Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Danis ja chodze co dwa tygodnie, lekarka tak zalecila, a i ja czuje sie spokojniejsza, choc wiadomo kolejna stowka do tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie mam dość, zobacze potem czy ktoś coś napisał bo mnie zaraz szlag trafi z tą stroną!!!! :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
no tak ubytek kasy jest widoczny hihi. mam nadzieje, że pochodzę jeszcze te 2 tug i wyjdzie szydło z worka bo mam tak serdecznie dosyć. kolezanka mi mowi ale potem będzie płaczz, przecież wiem bo to moje 2 ale wolę to niż ten bebech okropny czuje sie jak inwalidka, zawsze ruchliwa i dymaniczna , a teraz co tu gadać wiecie... Dzidzia wierci się jak szalona , jednak to lepsze niż denerwujaca cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
idę amku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina na pewno bedzie lepiej :) a pytalas ile czasu sie czeka na takie mieszkanie bo slyszalam ze pol roku, ale mysle ze nawet tyle warto poczekac :) ja to sie bede starac o housing benefit, mieszkamy we dwojke w mieszkaniu za 550 i licze na to ze jak nam przyznadza ten CTC (bo raczej na WTC sie moj Darek nie lapie bo w socjalu bylam i babeczka obliczala) to dadza cos na mieszkanie. Katarina juz niedlugo i bedziemy \"ulozone\" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniat bardzo Ci współczuję;nie wyobażam sobie Twojego bólu ale mimo wszystko zagladaj do nas i pisz jak się czujesz. hej dziewczyny! Oglądałam wczoraj film na 2 o karmieniu dzieci piersią i wiecie jak długo niektóre koboety potrafia karmic swoje dzieci!Jedna karmila ośmioletnie. Według mnie to przesada;co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek na wrzucie byl filmik jak matka 8letnie blizniaczki karmila. bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a kiedys slyszalam o matce ktora 12letniego syna karmila i ja posadzili o molestowanie i obiecala ze przestanie a nie przestala i ja ktos znow podal i zabrali jej syna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem w ogromnym szoku i nie umiem wyrazić tego co czuję. Aniat wielkie wyrazy współczucia. No i okazało się, że Blondi jest w szpitalu, ale chyba nie wiemy nic więcęj? Zajrze później, bo trudno mi dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! zaraz napisze poraz drugi, ale teraz szybko do ziuuutek,kochana aboslutniemi niczym nie podpadlas,nikt tu nigdy nie podpada,uwielbiam was kochane wszystkie.Ja juz nie raz pisalam ze staralam sie rozeslac do wszystkich numery kto wyslala mi swoj, napisz mi na moja skrzynke nr telefonu, termin ja wciagne cie do tabelki i nowa tabelke wysylam wtedy wszytkim dziewczynom od nowa. juz tak robilam. Ostatnio doszly dwa nowe numery i wtedy wznawialam i wszystkie powiny ja dostac po raz drugi, a teraz jak dopisze twoj to wpowyslam poraz trzeci.nie maobaw, do naszek ksiazki telefoniznej przykmujmujemy kazdą :):):) mila Mamusie. Zaraz speawdze poczte czy ty tam jestes ! moj adres :ustka4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, witam jestem z marca czy któraś z Was rodziła lub ma zamiar w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek też to oglądałam i też uważam że to lekka przesada..tak do dwóch lat to maksymalnie, ale ośmiolatkę ?? a powiedz mi ogładałaś do końca, bo ja nie wytrzymałam i poszłam spać..a interesuje mnie czy ta mała Chinka zaczęła jeść z piersi tej przybranej matki ?? