Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mir33a3

Zapłać najpierw sobie!

Polecane posty

Gość do 2400 netto
wiesz co, tyle to ja wydaję na własne potrzeby... a z czego spłacać kredyt mieszkaniowy, z czego utrzymać dzieci, posłać je na studia... o odkładaniu na emeryturę nie wspomnę! nie wiem, jak Ty to robisz, ale mi by 2400 nie wystarczyło, dlatego mam dodatkowe źródła dochodu. 2000 miesięcznie to ja odkładam jako oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do 2400netto
a ja 2000 to wydaje tygodniowo na moją kobiete, nie odkładam takich groszy bo żyje się raz i tyle ciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Uważajcie na mnie. Proszę nie piszcie do mnie na maila. Nie pytajcie jak zacząć współpracę. Co trzeba zrobić. Mogę was wszystkich oszukać. Obiecam, że zarobicie średnią krajową, a później się rozczarujecie ponieważ wasz zarobek może być wielokrotnie wyższy. Najlepiej piszcie do "powiedz coś mądrego", który jest guru na tym forum i może w końcu powie wam coś mądrego. Mój partner biznesowy, który jest rok dłużej ode mnie wydaje na własne potrzeby 6000zł i nie wiele na swoją kobietę, ponieważ ona jest również przedsiębiorcza i ma dwie firmy, a jej zarobek to 20000zł miesięcznie i ciągle rośnie zarobek ich obojga. Jeżeli ktoś wydaje 2000zł na swoją kobietę, to znaczy, że chce kupić jej miłość. Tylko patrzeć jak zacznie się ktoś trzeci przy niej kręcić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt....
Ta książka to totalne bagno dla naiwniaków i frajerów !!! Pierdu...pierdu dla maniakalnych kretynów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź w pizdu z tym Kyiosakim
wyprali ci mózg biedaku, o ile coś takiego posiadasz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ten Kiyo....sryjo
jest zapewne głównym ekonomistą Świata!!! Skoro jego recepty na sukces są takie doskonała to dlaczago taka mała gnida jak Naga Prawda musi przekonywać tenże Świat do tych nauk? Przecież taka super recepta powinna się sama "sprzedać"! Otóż dlatego bo te super recepty pokazują jak możesz się wzbogacić i owszem ale na plecach frajerów rozobi to garstka na zasadzie kto pierwszy ten bogatszy!!! Nagus, jesteś super materiałem do prania muzgu! Za rok będziesz reklamował i polecał inny super biznes wystarczy że trafisz na dobrego "pracza muzgu" i już jesteś udupiony.... Szkoda Cię chłopie no ale to Twój problem, którego możesz się pozbyć już chyba tylko farmakologicznie w zakładzie zamkniętym. Z drugiej strony patrząc gdybym miał tego typu biznes to bym Ci dał dużą kasę za takie poddaństwo i ślepą wiarę ! Masz w domu zrobiony ołtarzyk Kiyo...sryjo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli się wypowiadasz o czymś, o czym nie masz pojęcia, to jesteś.... no właśnie, jaki? głupi? żenujący? uzupełnij sam. ile książek Roberta Kiyosaki przeczytałeś? ja wiem. ZERO. cyfra, która jest z Tobą ściśle związana... z Twoją osobą i z Twoimi finansami zapewne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do-----Nagus Prawdus
Proponuję żebyś wziął książkę Kiyo...srojo i walnął się nią w łeb !!! Tylko uważaj żeby ci nie pękł Pajacu - bo jest pusty jak bęben !!! A jeżeli tam jednak coś jest to gdyby to coś (Twój mózg) wrzucić do kurzego łba to by była grzechotka !!!! Aha, mir33a3 i justa - możecie to zastosować . A Ty Marshall jesteś zerem !!! Tak totalnym, bezwzględnym zerem !!! Bo nie przeczytałeś żadnej książki Kiyo...srojo !!!! Tępy, zacofany frajerze zgnijesz na etacie kiedy wielcy (Nagi, Mir,Justa) będą na szczytach kariery i dobrobytu !!!!! Dotarło to w końcu do Ciebie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedziałem
że, zrozumiesz :-) Jakoś nie miałem wątpliwości! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załosny ten Naga Prawda
