Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mir33a3

Zapłać najpierw sobie!

Polecane posty

Gość Nagus...
wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagus..Nygus
Wypad!! Do budy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro twoje działania to nie tworzenie piramidy ( czyli werbowanie ludzi , którzy zapłacą kasę za oficjalnie np. jakieś tam produkty , o których nic się nie mówi, a tak naprawdę wpłacaja kasę do tych co sa na górze) tylko sprzedaż produktów to dlaczego nie reklamujesz i nie zachęcasz w ogóle do ich kupowania ... Uważam , ze ta twoja niby siatka wspólpracowników, to nic innego tylko piramida finansowa bardzo ładnie zawoalowania ... zywcem jak amway kiedyś ... teraz jest tylko nowe narzędzie jakim jest komputer i internet do werbowania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGADZA SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jak
pięknie brzmi ! Nagus ! Do budy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naga Prawda.
Znowu gadam od rzeczy przepraszam sado;ifjs sadflkjsd sdffg sd sdf sd f sdf sdf dsf To shizofremia paranoidalna:( Akuku kuku MLM MLM jestem dupa.....!!!! Kłiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwirk
Właśnie - WON złodzieju !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ on upierdliwy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do "Kto wiee" ---> na to pytanie jest Ci tylko wstanie odpowiedzieć "Naga Prawda". Zapytaj go prywatnie. To co Ci powie o jego biznesie przeanalizuj sama. Sprawdza na faktach. To co tu niektórzy wypisują robą właśnie to co tak atakują "pranie mózgu". Później normalni ludzie nie potrafią się w tym połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty mieszasz chłopie ludziom
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Marshall" skoro się nie dałeś nabrać i nie masz w tym interesu do zgłaszania w prokuraturze, to zdradź proszę wszystkim forumowiczom, kto ci płaci za oczernianie "Nagiej Prawdy". Bo przecież musisz mieć w tym interes. Chętnie również skorzystam i wielu tu obecnych, z zapłaty za to i się tego podejmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
To teraz "Marshall" poznaliśmy twoje oblicze. Detektyw Rutkowski jest oskarżony o przestępstwa. Nawet żartowanie sobie z tego, kto ci płaci pokazuje do jakich ludzi się zaliczasz. Bronię każdego, komu nie udowodniło się winy, a tacy jak ty i tobie podobni próbują komuś zepsuć reputację tylko i wyłącznie z zazdrości. Gdyby było to o czym piszesz prawdą: "Interes mam w tym taki, że staram się propagować UCZCIWOŚĆ... To wszytko...." to byś się nie starał nikogo oczerniać nie mając żadnych podstaw i dowodów opartych na faktach, a nie przekonaniach i własnym "Ego", które masz bardzo niskie, co świadczy fakt w każdym topiku zwracanie na siebie uwagi. Na tym polega właśnie uczciwość. Poza tym czytając twoją stopkę można odnieść wrażenie, że to ty a nie ja jesteś w komitywie z "Nagą Prawdą", podając jego link. Są duże szanse, że większość tam zajrzy czytając twoje negatywne o nim opinie. A ja z "Nagą Prawdą" nie mam nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Zauważyłem błąd w swojej ostatniej wypowiedzi. Ta stopka tyczy się "napiszę coś mądrego". Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Widzisz "Marshall" tu masz przykład na to co ci pisałem. Twój dowód to tylko przekonanie. Taki zarzut każdemu jesteś w stanie postawić, ale on nie świadczy o tym, że biznes "Nagiej Prawdy" jest lewy. Tym bardziej, że nie zataja kosztów, o co go oskarżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Mam w swojej ofercie: Leasingowanie nieruchomości. Słyszałeś o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Widzisz piszesz, że słyszałeś i podciągnąłeś to pod produkt dla firm. To jest produkt dla przeciętnego "Kowalskieg". Firmy z tego produktu nie mogą skorzystać. Jest to konkurencja dla kredytów hipotecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Ja również nie wiem co ma wspólnego to zdanie wyrwane z kontekstu z tym produktem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Klient indywidualny (osoba fizyczna), nie jest firmą, ani przedsiębiorcą. To co piszesz może ma sens ale w innym kontekście. Ja chciałem się od ciebie dowiedzieć, czy znasz taki produkt jak "leasingowanie nieruchomości", a ty mi wyjeżdżasz z jakimś profilem klienta. Co ma piernik do wiatraka? Tylko osoba fizyczna ma możliwość nabycia tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Firmy mogą, jeżeli bank posiada taką usługę. Ten produkt nie jest powiązany z żadnym bankiem i żaden bank nie może go oferować. To o czym ty piszesz jest zupełnie innym produktem, który nie ma nic wspólnego z tym co mamy w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Chciałem ci tu zwrócić na coś uwagę. Że nie zawsze jest tak, że o czymś nie słyszeliśmy to jest nieprawdą, czy nielegalne. Czytając ofertę "Nagiej Prawdy" wyraźnie jest napisane, że nie jest to produkt dla każdego, a spłaca się go częścią prowizji współpracownika. Czyli pracujesz w tej firmie, robisz obrót i z części tego obrotu pokrywana jest rata tego kredytu. Jeżeli źle rozumuję, to proszę "Nagą Prawdę" o sprostowanie. To, że może trochę nazwa jest z angielskiego przetłumaczona jeszcze o niczym nie świadczy. Wystarczy poczytać instrukcje obsługi zagranicznych przedmiotów, szczególnie elektrycznych, czy elektronicznych, ile tam jest błędów tłumaczeniowych. Jeżeli chodzi o mój produkt, to wybierasz sobie miejsce w Polsce gdzie chcesz mieć nieruchomość. Określasz czy ma to być mieszkanie, czy dom. Wpłacasz wkład mieszkaniowy w wysokości 10 -40tys.zł w zależności czy ma to być dom, czy mieszkanie. Po roku lub trzech latach, również zależy to od nieruchomości, wprowadzasz się do nieruchomości pod klucz. Nieruchomość nie może być starsza niż kilkanaście lat. W między czasie obliczana jest rata leasingowa na 25 lat (stała przez 25 lat) i zaczynasz spłacać ją od momentu wprowadzenia się. Rata jest stała, ponieważ prowizja jest pobierana na samym początku umowy i jest jednorazowa. Tak w skrócie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagus..Nygus
