Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim 🖐️ Co za wichury ...... gdzie to lato? , pomimo wszystko zycze Wam duzo sloneczka i radosnego dnia! :-) :-) :-) Wpadne wieczorem pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciszona
Witam witam 🌻 tylko zajrzałam, bo się ładnie wypogodziło akurat, więc po powrocie z pracy, przejdę się na cmentarz, bo ja mam dość blisko. Dziś mija 20 lat jak zmarł mój 39 brat, Mariusz. Miał nowotwór szczęki i niewyobrażalnie sie nacierpiał w szpitalu na Banacha. pozdrawiam i życze miłej drugiej części dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha - rozpoczęłam nową stronkę i to na czerwono! Zapomniałam się ubrać odpowiedniej do okazji :) a w ogóle to po sugestii jabasi dla Skulonej, myśle nawet o zmianie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościnnie i zapraszam na babkę. Jest jeszcze ciepła i dlatego mięciutka, ale jak zwykle pyszna.Rozstawoiam talerzyki, niech sie częstuje, kto ma ochotę.Mogę też poczęstować kompocikiem truskawkowym. Wyciszona, to przykre, co napisałaś o bracie. Moi rodzice oboje już nie żyją, i ciągle odczuwam ich brak. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jabasia :) Ja chętnie się poczęstuję i popiję kompocikiem, bo o tej porze biorę aż 4 sztuki różnych tabletek, a najlepiej je brać po jedzeniu. Mniam mniam... pyszności! dziekuję i najlepiej resztę schowaj aby starczyło dla tu-50 i innych Pań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schowałaś.... nie zdziw się, gdy po powrocie nie zastaniesz już swego przysmaku.... :)) bo ja odkąd nie palę zrobiłam się żarłoczna..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schowałam, bo jestem gościnna ;) A całej baby byś nie zjadła, nie ma szans.:) Fajnie, że rzuciłaś pety, ja kopcę jak smok i póki co nie rzucę. Może kiedyś.... Tez jestem żarłok, na szczęście nie mam tendencji do tycia. A le to, co jadam mój m. nazywa żarciem dla królika :D Mój pies je podobno lepiej niż ja. Ale jem tylko to, co mi smakuje, przede wszystkim unikam mięsa, jezeli już, to w śladowych ilościach. Tak mi się przeonaczyło odkąd odeszłam na emeryturę i nie korzystam ze stołówkowego menu. Tymczasem ważę 53 kilo, przy marnych 163 cm. A ze jestem z natury drobnej kości, , to żebra mi nie sterczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej witam w dniu dzisiejszym. Kilka dni mnie nie było, a tu tylu nowych gości. Świetnie. Lubie tłumy wspaniałych ludzi. Witam serdecznie te starsze forumowiczki i te nowe. Z checia przysiadam sie na wyżerke. Babke ziemniaczana uwielbiam. Pochodze z Olsztyna, a tam znane są te pyszności. Znan tez jest kiszka ziemniaczana. Również pycha. Co prawda teraz mieszkam w kujawsko-pomorskim i mniej tego zjadam, ale jak jestem w Olsztynie to nie odmowie sobie. Jeszcze raz serdecznie wszystkich witam. Postaram sie za chwilke jeszcze wpaść. Niestety jestem kobieta pracujaca i nie ma widoków na wczesniejsza emeryturkę. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Dziewczyny! Jabasia dobrze,ze ta baba taka duza to i dla mnie starczylo mnlam, mnaim jakie to dobre, Wyciszona , bb 54 :-) :-) :-).... koniec wyzerki! ja chce jeszcze dokladke ! Kompociku tez poprosze! :-) jabasiu ja tez jestem nie poprawna, bo po kazdym dobrym jedzonku musze zapalic, chociaz walczylam juz z tym nalogiem, ale widocznie nie mam silnej woli! :-( , jezeli chodzi o wage, to waze dokladnie 51kg przy 166 wzrostu! Taki sobie wieszak ze mnie. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm całe zycie byłam taka szczupła jak Wy, a nawet w porywach 48 kg. Ale ja prawie nic nie jadałam. Tylko nerwy i papieros za papierosem. A potem zakochałam się, przestałam palić i zaczęłam tyć. Teraz już z rok ważę 64 - 63 (a marzy mi się ważyć 60). Ale wszyscy mi mówią, że korzystniej wyglądam niż wtedy. Przynajmniej mam piersi! :) Niepotrzebny tylko jest ten wałuszek na brzuchu. No ale wreszcie odkryłam radość jedzenia! pozdrawiam milutko, może zajrzę jeszcze dzis. Jutro mam ważną sesję rady powiatu, muszę swój wygląd doprowadzić do wyższej kultury. A tu jeszcze jeden z synusiów przyjechał na noc, trzeba się nacieszyć, pochwalić moją nagrodą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! Oj ! jak tu wesolo sie robi, milo mi z Wami zasiasc do stolu i posilic sie tymi smakolykami! No coz nie bede pisala o swojej wadze, ale MM zawsze mowi..... kochanego cialka nigdy nie za wiele. Hm ...a ja wolalabym troche komus oddac pare kilo, jestescie chetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje Wyciszona, ja po tej wyzerce poszlam do wanny, ciezko bylo wyjsc, ale sie pozbieralam. Nie zagladam juz na stol, czy jeszcze cos zostalo,zabki umyte wiec lece ...do lozeczka.:-) Zycze Ci jutro milego dnia w pracy i 👄 bb 54 obiecala nam,ze jeszcze wpadnie, ale pewnie juz spi!👄 jabasia goscinna nasza dziewczyny zabrala sie pewnikiem za zmywanie po odwiedzinach! jabasiu nastepnym razem po babie zmywam ja :-) 👄 A malusienka chyba juz u boku swojego M zasypia!👄 Zycze kolorowych snow i pa!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ku ku :D :D :D Chyba mi deczko odwala przed godziną duchów ;) Wyciszona, podaję Ci stronkę, gdzie masz wszystkie emotikonki: http://forum.o2.pl/emotikony.php Cieszę się, że Wam smakowało 🌻 Pozmywałam, posprzatałam, wyprałam się i też się muszę zmywać lulu, bo jutro wyprawiam Młodego, czyli synalka do pracy, to WIELKIE WYDARZENIE w rodzinie, bo dzieciątko małe, zaledwie 18 latek, świeżo po maturze, a tu na papu musi zarabiać. No, to jeden z punktów mojego programu pt\" Kopniak w dojrzałość \". Ale o tym raczej jutro. A i Ty poetko nasza powinnas się wyspać, co by autobus znów Ci nie uciekł;) Całuski i ciepłych, co ja mówię, gorących snów z Erosem :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia...
dziewczyny,moze faktycznie czas na amiane imion?Fajnie sie Was czyta,ale jakis % niedowartosciowania:P.Moze znow do Was zajrze,na razie mam mase pracy:(,pomyslcie,moze byc weselej🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Chyba bierze mnie grypa. Brrrr, zaraz się kładę przed tv. Miałam dziś sympatyczny dzień. I wyglądałam ładnie na sesji. Czasem nadal czuję męskie spojrzenia, ale takie, że czuję się KOBIETA. Ale teraz się juz kładę, bo zimno trzęsie... miłego klikania dla Pań 🌻 (może gdy jutro tu wejdę bedzie już 18 stronka...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoloaa
loj co tu sie dzieje chyba koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jeszcze nie
Polubiłam rozmawiajace tu panie, chociaż sie nie odzywałam. Może jeszcze sie skrzykniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze zaprosze
Was na do inych topikow: Zapraszam na kawke...... Weranda dla pan...... Laweczka pan po..... Radosci i smutki na.... to sa tematy dla Was w Waszym wieku.... zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej...
Fajny topik ... nie pozwólcie mu zginąc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej...
odezwę się jutro dziś życzę wszystkim dobrej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytana
witaj Sweet dużo Ci brakuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie miłe panie !!! Czy mogę się przyłączyc? Na rozpoczęcie dnia proponuję łyk mocnej kawy, poczytam Was trochę i jeśli pozwolicie , będę wieczorem.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×