łapkami na mnie. Cieszę się bardzo, że mój tata wrócił. Jest szansa, że zostanie aż do świąt :) Tilli - w takim razie to był super weekend! A ja po całej butelce wina to chyba straciłabym film (po takiej długiej abstynencji) Truskawkowa - też mnie ciekawi skąd jesteś. Napisz nam coś o sobie :) Czy Amelka jest Twoim pierwszym dzieckiem, czy już ma rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!! Wpadam sie przywitać. I chciałabym dodać że nie tylko tilli była na impresce ja tez tez było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Dziewczyny! Opisujecie, jak to wasze dzieciaki wstają czy też chodzą przy meblach, robią \"papa\" czy też \"kosikosi\" i jestem w szoku. Kapser nic z tego... Zaczynam się niepokoić. Ja rozumiem, że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, ale bez przesady... Kasper ledwo co siedzi, a o wstawaniu nie ma w ogóle mowy. Słyszałam, że chłopcy są bardziej leniwi, ale żeby aż tak? Kurcze, jak pójdę z nim na szczepnienie w tym tygodniu, to chyba pomęczę tę lekarkę... Pozdrowionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale sie dzialo !!! dopierowsystko przezytalam. lidka-moja corcia z tym sidzeniem to takrobi jak ja wsadzam d wozka a ona stawac chce :) Lula-gratuluje zabka! Blondi-dobrze ze juz jestes:) Jenny-ja tez chce sobie cycki naparwic ale po drugim dziecku:) takze jeszce troszke:) bede musiala cos zrobic bo przy mojej wielkosci po odstawieniu i po dwoce to sobie z cyckow szalik na zime zrobie:) zabka-sliczne dzieciaczki!!! truskawka poziomka-witaj !!!pisz co u Ciebie:) malpeczka- ja sprobowalam 5 rodzajow mleka zanim podpasowalo mojej corci! :) Sylwia,Jenny-usmialam sie z dowcipow:):):) Jak zwykle przeczytalam i nie mam czasu napisac. Obiecue jutro nadrobic. Tylko musez jeszcze opwiedziec odnosnie naszej ostatniej dyskusji na temat facetow i spostrzegania kolorow:) Opowiadalam wlasnie mezowi o naszej kafeteryjnej rozmowie na ten temat. Cos robilam wkuchni a maz przebieral Viktorie. No i opowiedzialam a on w miedzyczasie:\" to czerwone zostaje zcy zdjac?\" Mowil o rozowomalinowej bluzeczce :D:D:D i tyle a ten temat:D A jescze odnosnie Tomka Blondi to tez podziwia faceta ze mu sie chce i ze nie ma nic innego do roboty:) aha no ja wolalabym zostac na kafe bo sie jakos przyzwyczailam juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku! Ja już w pracy. Mamba - dobre z tym szalikiem :D Blondii - każde dziecko ma swoje tempo. ja myślę, że moja córcia nie będzie raczkować, bo ona albo siedzi, albo jest na rączkach, więc nie ma nawet jak sie nauczyc. A leżec na brzuszku nie chce. A jesli chodzi o te umiejetności typu kosi-kosi to kwestia ćwiczeń. Takie małe dziecko jest jak małpka (sory za porównanie) i jak sie z nim dużo ćwiczy to powtarza. Sadze, że w złobku z Kasprem nie ćwiczą czegoś takiego. Spróbuj z nim cos porobic w trakcie weekendu - na pewno sie nauczy. Ale dla rozwiania wątpliowści popytaj lekarza. Gosiaczek - super, że sie odprężyłas na imprezce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Odzywam się dopiero po wekendzie, bo jak już pisałam, byłam na pogrzebie. Przeczytałam, co się nawyrabiało na kafe, wrrr. Ale co tam, jednym baranem nie będziemy się przejmować, Blondi, głowa do gówy. Nawet nie myśl o tym, żeby przestać pisać. Akurat Twoje wpisy są bardzo wylewne i prawie obrazkowe, to cenne. Myślę, Twoja szczerość wszystkich ujęła i sama zresztą wiesz, czujemy się tutaj, jakbyśmy się znały co najmniej kilak dobrych lat. Zresztą wsólnie