ps justa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni zawsze
zapewniają że, ich TURBO Leader mówi że, nie trzeba mieć zgłoszonej działalności, płacić ZUS itd itp Przecież oni są tacy wielcy i wspaniali że, są ponad polskim prawem!! Podstawowe kroki MLM : 1.Złapać frajerów 2.Naciągnąć na wpłatę: licencja, szkolenie, wpisowe, pakiet, produkt ble ble, ble..obojętne jak to nazwać 3.Skłonić do wciągnięcia kolejnych frajerów. 4.A potem bujaj się Hela! Znudzi się gościowi i odpuszcza a kolejni naciągają, wciągają i maszyna jedzie pełną parą!!!! Pierdolenie kotka za pomocą młotka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale na
swoich spędach - czyli meating'ach walą ta sieczkę naiwniakom..a oni niestety to kupują i sprzedają następnym : "mój sponsor/leader zapewnia że nie trzeba...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miras33a
\"Marshall\" kiedy cytujesz czyjeś słowa kultura wymaga aby podać ich autora. Poza tym nie wiem kim jest ta osoba, ale miała do czynienia pewnie z pseudo MLM. Wystarczy popatrzeć na Amwaya czy Network 21 jak im kiepsko idzie i jak są bliscy upadku. A ta sprawa w sądzie w USA, którą wygrali w 1975r. i udowodnili, że MLM to nie jest piramida finansowa i jest legalnym biznesem, to wszystko fikcja. To jest to, o czym już wcześniej pisałem. Polegacie z \"powiedz coś mądrego\" tylko na niesprawdzonych opiniach, to coś ktoś napisał, co mu się wydawało. Jako osoba \"wykształcona\" robisz sobie takim postępowaniem straszliwy obciach. No ale to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miras33a
A teraz coś ode mnie. Poniższy fragment pochodzi z książki Burke Hedgesa pt.: "Kto Skradł Nasze Marzenia" " (...)Siła sieci - chrześcijaństwo Być może najbardziej przemawiającym do wyobraźni przykładem siły tworzonej Sieci jest Chrześcijaństwo. Około 2000 lat temu Jezus Chrystus pojawił się na świecie z naglącym wezwaniem do robienia rzeczy w nowy i lepszy sposób. Zebrał wokół siebie małą grupę zwolenników - zwykłych zjadaczy chleba: rybaków, celników, podrostków... którzy przyjęli jego słowa i dzielili z nim jego wizję. Chrystus przemawiał do poszczególnych osób , małych grup i dużych zgromadzeń. Jego słowa rozchodziły się szeroko. Nawet wśród jego zagorzałych zwolenników i apostołów znalazł się jeden, który go zdradził i inni, sprzeciwiali się jego idei i w nią nie wierzyli. Ale nie miało to żadnego znaczenia, gdyż Jezus zdecydował się na nowy sposób życia i nie zbaczał ze swojej drogi. To jego zdecydowanie i poświęcenie jednej drodze życia jest wciąż widoczne wiele wieków po tym, gdy fizycznie opuścił on naszą ziemię (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostrzegam przed wami, nie zależy mi na dosrywaniu, to Wasze metody działania, którymi ja się brzydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marshall {podziwiam za wytrwałość i wsłczuję ... mnie już szkoda czasu na użeranie się z takimi chłystkami .... ludzie już mają wyrobione zdanie o nagiej prawdzie i jej podobnych ( ja nadal uażam , że to babsztyl) i chyba niewiwlu juz da sobie zriobić wode z mózgu. Jadę na urlop i mam nadzieję, że naga prawda zmieni nik, żółć ją do końca zaleje, a a jej \"mądrości\" w tzw., międzyczasie umrą smiercią naturalną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witejcież moi mili! Zapraszam pięknie do finansowania mojego nieróbstwa poprzez wpłacanie na moje konto po 900 zł od łba. Poropaguję piramidę finansową (wpłacasz kasę a dostajesz kopa w dupę) Jakie to proste! Razem z Justą, mirem33a i innymi łajdakami oszukujemy i naciągamy was! A teraz cmoknijcie Kiousakiego w dzyndzel i wpłacajcie. Albo jeszcze lepiej zagrajcie se w cashflow - gra która odmieni twoje sparciałe życie - są jeszcze 453 miejsca! (bo nie zgłosił sie nikt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×