Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka1979

noclegi blisko Centrum Zdrowia Dziecka WARSZAWA

Polecane posty

dziewcyzny wiem ze jest tu sporo was z warszawy, czy moze ktoras ma znajomych ktorzy wynajmuja pokoje gdzies w miare blisko centrum zdrowia dziecka albo moze chcieliby cos w rozsadnej cenie wynajac na pare tygodni??? nasz maluszek za pare dni przyjdzie na swiat i bedzie mial operacje w CZD. czeka go ok miesieczny pobyt w szpitalu. Orientowalam sie w cenie noclegow w hotelu przyszpitalnym dla Matek ale cena jest jak dla mnie zaporowa. 38zl doba w pokoju 3osobowym jeszcze daloby sie zniesc gdyby to byl tydzien dwa ale nie taka opcja jak u nas gdzie ten miesiac ma byc wersja optymistyczna. mieszkamy 150km od CZD wiec moje dojazdy odpadaja. bede wdzieczna jesli podrzucicie jakies namiary!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko,znalazłam dla Ciebie (z netu) pokój w Aninie,za 400zł m-cznie.Z Anina jest kawałeczek autobusem. Niestety w Międzylesiu nic nie mogę znaleźć taniego.Wszystko około 50zł za dobę:( Wyślę Ci maila z nr.tel.do tej kobiety.Tylko podaj adres. Dlaczego nie możesz byc na sali z dzieckiem??No nie wiem-nawet na materacu??? Trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska jesli mozesz to napisz mi namiary na ad95@wp.pl co do pobytu razem z dzieckiem to szefowa chirurgii powiedziala ze owszem jest to mozliwe ale na fotelu ogrodowym ktory sie nie rozklada nawet do pozycji lezacej. zebym nie byla po cesarce (jesli nie bedzie komplikacji to wyjde w 4dobie po cc i zostane zdana sama sobie) to byloby moze i latwiej ale ze mam kiepskie wyniki i problemy ogolnie zdrowotne to nie wiem czy po prostu dalabym rade. wiem ze dla malucha zrobie wiele ale ja tez musze byc silna dla niego i nie moge stracic pokarmu (m.in. dlatego ta chirurg mowila o tym ze musze te pare godzin dziennie w normalnych warunkach przesypiac) stwierdzilam ze bedzie taniej wynajac pokoj na miesiac nawet jesli by sie udalo byc ciut krocej niz placic za kazda dobe. jesli zostanie mi tylko opcja hotelu dla matek to wykupie tam miejsce pewnie na kilka dni zeby dojsc jakos do siebie a pozniej bedzie koczowanie przy lozeczku Krzysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska dzieki wielkie za pomoc 🌻 na ogloszenia o nieruchomosciach po prostu nie wpadlam, szukalam na kwatery prywatne ale tam tak jak pisalas ceny ponizej 50zl nie schodza. mam czas do 10czerwca wiec moze jeszcze cos wyszukam. jeszcze raz dziekuje za okazane dobre serduszko. niby tyle osob na forum a tylko ty sie odezwalas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że pomogłam:) Też mam problemy ze zdrowiem córki.Jeździłam z nią do Gdańska,też spałam na leżaczku turystycznym nie rozkładanym.No ale to było,jak mała miała 5m-cy,a nie bezpośrednio po cc. Wiem,co to jest cięcie i wcale Ci sie nie dziwię,że nie chcesz koczowac na leżaku.Pewnie nawet byś nie dała rady:( To powazna operacji i nie ma żartów. Zreszta,musisz miec siły,żeby zajmować się maluszkiem. Zycze duzzzzo zdrowia.🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
chyba juz troche za pozno, bo ona szukala czegos do 10 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to 2 lata temu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość splawik2384
Witam! Czy ktoś wie gdzie można wynająć tanio pokój w pobliżu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie??? Moją 1,5 roczną córeczkę czeka poważna operacja i będzie musiała zostać w szpitalu przez ok 2 miesiące i na ten czas szukam noclegu w pobliżu gdyż mieszkamy 300 km od Warszawy i dojeżdżanie nie wchodzi w grę.Jeśli ktoś wie gdzie można znaleść tani nocleg to proszę o informację.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njhcdjjcvxm
3 wpisy wyżej masz oferte za 30zł i podany numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, z tego co mi wiadomo
