Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

chciałam poinformować szanowne koleżanki, że wzięłam urlop i znikam z domu na 2-3 dni. Planuję randkę (sie okaże, czy mozna tak nazwać to spotkanie...) i odwiedziny przyjaciółki. PLANUJE NIE MYSLEC O MEZU! pozdrawiam i życzę dobrych humorów :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!🖐️ Wyciszona! 👄 :D ciesze sie razem z Toba , odpoczywaj , musisz odreagowac wszystko, bo ostatnio mialas za duzo na glowie!! Baw sie swietnie i,,, usmiechaj sie:D zycze Ci tego z calego ❤️! Mam nadzieje,ze nie zapomnisz o nas ? ! :D Pozdrawiam Wszystkich i zycze milego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie paniusie - slucham właśnie piosenek Coena,Córcia naściągała mi kupe piosenek na kompa.i mam radochę.Dzisiaj jednak pojechała sobie i jest mi smutno.Przyjecha ła na tydzień,w tym 3 dni była na Voodstucu w kostrzynie,od nas niedaleko.Ale chamstwo w tej Polsce,tak zjechzać ta mlodzież ktora oddawała tam krew, a przecież wiekszość stalych dawców to menele.Sama wiadziałam,potrzebujących dnia wolnego po chlaniu jak idą oddać krew,albo za parę groszy na piwo,opylali czekolady ktore tam dostali. Oby zrobiło sie chlodniej,nienawidzę tej duchoty.Zdrowie juz nie to i odczuwam te ciągle zmiany ciśnienia.No dosyć stękania.Pozdrawiam Was gooorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Witaj Libro i Wyciszona, a reszta dziewczyn pewnie korzysta z pieknej pogody, pewnie jak sie pogoda pogorszy to bedzie nas wiecej! U mnie upal straszny ,nie ma czym oddychac, lubie slonce, ale nie az 32st. Uwazam,ze na nasz klimat to troche za duzo!!!!!!!! Wyciszona mysle,ze wolne dni spedzasz swietnie. :D :D :D zycze Ci tego z calego ❤️ Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny upalny dzień minął.Zapowiadaja burze,aż strach co robi się z ta pogodą..Jakos jednak nas tu malo.Zastanawiam się nad jutrzejszym obiadem,a może zwyczajny - jajca i pyry z mizerią?Pozdrawiam obecnych i nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym z Wami porozmawiac jestem w Waszym wieku, a widze,ze tu jest fajnie bo nie ma tloku jak na innych tematach!!! Pozdrawiam i zycze slonecznego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malusieńka - faktycznie tłoku to tu nie ma.Nie wiem dlaczego nikt się nie odzywa.Ja siedzę na emeryturze - życie miałam trudne i mam wrażenie,że dotarłam do jakiegoś portu i się zatrzymałam.Napiszcie,czy chciałybyście jeszcze raz przeżyć swoje zycie? - niekoniecznie takie jak bylo.Ja odpowiadam od razu,że nie,jestem może zgorzkniała,ale taka jest prawda.A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, owszem, chciałabym przeżyc zycie raz jeszcze-potem, gdy mi się to skończy, ale... COFNIJ, WRÓĆ, POPRAW! :D Nie to, ze tak bardzo załuję, no, niektórych spraw , jak najbardziej Ale nie ma tego złego.... Są rzeczy, których nigdy bym nie powtórzyła. Zdarzyło się jednak, ale nie mam zamiaru żyć z poczuciem winy. To najgorsze, co moze nam doradzac. Było, minęło. Zakopujemy przeszłość i robimy wszystko, żeby to, co przed nami było fajne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim! Dzieki za powitanie i ciesze sie,ze znalazlam Was! A co tu takie pustki ? Temat:Czy chcialabam cofnoc czas ? Hmmm no chyba tylko dlatego,zeby zaczac zycie inaczej ale myslec tak jak dzis. Napewno bylobay duzo osob myslacych podobnie. Libro! dlaczego piszesz,ze jestes zgorzkniala, przeciez zycie zaczyna sie po 50, a gdzie nasza zalozycielka ,czyzby jeszcze na randce ? Nie widze tez naszej tu-50-tka ? jabasia i ja tez mam niektore rzeczy, ktorych bym nie powtorzyla, ale czasami mysle o przezytych latach, ktore nie byly takie zle. Ale jak mowimy,,,,, co bylo a nie jest nie pisze sie w rejest. