Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

jezeli chodzi o bóle krzyża to ja tez je mam :( najgorzej jak położe się na plecach i tak chwilę polezę, to póxniej nie moge się podnieśc i jeszcze dłuższą chwilę chodze obolała :( ale cóż organizm musi sie przygotowac i porozciągac trochę :( chyba zapisze się na jogę, bo koło mnie jest tylko basen i ćwiczeniaw wodzie, ale boję się, ze mogłabym się czymś zarazić w wodzie lub przeziębić po wyjściu :( jesli chodzi o skurcze to teraz nie mam, ale wcześniej, przed ciążą miewałam często :( to brak magnezu lub potasu czy jakoś tak hihi Tato dał mi dobra radę, żebym jadła duzo pomidorów hihi i coś w tym jest, bo skurczów nóg nie mam, a i z opróżnianiem nie mam wtedy problemów hihihi sama nie wiem skąd ten Tato ma takie dobre rady :0 w ciazy był czy jak hihihi brzuszek to do teraz mu został hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIACZEK-->ale masz fajny brzusio:)strasznie mi sie podoba ja naprawde od jutra nie bede juz palic a teraz leze w lozku i poplakuje troszeczke bo mi tak smutno ze nikt mnie nie kocha ....:( co do bolow kregoslupa ja mam je caly czas sama nie wiem co z nimi robic dlatego tez duzo leze ale pozniej wcale sie lepiej nie czuje...noi te moje niszczesne nogi daja o sobie znac co chwile wystarczy 15 minut stania a juz pieka jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - fajnie, że się odezwałaś. Zdjęcia super i brzusio sliczny! Katarina powiedz Arturowi, że palisz, bo nie masz w nim oparcia. Może poczuje się winny. No i zawsze to jakiś argument na uzytek obecnej sytuacji. Ale walcz z tym dziewczyno! Fruskawka ja mam podobne obawy co do basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamy, Fruskawka, ale się uśmiałam jak pisałaś o tym tacie. Też bym chciała mieć tatę z takimi dobrymi radami no i lepiej bo skutecznym. Ale coś jest w tych pomidorach. Ja też zajadam się pomidorami, a od czasu kiedy troszkę mi się przejadły, łapał mnie delikatny skórcz. Winogrona też uwielbiam. I od początku ciąży codziennie jest kiść w moim menu. Zresztą zajadam się owacami jak nigdy. Bardziej mi smakują niż kanapki. Wczoraj kupiłam sobie śliczny golfik, mniami. Brązowy z paseczkiem. Kosztowałam majątek, ale tak mi się podobał na moim brzuszku i mężowi, że musiałam go mieć w swojej garderobie. Po ciąży też będzie dobry. Z ubrankami dla maluszka to zaszalałam na necie. Przez przypadek znalazłam dziewczynę, która odsprzedała całą stertę ubrań od 0 do roku. Przyszła mega paka ubrań dla maluszka i za te pieniądze naprawdę warto było. Są piękne w świetnym stanie. Niektóre nawet nowiutkie nie chodzone z metkami. Teraz pozostała reszta wyprawki, czyli na wyjście ze szpitala coś nowiuśkiego, bytelki, wszystkie rzeczy kosmetyczne, pieluchy i wózek, To już zostawimy sobie na styczeń. Chyba, że pojawiają się jakieś prezenciki. Ach. Jak cudownie jest oczekiwać dzidziusia. Przeżywam to drugi raz z nie mniejszą radością niż za pierwszym razem. Niech rosną nasze brzuszki, zdrowo :) A za parę chwil ma wekend i mam nadzieję, że będzie miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty Sylwia jakbym mu tak powiedziala toby powiedzial ze jestem beznadziejna ze jestem morderca i wogole nie umiem zadbc ani o siebie to juz na pewno o dziecko nie bede umiala ale to ze on kopci jak smok to go wogole nie rusza achhh szkoda gadac JA CHCE ZEBY MNIE JUZ KTOS KOPNAL!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam, że będzie miał wyrzuty sumienia i zacznie Cie traktować jak powinien. Trudno. A dzidzia Cie na pewno kopnie lada moment! Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zajadam sie frytkami nie wiem czemu tak czesto chodza mi one po glowie ale sa pyszne:) narazie czuje sie dobrze tylko katar stras\\znie mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jesli chodzi o mustelle to sama w sobie jest dosc dobrym kremem ale mnie drazni zapach jak juz spomnialam wczesniej jest jakis intensywny wiec umilam sobie zapach oliwka dla dzieci i stosuje je na zmiane. katarina3x3 przestalam palic ale ciagnie mnie do fajek i to bardzo,a zwlaszcza kiedy widze ze osoba z ktora np rozmawiam zaczyna przy mnie palic wtedy najchetniej wyrwalabym jej tego papierosa i pociagnela sobie hihi,Arturem sie nie przejmuj mowilam Ci ze sie opamieta z tego co piszesz juz mu rozum do glowy wraca wiec bedzie oki. gosiaczek76 wow co za brzusio.nawet pępek juz ci wychodzi powoli na wierzch :) jesli chodzi o ruchy maluszka to wczoraj pol wieczoru brzuch mi skakal i mala chyba miala jakis przyplyw energii bo nawet w lozku jak bylam to sie wiercila do tego stopnia ze spac nie moglam a no i pierwszy raz maz sie przyczail i poczul kopniaczka bo wczesniej mala bala sie chyba jego reki kiedy ja na brzuchu kladl :D ale lektura :D pozdro dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Gosiaczek fajniutki brzuszek:)jaki juz duzy... Co do wyprawki to ja zaczynam sie zastanawiac juz nad łozeczkiem i wózkiem ale dlatego ze mam zamiar kupic je w Pl a jade juz za 2 dni (hurra) Katarina wspolczje ze Twoj Artur tak sie do Ciebie odnosi ale postaraj nie nie palic dla dobra maluszka...mozesz to zrobic nie jest to az takie trudne,ja paliam 8 lat bez zadnej przerwy a teraz choc czasami mysle o fajeczce chociaz cieniutkiej to jednak nie siegam,i nie pale od mamentu kiedy dowiedzialam sie ze cos wynajeło lokum pod seduszkiem,prosze postaraj sie..pomysl ze robisz malenstwu krzywde...a co do urlopu macierzynskiego powinnas dostac list do domu od pracodawcy kiedy mozesz isc na urlop..ja tak wlasnie dostałam i wysyłaja mnie 14 listopada...ale chyba juz tam nie wroce... Wczoraj spotkała mnie wielka przykrosc..zmeczona 5 godzinnym staniem w pracy postanowiłam sobie usiąść i dalej na siedzaco kontynuowac moje zajecia a mianowicie wieszanie ciuchów ktore przyszły na wieszaki...zobaczyl mnie nowy szef i tak ochrzanil ze az łzy same ciseły sie do oczu...po godzinie wezwał mnie na dywanik i znow zaczal swoja spiewke ze to ze jestem w ciazy nie upowaznia mnie do siedzenia...ze nie roznie sie niczym od normalnych pracowników...jedyna róznica to taka ze nie moge dzwigac...dozucił jeszzce sporo epitetów ze jeste bezuzyteczna skoro bolą mnie nogi i kregosłup itd oczywiscie wszysko nie było rozmową tylko monologiem z jego strony wykrzyczanym szok tak zle ii tyle łęz nie wylałąm od baaaardzo dawna..szok co za idioci z tych anglików....na stwierdzenie ze boli mnie kregosłup powiedział ze mam isc do lekarza!!!!no co w tym dziwnego ze mnie boli skoro jestem w ciazy i tak duzo przytyłam??!! No ale dzis juz czuje sie dobrze bo mam juz wolne i przedemna tydzien urlopu w Pl wiec od rana tylko sie zastanawiam co moge pokupowac dla malucha...mam nawet na liscie herbatke koperkowa heeh bo tu nie ma a po porodzie przynajmniej przez poł roku nie bedzie nas w kraju. A kregosłup boli mnie ostatnio strasznie! Mam również problem ze spaniem nie moge sie ułozyc i długo nie moge zasnac!!Tez tak macie! w dodatku chyba sie przeziebiła bo pogoda taka pasqdna i zimno.. Katarina jak bedziesz sie bardzo zle czuła to mozesz wziac paracetamol nic nie zszkodzi dzidzi...ja prałam jak poprzednio bylam przeziebiona lekarz mi kazal wziac bo powiedzial ze lepiej dwa dni a pozadnie i pozbyc sie choróbska niz tydzien meczyc siebie i dzidzie! Ok koniec mojej litani hehe pozdrawim wszystkie brzuszki! Sorki za literówki ale wczoraj z nudów załozyłam sobie akryle i nie przywykłam jeszzce do stukania w klawisze hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Jennny wspolczuje Ci tej pracy ci anglicy rzeczywiscie sa popieprzeni! a co do tego listu to to normalne jest i wszedzie tak wysylaja??bo ja to sie tak orientuje ze hej! pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny co za palant z tego faceta! Brak słów! Fajnie, że bedziesz miała urlop to odpoczniesz sobie od tych klimatów. No a tutaj pewnie Cię czeka mnóstwo bieganiny, ale przyjemnej :) Jak bedziesz miała dostep do neta w ciągu tego tygodnia to napisz nam co porabiasz i jak sie udaja zakupy. No i pyszne polskie jedzonko na Ciebie czeka! 