Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeataB-jow

seks w kinie- ale jak?w jakiej pozycji itp.

Polecane posty

Gość BeataB-jow

Witam, mam pytanie odnosnie seksu w kinie. Jak mozna?? heh pytanie wyda sie banalne ale tak sie zastanawiam...ze no jak mozna to zrobic na tych fotelach ?? Moze ktos juz ma taka przygode za soba to niech sie podzieli swoimi doswiadczeniami :) Naprawde bylabym wdzieczna ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
bo ja próbowałam tuż przed ekranem. Piraci z Karaibów nie przykuli uwagi widzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
Nie no litosci.... :/:/ juz komus od rana sie nudzi i bawi sie w glupie podszywanie :/ co w tych ludziach jest ze nie maja nic innego do robotu procz wypisywania glupot pod nickami innych :/ jakie to zalosne... nie miec nic do powiedzenia -wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmaraczaka21
ja raz mialam okazje, nikogo na filmie nie bylo tylko ja.. z kumplem :( mozna to bylo zrobic na wszystkie sposoby nikomu nie przeszkadzajac :p teraz jestesmy para i chcielibysmy by sie sceneria powtorzyla no ale nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jak zrobić w kinie. Zakładasz dłuższą spódnicę. Idziecie do kina, siadacie w ostatnim rzędzie, najpierw robisz mu ręką, a on tobie gdy siedzicie w swoich fotelach, potem gdy jesteś gotowa, siadasz mu na kolanach, on wchodzi w ciebie, rozkładasz spódnicę tak by nie było nic widać i siedząc tak mięśniami pochwy doprowadzasz go do orgazmu. Ćwiczone wiele razy, a w ostatnich rzędach prawie wszyscy się bzykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukro
na dziewice to ty mi nie wygladasz idz do spowiedzi.\lepiej nie idz dla takiej grzesznicy juz za pozno/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-jow
ale ja nie jestem dziewicą .JEstem używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukro
na żone tylko dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy from jamajka
beataB - Jow....wiesz...tomaszekk ma racje, ale nie rozumiem skad takie pomysly ..sex w kinie....lepiej nakrecic faceta w kinie, zrob mu dobrze reka......a po filmie bzykanko w samochodzie.....ale jesli chcesz w kinie to spodnicze ubierz....wtedy latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ważysz
57 kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-j.
wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-j.
nie jestem gruba tylko puszysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataB-j.
Nie no teraz to juz mnie ludzie bawicie .... Spytam sie o cos, to juz wielka nogonka ...no wrzuccie na luz... Ale az sie usmialam co to ja nie mam, kim to nie jestem HAHAHA ...ludzka głupota bywa śmieszna ;) choc w pewnym wierszu znanego pisarza czytamy "głupota nie jest smieszna" Ojj pomylil sie strasznie :D Za to A. Einstein miał racje twierdzac, ze :"Tylko wszechświat i ludzka głupota nie mają granic. Co do wszechświata nie jestem pewien..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supersamiec
ja robilem to w pozycji hmmm.dziewczyna siedziala i rozlozyla nogi a ja na kleczka ....fakt bardzo niewygodnie ale dalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Jej a ona mnie
wsadzamy rączki do majtek i pieścimy się wzajemnie aż do skutku;trzeba tylko uważać aby w chwili orgazmu za głośno nie wzdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka owaka2008
od dzisiaj będę się starała urzeczywistnić sex w kinie. potem napiszę jak się udało. a co. zawsze to coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała w kinie
choćby lodzika zrobić, ale to nie problem jak i w jakiej pozycji. Powiedzcie mi lepiej jak mojego starego do kina zaciągnąć?!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka.
