Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

Jak nauczyć dziecia pić z butli?????

Polecane posty

To tak, karmię cycem i poprzestać nie zamierzam, aleee za dwa tygodnie mam obronę magisterską i mała zostaje z moją mamą, coś jeść musi, ze mną nie pojedzie bo to bez sensu, będę zstresowana itp. Chciałam podać tego dnia mleczko modyfikowane i ewentulanie jakąś kaszkę albo marchwkę bo bardzo jej smakuje. No ale mała nie chce pić z butelki :o Za rzadne skarby nie chce. Dziś znowu po kilku dniach od poprzedniej awantury chciałam spróbować....i wywołałam tylko tyle, że się wściekła :) Z łyżeczki je bardzo ładnie, ja w sumie nie dokarmiam jej, ale podaję jej witaminy na łyżeczce, to sie nauczyła, ale jak jej daję butlę, rety ale się wścieka :o Może znacie jakieś sztuczki, czy sposob to HELP!!! A może to przez za to, że dziurki są może za małe?? Jesuuu oszaleje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz miesiac walcze z moim synkiem i nic Wpada w szal przy butelce Z lyzki je slicznie bo podobnie jak ty nauczylam go przez podawanie witaminek Chetnie poczytam jak inne mamy uczyly i ile im to zajelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też miałam taki problem, w sumie do okoła 7 miesiąca uczyłam moje dziecko pić z butelki :P Próbowałam wszystkiego tj, róznych smoczków, butelek, mieszanek. Karmił mój mąż, teściowa, moja mama, przykładałam jej butelkę do policzka, dawałam jej mój pokarm . Generalnie próbowałam wszystkich sposobów jakie znalazłam na necie :P . Wkońcu postanowiłam uczyć z niekapka, jednak to też nie pomogło ponieważ nie wyobrażałam sobie nocnego karmienia na krzesełku itp. W ostateczności postawiłam na głodówkę tj. nie podawałam jej piersi przez cały dzień. Zaczełam od rana, w ciągu dnia zjadła tylko słoiczek z owocami, na widok butelki darła się jak wściekła. Nie wiem jakim cudem nie wrzeszczała cały dzień. Tak przetrzymałam całą noc tzn latałam do niej co godzinę z butelką. Dopiero przełom nastąpił rano, poprostu podałam jej butelkę a ona wszystko zjadła :D . Może wasze dzieci będą łatwiejsze w obsłudze ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Karmie piersią ,ale i poje małą plantexem na kolki,kupiłam jeszcze przed porodem taka butelke tommee tippee z takim śmiesznym smoczkiem podobnym do piersi.I ona naprawde z niej pije.Sama próbowałał pic z niej i nie jest łatwo.Może problem tkwi w doborze smoczka? Moje starsze dziecko za chiny ludowe nie chciało pić z butelki i nie nauczyło sie więc byłam uwiązana na amen.Wklejam link z buteleczką. http://www.allegro.pl/item199006174_imitacja_piersi_mamy_2x150_ml_tommee_tippee.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! misiaczkowa :D są dzieci, które butelki nie łapią- z moją Zosią tak było... ale to tylko jednorazowo, nie będzie problemu... babcia poda mleko łyżeczką albo strzykawką, albo kubeczkiem (Zosia nauczyła się z kubeczka, ale była dwa razy starsza od Lideczki!) jak była w wieku Lidki, opróćz cyca nie przyjmowała absolutnie nic! jak byłam na uczelni ( kilka godzin, plus dojazd -przez tydzień, od czasu do czasu) to moja mama zajmując się nia krążyła cały dzień po parku, aż do mojego powrotu ;) Zośka przesypiała spacer :) za to jak wróciłam miałam mega przyssawkę! Poradzą sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo!!! Dzieki!!! Udało się!!! Zapapała bultę!!! Podalam Canpola zwykłego, takiego splaszczonego na końcu i poszło!!! Z ciekawości podałam też Timmmee Tippee i tez zassała!!! Jedna rada, ja próbowalam jak była głodna, wtedy dziecku wszystyko jedno ;) Byle byłoby mleczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×