Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Sylwia ja mam problemy z nerkami i to spore, ale te zabarwienie napewno nie od tego. Od nospy tez nie, bo biore ja regularnie 2 razy dziennie, nie tyle na skurcze co na te nieszczesne nerki zeby macica mnie za bardzo nie uciskala. Ja na twoim miejscu zadzownilabym do lekarza zeby sie chociaz zapytac co to moze byc. Moj lekarz powiedzial ze wszelkie zabrudzone uplawy, czy krwiste to nic dobrego. Ja pewnie polecialabym juz do szpitala. Lepiej naprawde dmuchac na zimne, tymbardziej ze powolnym krokiem zmierzamy do finalu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja wstalam dzis pozno bo znow w nocy nie moglam spac ogolnie czuje sie dobrze ale przeraza mnie to ze za pare dni musze wracac do anglii dokladnie 11 stycznia a 14 do pracy :/ ale tylko na jakis tydzien:) jak narazie z tymi moimi wyciekami juz lepiej wizyte mam 8 wiec poczekam i tam sie wszystkiego dowiem ale za duzo nie bede mogla ponazekac bo mi nie wypisze zaswiadczenia ze moge leciec:P ja dzisiaj tez mam w planach wyjazd na miasto po wypraweczke(mama powiedziala ze kupi wnusiowi:)) wiec uciekam sie szykowac buziaczki i do pozniej:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis w podłym nastroju :( od rana bucze i jest mi wyjątkowo slabo, ale w nocy od 3 nie spałam do rana a potem troche sie zdrzemnelam to pewnie dlatego, a dzis koncze 28 lat powinnam byc zadowolona a tu jakos tak mi ciezko :( jestem juz wszystkim zmeczona chciałabym zeby ten ostatni 9 miesiac przeleciał szybko i zeby juz było po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja tez mam ciemną barwe ale wczoraj jadlam barszczyk czerwony, moze obserwuj u siebie czy nie mija mnie przy zakazeniu strasznie bolały nerki dziewczyny miłych zakupów, u mnie dzis tak zimno ze nigdzie nie wychodze brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted wyslij mi nr telefonow na skrzynke to ja ci odesle mój nr, bo gdzies spisywałam twojego maila ale go nie mam mój jest przy loginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula 26
Hej witam mamuśki mam pytanko jestem w 30 tyg ciąży dzisiaj wyszła mi febra na ustach czy wiecie może czy zagraża to ciąży ?? Ostatni raz miałam ją chyba z 3 lata temu proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja gotuję obiadek, ale dzień ma nadal do d... Anastazja wszystkiego naj naj naj a przede wszystkim szybkiego porodu i zdrowego dzidziusia :) Katarina może lepiej powiedz o wszystkich dolegliwościach to zawsze bezpieczniej dla dzieciątka. Jenny a ja już myślałam że ty po... ;) super ze masz te usg.I nie martw się jakby było coś nie tak to myślę, że zostyałabyś w szpitalu :) Asiula 26 ja miałam opryszczkę 2 razy w ciąży, smarowałam maścią cynkową, taka opryszczka nie zagraża ciąży. Niebezpieczna jest tylko ta na narządach płociowych :) Idę do garów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula 26
dzięki lula 53. A jest możliwość przeniesienia na narządy płciowe jak się ma na ustach?? Dzięki z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Ale zdecydowanie częściej myj rączki i staraj się jej nie dotykać, bo będzie ci się długo goić :) wiem co to znaczy bo ja mam kilka razy w roku :) POWODZENIA!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula 26
dziekuje kochana i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wróciłam z zakupów. Wszystko cudne! A kasy poszło, że aż głowa boli. Ale same wiecie :) No i mam na razie wszystko (chyba) tylko na początek - do szpitala i pierwsze dni w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki koszmar przezylam pod prysznicem. dzizes!!! patrze na moje nogi a one sino-bordowe w okolicy kolan i na stopach :O juz drugi raz tak zauwazylam ale okropnie to wyglada brrrrr. brzusio mi urosl do 106 cm na wysokosci pepucha bo tam mam najwiekszy :D poza tym to w poniedzialek idziemy mieszkanko ogladac i w pt juz w nowym domku co niestety wiaze sie z brakiem neta przez jakis czas. chyba umre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wreszcie zrobili mi kompa, przez ten Internet dzieciaki ciągle coś przywleką zaraźliwego mam na myśli \"kochne wiruski\" Dzięki za troskę, to miło,że ludzie interesuję sie innymi- budujące... Nie gderam...do rzeczy... Byłam u ginki i skurcze to te przepowiadajace,ale skróciły szyjkę, powiedziała,że 10 dni powinna wytrzymać, leków mam nie brać skoro źle je znoszę.Mam spakować torbę w razie \"w\" .Kolejna wizyta 21.01 a potem mam rodzić fajnie by tak było co Wcześniej mam przyjechać gdy: - odejda wody -plamienia silne -skurcze co 10 min , bo to 3 ciaża i może szybko pójść choc nie musi -inne niepokojące objawy Wyniki w normie, hemoglobina, ciśnienie itp We wtorek mam USG to dowiem się jak mała urosła jestem b. ciekawa... Tak się wystraszyłam tymi bólami,że już spakowałam torbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paty - to może się okazać że ty bedziesz u nas pierwsza :) Agnes - a od czego ten kolorek skóry? Co do torby - to w tym tygodniu wszystko wypiorę i wyprasuję i też spakuję. Niech sobie stoi