Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pontifex

kwiaciarnie internetowe

Polecane posty

Gość gość
Zamawiałam już kilka razy kwiaty przez pocztę kwiatową i przysyłali bukiety zgodne z opisem i zdjęciami. Z tego co pamiętam, dostawa była na drugi dzień, więc szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie też na stronę http://www.artico.com.pl Piękne bukiety, wiązanki i można zamówić za pośrednictwem poczty kwiatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkakkk
Moja mama miała urodziny wtedy,kiedy byłam za granicą. Zamówiłam jej kwiaty z dostawą za pośrednictwem kwiaciarni internetowej https://e-torty.pl/ . Jak zobaczyła bukiet, to powiedziała,że się popłakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałem z usług bouquet atelier z krakowa, działają tylko na terenie krk i okolic ale robią piękne flowerboxy. Oferują normalnie dowóz o konkretnej godzinie, czy to poniedziałek czy sobota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordiancc
Ciekawą ofertą mogą być kwiaty od La Mer de Roses. Oferują kwiaty stabilizowane, czyli takie, które potrafią wytrzymać nawet kilka lat. Ładnie zapakowane i przycięte w pudełkach nadają unikatowego efektu. Polecam dla osób, dla których pieniądze nie grają roli. ;) - http://mopsbydgoszcz.org.pl/roze-dla-naszej-ukochanej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze posiadamy czas, albo taka kwiaciarnia stacjonarna jest już zamknięta kiedy wracamy z pracy, dlatego taka kwiaciarnia internetowa jest bardzo fajną opcją, trzeba wiedzieć też gdzie szukać, żeby nie zawieść się na efekcie końcowym. Polecam ten artykuł na temat korzystania z usług takiej kwiaciarni i czego można się spodziewać: http://www.cyberion.net.pl/korzystanie-z-uslug-kwiaciarni-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubosz
Nie zamawiajcie w kwiaciarni FLOWERS24. Niestety kompletna klapa. Zamówiłam bukiet o nazwie 'intensywny róż' a otrzymałam różowo biały. Poza tym bukiet, który zamówiłam miał być subtelny i elegancki a dostarczono coś, co trudno nazwać bukietem. Nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowilam wieniec na pogrzeb babci na Poczcie kwiatowej na 12, pani dzwoni do mojej mamy o 11:30 ze nie ma kurieranie ma kwiatow w kwiaciarni.. ja mieszkam 7 tys od polski, zakupilam szczegolny wieniec dla babci, nie doszedl :( zamiast mi napisac ze maja probleny to oni dzwonia 30 min przed pogrzebem :( nigdy nie zamowie nic z tej firmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakasia4
Kiedyś znalazlam super bukiety z czekoladek na allegro, dostawa na dzień matki dotarła, mama zaskoczona a ja mega zadowolona. Jeszcze kilka razy u nich zamawiała i polecam jako coś innego niż tradycyjne bukiety, forgetflowers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakasia4
Kiedyś znalazlam super bukiety z czekoladek na allegro, dostawa na dzień matki dotarła, mama zaskoczona a ja mega zadowolona. Jeszcze kilka razy u nich zamawiała i polecam jako coś innego niż tradycyjne bukiety, www.forgetflowers.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka

Nie mieszkam w Polsce i nie zawszę mogę być na jakieś ważnej imprezie rodzinnej wtedy zamawiam bukiet z kwiaciarni internetowej https://www.kwiaty-prezenty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

A ja kilka razy zamawiałam bukiety przez pocztę kwiatową i nie zdarzyła im się żadna wpadka typu pomylone zamówienie, nieświeże kwiaty albo niedoręczenie na czas. Mieszkam za granicą, więc na ważne okazje muszę się posiłkować takim dostarczeniem prezentu, gdyby było coś nie tak, mama i teściowa by mi powiedziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

tez mieszkam za granica i ostatnio zamawiam z cudoo.pl

na razie wszystko jest w porzadku, zamowienia zawsze na czas, w dobrym stanie, mama nawet powiedziala, ze to najladniejsze kwiaty z tych, ktore ode mnie dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Odradzam i przestrzegam przed Flora Queen. Nie dostrarczyli na czas, potem chceli dostarczyć kilka dni po czasie,a w końcu wcale się to nie wydarzyło. I wszytko zgodne z regulaminem. Gdybym tylko wcześniej spojrzała na opinie o tej kwiaciarni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odradzam kreator-kwiatów

Na pewno nie kreator kwiatów....!!!!

Na złote gody mojej cioci nie dostarczyli bukietu - po mojej reklamacji … drugiej z rzędu dopiero to zauważyli i zaproponowali po 2 tygodniach, rekompensatę w postaci poświątecznych czekoladek... ha, ha, ha...

totalnie odradzam

Na szczęście też po 2,5 tygodnia oddali kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda43

Ze swojej strony mogę polecić kwiaciarnie internetową kwiaty-prezenty.pl

Często korzystam i zamawiam, kwiaty za każdym razem pięknie przystrojone, świeże i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Mąż kwiaty zamawia z poczty kwiatowej . Ostatnio piękny bukiet róż mi podarował na imieniny. Zamówił z dostawą do salonu w którym pracuję. Wszystkie koleżanki mi zazdrościły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie tylko kwiaty-prezenty. Nigdy się nie zawiodłem na tej kwiaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie macie możliwości nabyć kwiatów w lokalnej kwiaciarni to mogę wam polecić fajną alternatywę,  kwiaciarnia internetowa kwiaty-prezent ma szeroki asortyment - dodatkowo akceptuje ona wiele rodzajów płatności internetowej, jest to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×