Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość Agrypina Czerwiec
Zanim islam, zapanuje równouprawnienie, tolerancja i nowoczesność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
" Wszystkich wrzucam, Samico, bo na nic innego nie zasługują. A w pierwszym rzędzie księży i zakonników od których się przecież bierze ta cała zaraza..." co za sfrustrowany frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Myślałaś? Doprawdy myślałaś? Nie pomyliły Ci się słowa? nie denerwuj sie i nie walcz z ta sklonnoscia. tego wbrew twoim przekonaniom wcale sie nie leczy. i nie jest to nienormalne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
:-) Mam to skomentować, Samico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest jakiś dziwny, ten cośtam czerwiec... Chce być oryginalny, elokwentny, dowcipny i intrygujący A pieprzy już takie bzdury, że ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh
ja mam wrażenie, że tutaj trzy czwarte wypowiadajacych się nie łapie agrypiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Zresztą, Samico, ja jestem pedałem, a mnie przecież już znasz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Cieszy mnie to, Sisy. Ogromnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"A pieprzy już takie bzdury, że ręce opadają..." jest zwyczajnym sfrustrowanym idiotą i jak każdy taki o swoje niepowodzenia oskarża jakichś żydów, masonów czy innych cyklistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
sissy jaki tam dziwny przecietniak , ktory nie godzi sie z faktem, ze agresja jest rodzajem energii seksualnej to jest mechanizm wyjasniajacy zachowania homofobiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Zechcesz zeznać, Hechh, kto się łapie do pozostałej jednej czwartej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
No właśnie, ja nie łapię Agrypiny od 3 miesiecy ja lapie kazde slowo. az za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że on jest nowy od dziś... Dlaczego ludzie muszą wchodzić na fora i takie glupoty gadać... Nawet jeżeli tak nie myślą... to ciekawe co może poczuć molestowane dziecko lub homoseksualista jakby to przeczytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Oferma? Wytłumacz mi, czym zasłużyłem sobie u Ciebie na taką opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Skoro tak, Samico, nie możesz więcej publicznie głosić, że znasz homoseksualistów ale pedałów to nie. :-) Czy Ci Twoi znajomi homoseksualiści się leczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to ja nie mam nic przeciwko homoseksualistom dopóki nie staną mi przed oczami ze swoimi czułościami. Czyli czego oczy nie widzą to obojętne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie rację, człowiek który ma normalne życie i sam sobie nim kieruje nie pisze takich bzdur Najlepiej za swoje niepowodzenia oskarzyć pedałów, w sumie czemu nie, ktoś musi być winien... byle nie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
To rzeczywiście ciekawe, Sisy. Zwłaszcza homoseksualista. Ale, ale - temat nam ucieka. Zaczęliśmy od wysunięcia słusznej, wiekopomnej tezy, że gwałcenie własnych córek i duszenie własnych dzieci, to skutek panoszenia się katolicyzmu w naszym kraju. :-) Proponuję wrócić do wątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a na przykład tym: "zamieszkujących na nim tych szubrawcach - katolikach." ja katolikiem wprawdzie nie jestem, ale wielu katolików, często bardzo żarliwych któych znałem/znam to fantastyczni ludzie i jak jakieś ograniczone gówno tak o nich pisze to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Jesteś nietolerancyjna, Palola. Płeć zupełnie się nie liczy, jeśli w grę wchodzi prawdziwe uczucie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie, ja nie łapię Agrypiny od 3 miesiecy ja lapie kazde slowo. az za dobrze" Moje "nie łapię" to było zaadoptowanie stylu Agrypiny, więc wyjaśniam, ze niektóre jej słowa łapię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
To pięknie, Oferma, ale poczytaj sobie uważnie. Ty powinnaś większą liczbę kozików naszykować w kieszeni...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
oferma uspokojze sie czlowieku. masz moje slowo, ze czerwiec nic nie ma do katolikow wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma piernik do wiatraka? Poza taką samą ilością liter? Jeżeli uważasz, że ludzie gwałcą dzieci z powodu katolicyzmu w kraju, to przykro mi, ale ja nie znajdę kontrargumentów, bo trudno znaleźć logiczną odpowiedź na kompletnie nielogiczną tezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Ty ślepa jesteś, ZWS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×