Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strongman

najlepsze są niedostępne kobiety

Polecane posty

Gość zws
pola zloze ci to w calosc. prawicowy konserwatywny nacjonalista, homofob. obiekt identyfikacji - wojciech cejrowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrypina Czerwiec
Żebym tylko ja tak uważał, Sisy, to żaden, powiadam, ale na prawdę - to żaden problem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma, specjalnie dla Ciebie bo Cię kafeteryjnie lubię :P --> w tym wątku odczytuj wypowiedzi Agrypiny dokładnie odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Wypisz, wymaluj. Co za pogłębiona analiza psychologiczna. Aż do dna mojej zwichrowanej osobowości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
ja tego nie napisalam uzylam slowa - obiekt identyfikacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no dobra, nie chce mi się wracać do nie wiem już sam której strony żeby doczytać kontekst. wierzę wam na słowo i skoro tak to przepraszam ale naprawdę do białej gorączki doprowadzają mnie słowa przygłupów którym się wydaje że wraz z ilością wyzwisk rzuconych na kk przybywa im rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co Ci to daje? Odejdziesz od komputera z myślą: dobrze było, ale im nagadałem, ale jestem zajebisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Swoją drogą, co to jest ten cały "homofob"? Bo żaden ze słowników prof. Kopalińskiego nie tłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
no dobra, nie chce mi się wracać do nie wiem już sam której strony żeby doczytać kontekst. tu nigdzie nie trzeba wracac. to jest wypisalne wielkimi literami w kazdej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
:-) Oferma? Znajdź w tym, co napisałem choćby jeden wulgaryzm, choćby najdrobniejsze przekleństwo...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Ale co Ci to daje? Odejdziesz od komputera z myślą: dobrze było, ale im nagadałem, ale jestem zaj**isty? co mu to daje? sam siebie przekonuje do wlasnych pogladow.wyobraz sobie jakie to musi byc trudne do przelkniecia miec takie poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zaczac jezdzic
ale o co chodzi sie pytam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Swoją drogą, co to jest ten cały "homofob"? Bo żaden ze słowników prof. Kopalińskiego nie tłumaczy? wiesz dlaczego?bo kopalinski zajmowal sie teoria a to jest teoria dorobiona do praktyki. po owocach ich poznacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zaczac jezdzic
chyba tez lubie niedostepne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Jakie poglądy, ZWS? Przecież my mamy identyczne poglądy. Łączy nas wspólna niechęć do tych sukinsynów-katolików, którzy gwałcą własne córki i topią własne dzieci. :-) Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
A skąd wiesz, czym się nie zajmował prof. Kopaliński, ZWS? Zwierzał Ci się może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie test na moją ewentualną homofobię - Kto idąc ulica nie ma nic przeciwko widokowi obściskujących się osobników tej samej płci? I po co te publiczne wystąpienia oraz podgrzewanie dyskusji?? Zaznaczam, że przepytałam już moja przyjaciółkę i ona też ma coś anty .... tak wiec teraz działam na rzecz przynajmniej dwóch kobiet, chcemy wiedzieć, co o sobie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Wydaje Ci się, Sisy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Żyjemy w wolnym, liberalnym świcie, Palola. Nic nikomu do tego, kogo i gdzie ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Cejrowski
Tak, Palola. Teraz jest nienormalny człowiek, który prezentuje takie poglądy. :-) Jesteś chomofobką czystej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
pola ja nie mam w innych krajach ten widok jest czesty tzn nie lubie epatowania erotycznym charakterem zwiazku (i homo i heteroseksualnego) ale trzymanie sie za reke czy pocałunki to normalne oznaki zazylosci i zawsze ilekroc widze homoseksualistow okazujacych sobie publicznie czulosc zaluje ze w naszym kraju tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomofob
Już poszło w lud, Palola. Nie da się tego odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomofob
I ja także ogromnie tego żałuję. :-( Ciemnogród i moher...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chomofob
Kudy naszemu krajowi i społeczeństwu do takiej np. Holandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ja też czuję zniesmaczenie, kiedy na ulicy jakoś bardzo namiętnie całuje sie para małolatów, ale w przypadku związków homoseksualnych naprawdę nie mam nic przeciwko dopóki dopóty w ogóle nie widzę chociażby zwykłego obejmowania się... Jakoś mnie razi i tyle. No i nie podoba mi sie to upublicznianie ich orientacji, demonstracje, pochody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zaczac jezdzic
jestem za...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×