WYPAD !!!!!!! NA DRZEWO !!!!!!!! ALBO DO BUDY !!!!!!!!!! PAJACU I JEBANCU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirr33a3 i Naga Prawda
żałośni ci dzisiejsi akwizytorzy... :o ale tylko tacy chyba pozostali w Polsce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagus..Nygus
to o Tobie !!! Pajacu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"napiszę coś mądrego" no widzisz, a ja od początku wiedziałem, że myślenie sprawia ci ból. Henry Ford powiedział: "Myślenie to najcięższa praca na świecie, dlatego tak mało ludzi chce się jej podjąć". Nie myśl, bo w twoim przypadku nie ma to sensu. Wszystko co wychodzi poza granice twojego rozumowania jest piramidą finansową. Poza tym jak jest nielegalna to nie ma prawa działać. Jeżeli działa, to jest legalna. Przecież to takie proste. Nie trzeba wiele nad tym myśleć. Wymyśliłbyś sobie przynajmniej jakąś ksywę, ale to może dla ciebie również zbyt duży problem intelektualny. Łatwiej było wziąć część tekstu. Wyrazy współczucia dla twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Polsce prawo jest tak
dziurawe, że gro prawników (także zatrudnianych przez Intyway i ACN) szuka kruczków prawnych, by ich piramidy finansowe mogły działać i mogły być "legalne" stąd te nieistniejące produkty lub produkty, które można by było nabyć za darmo (na licencji freeware) ale wtedy by nie były profesjonalne buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Nie masz mi czego współczuć "powiedz coś mądrego", ponieważ to "oszustwo", to tylko twoja wyobraźnia, więc mnie do tego nie mieszaj. Jeżeli musisz ciągle się w tym utwierdzać, to ja ci nic na tą chorobę nie poradzę. Nie jestem lekarzem. Nawet nie znasz firmy, z którą współpracuję, nic o mnie nie wiesz, a za takiego znawcę się uważasz. Dlatego tak wygląda w naszym kraju. Ludzie przyjmują za prawdę to co pod słyszą, usłyszą w TV i przeczytają w kłamliwej prasie i nikt nie mówi, że to są oszuści. A fakty traktują jak oszustwo, bo nie zgadzają się z tym co wyżej wymienieni mówili. Manipulacja w pełnym zakresie usług. "Róbta co chceta" takie temu przyświecają hasła. No tak, już Stalin i Hitler wiedzieli, że niedoinformowanym i naiwnym społeczeństwem łatwo się steruje. Do "Marshall" --> zobacz jak wielu oszustom płacisz rachunki i podatki, to cię nic nie dziwi? Dlaczego ich nie nazywasz po imieniu? Może dla tego, że mają nad tobą władzę? Założyłem ten temat aby pokazać jak mało robimy dla samych siebie, a jak wiele pieniędzy przechodzi nam przez palce. Kiedy dostaniemy wypłatę, od razu lecimy zapłacić wszystkie rachunki i nawet się nie zastanawiamy dlaczego są coraz wyższe. Najbardziej rozkłada mnie na tym forum chamstwo niektórych, którzy robią tylko w okół siebie dużo szumu, bo tak naprawdę nic mądrego nie mają do powiedzenia. "Marshall" jesteś ponoć mgr bankowości. Napisz coś o tej branży abyśmy mogli na tym skorzystać. Udowodni, że coś potrafisz poza krytykowaniem i oskarżaniem innych. "napisz coś mądrego" nie podejrzewam aby coś konkretnego mógł tu umieścić, więc nie ma sensu nawet proponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Marshall", "powiedz coś mądrego" lubicie ujawniać oszustwa. Zajmijcie się tym tematem: http://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/76,0,257868.html?p=md Ostrzegajcie ludzi aby się oszustom nie dali tak wykorzystywać. Niech protestują przeciw temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
"Marshall" --> to piętnuj tych oszustów, do których masz 100% pewności, że nimi są! To po co ci te studia i wiedza, którą skończyłeś, skoro nie można na niej skorzystać? Jednym słowem zostałeś oszukany. Wiedzę, którą ci przekazano można tylko wykorzystać wzbogacając banki? Kolejne oszustwo! Ja teraz uczę się po to, aby wiedzę, którą zdobywam wykorzystywać do zarabiania pieniędzy, a nie tylko dla satysfakcji. Tu przynajmniej mam jasną sytuację. Mówili, że potrzeba od pół do roku czasu nauki aby zarobić naprawdę fajne pieniądze i teraz po roku czasu widzę, że mówili prawdę. Moje dochody z miesiąca na miesiąc rosną i już przekraczają średnią krajową. Zastanawiam się nawet nad tym, czy to firma z którą współpracuję tej średniej nie zawyża, ponieważ przeciętny zarobek to 1500 - 2000zł brutto nie zawyża. A dużo osób pracuje za 1000zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje za 2400 netto
i taka płaca to teraz normalka, nie trzeba inwestować w żadne piramidy, ani wyjeżdżać z kraju by żyć godnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Nie powiedziałem, że przez pół roku nic nie zarabiałem. Przez pół roku był to dochód poniżej średniej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×