Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

tilli- dorzucilam wlasnie balsam do ust.Wode musze kupic bo nie mam w domu z dziobkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tilli ja jednak łudze sie , że tyle do marca nie pochodzę bo tak widzę po sobie, że mam podobne objawy jak w końcu 1 ciąży. Delikatnie nabrzmiałe ręce, nogi, problemy ze snem, ogolna ociężałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
chodzilo mi o 3 kompelty żeby ubrać dziecko zatem body 3szt. koszulki3 szt. spiochy 3. szt, bądz 3 pajacyki czyli gora z dołem. czapeczki, rękawiczki skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - No ja to mam nadzieje ze zadna z nas(!) nie przekroczy marcowej granicy...tak bardzo sie ciesze ze to juz LUTY!!! Ja tez mam termin dopiero w drugiej polowie i mysle ze moge przenosic...ale co tam...zawsze to juz blizej niz dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mi zabraklo i tak bo leżalam tydz. i na dodatek wszystko mi zapaprały krwią,bo €sia miala codziennie badaną krew i robiły to tak że jak wracała z badań miała zalany cały rękaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis - Uuuuuuu.....co za nieprofesjonalizm. Jak tak mogly zrobc... ja nie biore duzo ciuszkow bo caly czas mam nadzieje ze bede jedna z tych szczesciar co wypuszczaja po 6 godzinach:) zawsze mi moga przywiezc z domku wiecej a jesli nawet nie to w szpitalu jest duzy sklep dzieciecy gdzie mozna kupic ciuszki i wszystko do dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
jak oddawały mi dziecko wyglądalo jak z rzeźni martwiłam się aby od tego badania nie dostała anemii. No cóż i to się przeżylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
mi zależalo tylko na jednym wyjśc do domu i tak siedziałam tydz. w sali 1 osobowej to mozna dostac kota, jak nie ma się do kogo odezwać, dobrze, że rodzina i przyjaciele przychodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
tę krew pobierały z ręki dobrze, że nie z głowy bo wtedy by wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie sobie nawet tego wyobrazic...mysle ze za kazdym razem bym ryczala gdyby mi dzidzie w takim stanie oddawaly, mysląc jak ją to musialo bolec.. Bylyscie obie bardzo dzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
miałam wtedy inne powody do placzu zatem to mnie ruszalo ale nie aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
widzę, że zrobilo sie cicho zatem czas do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paty26
Hej dziewczyny! Wiadomo coś o Anted?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiadomo coś o Anted? Ale się odmłodziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A anted jak milczala tak milczy. wyslalam smsa, zobaczymy... Opuchlizna mi zchodzi juz na calego, okazuje sie ze moj tylek nie taki wielki, a uda wcale nie jak prosiaki. Ja myslalam ze tak utylam a to widze woda jednak byla. Dziwne tylko jest to ze to schodzi teraz. Myslalam ze po porodzie dopiero, a tu taka niespodzianka hmmm Ja do szpitala dla dziecka poza pampersami nie biore nic. Polozna mowila zeby nie brac becikow i ubranek bo oni daja swoje a czesto sie zdaza ze to pielegniarki przebieraja i wtedy nie pilnuja ze to czyjes ciuszki tylko rzucaja do szpitalnego prania. No i dobrze w sumie, bede mala stroic w domu :P A na wyjscie to mam naszykowana torbe w domu i maz ja przywiezie, nie bede jej tachac do szpitala ze soba bo i po co.... kurcze, jak fajnie swoje zebra widziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam takie bardzo mocne klucia na samym dole, az normalnie mowie \'ała\' na głos..nie kontrolujac tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis-dzieki. wlasnie przygotowalam wszystko. Mam nadzieje ze niczego nie zapomnialam. tzn jescze tylko reczniki i klapki aleto juz pozniej. Ziuuutek-ja musze miec bo w szpitalu nie daja. tzn jak ktos nie ma to tak ale wole swoje. tilli-mnie tez tak boli ze na glos powiem czasami cos brzyddkiego;) nagle taki bol ze wyrobic nie moge i potem przechodzi i cisza. wstawilam drugie pranie. to poprzednie juz sie suszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba - u nas w sumie tez mozna swoje, tylko stwierdzilam, ze nie bede