Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vierka

Co sądzicie o sklepie ZARA?

Polecane posty

Gość Vierka

Niestety nigdy nie miałam okazji byc w tym sklepie (mieszkam w takim miejscu ze niebylo w poblizu) ale za niedługo pewnie bedzie bo maja otworzyc w sasiednim miescie. Jestem ciekawa jakie sa tam ciuszki i jakie ceny? Mam nadzieje ze obłsuga tego sklepu nie rzuca sie od razu na klientów tak jak to jest w niektórych sklepach....wkurza zawsze mnie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
hej ja tam bede pracowala w Zarze w gliwicach w forum..hmmm..ciuchy nawet fajne..ale ceny moim zdaniem nie ktore kosmiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to wkurza :) ciuchy takie dla mlodych elegantek, raczej nie szalenie-mlodziezowe wymysly...a ceny hm...jak dla mnie raczej nie sa niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez to wkurza :) ciuchy takie dla mlodych elegantek, raczej nie szalenie-mlodziezowe wymysly...a ceny hm...jak dla mnie raczej nie sa niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
no dokładnie ceny maja kosmiczne.... no ale ja tam ebde tylko pracowala hehe dlatego wybralam dział dziecięcy chociaż tam są fajne ubranka heh..ja nie lubie chodzi ubrana tak az elegancko...wole jeansy i jakaś fajna bluzeczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
No mi chodziło własnie o Gliwice, teraz bede miec nawet niedaleko :) Hmm...mowicie ze nie ma za bardzo młodziezowych ciuchów? No to ze ma trzy działy to słyszłam - damski męski i dzecięcy. Podajcie przykładowe ceny jakis rzeczy tak dla porównania, jesli mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
no jak ogladalam kiedys tam cos to bluzka taka nie bardzo w moim typie okolo 250 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
Gratuluje pracy w zarze :) --- imli86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
O matko jedyna!!!!!! No to rzeczywiście droga - przynajmniej jak dla mnie...za bluzke tyle...no ale pewnie ktos tyle daje skoro otwieraja kolejny sklep Widac ma wzięcie. No to nie wiem czy bede klientka hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
no dla mnie tez drogo...wiesz dla niektorych to jest niska cena...jednak dla wielu osob sa to ceny bardzo wysokie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Lola
Nieprawda ze są tam tylko drogie rzeczy!!!! Owszem niekótre są ale znajdzie sie takze rzeczy w takich przystępnych cenach np. około 50 zl A co do młozdziezowych to są tez takie ciuszki, ja sama kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
no ale ogolnie jest sklepem drogim....nawet babka na rozmowie kwalifikacyjnej mowila ze jest to sklep z wysokimi cenami...wiec wiesz cos w tym musi byc....oczywiscie mowie o babce ktora prowadzila rozmowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Lola
No zgadzam sie nie na "przeciętna kieszen" ale nie generalizuj ze wszystko jest takie drogie bo naprawde mozna znalezc duzo fajnych rzeczy w niewygórowanych cenach (mam na mysli tu jak pisałm juz okolo 50 zl, 70 zl czy nawet 100 zl). Za dobra rzecz jestem w stanie tyle dac bez wyrzytów sumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Lola
Pisałaś ze bedziesz pracowac w tym sklepie. Fajnie, pewnie bedziesz miec znizke :) :) :) Masz juz jakś praktyke? Czy dopiero zaczynasz jak otwieraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
Dzieki dziewczyny z a opinie, rózne bo rózne ale przynajmiej wiem ze musze sama sie wybrać, by stwierdzic hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyu
no fajny ciuchy sa,i to nie jest tak ze sa tylko elegatckie.dzial kobiecy jest podzielony na owszem elegantne rzeczy,w ktorym czasem sa jakiies wyprzedazy i mozna fajny sweterek kupic za 45 zl,ale reszta bywa droga.jest tez dzial z takimi bardziej mlodziezowymi rzeczami,sa koszulki za po 35,45, w gore,moja siostra zawsze kupowala na wyprzedarzach latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zara.pl/v07/index.html Wybierz druga zakladke: showroom pokaze ci sie okienko z wyborem lokacji, wybierz Polske, to zobaczysz kolekcje; jak klikniesz na ciuch to wyskakuja informacje wlacznie z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zara to mój ulubiony sklep :) ich ciuchy kupuję od jakiś siedmiu lat ;) mam ich spódnice, sukienki, spodnie, żakiety, sweterki, koszule, t-shirty, bluzy, bieliznę, torebki, jedynie nie kupuję ich butów. Sporo rzeczy Zary ma też mój narzeczony :) mają też cukierkowe ciuszki dziecięce. lubię ich stylistykę i dobre jakościowo materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie - uwielbiam zarę, ich styl bardzo mi odpowiada ceny takie sobie co do ekspedietnek tam - chyba musialy dostac niezla szkołe jakiś czas temu, bo bywaly bardzo opryskilwe, teraz obsluga zmienila sie na korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietny sklep.swietne ciuchy, buty (np kozaczki ok 300zl). ceny wysokie ale czasem trafiaja sie wielkie obnizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyBaby
Kocham ten sklep 😘 Ceny jak dla mnie sa normalne, ubrania cudne i dobre gatunkowo. Wiekszosc moich rzeczy pochodzi z Zary, mam wrecz obsesje z torbami- workami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
Ola Lola ja nie mowie nie generalizuje z cenami bo wiem ze sa tez nizsze a za bluzke dobrego gatunku tez jestem w stanie dac 100 zl....ale niektore to lekka przesada..chodzi mi o to...a prace zaczynam od jutra...w silesii dopoki nie otworza w gliwicach forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
O ile tu opnii :0 Dzieki dziewczyny! bzium dzieki za link, przydał sie Szczeze poeiwem nabralam ochoty na ten sklep :P pewnie zajde tam chcciaz pooglądac a noz sie trafi cos fajnego po dobrej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizonda
Akiedy sa obnizki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny zazwyczaj wysokie, ciuchy super :) Ale osttnio upolowałam tam boskie buty na wygodnej szpilce, czarne, jakierowan, peep toe, obcas jakby z drewna a cena ? 99 zl :) Bez promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E unike
Hej! Wałasnie jest po kolejnych udanych zakupach dokonanaych w Zarze - nabyłam cudna koszule za 99 zl i spodnie do tego dlugosci dokolan za 89 zl :) Uwazam ze to nie duzo mnie kosztowalo a rzeczy sa naprawde ladne. Wiec polecam ten sklep, ubranka naprawde fajne czsem niestandardowe :) Perzyznaje sa tam rzeczy dogie tez po 300 zl naprzyklad...no ale...jak to woli i na co go stac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny czasem botyczne ale na szczęście zdarzają się przeczeny ubrania mają różne, różniaste ale nie! banalne i to lubię , choć rzadko coś tam kupuję styl przede wszystkim b. kobiecy, ale elegancki choć na drugim piętrze u mnie w mieście są młodzieżowe rzeczy - b. dziewczęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatorka umyslow
kosmiczne ceny w Zarze? to Wy chyba nie widzieliscie sklepu w ktorym sa kosmiczne ceny...no ale skoro nawet zary na oczy sie nie widzialo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrenka Morska
Bo Ty Kreatorka umysłow zapewne jestes bogata i ubierasz sie u Diora itp.... No cóz nie każdy ma tyle kasy na "szmatki" albo inaczej....nie kazdy chce tyle wydawac na "szmatki".... A to ze ktos nie widział na oczy zary to takie dziwne? Może mieszka w taki miejscu gdzie nie ma w poblizu tego sklepu....Z tego co sie orientuje jest narazie niewiele tych sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrenka Morska
A co do jakosci ciuchów w Zarze - jestem bardzo zadowolona oczywiscie nie wszytko mi sie tam podoba no ale to jak wszedzie... Ale ogólnie lubie tam kupować i zawsze cos dla siebie znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×