przechodziliśmy ciążę, wspólnie rodziłyśmy, teraz wychowujemy nasze dzieci :))))). Po burzy zawsze wychodzi słońce. Nową mamę zachęcamy do częstych wizyt, napisz coś więcej o sobie i swojej córeczce. Blondi nie martw się, że Twoje słonko inaczej się rozwija, teraz po prostu jest nainnym etapie, co nie wykluczone, że za ttydzień, dwa to się zmieni. Pamniętasz jak ja panikowałam na forum, że Mikołajem jak zółwik tylko czołga się na brzuszku a w tym czasie wasze szkraby raczkowały już i siedziały. Nie minął tydzień a Mikołaj usiadł na pupie, zaczął raczkować i stał się strasznie ruchliwy. Po kolejnym tygodniu zaczął się wpinać, a teraz jego ulubionym zajęciwem jest chodzenie trzymając się za rączki mamy lub taty i skłony po paproszki na podłodze i dywanie - wszystkie musi doknąć i sprawdzić. Jenny, ja poproszę o dokładną rozpiskę tej diety, kopenhaskiei i norweskiej, albo linka jeśli możną ją znaleźć na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam... Pozdrawiam wszystkie z pracy.....Niestety kolejny tydzień czas i u mnie zacząć....A szkoda bo ostatnio na nadmiar energii nie narzekam.Z tygodnia na tydzień cos u mnie gorzej z ta werwa. Dolaczam sie do powiedzenia AnnySzn. Dyskutowac nie zamierzam z Panem T (niestety w pracy nie jeden raz mam do czynienia z takimi ludzmi wiec to ze sa takie osobniki to wiem). Szkoda dziewczyny Blondi - az dziw mnie bierze skad nadal u Ciebie taki optymim?? Tylko pozazdroscic. Narazie wracam do pracy chco uwierzcie mi ze nie o tym dzis mysle....Czekamy na podpisanie kredytu na mieszkanie a w obecnych zawirowaniach na rynku finansowym kazdy dzien na wage zlota. Niestety czekam nadal na dwa papierki i stad te opoznienia. Moze stad takie rozbicie u mnie??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno nie było pomaranczy..wiec od rana musia,ly sie wyłądowac..ehhh w doopie z nimi:)Olac. Wczoraj z rana pojechalismy do Wali..do znajomych i spedzilsmy tam caały dzien..Byla tam dziewczynka o 2 miesiace starsza od Robcia:) Ale ja molestował łapał za buzke i całował non stop tylko buzi i buzi..albo sie ganiali na czworaka raz jedno uciekalo raz drugie..a najsmiesznej wygladalo jak ona tyłem na czworaka stała a on na nia sie pakował..smiechu bylo co niemiara..Wygladali jak takie szczeniaczki brykjce po podlodze:) Kurcze moze siwusmiejecie ale jak sie robi te kosi kosi?? to cos z raczkami prawda:D:D no nie moge sobie przypomniec co tojest:) mamba super z tym szalikiem:D:D noja tez chce drugiego szkraba ale to gdzies za 5 lat:) Sylwia super,ze Ulcia miło przywitała dzidka..zna sie na ludziach:) Blondii nie martw sie Kacper jak ruszy to wszystko na raz bedzie robil:) Neska co do diety..to wystarczyy wpiac w google kopenhaska lub norweska i masz jadłospis i mnostwo widomoci od ludzi ktorrzy juzprzez to przechodzili:) no i rowniez na kafeteri na forum o dietach jest mnostwo topiców na ten temat zaraz ci podesle kilka linków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie co zrobic z " ostatnia sytuacja " na waszym topiku /. Niechetnie wlączam opcje " BAN IP " bo to wiąże sie dla osoby zablokowanej z powaznymi konsekwencjami typu pismo do Operatora Sieci w celu zdjecia blokady ! Prosze sie zastanowic czy warto pakowac sie w klopoty dla kilku postow pisanych na pomaranczowo Moge blokowac kolejne nicki i kasowac posty ( po 50 ostatnich ), ale to będzie do czasu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny - no musiało to super wyglądać :D Szkoda, że moja córcia nie ma mozliwości zabawy z