Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość ofe rma
agrypina, czy ty cierpisz na niedowład umysłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A dlaczego właśnie mnie zostało zadane to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Że niby, iż co, Samico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
sissy naprawde nadal nie rozumiesz? dla niego stosunek kobiety i krokodyla to to samo co stosunek homoseksualny. jego chcesz nawracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu katolików o, że tak powiem, niższej samoświadomości, należy do tego kościoła z przyczyn czysto losowych. Urodzili się w kraju nad Wisłą i tak się złożyło, że kultura tego narodu poparta jest na tysiącletniej tradycji odmiany chrześcijaństwa zwanego katolicyzmem, a to wcale nie gwarantuje odgórnego cudu, który zapewni wszczepienie tymże jednostkom zasad moralnych godnych Jana Pawła II. Nie tak to działa i dobrze o tym wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
oczywiscie pola. masz racje a katolicyzm nie potrzebuje obrony tylko ataku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
masz racje ALE katolicyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, jak ktoś ma fantazje o krokodylach, to nie ma sensu nic pisać... Cóż, ja nie mam ochoty Cię terminować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
No dobrze, może stosunek homoseksualny to nie jest to samo, co stosunek mężczyzny z samicą (pardon, Złośliwa - zbieżność przypadkowa :-) aligatora. Ale co wtedy powiedzieć o stosunku mężczyzny z samcem aligatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katolicyzm potrzebuje paru sprostowań i reform, ale nie znam się na polityce Watykanu, i być może jeszcze nie czas. Miejmy nadzieje, ze mają dobrych doradców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Wygadujesz, Palola, wirutne głupstwa. :-) Musiałaś się nachodzić na lekcje religii. Proszę nie mieszać w młodych głowach swoimi wątpliwej jakości intelektualnej wywodami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a co powiedziec o czlowieku niespokrewnionym z aligatorem, ktory reaguje agresja na to, ze swiat moze byc bardziej zlozony niz w katechizmie kosciola katolickiego? czy gdyby mial w drzewie genealogicznym gady jego bezbronnosc wobec szerokosci swiata bylaby jasniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Palola? A jakich reform katolicyzm potrzebuje, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Że Ty niby katechizm kościoła katolickiego gruntownie znasz, skoro go z czymś porównujesz...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet i samiec aligatora to jest niestety chyba coś co wykracza poza nasz poziom abstrakcji, przepraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a ty niby znasz sklonnosci homoseksualne jesli masz do nich taki emocjonalny nomen omen stosunek. wierze, ze znasz. moze zaufaj mi, ze znam kkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Bo widzisz, Sisy, trzeba mieć odwagę podnieść wyżej głowę i skierować odważnie wzrok w przyszłość, a nie tylko ze strachem ograniczać się do własnego grajdołka. Nowoczesny człowiek nie boi się przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
zlosiliwa. widze ze i ty nie pojmujesz tych subtelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
A co złego w posiadaniu skłonności homoseksualnych? Zaraz padnę ofiarą nowego ataku. Co to, pedałem mi nie wolno sobie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo widzisz, Sisy, trzeba mieć odwagę podnieść wyżej głowę i skierować odważnie wzrok w przyszłość, a nie tylko ze strachem ograniczać się do własnego grajdołka. Nowoczesny człowiek nie boi się przyszłości!" To ja jużwolę swój grajdołek, gdzie ludzie nie posuwają krokodyli, ani innych zwierząt, ani dzieci, własnych lub cudzych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Musiałaś się nachodzić na lekcje religii. Proszę nie mieszać w młodych głowach swoimi wątpliwej jakości intelektualnej wywodami. " :D :D Dzięki za recenzję i trafną ocenę przyczyn moich wywodów :) Co od reform - a bo ja wiem, może jakiś stały podatek, żeby wpłacać regularnie składki , i żeby już nie było tych zarzutów co do zachłanności księży. Może zniesienie celibatu, złagodzenie zakazu antykoncepcji ... Poza tym ja nie za bardzo potrzebuję tej rozmowy o nazwie spowiedź, bo od lat mam te ze 4 te same grzechy, chociaż akurat rozumiem, ze dla wielu to jest kwintesencja, takie poczucie ulgi itd... Więc może żeby to było na zasadzie zupełnej dowolności, a nie corocznego nakazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
katolicyzm nie potrzebuje reform bo katolicyzm zostanie gruntownie "zreformowany" przez islam. podobnie zresztą jak cała cywilizacja zachodnioeuropejska. liberalizm obyczajowy może i jest bardzo fajny, ale mało przyszłościowy. wszystkie kopulacyjne udziwnienia, antykoncepcja i inne wynalazki dają dużo przyjemności ale mało dzieci. i dlatego nie mogą przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Wszystkich wrzucam, Samico, bo na nic innego nie zasługują. A w pierwszym rzędzie księży i zakonników od których się przecież bierze ta cała zaraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
agrypina czerwiec no gratuluje. widac ten szew nie taki prostatcki dla kazdego oka jak myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
I w życiu, Samico. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Myślałaś? Doprawdy myślałaś? Nie pomyliły Ci się słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×