ryzykowac straty ubranek bo tych najmniejszych kupilam doslownie po 3 szt. Z reszta jak bylam na oddziale noworodkow to tam jest taka temperatura ze te maluch prawie w samych pampersach siedza. anted sie nie odzywa, pusto tu cos sie porobilo.... wpadne wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I co teraz mam zrobić z tym braniem magnezu po tym co myszsza napisała to chyba bezsensu go brać.....jestem juz załamana i zgłupiałam całkowicie....zaraz przyjedzie do mnie ten magnez ale chyba go niewezme i ciśnieniomierz to ciśnienie chociaz zmierze. Uciełam sobie drzemkę w oczekiwaniu na męża i jak wstałam to taka roztrzęsiona byłam,ręce mi suię szczególnie trzęsły...niewiem czemu ale juz przeszło. katarina-Ty śpiochu:)Ja już niepamietam jak piko smakuje...ja już jak mam piwko wypić to z sokiem.A najlepiej smakuje latem,zimne z sokiem:) ziuuutek-dobrze,że choć Ty masz już spokój z opuchnietymi nóżkami. tilli-ja miałam wczoraj te same skurcze,masakra!To takie ukłucia z nienacka w macicy,mam nadzieje że skurcze do porodu inaczej się zaczną. Żle się coś czuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też nie biorę do szpitala żadnych ubranek bo nie trzeba tylko na wyjście. Ciekawa jestem ile teraz trzymaja w szpitalu słyszałam że 2 dni . A co do zgagi gdzieś wsyczytałam że mięat nawet szkodzi na zgagę bo wydziela sie jeszcze wiecej sokow trawiennyych tak samo mleko przynosi tylko chwilową ulgę też myślałam że jest dobre a tu lipa. Treraz ja najlepiej pije wodę smakową bo po wszystkim mam zgagę ale to tez zależy od dnia. Ja jutro idę do gina. Od jutra mam tydzień do terminu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted napisala : \"U nas nic sie nie dzieje, mam skurczyki ale slabsze, dobry humor mnie opuszcza, poza 2x ktg nic mnie nie badali. Cos leniuszek ten moj mati. Buziaczki. Anted To sie biedna naczeka, ale dziwne ze jej nawet nie badali... Malpeczko, nie wiem co ci doradzic z tym magnezem, ja swoj odstawilam kilka dni temu, wlasnie zeby nie stopowal ewentualnej akcji. A obrzeki przeszly chyba samoistnie, chociaz moze i to ma zwiazek z obnizeniem brzucha bo jakos sie zbieglo w czasie. Ale lekarz jak jeszcze puchlam kazal mi odstawic owoce, pic mniej i jak najmniej solic, co nie przynioslo specjalnych efektow. Ale sprobuj moze akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka - ja tez mam nadzieje ze te skurcze porodowe to inaczej beda bolec bo te klucia w miednicy to sa straszne! Az mnie zgina...na szczescie chwilowo przeszly.. A ja sie jakos tak dziwnie zdolowana czuje, glowa mnie boli i co chwila mnie na wymioty zbiera...a dzisiaj jeszcze sama caly wieczor i noc chyba bede bo maz ma sluzbowe spotkanie....jak ja tego nie lubie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam...teramin mialam na styczen..a wlasciwie na poniedzialek..ale mojej malej wcale sie tak nie spieszy;)..wiec bede do was czesciej zagladac....nie mam pojecia kiedy urodze....skurcze jeszcze sie nie pojawily..chyba przyjdzie mi dlugo czekac...jutro ide do szpitala i zobaczymy co tam mi zaleca....malpeczka81 mi polozna zalecila brac magnez..najlepiej wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieksze znaczenie
ma dla ciebie termin czy znajomosci jakie zawierasz? Poszłas stad na styczen, a teraz znowu odeszłas stamtad. A gdzie bedziesz pisac jak urodzisz-tu czy na styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do titi,bo jej ostatnie wpisy które zapamiętałam to były bóle z którymi niemogła sobie poradzić i po tym cisza... Oto co odpisała: Witaj kochana miałam wczoraj ciężki dzieńi noc dwie wizyty na izbie przyjęc,dwa razy ktg,skurczów brak a ból nie do opisania,zero snu to jakiś ucisk na kręgosłup mam leżeć i tylko lezeć przynajmiej do 6 az skończe 37pozdrów wszystkie mamuśkii prześlij buziaki dla nowych dzidzilków o ile są.Nikomu nie zycze takiego bólu buziaczki. Kurcze....a tak czułam,że u niej coś nie tak:(...termin ma na sam koniec lutego.Trzymaj się titi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja! Biedna Titi..... W taki sposob szybciej porodu nie chcialabym miec... Biedactwo.. Titi!!! Trzymaj sie! Buziaczki wieeeeelkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×