Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bartkowaaa

Czy jak niemowle chce siedzieć to....

Polecane posty

Gość bartkowaaa

mój synek łapie mnie za ręce, podnosi sie i próbuje siedzieć, ma 5 miesięcy a ja wcześniej absolutnie go nie sadzałam. teraz mam pytanie, bo jak już podniesie się i siedzi ( trzymany za rączki) przechyla się do przodu i tak jakby próbuje podepszeć się rączkami. Czy można mu na to pozwolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andek
Nikt mi nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaE
raczej nie rob tak jak przyjdzie pora sam sie czegos chwyci i zacznie siadac a tak Ty pomagajac mu pozwalasz mu isc na latwizne nie dajesz mozliwosci samemu naczenia sie tak waznego etapu jak siadanie SAMODZIELNE moj sam zaczal siadac jak mial niecale 6 miesiecy, bez zadnej pomocy. w lozeczku podpieral sie rekoma i siadal, najpierw uczyl sie lapac za szczeble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyyyyyy
przeciez sam sie nie podniesie z podlogi, ja malemu pomagam, moj maluszek w lozeczku tylko spi, nie bawi sie w nim, takze nie ma takiej mozliwosci aby zlapac sie szczebelkow, jak trzymajac za raczki on podnosi sie do siadania mozna mu na to pozwolic, tylkko po troszku, najpierw na chwilke, potem na dluzej, moj maluch tez siedzi teraz podparty o podloge, ale pozwalam mu na to przez okolo pol minuty i klade go spowrotem, powtarzam ze SAM to nawet 10-cio miesięczniak się nie podniesie!!!z leżenia do siedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkowaa
no właśnie tak mi się wydaje, mój też w łóżeczku tylko śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×