Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość Agrypina Czerwiec
:-) Ale my tutaj wszyscy jesteśmy nowocześni. Poczucie winy rodem ze Średniowiecza zostało przez nas dawno zarzucone, jak nieprzystające do współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Bez sensu.Nie ma znaczenie czy katolicy, rastafarianie, mormoni czy innej wiary. Natura ludzka i jej ułomności nie znają koloru skóry, kraju, narodu, szerokości geograficznej religia nie ma znaczenia. ale ma znaczenie jej ingerencja w seksualnosc czlowieka. no a w naszym kraju ta religia jest katolicyzm. mamy go nawet w zupie. za slonej nota bene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Za dwieście lat, moja droga Sisy, społeczeństwo będzie tak otwarte i tolerancyjne, że nikogo nie będzie dziwić kopulacja mężczyzny z samicą aligatora. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Właśnie! To to religia, a zwłaszcza religia katolicka uczy, jak współżyć z własnymi córkami i mordować własne dzieci przy pomocy nożyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, za dwieście lat, ale teraz mamy tu i teraz Zresztą aligator, to nie własne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zwłaszcza religia katolicka uczy, jak współżyć z własnymi córkami i mordować własne dzieci przy pomocy nożyka!" To poczytaj sobie o tej religii coś, zanim zaczniesz pierdolić od rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
agrypina czerwiec twoje prowokacje sa szyte grubymi nicmi. wole subtelniejszy szew. i nie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Czekaj, Sisy! A co ja takiego niewłaściwego napisałem, że dostałaś furii? Przecież to, co piszę zgadza się w pełni z Twoim poglądem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
sissy jak widac sie nabrala. bedzie prawicowca uczyc biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Ależ to nie są żadne prowokacje. Jeśli komuś wolno napisać, że te wszystkie rzeczy, to sprawka katolików, to jest w porządku. Jeśli ja coś takiego piszę, to zaraz mi się zarzuca prowokację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
No to, Sisy, on będzie kopulował z własnym dzieckiem, które mu wcześniej urodzi aligatorzyca. A fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Ale, Sisy, mam rozumieć, że Ty sama "biblię to już umiesz". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
czlowieku.wydaje ci sie, ze jestes oryginalny za sprawa nicka? takich oryginalow mamy tu caly kraj. wypelnili swoje listy wyborcze w bardzo oryginalny sposob. i wybrali oryginalne wladze. made in poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ale sissy sie nie kloci. ona sie podklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ-KA
Prawda jest taka, że faceci mają oczy głęboko w ..... i interesują go tylko łatwe laski. Ale oczywiście zakochują się i wybierają sobie na żony te które trudno zdobyć i które olewją ich tandetne podrywy, bo wtedy wiedzą, że są inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Nic podobnego, Samico. :-) Poza tym, ja się z nikim nie kłócę. Ja sobie jedynie przyjemnie rozmawiam, poszerzając moją dziurawą wiedzę o tym niezbyt przecież doskonałym świecie i zamieszkujących na nim tych szubrawcach - katolikach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Ależ ma się rozumieć, ja wcale nie jestem oryginalny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie macie zamiaru obciążać katolików zbiorową odpowiedzialnością za chorych psycholi. choroba umysłu nie wybiera wg kryterium wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
casus wojciecha c ubiera sie inaczej, pije co innego, uzywa innego jezyka, chodzi boso ale poglady ma przecietne moglby chodzic na rekach a itak bedzie przecietnym polakiem. dwa slowa klucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Oczywiście, Samico, że jestem katolikiem! Ale nie praktykuję! Z tymi szmaciarzami miałbtym praktykować, co to swoje dzieci zabijają? Wolne żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja robię? Komu się podkładam? Nie rozumiem... Ok, możecie prowokować w ten sposób, tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
No właśnie, Palola, bycie katilikiem, to poważna choroba umysłowa. W sumie kogoś takiego należałoby poddać nie tylko przymusowej kastracji farmakologicznej ale i przymusowemu odosobnieniu w domu wariatów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A szkoda, Sisy. Chętnie bym u Ciebie poterminował. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Szkoda, Samico. Dałbym im popalić, jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×