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam w NARESZCIE ciepłą, sierpniową nockę :) Wróciłam już wcześniej, ale były przeszkody bym do Was zajrzała. Przeszkody czasem spowodowane brakiem prądu, czasem gościnnością, a także sennością. Mimo, że tak krótko wypoczęłam wspaniale. Randka... nie udała sie. Jemu najwidoczniej chodzi jedynie o seks, a ja bym chciała jakiś cichutki, odprężający, tajemniczy romansik, wiecie - wyjazdy, spacery, dyskusje - to, czego nie daje mi mój M. A od tygodnia nawet już od niego nie chccę. Nie było mnie 3 dni, a ten człowiek nawet nie dzwonił, nie próbował mnie szukać... I nie ucieszył się, gdy wróciłam. A wrociłam z synem, bo nie byłam pewna jego reakcji. No ale juz sobie humor psuje tymi wspomnieniami. Wolę te z dni spędzonych z przyjaciółmi. Mam z 200 zdjęć! :)) Pojadę do nich znowu, jak tylko uda mi się odebrać kolejne kilka dni zaległego urlopu. witaj w naszym gronie Malusieńka, poklikamy innym razem, bo musze rano do pracy. Ściskam Was pa (czy słusznie mam wyrzuty, że mój syn śpi dziś u mnie z panienką? mówi, że to już ta na całe życie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! 🖐️ Zlosliwosc rzeczy martwych, mialam problemy z kompem ale na szczescie juz wszystko w przadku, musialm kupic nowy kabel!! Witam 🖐️ nowa kolezanke malusienka! Tak to prawda tloku tu nie ma ,jestesmy mysle zgrana paczka i prosze zadomowic sie u nas! Powiedz pare slow o sobie! 🌻 Libro ! Pytasz czy chcialabym przezyc jeszcze raz swoje zycie ? Hmmmm! Pytanie ciekawe, ale jak na nie odpowiedziec!! Powiem poprostu tak: Byc mlodym tzn 18 latkiem i miec ten rozum ci dzis :D Chociaz musze napisac szczerze, ze nie narzekam na dotychczasowe zycie , zeby tylko zdrowie dopisywalo ! A wiemy o tym wszystkie,ze roza jest kwiatem pieknym ale,,, ma i kolce!!! Tak jak napisala Jabasia: cyt : Zakopujemy przeszlosc i robimy wszystko, zeby to co przed nami bylo fajne!! Czego Wam wszystkim z calego ❤️ zycze! Wyciszona 🖐️ Ciesze sie ,ze wypoczelas i jestes w lepszym humorku, co do randki ? nie przejmuj sie , napewno spotkasz w swoim zyciu jeszcze takiego czlowieka na ktorym bedziesz mogla polegac i spedzac z nim mile czas! 👄 Nie powinnas miec wyrzutow sumienia jezeli chodzi o syna, to juz nie te czasy ,gdzie nam rodzice zabraniali spac pod jednym dachem .....i tak robilismy swoje!! Zycze wam milego popoludnia, wpadne wieczorkiem moze kogos spotkam !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc w piekny sloneczny dzionek 🖐️ A co tu tak malo wpisow ???!!! No tak pogoda wyciaga na lono natury! :D :D :D :D bawcie sie dobrze i zagladajcie chociaz na chwile!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Wam ! I ja tez zagladalam wczesnym rankiem ale nie bylo nikogo , zabralam sie za sprzatanie chalupy, potem bylam na spacerku i tak minal dzien. Pogoda piekna to trzeba wykorzystac bo nie wiadomo jak dlugo jeszcze bedzie cieplo, jak mowi przyslowie: od Anki zimne wieczory i ranki. mamy polowe sierpnia jeszcze lato a za oknem juz ciemno. Jeszcze troche i przyjdze jesien, ktorej bardzo nie lubie. Ale moze bedzie jeszcze ladnie bo nie cierpie takiej jesiennej szarugi! Wyciszona , sasiada nie mam samotnego, ale zycze Ci i moze uda sie kogos poznac. A co z Twoim mezem , nie mieszkacie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ malusienka! Nigdy nie czekaj na nikogo, jak zagladasz rano to wpisz chociaz pare slow. Ja i tak chyba pisze tu najwiecej ale taka juz jestem , ze jak sie gdzies zadomowiie to lubie porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tu-50tka! Mnie