Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ja mialam ostanio uplawy i rozrobilam tantum rosa i dzis na wizycie o tym powiedzialam, on mowi,z e nie jest tak zle, a zwiekszona ilosc wydzieliny to normalne w tym okresie ciazy ( ja mialam raczej zoltawa i plynna wydziline/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela, nic nie wiem o negatywnych skutkach kuchenki mikrofalowej w ciazy, ale wydaje mi sie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam zadnych upławów czy to powód do strachu ? ja juz schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi, ja bym chciala miec takie zmartwinia :), ciesz sie, ze nie masz uplawow, to nic przyjemnego wkońcu. A co do wózka, myślę, ze już kilka mam zakupilo wózki, ja mam po synku, wiec stoi w piwnicy :D aha i najważniejsze, dostałam sms od MANI dzis prawdopodobnie jeszcze nie urodzi, odlaczyli ja, bo miala skorcze, ale nieregularne i pozdrawia Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak smiejcie si e:) ze mnie a co mi tam - dzisiaj maja przywiesc moje zakupy z alegro zobaczymy jak ta posciel ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj sie pochwaliłam, jak to mi sie dobrze spi heh No to dzis pol nocy nie spałam, obudzilam sie z odruchem natychmiastowego biegu po podpaske :P Strasznie mnie bołało, nawet sie ruszyc nie moglam, kurcze jak to tak boli do porodu to jak ja mam rodzic? tego typy bol mnie obezwladnia, moge tylko lezec i czekac az przejdzie, a to chyba nie najlepszy sposob na rodzenie. Nie wiem czy to juz blisko czy jeszcze nie, w sumie drugiraz mi sie taki bol zdarzyl, ale pierwszy raz byl tak silny. Mala sie rusza coraz mniej prawie w ogole nie kopie tylko co najwyzej cisnie i sie pręży, mam dosc juz I jeszcze łóżeczko mialo przyjsc wczoraj a tu mi dzis gosc laskawie maila wysyla ze bedzie jutro wysylane dopiero, ale go opieprzylam, za moja nieprzespana noc mu sie oberwalo heh AA dostalam juz te posciel, jest super, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh biedna Mania takie czekanie...... Mania trzymam kciuki :) cos Zabulenki nie widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąsnie na nia czekam ziutek :) niby dzisiaj ma byc grrr gdzie ona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,jestem styczniowa mamom. MAM dO WAS PYTANKO ,lezalam w szpitalu z dziewczyna ktora udziela sie u was na topiku ,niestey zapomnialam zapytac o jej nick ,ma na imie Joanna a lezala w Gliwicach , Bylabym wdzieczna gdby ktos dal miz nac . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juzja znalazlam w waszej tabelce to Bloondi :)) czy ona sie oddzywa ? mam nadzieję że juz wyszla ze szpitala . Jakby co prosze o kontakt ze styczniem 2008 Pozdrawiam wszytskie cięzarowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniat-moje kondolencje. NIe jestem w stanie nic wiecej napisac. Nie wiem co. Wczoraj jak przecytalam to nie moglam nawet nic sensownego sklecic. Za kazdym razem jak sie budzilam wnocy to bylam z Toba myslami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka- nic sie nie przejmuj. Olej te wszystskie komentarze. Szkoda zcasu i nerwow. dziwi mnie ze ludzie zagladaja tu, czytaja apotem takie idiotyczne wypowiedzi wstawiaja. Ze maja na to czas i checi. Szkoda mi takich ludzi.To znaczy ze bardzo szare jest ich wlasne zycie i szukaja zainteresowania swoja osoba, nie wiedzac za bardzo jak. NIczym sie nie przejmuj. Tak jak piszesz, nasze rozmowy bardzo pomagaja i mnie tez pomogly przebrnac przez trudne chwile. Glowa do gory. Nistety na swiecie jest takich wiecej. Trzba sie nauczyc ich nie zauwazac bo nie sa tego warci. Pozdrowienia dla Mani!!! Titi- ja mam wozek zamowiony i czekam. Zamowilam kilka tygodni temu. Ja tak jak pisalam wczesniej bylam dzsiaij u mechanika. Jakos skrocil nasz pas w samochodzie. Wlasnie jade dos klepu przymierzyc fotelik. Mam nadzieje ze bedzie pasowal teraz. BYlam dzisiaj w szpitalu na wizycie. Tylko rutynowa kontrola cotygodniowa. Wszystko ok. Mam takie pytanko do Was. Mierza Wam brzuch w cm? Bo ponoc od 32tc dlugosc powinna odpowiadac tygodniowi ciazy. Tzn 32 tc i32cm??? Bo mi wychodzi brzuch wiekszy i mowia ze porod moze byc tydzien wczesniej??? Jade do sklepu przymierzyc fotelik. