Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyciszona

50 to dużo? .....to zaledwie pół wieku

Polecane posty

co ty za bzdury Libra wypisujesz? Kaczyńscy? te dwa karakany zionące nienawiścią di świata? Oni są nienormalni...... czy ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Li bra47
No widzisz Ullla - wywołałam Cie do dyskusji.Ciekawe,że nienawiścią do kaczyńskich - zione europa,wszystkie wykupione przez nią media,no i tacy jak ty, g..... rozumiejące,co się dzieje na twoich oczach. Zastanowiłaś się chociaż przez chwilę skąd ten atak nienawiści do nich?Co kieruje tymi tzw.elitami i kto? no i DLACZEGO? Nigdy nie ukrywalam tutaj moich przekonań politycznych,Radia Maryja nie słucham - więc mi nie przeszkadza,Szkiełko - to nie mój poziom - patrząc na to jest mi wstyd,jak wyśmiewany jest np.Prof.Religa -że przesunęły mu sie okulary. Mój wpis tez wywołał u ciebie oburzenie,więc jak to właściwie z tymi kaczyńskimi jest? Gdybym napisała,że podziwiam i kocham Thusku - zapewne byś sie nie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze jedno - mój wpis zrobiłam po obejzeniu tego programu,o działajacym wspólczesnie,zupełnie bezkarnym lekarzu\"Mengele\". W Szwajcarii nie ma pozowlenia na eutanazję,jest już w Holandii i Belgii, a pan doktorek ma właśnie zamiar otworzyć swoją filię w POLSCE- czyli w moim Kraju - zbrodniarz \"pomagający\" nastolatkowi bo zakochał się nieszczęśliwie,rodzinom którzy pragną pozbyć się swoich\"bliskich\"na wózkach - w poprawnej europie jest zupełnie bezkarny.Mnie się to nie podoba, ale chyba twój móżdżek to akceptuje. Ileż powodu do śmiechu jest z tego,że ktoryś z braci mieszka z matka.Wg mnie to staruszka wymagająca opieki - a nie on. A moze powinien zalatwić z nią sprawę u tego \"doktorka\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo __
nie wyszystko rozumiem...jak ma sie ...Mengele Kaczynscy i Thusku.. t.z.n.......ktory chce uśmiercać? Thusku?.... demokracja polega na wyrazaniu swoich przekonan ... szanuje Twoje Libro ....ale moim zdaniem ..za duzo było u Kaczynskich nienawiści... do zwykłych obywateli ..wszedzie wietrzyli spiski... montowali podsłuchy ...a juz porazajaca byla sila odwetowa na ich domniemanych wrogach...z kim walczyli ??.. z nami ?.... poczekaj ...jeszcze z miesiac...zobaczysz jakie sytuacje wyjada na jaw po ich 2-letnich rzadach.... zobacz ..co zrobili z prawem ..prawo ponad prawem....siedza w wiezieniach ludzie po 3 lata bez pokazania im zarzutu.. zobacz jakie fatalne w skutkach umowy podpisali ... o lekach refundowanych ..minister Piecha ..i ministerGilowska ... Nie neguje całkowicie braci napewno chcieli zrobic wiele dobrego ..ale po drodze ..zgubiła ich nienawiść i wladza!! ...zapomnieli o nas ..zwykłych szarych ludziach ... dziwisz sie ? ze ludzie odwrocili od nich ? ..ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w i t a m wieczorową porą :)) wielkie dzięki tu-50-teczko za Krzycha Klenczona..... to, jak i Czesio moja wczesna młodość, okres dojrzewania... ciekawe jak dziś będzie sie wchodziło na forum, bo na gg nie udaje sie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? trace już cierpliwość, mialo byc na jesieni wiecej nas chętnych do pogaduszek, a jakoś jest cienko :(((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Libro? to dobrze , że taki zakład chcą otworzyć w Polsce!!! Ja jestem za eutanazją , aborcją, kremacja..... a ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, jak to wszystko ma się do wszystkiego? Widocznie Ullllllllllllo bardzo mało rozumiesz i wogóle nie masz pojęcia,co się stało. Moj niemiecki brat - bał się kaczyńskich, dlaczego? - ano właśnie,nadal się boi i wysyła do wszystkich kogo może te pisma obrazkowe. baliście się kaczyńskich? - a co kradniecie.Wlaśnie tylko Oni pomyśleli jeszcze o nas,powoli zmienili by szarą rzeczywistość choćiażby moją. Nie widzicie,że to strach tych którzy juz się \"urządzili\",wywołali psychozę strachu u naszych dzieci.Stara UB-cka metoda,nastawić młode pokolenie przeciwko starszym - o ile widzą rzeczywistość inaczej niż oni.Szli glosować,nie mając pojęcia o co chodzi,te kolczyki w nosie,byle tylko przeciwko swoim starym. A dlaczego Wy boicie się kaczyńskich? miałam do czynienia z SB - uczestniczyłam w wiecach - o których najlepiej zapomnieć - przecież w koncu nie było wojny - należy im się,nie tylko cała gospodarka ale i władza.To jest cała argumentacja,no i potrafili przekonać do tej racji część społeczeństwa, a my dostaliśmy paszporty,nie podoba się? to won, Dzieci z Polski nie wyganli Kaczyńscy - zdaje się,że wyjezdżać zaczęły dużo prędzej,często aby ratować całe rodziny - już nikt nie pamięta????? A przekupne mendy typu Piecha - zawsze były i będą. co ma do tego Thusku? - ano właśnie,popatrzcie na sejm? Gdzie jest opozycja? Kaczyńscy i kto jeszcze? Lid i cala reszta to jedna paka.Jak się zwał,tak się zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aborcja Ullllllo - to temat bardzo delikatny, a już z pewnością nie nadający się do dyskusji sejmowych i ich uregulowń prawnych. Moje zdanie na ten delikatny temat - powiem ci tak. Oglądałam kiedyś film dokumentalny,rzecz działa się w Japonii,kobieta i tylko kobieta decydowala o tym czy chce urodzić dziecko.Zaden mężczyzna nie miał prawa w tej kwestii się wypowiadać. Te ktore decydowaly się,że nie urodzą - szly do płynącego nieopodal potoku,siadały w lodowatej wodzie,i siedzialy nieraz i po kilka godzin - do wiadomego skutku. Raz do roku,społeczeństwo zbierało się przy tym potoku,puszczali na wodę wianki i świeczki - i oddawali cześć WODNYM DZIECIOM- jak je nazywali. U nas natomiast cyniczni faceci - szczeólnie jak go nazywam - Wielki Aborcjusz - senator Niesiołowski,nastEpnie oszołom Marek Jurek,od tego zastępczego tematu - rozpoczęli długą debatę sejmową - jak ją nazywam - zastępczą na samym początku przemian. Wiadomo,temat nie do rozwiązania - ale był - a za ich plecami,działo się co się działo,urządzano nam rzeczywistość.Ja tam jeszcze jakąś emeryturę mam - ale co będzie z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :( Nie potrafiłabym tak logicznie uzasadnić mojej wypowiedzi, ale obiema rękami podpisuje sie pod tym, co napisałaś Libro. 👄 ja głosowałam na PiS, ale potem...coraz mniej rozumiałam. I nie poszłam wcale na wybory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Libruś. Masz może Prońko albo frąckowiak? w pracy wszyscy dziś żyli ogromną, ok. 80% podwyzką dla pewnej faworyty...wszyscy spienienie, ale usmiechali sie do niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Librooooooo - tymi wrzutami spełniłaś dzis co najmniej dobry uczynek!!!! wielką mi radość sprawiłaś, bo dzis miałam akurat na taka odmianę ochote :) MM wrócił z imienin \"wcięty\" i juz sie połozył, ale ja sobie gram na cały zycher, na trzeźwo. zaraz wychodze do przystanku po mojego niepełnosprawnego Synka. Nie był w domu już prawie 3 tygodnie. Ide wciagać kozaki przy \"Papierowym księżycu\".... Dzieki, naprawde. A kiedys przy okazji, jakbyś znalazła tego....no....rudy, a głos niezwykle drżący....zapomniałam! :(((( pa p.s. trudno sie wchodzi, ale moze jeszcze później mi sie z raz uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Librooooooo - tymi wrzutami spełniłaś dzis co najmniej dobry uczynek!!!! wielką mi radość sprawiłaś, bo dzis miałam akurat na taka odmianę ochote :) MM wrócił z imienin \"wcięty\" i juz sie połozył, ale ja sobie gram na cały zycher, na trzeźwo. zaraz wychodze do przystanku po mojego niepełnosprawnego Synka. Nie był w domu już prawie 3 tygodnie. Ide wciagać kozaki przy \"Papierowym księżycu\".... Dzieki, naprawde. A kiedys przy okazji, jakbyś znalazła tego....no....rudy, a głos niezwykle drżący....zapomniałam! :(((( pa p.s. trudno sie wchodzi, ale moze jeszcze później mi sie z raz uda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurde__
Libruś mamy takie sameeeee muzyczne gusta ,,ostatnia pozycja super!