9 luty - moja dzidzia urządziła sobie wczoraj jakieś zawody gimnastyki artystycznej. Skakanie było niezłe i nawet przez chwilę widoczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syliwa widze ze znasz to ... zastanawialam sie co ja zjadlam takiego ze ona tak wariuje i to chyba jablka bo dzis niedawno tez zjadlam jablko a ona znowu podskakuje tam w srodku wiec moze lubi jablka . dziewczyny mialam zapytac czy wy jak lezycie w nocy w lozku serce tez wam czasami tak kolacze ??ja zauwazylam ze jak leze na lewym boku to nic innego tylko kolataie slysze...czy wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia lubi słodycze. To po mamusi :) Serce mi też wariuje, czasem bardzo nieregularnie i na początku trochę się bałam. Ale to podobno normalne w iąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zamiar sobie zrobić jakieś fotki, ale mój dużo nie urósł. A Ty chyba już pisałaś kilka dni temu, że wkleisz, coś przagapiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy.... :) nie przegapilas mialam wkleic coz lenistwo gore wzielo... moj maz stwierdzil ze po mnie to widac jakbym sie porzadnie najadla a nie w ciazy byla wiec chyba duze nie jestesmy z ta baletnica w brzuszku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przyjdzie jeszcze czas, że nam brzuszki wywali. I to może byc nagłe. Ale mnie to nie martwi. Wolałabym żeby brzuch już był konkretny, bo na razie to wyglądam jakbym trochę przytyła. I wcale mi się to nie podoba. Domagam się od wszystkich odpowiedniago traktowania mnie jako kobiety w ciąży :D a nie dyskretnych spojrzeń w okolice talii. Wtedy sobie pewnie myslą "ale sie zapuściła!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny !!! ale dzisiaj tutaj gwarno :) jesli chodzi o skurcze, a chcemy ominąc medykamentów, to pomidory jak najbardziej,może też być sok pomidorowy i magnez czyli czekolada, powinno pomóc. Jennny wspólczuje ci sytuacji w pracy, ja mam odwrotnie, dzisiaj kończyłam dekoracje jesienną na korytarzu i chciałam doczepić gałązki głogu, musiałam wejśc na krzesełko,akurat nadeszła dyrektorka, ale dostałam mowe , jak ja tak mogę nie dbać o siebie i narażać, i że ona nie chce tego więcej widzieć, że mam uważać itp., głupio mi było i obiecałam że juz nie będę. A koleżanki dostały służbowe polecenie aby pilnować mnie, żebym nie robiła głupot :), i wyręczać. gosiaczek,alemasz super brzusio, muszę też dokleic swoja nowąkę, m,ój juz teżtrochę urósł. Katarina , rzućpalenie, proszę rzuć, wiem że ciężko, ale twoje maleństwo cierpi, nie urodzi się z różowymi czystymi płuckami, i skórka też nie będzie taka piekna różowiutka, uwierz mi ,ja wiem co mówie, jak byłam jak pielęgniarka widziałam, nie narodzone dzieciaczki u palących matek, i ich narządy i nie plących, ogromna różnica. jennnyżycze wspaniałego pobytu w Polsce ::):):) nikita, chyba bedę musiała usmażyć naleśniki :), ach te kulinaria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sylwia !!! jutro jadę na grzyby, więc weekend zapowiada się fajnie, a w niediele przyjeżdzaja moi rodzice na obiadek. A co ty planujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj moje studenki kończyły praktykę i dały mi piekna różę na koniec, mąż przyjechał po mnie, i odrazu powiedziałam mu skąd ta róża, ale wchodzę do domu, i teściowa tez pytanie, a mój mąz uprzedził mnie i że ta róża od samonego taty, którego dziecko jest w mojej grupie,haha, uwierzyła , a ja jej nie wyprowadziłam z błędu, w końcu to nie było moje kłamstewko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam specjalnych planów na weekend, mąż pracuje i nie wiem czy uda nam się wygospodarować czas na jakiś czynny relaks. Ale mam markotne popłudnie, boli mnie głowa i marudzę :( No i martwię się o mojego nastolatka, bo ma jakieś kłopoty sercowe, ale nie chce nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No no gosiaczku, dużo cię :) Moj brzuch sporo mniejszy, ale nadrabiam. Mam wrazenie ze rosnie w oczach. Tydzien temu