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi to tez zamowilas posciel z \"mamo-tato\"? jak tak to na pewno bedziesz zadowolona, jest bardzo fajna i solidna. a co do wozka, to ja bede kupowac dopiero po urodzeniu, z becikowego... teraz nie mam kasy a potrzebuje wozka z \"terenowymi\" kolami, wiec pewnie drozszego. U mnie straszne wertepy i blocko, takim \"miastowym\" to bym nie odjechala na 10 m od domu heh Gosc od lozeczka dzwonil z przeprosinami i obiecal gratisa a paczka ma byc jutro... oby, bo juz chce je rozstawic i uznac sie za gotowa do rodzenia. W piatek mam wizyte u gin i ostatnie usg z okresleniem wagi dziecka, juz sie nie moge doczekac Malpeczko, anted - tak strasznie wam podpadłam :( nie dostalam zadnej tabelki z nr telefonu. Jak mnie chwyci to nawet nie bede miala jak wam napisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniat jest mi szalenie przykro, nie wiem jak to wyrazić. agnes-- u mnie ok tylko nic nie pisałam bo byłam 2 dni u babci wszystko co chciałabym do Was napisać już zostało napisane przez kogoś z Was, więc bez sensu powielać. ja mam jutro wizyte u gin. mam nadzieje,że wszystko w porządku, bo robiłam wczoraj krew i mocz i moim zdaniem wyniki są zadowalające. aha i moja dzidzia jak się okazuje teżś ma czkawkę przynajmniej tak sądze, bo to śmieszne miarowe uczucie w brzuchu nie może być niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zamawialam u nich :) i czekam a kiedy zamawialas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniat wyrazy wspolczucia...Chyba zadne slowa nie sa w stanie nas pocieszyc w takiej sytuacji, ja tez jedna ciaze stracilam, i o ta drze rownie mocno, choc wiem ze moze byc roznie u kazdej z nas...Trzymaj sie cieplo, czas goi rany... Do malpeczka: jak przeczytalam te posty to stwierdzilam ze naprawde trzeba byc niezle pieprznietym zeby sie czepiac slow innej osoby wyrwanej z kontekstu. W ogole sie tym nie przejmuj, kur... jacy ludzie sa przykrzy. Nie ma sie do kogo przyczepic to wybiera ofiare anonimowa, masakra jakas. Idz sie babo leczyc normalnie, az sie zagotowalam. A po drugie co do milosci czlowieka do psa, kazdy czuje inaczej. ja swoja psine tez kocham straszliwie, jest dla nas jak czlonek rodziny. I splakalabym sie jakby sie jej cos stalo strasznie. Ale do cholery jasnej zapewne podonie do malpeczki potrafie rozroznic dziecko od psa... Choc do wrednych panienek wtracajacych sie nie potrzebnie znam sytacje zyciowa ludzi, ktorzy poczawszy od dziecinstwa po przemoc w rodzinie przez meza, ktorzy wlasnie od psa dostali w zyciu najwiecej milosci... Wiec oszczedzmy sobie zlosliwosci. Kurcze takie fajne dziewczyny mamy tu na topiku a ktos musi dodac zawsze swoje trzy grosze :-( Dobra bo sie zaczynam gotowac haha, ide robic obiadek Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane moj humorek dzisiaj lepszy przespalam nocke budzac se tylko 3 razy!!ormalnie szok a na 12 przyszla do mnie polozna z tlumaczka wiec suuperr stwierdzily ze duzo rozumiem i tlumacz az tak m nie potrzebny ale zawsze to razniej:) polozna bardzo mila i sympatyczna to wlasnie ona bedzie odwiedzac mnie i malenstwo po porodzie powiedziala ze zorganizuje mi wycieczke do szpitala na porodowke ze bdzie zawsze na moj telefon w razie jakich kolwiek pytan i powiedziala ze pomoze mi w dostaniu mieszkania socjalnego zyli napisze list do cunsilu z opinia ze mieszkamy w 1 pokoiku ze tam malo miejsca i ze to ne sa warunki do mieszkania z dzidziusiem strasznie sie ucieszylam aaa i wypelila mi taka rubryke w aplikacjii i moge starac sie juz o becikowe:D narawde jestem bardzo zadowolona z tej jej wizyty dostalam ksiazeczke zdrowia dziecka ktora mam zabrac do szpitala opowiedziala mi o szczepieniach i konrolach jakie beda nas czekac i powiedziala ze ona zajmie sie moim paleniem i napewno mi pomoze i wogole byla przesympatyczna. a ja nastawilam pranko ogarnelam mieszkanko i jak narazie dzien uplywa mi bardz spokojnie bez nerwow wiec jest dobrze pozdrawiam Was kochane moje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos nie tak z tymi postami, juz wczoraj zauwazylam posciel zamawialm w sobote albo niedziele, w pn napisali ze kasa doszla i ze wyslali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina to fajnie ze sie uklada, ja sie zastanawiam czy nie wyslac o to becikowe wczesniej tak jak Ty. gdzie to sie idzie po ten papier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziewczyny czy wy też teraz chodzicie do lekarza co 2 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziś jestem jakaś poddenerwowana, i czuję się jakoś dziwnie wyszlysmy tylko koło domu po zakupy i siedzimy w domu najchętniej oddalabym dzis moją Usię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina widzisz jakos sie poukladalo, super... Faktycznie w jednym pokoju z dzieciaczkiem napewno bedzie wasm ciasno... Jak to mowia po burzy zawsze przychodzi slonce... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×