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matkooooooooo :))) mój Synuś kupił mi monitor ciekłokrystaliczny ! Postanowił nie czekać do gwiazdki tylko juz dać, abym juz od dziś mogła oszczędzać swoje oczęta. Totalna niespodzianka, ale zapowiedział, że pod choinką też cos będzie. Moje kochane dziecko! To jest więc moje pierwsze pisanie na NOWYM MONITORZE :D serdecznie wszystkich pozdrawiam i lecę już do mycia, bo jutro do pracki... Z tego wrażenia za późno poszłam do pieca dołożyć i zgasło. Kaloryferki juz ledwie ciepłe, trudno. A na dodatek przywiózł mi też 101 utworów Czesia Niemena :) :) :) Także juz nie bede prosiła o Czesia na Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciszona - cieszę sie razem z Tobą - jak to milo kiedy dzieci robią takie niespodzianki. Z tą muzyką chodzilo Ci pewnie o Bajora - szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ullllllllo - ciąg dalszy do Twojej głeboko przemyślanej i wyjatkowo inteligentnej wypowiedzi. Zapomniałaś jeszcze tylko o przeszczepach.No ale twoja elokwencja nadsunęla mi i ten kontrowersyjny problem. Kontrowersyjny - dla mnie bardziej,niż aborcja, no i tutaj nikt nad nim nie dyskutuje,a nawet nasz Papież wypowiedział się ZA. Nie byłoby problemu,gdyby części do przeszczepu pobierane były z zwłok.Ale niestety,tak dobrze nie jest - delikwent musi żyć. Wyobraż sobie,że w tym świecie panowania BOGA PIENIĄDZA - dla bogaczy nie ma w niczym przeszkód - przecież wszystko można kupić,serce dla Wałęsy też. Wszyscy chodzimy po laboratoriach,oddajemy do badań krew,i wlaściwie nie wiemy czy nie istnieje baza danych-nas jako potencjalnych dawców- a już tym bardziej,jeżeli posiadamy rzadką grupę krwi - teraz badania naszego DNA to pestka. Dla poszukujących - to pestka wrzucić w komputer dane - i poszukać. ludzie,są tylko ludżmi,przykładem dr Mengele. Wszystko jest niby obwarowane normami i przepisami,ale dzieje się w zaciszach szpitalnych sal - KTO TU KOMU COS UDOWODNI????? Dzięki kaczyńskim - zwróciłam swoją uwagę na ten problem,podczas aresztowania niejakiego dr G. i placzącą matkę,której syn uległ wypadkowi, a ona poczula już uścisk jego ręki .Z radością pobiegła opowiedzieć o tym lekarzom - a na drugi dzień syn był już dawcą i nie żył. Tutaj jest dopiero pole do malwersacji - Za wszystko co tutaj napisałam - ponoszę całkowitą odpowiedzialność- drodzy moderatorzy.Może jestem głupia,że ten problem poruszam - to są wyłącznie moje przemyślenia. Wypowiedz się Ulllllllo - podyskutuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek optymista
....o polakow spoznionym zaplonie..... żołnierze ,ktorzy słuzyli w Iraku i zostali oskarżeni o zabicie cywilow w Iraku ...potraktowani zostali podczas zatrzmania jak najgorsi bandyci .. ..worki na głowach .. kajdanki...przerazone matki ,zony ....dzieci.. a tak niedawno witano ich jak bohaterow ...szcześliwe rodziny zpowrotu zołnierzy nawet nie przypuszczały ze za pare dni przezyją horrorr! juz w pierwszym dniu ..oglądając tv czułam okropne oburzenie co do zatrzymania żołnierzy i nie musiałam słuchac..ani prokuratora ...ani zadnego eksperta ....było to nieludzkie !!..... wczorajsza wypowiedz rzecznika praw obywatelskich ferująca wine żołnierzy była oburzająca...na koniec... dodał marginalnie .. o popełnionych błędach w zatrzymaniu ... pare dni juz upłyneło od tej bulwersującej sprawy ...politycy ..prokuratorzy ..dziennikarze...nakręcaja sie dalej..... a fakt oczywisty był w pierwszym dniu aresztowania... to nie bandyci ..nie mordercy ! i na takie traktowanie nie zasłużyli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku - zgadzam się z Tobą w zupełności. Program o realiach wojny w Afganistanie został puszczony w tv I o godzinie 2-giej w nocy - nakręcony przez amerykanów. Wojna - jakby ją nie nazwać - niekończąca się historia .... Rozumiem,zwycięzca rozbraja przeciwnika i koniec wojny,ale znowu przemawia BOG PIENIADZ - przeciwnik jest dozbrajany - a że wysyła się na nią młodych chłopców - co to starych decydentów - siedzących w przepastnych fotelach obchodzi. Dzisiaj moj MM coś zauważył - nasi żołnierze wyposażeni są w sprzęt sprzed wielu lat - kiedy to on jako mlody chłopak slużył,niecelne toto,no ale po co ma się zmarnować na złomie. Zal mi ich i to bardzo - stali się ofiarami poprawnej i demokratycznej niby Europy - pokazówka. Wojna - to wojna - każdy z Afgańczyków ma broń,od malego do dużego,odróżnij w tych łachmanach - Taliba od tego drugiego. Wojna w Afganistanie - to nieustające żródło pieniądza. Ciekawe dla kogo puszczono ten film tak póżno - pewnie dla mnie,bo siedzę w domu i Spię kiedy chcę. Trzeba bylo posłuchać tych amerykańskich żołnierzy ,spodziweających się w każdej chwili śmierci - a potem wywiad z smiejącymi się Talibami. Ale kogo to obchodzi? - Swiat zwariował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×