Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cdsccs

chlopak mnie zostawil po 4 latach nie chce zeby wrocil

Polecane posty

Gość cdsccs

ale strasznie go kocham i boje sie, ze jak bedzie chcial wrocic i bedzie plakal to nie bede umiala powiedziec mu nie. bo bardzo go kocham i .. nie umiem patrzec jak ktos tak cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zerwalam z moim po 2,5 (troche czasu temu to na szczescie bylo:) i owszem, chcial wrocic niejednokrotnie. tez jestem bardzo wrazliwa i nie umiem patrzec na ludzkie cierpienie, ale postanowilam byc twarda, i jak mnie tak blagal to w glowie przypominalam sobie wszystkie chwile, kiedy cierpialam przez niego:)pomagalo, jak wrocilam do domu to owszem, jakies lezki polecialy, ale zlapalam sie na tym ze wcale nie dlatego, ze go kocham tylko dlatego, ze mi go szkoda...No, ale skoro nie potrafil docenic tego, co mial to niech cierpi, a co :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro Cię zostawił
to skąd zmartwienie, że będzie chciał wrócić i płakał z tego powodu? Chyba ponosi Cię własna próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcsc
bo jzu tak robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdcsc
zrywal ze mna juz z 15 razy, mowil mi za kazdym razem ze to dlatego ze sie go czepiam i mi odbija i juz nie moze ze mna wytrzymac, bo ja jetsem taka zla i okropna a wracal bo kochal. teraz taka sama sytuacja ja juz nie mam sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie zastanów czy napewnonie chciałabys do niego wrocic... w koncu to decyzja na cale zycie... ja drugi raz \"weszłam do tej samej rzeki\" i nie żałuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale my nie rozchodzilismy sie tyle razy... ile Twoj eks ma lat? zachowuje sie jak dzieciak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×