jakims rówieśnikiem. A ja wyglądam jakbym miała w domu małego kotka. Moja złośnica mnie wciąż drapie po twarzy. Musze przestać jej na to pozwalać, ale wierzcie mi, że ona wygląda tak cudnie jak sie wścieka, że daję sie drapać :) Mod_rooka - nie chcemy blokady IP, bo z tego samego pisze nasza koleżanka. Mam nadzieje, ze wszystkie nasze lutówki mają w nosie te pomarańczowe posty, chociaz miłe one nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie o tej diecie kopenhaskiej i powiem szczerze jest bardzo rygorystyczna, ale chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki sporo czasu mnie nie było ale jakos nie mam ochoty wieczorem do kompa siadac a w pracy masakra była. Słuchajcie ja niby z Kudłatym ćwicze papap..a ten cielczek nic.. smieje sie tylko i koniec tak wiec moja ukochanana Bloondi spoko, ja sie tez martwiłam ze maly nie umie raczkowac i siadac a nagle poprostu zaczął zasuwac jak dziki..a z siadaniem to zauwazyłam ze jak musi to spoko ale woli jak sie o posadzi. Wieice co mam taki problem z tym małym łachudra ze szok.. od jakiegos czasu zaraz jak sie wychodzi z pokoju to sie drze w niebo głosy.. kiedys sie budził bawił sie 30 min , póxniej zostawilo sie go w łózeczku i ok.. teraz jak sie budzi to od razu wyje a jak sie juz bawi to trzeba przy nim byc... masakra jakas..... i wogóle nauczył sie wstawac w łózeczku.. ekstra dumna mamusia w niebogłosy go az zachwala..a teraz mam juz tego dosyc.. wstanie dumny az kwiczy z radości ale biedaczek nie umie jeszczce usiąśc wiec ryk i wyk.... oj daje mi popalic maly daje.. słuchajcie a znacie jakis ekstra sposób zeby dziecie sie później budziło :): klade go póxniej spac ale on to i tak olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp, ja też chę nauczyć Mikołaja papapa, Raz wyjdzie, raz nie wyjdzie, czyli to kwestia przypadku. Natomiast z odgłosów jakie wychodzą z niego to warczenie...śmiesznie to brzmi jak 8 miesięczny maluszek warczy. Jeszcze dwa tygodnie temu mówił tat, tat, tat, ale już od tamtej pory nic oprócz warczenia no i popłakiwania od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - moja córcia tak warczała jak była zupełnie malutka :) Od razu wiedzieliśmy, że jak warczy to czegoś chce :) Natimp - w ramach przedłużenia snu bierzemy małą w weekendy do naszego łóżka. Innych sposobów nie stosujemy, bo mi pasuje, że ona sie budzi koło 6, bo o 7 wychodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkie dowcipy na dobry humor :D W dżungli amazońskiej odkryto nowego kameleona. Ma 65 tys. kolorów i polifoniczne dzwonki. * * * * * * * * * Dać w prezencie facetowi flaszkę 0,2 l wódki, to tak jak kobiecie 5-centymetrowy wibrator. * * * * * * * * * Co to jest opera? - To jest takie coś, co się zaczyna o siódmej, a jak po trzech godzinach popatrzysz na zegarek, jest siódma dwadzieścia. * * * * * * * * * Jak uprawiać seks, żeby nie było dzieci? - Wysłać je do dziadków. * * * * * * * * * Kiedy przychodzi starość? - Gdy w aptece, kiedy prosisz o prezerwatywy sprzedawca pyta: Zapakować na prezent ? * * * * * * * * * Naukowcom udało się skrzyżować złotą... rybkę z rekinem - spełnia trzy ostatnie życzenia. * * * * * * * * * Żona wyjechała w delegację i prosiła męża, żeby rano odwiózł syna. Mąż rankiem bierze dzieciaka i wiezie do przedszkola. - To nie nasze dziecko - mówi przedszkolanka. Jadą... do drugiego. - Nie znamy pana synka - słyszy w drugim. Jadą... do trzeciego, czwartego... wszędzie tak samo. Nie znają... dzieciaka. W końcu młody nie wytrzymał: - Tato, zaliczamy jeszcze tylko jedno przedszkole i jedziemy do szkoły, bo się w końcu na lekcje spóźnię! * * * * * * * * * Tato! Tato! - wołają dzieci - Możemy sprzedać trochę twoich butelek i kupić chleb? - Jasne... Ech... - pomruczał' sobie ojciec. - Co wy byście, dzieci, jadły gdyby nie ja... * * * * * * * * * Cześć tato, wróciłem! Ojciec siedzący przed komputerem, nie odrywając wzroku od monitora pyta: - A gdzieś ty był? - W wojsku tato... * * * * * * * * * Synku, jesteś taki niegrzeczny, weź przykład z tatusia! - mamo, ale tata siedzi w więzieniu... - tak, ale niedługo wyjdzie za dobre sprawowanie! * * * * * * * * * Stary, mam do ciebie prośbę - nie przychodź do mnie więcej w gości. Po twojej wizycie zginęły nam pieniądze. - No coś ty! Chyba nie myślisz, że to ja ! - Eeee, wiem, że nie wziąłeś>, bo je potem znaleźliśmy. Ale wiesz, niesmak pozostał. * * * * * * * * * Spotykają się dwaj kolesie. - Słuchaj stary, wracam wczoraj do domu, otwieram szafę, a tam goły facet! - Zdarza się tak w małżeństwach... - Ale ja nie jestem żonaty! * * * * * * * * * To jest najlepsze!!!!! Dostałem podwyżkę. Teraz zarabiam średnią krajową. Nie wiem tylko jakiego kraju. * * * * * * * * * Jeżeli pływanie wyszczupla, to co wieloryby robią źle? * * * * * * * * * Na studiach najbliżej 4.0 byłem po zdanej dyplomówce... jak mnie na izbę wywieźli... * * * * * * * * * Męski punkt widzenia: koszulka założona po raz ostatni tydzień temu liczy się jako czysta. * * * * * * * * * Grube kobiety zawsze są dobre. W zimie grzeją, latem dają cień... * * * * * * * * * Plemnik do plemnika: - Poskaczemy w gumę? * * * * * * * * * Grzeczne Dziewczynki Idą Do Nieba,Niegrzeczne Mają Raj Na Ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ale się uśmiałam!!! Chyba co dzień powinnyśmy sobie serwować kilka dowcipów na poprawę humoru lub utzrymanie dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!:) Sylwia, ale się uśmiałam!:) Skopiowałam sobie i roześlę do znajomych. Ostatnio tak mnie rozbawił list dzisiejszego poranka, jaki dostałam od naszego ulubieńca :] :] :] Oraz jego wpisy na naszym topicu. No ale w jego przypadku to już psychiatryk tylko pomoże...:D No i może powrót do podstawówki, bo składnia i ortografia rodem z przedszkola... Olać to:) Obiad już przygotowałam, zaraz zmykam na spacerek z małym i zakupy jakieś zrobić. Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, że sie podobało :D Takie życiowe, nie? Musimy sobie jakoś umilać czas, żeby niektóre osoby nie myslały, że tylko one są śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, super, gratuluję. My możemy się pochwalić tylko jednym, wyszedł w zeszłym tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz kurde! to ten T od Bloondi takie bzety pisze? no to miłej zabawy chlopie!!! czy to nie zaskakujące, dziewczyny, że takie prymitywne formy dają komuś satysfakcje? A tak swoją drogą to jest mi przykro, że nie zaglądalam tu tak długo, to z lenistwa niechcialo mi sie pisać, troche poczytałam na wyrywki, jak to sie mówi i widze że mała nie odbiega od reszty maleństw, raczkuje , staje , a podtrzymywana chodzi parę kroczkow. ciesze się i martwie zarazem, wciąż nie dostaliśmy mieszkania do remontu a tu jakieś dwa miesiące i mała bedzie sama chodzić, ale gdzie na 8 mkw naszej pokojo-kuchni? szlag mnie trafia. szukam pracy i zamierzam odstawić małą od piersi, zresztą zaczełam dawać jej kaszkę i dzięki temu dłużej śpi. hej gdzie was znaleść na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×