Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

Jesteście - fajnie,cieszę się.Pisałam o chorym chłopie,nie mam ani nastroju,ani humoru do śmiechu. Wiadomo - kłótnie,złości,nerwy - na to ma siłę. A co to sie stało? Hyrpunia pokazala się i zniknęła???Ciekawe,była na mojej wyspie Islandbubelland - może jakiegos gołębia pocztowego wysłała? -a on uciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam , z takim przypadkiem spotkalam sie po raz pierwszy, weszlam nawet na smietnik kafeterii ale wpisu Hyrpusi nikt nie skasowal ,to jest naprawde dziwne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librusiu Kochana ! 👄 Wiem cos co znaczy chory maz w domu, mojego jak boli glowa to umiera :D :D :D a Hyrpusia naprawde byla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie spotkalyśmy - trzeba by na to konto polać%%%% Moje wino może już sie nadaje - sprobojemy? Walnijcie coś smiesznego, ja teraz będę opisywała ciekawostkę o mojej sycylijskiej rodzince.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Librus mam bardzo wysoki cholesterol , dzisiaj sie dowiedzialam od mojej p. doktor,ze mioje wyniki sa nie dobre i cukier tez, ale coz sie nie robi dla towarzystwa polej mi troszeczke YYYYYY za nasze wspolne spotkanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana moja do mojej wagi powinnam miec LDL- do 130, a mam 205, biore tez caly czas SimvaHEXAL, ale czy on mi pomaga to sama nie wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam wiadomo - moja siostra wydawała za mąż córkę za sycylijczyka.Wybrali się więc wszyscy cała rodzinka - w skladzie - siostra+mąż+2 córki+ wnuczka - na Sycylię.Wcześniej wynajęli busa- no i jadą.Przejezdżając przez Niemcy,zatrzymała ich kontrola drogowa.kierowca zaczął gorączkowo szukać prawa jazdy,no i okazało się,że go nie ma.podobno zapomniał. Niemcy zaczęli drapać się po glowie,co by tu z nimi zrobić, w końcu uradzili,że mój 70 letni szwagier ma przy sobie prawko - i to on dowiezie ich na tą Sycylię.Biedak ostatnio nie jezdzi już po swojej mieścinie,ale siadł za kierownicę a Niemcy szybko się wycofali. Jak tylko zniknęli,za kierownicę siadł ten wynajęty facio - podobno ich znajomy - i pooooooognali. Dobrzeże szczęśliwie dotarli na tą wyspę i z niej powrócili.ha...ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miala rodzinka szczescie,ze szwagier mial prawko, ale kierowca napewno zaplacil mandat, bo niemiecy by nie przepuscili tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich szczegółow już nie znam,może i zabulił. Pewnie tam więcej było takich perełek - ale do mnie nie docierają. Wiem tylko ze siostra zabrała z sobą na to wesele 1/2 litra % i przywiozla z poworotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tel, zamawiałam kosmetyki z Avonu Na dwie nogi wypiję dziewczęta i mimo, ze miłe mi bardzo wasze towarzystwo, bede sie zmywać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj zadzwoniła do mnie moja szwagierkoteściowa - i bardzo długo i szczegółowo opowiadała mi swój sen. A ponieważ sny ma bardzo barwne,kolorowe,i wszystko dokladnie pamięta,było co sluchać. M.in.śniło jej się,że zbiera różowe grzyby.Od razu więc stwierdziła,że jak grzyby - to choroba - ale u kogo? Bo przecież nie u niej,na pewno u nas. Tak działo się zawsze gdy żyła moja Teściowa i jest nadal. kiedy tylko wyśniły chorobę - to musiała być u nas - I BYŁA. Wiedżma?...czy cuś? Może ktoś mi wyjaśni.Ja tych ich snów boję się jak diabeł święconej wody. Hyrpa Ty jak tu zajrzysz,to się wypowiedz,bo mi już ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróćcie uwagę, jak pieknie wygląda nr stronki :)) Fajnie! ciesze sie, ze jesteście dziewczyny ❤️ bądźcie jutro pojutrze, za rok i za 50 lat :)) nasze zdrowie! i oby nam wpisy-widma sie nie pojawiały :P dobrej nocy padam, a jeszcze na tym dziąśle ta ranka mnie boli buziole nara do juterka 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak musze jeszcze zabrac głos: Libruś, Twoje poczucie humoru talent opisu zdystansowanie sie do sytuacji opisywanej jest unikalne Jakby tu mogło byc bez CIEBIE?????? musisz byc a teraz juz podajcie mi jakąś mietłę....