i czeka. A dzisiaj tyle piję, że kolorek jest prawie bezbarwny. Wiecie ja rzeczywiście ostatnie dni mało płam. Jakoś nie czuła pragnienia i zapomniałam o tym, że trzeba w siebie wlać odpowiednią ilość. A brak wody zauważyłam po skórze. Stała się okropnie sucha. No mam nadzieję, że to jest przyczyna i w ten weekend uda mi się tak nawodnić, że już nie będę miała takich niespodzianek. A z lekarzem na razie nie moge się skontaktować, bo jest na urlopie (narciarz cholerny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia pij pij badz wytrwala. a moj kolor to tak czasem rano mam ze zmeczenia opuchniecia i to wszystko sie sprowadza do tego ze tak wygladam ale nie caly czas na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! nie odzywalam sie dzisiaj poniewaz caly dzien na uczelni od 10,30 rano do teraz , dopiero wrocilam, ale hurrra, mam wszystko zaliczone i pozadawane., choc moi maja jeszcze jeden zjazd, ale ja mam wszystko do przodu, obgadalam i mam zglowy , juz do II semestru nie musze sie pokzaywac jestem padnieta, poniewaz uczylam sie do 2 w nocy, potem ponad godzine zlapaly mnie skurcze tak co 8,co 10 min. , moj maz juz byl w pogotowaiu ale przeszly, na uczelni tez mnie lapaly i tylko nerwowo patrzylam na zegarek co ile, ale niebylo tak zle i teraz caly czas mam, i mozliwe ze to odluzszego siedzenia, ale strasznie poli mnie kosciach miedzy udami, lewdo noga za noga, ale zobaczymy,kazdym badz razie jestem gotowa, i maz spanikowany , co prawda w pracy ale pod telefonem :) Anastazja wszystkiego najlepszego, szybkiego rozwiazania i zdrowego dzidziusia, zaraz wysle ci numery tel. Sylwia taka skompletowana wyprawka to superuczucie, ja mialam z tego weilka przyjemnosc, kupilam juz druga paczke pieluch, cena wydawala mi sie okazyjna 98 szt. za 39 zl pampesy, ale poprawcie mnie jesli to jest normalna cena paty to moze juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczni! dzisiaj caly czas na nogach i bola mnie strasznie w pewnym chwili chcialo mi sie juz plakac ,ale musialam byc dzielna bo robilismy z mzem zakupy. Katarina- zglos lepiej dolegliwosci to dla bepieczenstwa. Anastazja- 100 lat i spelnienia marzen. Asiula tutaj w holandii polozne mowia ,ze opryszczka jest niebezpieczna dla noworodka,jesli wyskoczy to trzeba zakleic plasterkiem myc czesto rece zanim wezmiesz dzidzie,na rece. juz na samym poczatku jak przyszlam do poloznej to zwracala na to uwage chodzi o jakies wirusy,ktore sa niebezpieczne dla noworodka jak dowiem sie cos wiecej to napisze. Paty - to znaczy,ze ty pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy :(, dobrze ze porosylalam te tabele, wlasnie chcialam wyslac do anstazji i zagladam do swoich dokumentow, i wyskoczyl mi komunikat ze musze wpisac poprawna nazwe, i zaraz potem plik znikl, pierwszy raz cos takiego mi sie wydarzylo, prosze jedna z was o przeslanie na moja poczte, wtedy zapsze sobie odnowa i bede mogla dalej uzupelniac , nie wiem cos przekombinowalam z tym dzieki za gory pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aned to gratulacje dzielna jestes ja nie moge skoncentrowac sie na na nuce wychodzi mi to okropnie i czuje sie zniechecona. mam do nadrobienia 2prace inauke jezyka i strasznie mi to idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - wszystkiego naj, naj, naj! 🌻 Anted ja kupiłam dzis taka sama paczkę za 47, więc trafiłaś na okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted wyslalam dane, mam nadzieje,z e doszly dzis dzien caly prawie spedzilam w kuchni, od rana robilam ciasteczka, babeczki, paluszki, we wtorek robie kinderball :) dla mojejgo dwulatka:D, ależ ten czas zleciał.... a juz niedługo będzie druga pociecha:). Mati zasnął wkońcu, a ja jeszcze dopiekam drugą turę paluszków :) Reszte będę robic po niedzieli. brzuch nadal wysoko, cięzko mi sie oddycha, ale to i dobrze, bo u mnie dopiero 32 i 4dni, wiec sporo mi zostalo jeszcze.. mam taka nadzieje przynajmniej Jutro chyba przesiedzimy caly dzien w domku, bo maz zabral wutko do szkoly i mial wrocic okolo 22, ale bez sensu, bo jutro i tak musialby jechac okolo 5, weic pewnie zostanie u cioctki na noc i wroci w poniedzialek po pracy, chyba, ze ktos sie zlituje i zabierze mnie do mamy na obiadek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazjo spelnienia marzen🌼 a co do pieluch, to faktycznie okazja, Anted pochwal sie gdzie kupilas??:), chętnie skorzystamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widzę, że pakujecie się już na całego, a ja nadal nie mam ciuszków tych do szpitala i całej tej pozostałej graciarni. Nie mówię o wypraniu ciuszków po mojje Ulci dla Igorka. jestem w polu. Codziennie mówię sobie , że czas zacząć i codziennie odkładam to. W lutym na poczatku chce rozlożyć łóżeczko. Cieszę się na urodziny małego, ale nie przeżywam tego jak wtedy gdy rodziłam Usię. Wtedy miałam dawno wszystko przygotowane, czekalo tylko na godzinę 0.A w pon. idę na badania, w pt do lekarza. W tyg. do fryzjera zmienić kolor włosów. Zobaczymy co zrealizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×