postanowilam w co sie ubiore na jutrzejsze imieniny, dzis cos mnie tknelo zeby przymierzyc no i trzeba bylo weryfikowac stroj hehe. I to nie z powodu brzucha a tylka i ud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinko - a czy Artur jest swiadom ze taki stres szkodzi bardziej jak papierosy? Uswiadom mu ze takimi awanturami wpedzi cie do szpitala, a fajki przy tym to pikuś. Uch przywalilabym mu, ale pociesze cie ze moj maz tez potrafi stanac na wysokosci zadania i pojezdzic po mnie jak mu wygodnie nie przebierajac w slowach. Ostatni mu wykrzyczalam ze wyladuje w szpitalu przez niego, on mi na to ze to szantaz, tez mi... Na drugi dzien nie moglam wstac z luzka i musial kolo mnie latac, to chyba cos dotarlo. Pewno do momentu az sobie nie wymysli ze udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi od dawna juz serce kolacze, to takie uczucie jakbym sie wystraszyla mocno, najczesciej gdy leze na wznak i po chwili przechodzi. Jutro bede robic torcik bezowy dla dziadka na imieny :D powcinam bezow i smietanki przy tym ze hej. Wszystkiego kupilam dwa razy tyle zebym mogla podjadac do woli :P Oj a pozniej sie dziwie ze tylek wielki. Najgorsze ze w uda mi idzie, zawsze mialam kompleksy ze mam grube a teraz to jak prosiaczek juz. I czemu to nie w brzucho zeby dziecko mialo wiecej miejsca??? Ide wcinac wedzona karele na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, juz po kolacji jestem , to wszystko przez nikite, musiałam zrobic naleśniki, i zrobiłam jeszcze coś, zdjęcia,jedno z bluzce, drugie brzuszek bez bluzki i jest wielka różnica :), popatrzcie same :):):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0fa3260fb21d9ef.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9fe6a2cebd826dc3.html dodam, że w stopce mam zdjęcie z 18 tc, teraz jest z 22 tc i widać różnicę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek oj ja mam ten sam problem strasznie poszło mi w uda...bez sensu po co mi wieksze uda...???!!! nic one dziecku nie pomoga no chyba ze jak bedzie miało kolke i bede \'dygac cała noc z nim na rękach\' hehe (odpukać) Katarina przypuszczam, ze wszedzie tak jest Twoj pracodawca powiadomiony o Twojej ciazy musi wysłac zawiadomienie do head officu czyli wyzej musi podac ze jestes w ciazy i na kiedy spodziewany jest termin i oni sobie wyliczaja kiedy maja ci dac macierzynski urlop i dostajesz taki list do domu z data kiedy masz! Tak przynajmniej jest u nas w okolicy(srodkowa anglia) Jak bedziesz u połoznej popros zeby dała ci MAT B1 to takie papierek ktory bedziesz musiała dac pracodawcy(tam jest tylko napisane potwierdzenie ze jestes w ciazy z data porodu i podpisem połoznej)! Musze przyzna ze przydał mi sie ten topik z wyprawka spisałam kilka rzeczy kltorych raczej tu nie kupie i zrobie zakupy w pl Sylwia to bedzie meczące 5 dni w Polsce bo bedzie tylko załatwianie ze slubem i zakupami dla małego ale mimo to dam znac co słychac... Jaka w was pogada?? nie wiem jakie rzeczy pakowac hehe Anted widze ze ty jestes zapalona grzybiarka co tydzien grzybki:) Uwielbiałam łazenie po lesie i szukanie grzybków ale niestety tu nie ma laskow:( No własnie chyba czas znow zrobi sesje brzuszkowa dziewczynki:) zeby porównac jak rosną...mi sie wydaje ze moj stanął w miejscu...szybko wyskoczył na poczatku a teraz nic.ale maluch grasuje i juz widac go przez skore jak sie tak gimnastykuje...fajny widok... mmm makrela wedzona mniam ale ja słyszałam ze nie wolno nam jesc wedzonych rb ani mięs :/ ale to moze tu tak jest?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jennny witaj !, cieszę się ,że skorzystałaś z topiku o wyprawkach, ja juz dosyc dawno go wyczaiłam i wkleiłam sobie w ulubione :) a co do grzybków zgadza sie, mąz nawet namawia mnie żebym juz może nie jechała jutro, ale ja NIE, ja chcę jechać :):), obiecałam , żeoni mogą iśc dalej a ja zrobię krótszy dystans, ale grzybki muszą być. Fajnie masz,że juz tyle reczy kupisz sobie już wkrótce :), udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×