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona, kolorowych snow 👄 Librus o snach sie nie wypowiem, bo sie absolutnie nie znam, musisz poczekac na Hyrpe, moze Ci odpowie ! Ale nie bierz sobie tego do serca, bo szkoda Twojego zdrowia. 👄Mamy tylko jedno zycie i cieszmy sie z kazdego dnia! Zycze spokojnej nocki i dobranoc!! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona, kolorowych snow 👄 Librus o snach sie nie wypowiem, bo sie absolutnie nie znam, musisz poczekac na Hyrpe, moze Ci odpowie ! Ale nie bierz sobie tego do serca, bo szkoda Twojego zdrowia. 👄Mamy tylko jedno zycie i cieszmy sie z kazdego dnia! Zycze spokojnej nocki i dobranoc!! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona, kolorowych snow 👄 Librus o snach sie nie wypowiem, bo sie absolutnie nie znam, musisz poczekac na Hyrpe, moze Ci odpowie ! Ale nie bierz sobie tego do serca, bo szkoda Twojego zdrowia. 👄Mamy tylko jedno zycie i cieszmy sie z kazdego dnia! Zycze spokojnej nocki i dobranoc!! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale mialam przez moment problemy z wejscie na forum, :-( Moje mile zycze Wam milej nocki i dobranoc!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wczoraj mialam problemy z wyslaniem postu a dzisiaj widze, ze jest i to na dodatek w potrojnym wydaniu :D :D :D Pewnie krazyl gdzies w eterze i wyladowal u nas po dlugim czasie. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i zycze milego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG - czeo to u mnie w domu dzisiaj nie było,chyba tylko spokoju. Winna jestem : chorobie MM,działalności służby zdrowia,tego,ze go boli,że jestem tylko z nim na dobre,tego,ze mieszkamy za miastem,że lekarz przyjmuje po południu - jak ciemno - i jak dojedzie? Luuuuudzie - poryczałam się jak głupia,trochę mi ulżyło już.Zadne moje rady nie są dobre - chcę pozbyc się go z domu.wg niego. Już to kiedyś przerabiałam,10 lat temu jak chodzil tydzień z zawałem i nie chciał iść do lekarza,ani wezwać karetki. Szczęściary te którym uciekł do innej. Po co to wszystko? - to cale Ż Y C I E. Wieczorem coś napszę - jak prztrzymam.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro ..jestes bardzo dowcipnym czlowiekiem..:-) Przypomnialo mi sie jak kiedys trzydziesi lat temu tez jechalismy przez Niemcy...Na swieta do Polski.. Ja w ciazy zaawansowanej.. Roczne dziecko z tylu ( ciagnace mnie za wlosy) Maz przy kierownicy.. olbrzymie Panettone miedzy nogami.. Bagaznik zaladowany do nieprzytomnosci... Sniegu po pas.. a my jedziemy naszym nowym samochodem do Polski na nowych sniegowych oponach z gwozdziami... Na granicy okazuje sie ze w Niemczech one sa nielegalne :-( kurcze!! I co my teraz mamy zrobic?? Niemiec mowi: kupic nowe opony.. Latwo mu powiedziec a co zrobimy z naszymi pieknymi nowymi sniegowymi oponami??? On mowi: wyrzucic... -A my na to: a gdzie sie kupuje te opony?? - A tu.. zaraz w nastepnym miasteczku .. _ no to dziekujemy..juz jedziemy je kupic ... Aufwiedersehen :-) No i nasz nastepne miasteczko to byla Warszawa.. Wracalismu juz przez Czechoslowacje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia próba - WITAJCIE DZIEWCZETA ❤️ moj komp wariuje.... nie działa GG a na kafe wprawdzie wejść mogłam ale nic mi sie nie udaje wysłac. Może teraz to pójdzie? ja bardzo cierpię z powodu tej ranki, która mi sie zrobiła pod protezką jezyk jest taki delikatny, a nawet dotkniecie językiem strasznie boli o zjedzeniu czegos twardszego nie ma mowy płakać mi sie chce, jęczę jak, nie przymierzając chłop! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×