Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celina858585

Magda M najmiej życiowy serial jaki widziałam ///

Polecane posty

Gość celina858585

nie no, kto w Magdzie M pisze scenariusze? Jak mozna się tak zachowywać jak postacie w tym serialu? Piotr przyłazi do niej, pisze, a ta sie patrzy i walnie jakis głupi tekst albo sobie pójdzie i będzie te swoje zamglone oczka wpatrywać w otchłań...no ludzie, przeciez nikt by w realu takich emocji nie wytrzymał! Gada, ze go Kocha ale jest wyimaginowana DUMA jest silniejsza niz jej cuzucie do niego. Ludzie..no najbardziej irytujący serial jakiz robiono do tej pory...nie wiem czym się ludzie zachwycają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiający serial
I ci przyjaciele będący na każde jej skinienie. Magdusia zbyt długo się nie odzywa, to nagle wpada do niej niezłomny Bartuś, który ją tuli, pociesza, gotuje jej i sprząta mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canberra
i to miała być polska "Ally Mc'Beal" śmiechu warte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznietakamloda
ja nie wiem co ludzie iwdza w tym serialu- na dodatek z przykroscia musze stwierdzic,ze Brodzik jest strasznie slaba aktorką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Józia
Dwa razy zasnełam na tym,bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie serial zaczyna robic sie nudny jak flaki z olejem, piotr bedzie uganial sie za magda cala serie- pewnie pod koniec przyjmie go i beda zyli dlugo i szczesliwie, powinni skonczyc po 2 serii i bylby spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez kitu ktora by po takim czyms tryle byla obrażona na faceta... żałosne naprawde. zachowuje sie jakby zrobil dziecko połowie kobiet w USA, wielka pokrzywdzona egoistka, ciekawszy jest motyw z Rudą, to jest dopiero kobieta :P poza tym.... ta Magda zwyczajnie wkurza ! biedna i wszyscy teraz beda sie nad nią litowac, jedynie Bartke prawde jej mowi... ale osobiscie tego jej przyjaciela geja to bym schrupała.... mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwieksza zenada,jaka widziala polska telewizja.Malaszynski meczy sie niemilosiernie,nawet nie udaje,ze gra..Brodzikowa totalna porazka,ciagle nadymane usteczka i prymitywny warsztat aktorski..Widac,ze nikt nie mial pomyslu,jak pokazac dalsze losy bohaterow serialu.Ilez mozna ogladac wciaz lazacego za Magda Piotra i te jej ciagle \'Bede silna,nikt mnie nie skrzywdzi..\' albo \'Nie nadaje sie na przyszla pania Korzecka\'!!Zenada,po prostu zenada,a dodatkowo ta chamska reklama apartu,motoroli i ptasiego mleczka..Zastanawiam sie tylko,co w tym gniocie robia aktorzy pokroju Nowickiego i Zawadzkiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa
no dokładnie! Magda zachowuje sie tak jakby Piotr zabij jej matke, babke i praabke, zaplodnil pol ameryki, zdradzil ja z niewiadomokim albo jesczez niewiadomo coz robil..a pomoc MILOSC nie pamieta zlego, nie unosi sie gniewem itd...a Magda niby kocha a jednak wybaczyć nie umie...gdzie tu sęs? Zresztą w normalnym życiu każda ktora kocha w koncu by sie zlamala, zwlaszcza dla takiego przystojniaka. Jescze onz a nia tyle lazi, z amaly dowod ze ja kocha? no idzie sie wsciec...nigdy nie lubilam tegos erialu ale jak juz obejrzalam pare odcinkow z ciekawosci to mnie wkurw bral jak mozna taki irytujący scenariusz pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię oglądać ten serial, bo lubię i tyle. Ale rację muszę Wam przyznać. Najlepszy watek to już nie magda i piotr, raczej waligórowie i mariola z wojtkiem... Przynajmniej jak dla mnie.... Ale lubię małaszyńskiego oglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna_csw
lubiłam te serial i z niecierpliowscia czekalam na nowa serie. Niestety zawiodlam sie.Jest ciagle ten sam watek. W zupelnosci wystarczyloby gdyby zakonczyli na poprzedniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serial taki sobie, ale lubie go ogladac. Tylko coraz czesciej drazni mnie product placement. Ostatnio rozwalila mnie reklama zdaje sie ING Banku. Kiedy to Agata zastanawia sie z jakas pracownica, dlaczego klienci przechodza do konkurencji :D Albo krotka scenka pokazujaca jak Piotr w gorach pije Krople beskidu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatry
Ciekawe czy autor/ka scenariusza wie ile kosztuje akcja z użyciem helikoptera w Tatrach ? W serialu zrobili z helikoptera taksówkę dla tytulowej bohaterki, ktora nawet posłanką nie jest. Tatry pokryte śniegiem nie nadaja sie na romantyczny spacerek, nawet gdy świeci slońce, bo wiadomo że w każdej chwili pogoda może się zmienic, i dodatkowo zejśc lawina np. od wrzasku "Magda kocham cię" ! Uważam, że za pokazywanie takich bzdur ktoś powinien ponieść surowe konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten helikoprter
byl prywatny nie GOPRowski ;) a co do reszty sie zgadzam...wogole zakonczenie mnie rozczarowalo a juz najbardziej to hmm ta ruda dlaczego zostawili ja z kims kogo ona ewidentnie nie kocha nie no taki niedopracowany ten serial niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż,muszę się z Wami zgodzić.Byłam wielką fanką Magdy M ale to co zrobili z tą ostatnią częścią to masakra:-(Myślałam,że wyjaśnią sytuację rodzinną Sebastiana,pokażą Bartka,który zrozumie,że takiej kobiety jak Agata nie zamyka się w domu.Jeszcze parę rzeczy by się znalazło.A tu lipa.Rozczarowała mnie ta seria.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostatnia seria to była jedna wielka reklama!! Nie wiem ile było odcinków ale strasznie długo Magda mądrzała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie
ze Malaszynski chcial zwiac z tego serialu, dlatego dlugo go przekonywali zeby wrocil, stad tamto zakonczenie, ze te cztery wesela to tylko sen, bo tak pierwotnie mialo byc. Natomiast prywatnie Malaszynski nie znosi Brodzikowej, wiec granie w takiej kile nie moze byc zbyt wielka przyjemnoscia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do IV serii tego beznadziejnie nieżyciowego serialu to potwierdza się przysłowie \"co za dużo to nie zdrowo\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na perłach
ja oglądałam ten serial tylko dla REWELACYJNEJ Katarzyny Herman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeno
mnie najbardziej wkurwiały te głupie miny strojone przez brodzikową :O nie wiem czy to jej wina czy ta postac tak została napisana,to jej zachowanie, sposób mówienia, miny w ogóle styl bycia to czasem były wręcz niedojebane jakieś :O a wątek przyjaciół - i madzia zawsze na 1. miejscu, kazdy przejmuje się nią bardziej niż sobą :O nosz kurwa.. ale w końcu to serial wszystko w nim jak w bajce było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie_A
no co Wy- przeciez to najlepszy serial w polsce ;) nie znacie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miffy
takiego kiczu to w zyciu nie widzialam.jestem rozczarowana. brodzikowa juz cie nie lubie.ta ruda byla fajna ale tez z nia tak glupio zrobili.szkoda gadac.serial do kitu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×