tez sie z wami milo rozmawia i ciesze sie .ze znalazlam taki topik. Mysle,ze jak sie blizej poznamy to napisze wam wiecej. Mieszkam w duzym miescie na pomorzu , mam meza i dwoch synow , ale kazdy ma juz swoja rodzinke i mieszkaja osobno, sa wieczory ,ze sie bardzo nudze ale dzieki wam bedzie mi juz lepiej.Dostalam od syna komputer w prezencie i dzieki jemu moge miec kontakt z calym swiatem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Gdzie jestescie ? Bylam dzisiaj nad morzem , pogoda piekna wiec odpoczelam sobie! Pozdrawiam i zycze milego wieczoru, pozniej zajrze, moze kogos spotkam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam moje miłe - widzę,że podobne problemy mamy.Niedawno wyjechałam na tydzień - po powrocie komentaż mena - bez ciebie było mi całkim dobrze.Mieszkamy w osobnych pokojach od lat - nie pamiętam już ilu.2 telewizory,ja gotuję,sprzątam,piorę,zmywam,uprawiam ogródek - no w sumie się nie przemęczam,ale on nie robi NIC.Czasami mamy pogadankę jedyną jaka go interesuje - polityczną.Od czasu do czasu uświadomi mi jaką jestem idiotką - i tu się z nim zgadzam.W myślach mam ułożony\"plan awaryjny\" -ale złość mi mija i tak życie leci dalej bez sensu. A co do ponownego życia - gdyby się miało obecny rozum,to nie byłoby problemu,ale chyba tak dobrze nie ma,więc chyba nie chciałabym przeżyć wszystkiego jeszczeraz.Pozdrawiam Was. Słucham właśnie Grechutę - \"wszystko już było\'-piękna piosenka i mądre slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Malusienka! Tylko Ci pozazdrascic, ze masz tak blisko do morza! Ja osobiscie bardzo lubie wypoczywac nad morzem!! Czesto spedzalam urlop na Polwyspie helskim, gdzie z jednej stony zatoka a z drugiej morze. Ale teraz jest tam tak duzo turytow, nie masz tyle swobody co przed laty! A i ceny tez prawie takie jak w Hiszpanii! No ale jak mowi moj maz: Kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi! :D Libro! Ciesze sie , ze zajrzalas, podziwiam Ciebie, ze wszystko w domu robisz dla Twojego mena!! Masz bardzo dobre serducho, tylko czy On jest tego wart ???Zycze Ci aby Twoj plan zostal zrealizowany! Pozdrawiam Was wszystkie ! Wyciszona, gdzie sie ukrywasz,,,,,,, wychodz do ludzi!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotę o wczesnej godzinie.Właśnie obejrzałam film krwiożerczy o wampirach,wcześniej sobie pospałam,a teraz komp. dziękuję za piosenkę.Minął kolejny dzień lata,jak dla mnie wolę jesień od tych upałów.Kiedyś(10 lat temu) miałam firmę,rozlewnię napojów gazowanych - to takie lata jak ostatnie byłyby fajne,ale wtenczas upalne lato było wyjątkiem.Pamiętam,deszcz popadał i po lecie.Teraz to jednak chyba sprawa zmiany klimatu,mówią,że to wina człowieka,ale ja nie wierzę.Matka Ziemia robi co chce,teraz pewnie ma nas dosyć,jak kiedyś dinozaurów.Całe to nasze życie - to jest ciekawe.Może kiedyś\"tam\" wszystko będzie jasne?Pozdrawiam Was moje miłe - życzę dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny 🌻 przepraszam, ze nie zagladałam, znowu wyjeżdźałam. Szukam. Poważnie szukam starszego pana do spokojnych rozmów, spacerów, do ciepłych spojrzeń. Szukam intensywnie, bo znając siebie - byle co sprawi, że popadnę w depreszkę i nie w głowie mi będą poszukiwania. A jeśli do tego czasu kogoś znajde, to już sie nie wedrze do mnie depresja. Bożesz ty mój, przecież jestem wrażliwą, radosną, niebrzydką 50-tatką - czemu nie mam przeżyć sobie jeszcze jakichś tajemnych wyjazdów? A moze trafię na kogos normalnego? Jesli zwariowałam, to powiedzcie proszę. cieplutko pozdrawiam WSZYSTKIE moje topikareczki :)) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×