Robisz tak, idziesz na jakiś lamerski film który leci już dłuższy czas, siadasz na samej górze. Załóż krótką spódniczkę a majteczki zostaw w domu, Najlepiej jakby Twój facet też zostawił bielizmę w domu. No i siadasz mu na kolankach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7yerrrrz
raz poszłam z chłopakiem do kina jakoś przed walentynkami na dośc głupi film :P Mało ludzi w koło, my na samej górze. Mały lodzik i palcówka, zwijałam się z rozkoszy. Niestety to nie była pora na seks w kinie, bo to była zima, za grubo ubrani, ale rączka też można cuda zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotycznykr
Nie jesteś gruba, ani brzydka, sądząc po fotkach dbasz bardzo o wygląd: starannie wykorygowane brwi, paznokcie dopieszczone, włosy też zadbane, a do tego dbasz o otoczkę, ładna sexowna bielizna. Jak bym mógł to sam chętnie potestowałbym w Twoim towarzystwie nowe miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil bielak
ja i moja dziewczyna byliśmy w kinie i po jakimś czaise ona zdjeła mi gacie nikt tego nie widział tego no i ona usiadła mi na h..u ico chwila troche pockawiwała i była cała w mojej s p e r m i e potem pojechałem do niej i dalej się z nią bawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem z moją koleżanką w kinie erotycznym. Był tam jeden mężczyzna, który siedział w ostatnim rzędzie w samym rogu i się masturbował. Nasza obecność mu w tym nie przeszkadzała, bo nie przestał tego robić. To jest małe kino jest tam pięć rzędów po 4 krzesła w rzędzie. Usiedliśmy również w ostatnim rzędzie, ja obok tego mężczyzny, a moja koleżanka obok mnie, nie chciała siedzieć obok niego, bo się krępowała. Po kilku, może kilkunastu minutach lewą ręką przytuliłem koleżankę, a prawą ręką zacząłem rozpinać jej bluzę, zaczęliśmy się całować. Rozpiąłem stanik i zacząłem ssać jej sutki i całować piersi. W pewnym momencie poczułem jak rozpina mi rozporek, wyjęła z majtek mojego penisa i zaczęła go branzlować. Szepnąłem jej do ucha, aby wzięła go do buzi, bez większego namysłu zaczęła go ssać. Mężczyzna nie patrzył już na ekran tylko obserwował jak moja koleżanka robi mi loda. Po chwili mężczyzna zapytał czy może do nas dołączyć. Zgodziliśmy się na propozycję mężczyzny. Początkowa Ania robiła mi loda, a mężczyźnie branzlowała ręką, potem zaczęła nam robić loda na zmianę. Zdjęliśmy jej spódniczkę i majteczki, Ania oparła się o krzesło, mężczyzna założył prezerwatywę, która leżała w pudełku i zaczął ruchać Anię od tyłu, ja penetrowałem jej usta, obaj masowaliśmy jej piersi. Ania głośniej jęczała od aktorek w filmie. Byłem tak podniecony, że w pewnym momencie wytrysnąłem, część spermy była w buzi mojej koleżanki, a część na niej. Wziąłem chusteczkę i wytarłem jej twarz. Po chwili mężczyzna również się spuścił. Ubraliśmy się i wyszliśmy z kina. Ani bardzo się to podobało, zresztą mnie również. Wkrótce znowu wybieramy się do tego kina i mamy nadzieję, że przeżyjemy podobną przygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ten top
caly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam ten top
'bez większego namysłu zaczęła go ssać.' - tez dobre podejscie. nie mam pojecia czemu ludzie jeszcze robia z tego takie halo. wybor wyborem, ale bez przesady z tym ocenianiem. no najwyzje ktos zlapie kino_sex_maniakow i dostana grzywne, czy cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet_Justyny
Ja namowilem kiedys swoja dziewczyne na seks w kinie.... za pierwszym razems konczyla w kilka sekund, tak to ja podniecilo. I od tej pory robimy to czesto. Najwygodniej jest kiedy kobieta siada na facecie... ale my lubimy tez tak: idziemy pod wejscie. Zawsze jest kawalek korytarzyka przy wejsciu... i tam kochamy sie pod sciana, moja dziewczyna jest drobna wiec trzymam Ja na rekach za dupeczke, unoszac w powietrzu i opierajac o sciane..:) I tak posuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no wlasnie czy
na sali kinowej sa kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×