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina, wlasnie wyslalam tabelke do ziuuutka wlacznie z jej nr telefonu,tylko nie wiem dlaczego nie mam tam ciebie,awiem ze cie wpisywalam, kochana doslij mi jeszce raz swoj numer,dzieki ustka4@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wiadomość o aniat bardzo mnie przybiła, w szpitalu spotkałam się z podobną sytuacją.eh..jakie to smutne...dlatego pilnujcie ruchów... Zuzia śpi i je, czasem ma maly przestój i wtedy się słodko rozgląda po pokoju, a ja uwielbiam te wszystkie momenty. ciekawe co z bloondi, widzę że Sylwia zapytałą na styczniówkach ;). Wogóle dziś jakiś ten dzień depresyjny. Mam już tak dość krótkich dni..Zastanawiam się czy zacząć małą werandować czy jeszcze za wcześnie? w końcu to wcześniak... jak myślicie? Buziaczki dla wszystkich mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lula mysle ze jak nie jest zbyt zimno to na to pierwsze 10 min werandowac juz mozna, ja urodziłam zimą a mimo to szybko dziecko przyzwyczajałam do zimnego powietrza. Sylwia stalo sie cos, bo wydaje mi sie ze jestes przygnebiona??? mnie córka doprowadza dzis do szału, a moze poprostu ja juz mam humorki :( tez sie zastanawiam co z Blondii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja- no stało się - Aniat. Po prostu nie umiem sobie tego wyobrazić. Dół straszny. Tak Lula pytałam o Blondii na styczniówkach, bo tu u nas była jedna z nich i pisała, że razem leżały. A Blondii nie zostawiała nam telefonu. I nie wiadomo czy już urodziła, ale pewnie nie, bo chyba by się do nas odezwała z dobrymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam i niestety nawet skrocony pas nie pomoze i musze zalozyc iso fix. Innej opcji nie ma :( takze dodatkowy wydatek rzedu 400 euro:( ale nic innego nie jestem w stanie zrobic:( zadalam Wam pytanie ale nikt mi nie odpowiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
anastasia ja też dziś wysłałabym Ulcie w kosmos nie mogę wytrzymać może coś w powietrzu. A my zniecierpliwione jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Klara nie , nie nauczyła jej.zdzieiwłabym sie gdyby mała chciał bo juz dawno zapomniała a poza tym w ogole jej nie znała przecież. W ogole to te wszystkie kobiety wyadawały mi się trochę wypaczone. Słyszałam że w dniu porodu dziecko się mniej rusza słyszałyście o tyM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
nie widziałam tego filmu co Wy o karmieniu duzych dzieci ale to jakaś paranoja. WrEcz chore! Spaczone umysły. Ja zamierzam teraz karmić gora do roku, a jak Wy? ulcię karmiłam do 14 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek ja słyszałam inaczej, że rusza się bardziej i u mnie ta druga opcja czyli intensywne ruchy Zuzi się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
gosia widze po zdjęciach, ze nie tylko ja wystaje w przód, że nie mogę minąć się z mężem na przedpokoju o metrowej szerokości hihi. Przybrałam 11 kg, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
lula nic nie mów mój Igor dziś cały dzień szaleje jak pijany zając. podczas gdy w niedz. napędził nam stracha. Czuje się też jakoś dziwnie gorąco mi, cięzko oddytchac i nawet nie mialam dziś ochoty na spacerek. Mam nadzieje że \DO 38 TYG DOCIĄGNE zostało jeszcze 2 tyg. Wnocy gorąco mi śpię na kołdrze moj mąż aż się dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula ja słyszała od 2 koleżanek że tak jest ale moze u każdej różnie. Danis nawet nie pytaj bo już 28 kg tak jak Jenny.I mam nadzieje tak jak ona schudnąć. Ona pisała że wrzuciła juz 11 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
rzeczywiście sporo nie wyobrażam sobie zatem jak Ci ciężko skoro ja narzekam, że nie mogę sięobrocic z boku na bok w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napisałyście o tej chince, to przypomnialo mi się że ja ten film widziałam już rok temu, możliwe że to ten sam. prawde mówiąc zostawił trwały ślad na mojej psychice:) powiedzcie jeszcze4 czy bhył tam mąż jednej klienki który stwierdził że też cvhętnie by sobie pociągnął z cyca i dziewczynka która żałowała że straciła zdolność ssania piersi i bardzo nad tym ubolewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×