to matki mogą spać z dziećmi w pokojach (oczywiście tych normalnych pozabiegowych). Formalny wymóg jest taki, że trzeba mieć łóżko polowe, ale tak naprawdę to jak ktoś ma materac i zrobi do salowej smutne oczy, że ma tylko to to przymykają na to oko i można spać na materacu. W pokojach są łazienki i można z nich korzystać, a po wyjściu ze szpitala symbolicznie podliczają cię za pobór wody i prądu, ale są to naprawdę małe pieniądze. W budynku jest również stołówka/restauracja (z której korzystają zarówno rodzice jak i personel) i można zjeść tam ciepły obiad, śniadanie, kolacje (odpłatnie). Przy szpitalu oraz kilka minut drogi ze szpitala, idąc w stronę torów są różne sklepy spożywcze, wędliniarskie itd., więc można tam kupić sobie jedzenie, żeby nie płacić za śniadania i kolacje w stołówce, tylko samemu je robić. Chyba jedynie musiałabyś wynająć nocleg na czas operacji, bo jak tylko dziecko trafi do sali ogólnej będziesz mogła się przenieść jego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, z tego co mi wiadomo
Oczywiście materac/polówka w ciągu dnia musi być wsadzony pod łóżko, żeby nikomu nie wadził. Pamiętaj też, żeby wziąć jakieś ciepłe rzeczy dla dziecka, bo mimo lata, w niektórych częściach szpitala jest potwornie zimno (np. w piwnicach gdzie się wykonuje RTG i trzeba na nie nieraz czekać z dzieckiem w tej zimnicy). Życzę wam powodzenia i żeby operacja przebiegła pomyślnie i bez komplikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukinka
Witam. Czy ma ktoś namiar na jakiś aktualny tani pokój 2 osobowy do przenocowania/wynajęcia na minimum 2 tygodnie? Nasz mała Maja czeka na operacje serduszka i chcielibyśmy być przy niej w tych ciężkich chwilach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka528
Poszukuję także noclegu blisko czd, mamy z córcią skierowanie na oddział urologiczny na 3 kwietnia, nie wiem ile to potrwa. Jeżeli wiece coś o jakimś pokoju proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka528
o tym hotelu wiem, szukam czegoś tańszego, chodzi o lokum dla mojego męża który mnie tam z małą zawiezie. Mamy 300 km do wawy więc sama rozumiesz że kursowanie w kółko nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukinka
Widzę że ofert jest mało i trzeba będzie zapłacić koło 60 zł za noc co jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje taniego noclegu blisko centrum zdrowia dziecka w Warszawie od poniedziałku 12.03.2012 , Czt ma ktoś kontakt gdzie można tanio przenocować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukinka
Nieaktualna. kontaktowałam się z właścicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1989
Witam:-) Szukam noclegu od 12 sierpnia 2012r. blisko centrum zdrowia dziecka. Nie wiem na jak długo ponieważ nie wiem ile synek zostanie w szpitalu i czy zrobią mu operacje na serce od razu. Mieszkam od centrum zdrowa dziecka 530km i nie mogę synka zostawic samego w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba23
Ze sprawdzonych noclegów na własnej skórze mogę polecić Ci www.bwportos.pl Tanio i przyjemnie. Nie wydaje mi się żebyś mogła naleźć coś tańszego i lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie w OK Noclegi na Zwoleńskiej żadko mają wolne pokoje , ale czasami warto zadzwonić. Co do ceny można się dogadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kampociak
Rest w Morach. Będzie dużo taniej niż w centrum, a do samego miasta będziecie mieli kilka minut - miejskimi można bez problemów dojechać. Powodzenia - droga jest raczej bardzo prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Warszawa, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-warszawa z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocleg przy CZD
Polecam nocleg w ulicy poprzecznej względem Al. Dzieci Polskich (150m od wejścia do Centrum Zdrowia Dziecka), możliwość bezpłatnego parkowania, 25 zł osoba/noc, tel.: 789200765.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Lityński
Witam wszystkich, prowadzę taki serwis rezerwacyjny www.szukajsnu.pl i tam mamy fajne oferty mieszkań na doby, dosyć blisko Instytutu Matki i Dziecka. Mieliśmy już przyjemność gościć osoby, które musiały w Instytucie spędzić trochę czasu i były zadowolone z noclegów. W razie potrzeby mogę podać namiary na osoby, które u nas mieszkały, one najlepiej powiedzą, które mieszkania, czy apartamenty sprawdziły się najlepiej podczas ich pobytów (oczywiście wcześniej zadzwonię do tych osób i się zapytam, czy mogę podać ich numery telefonów, ale myślę, że się zgodzą, bo chodzi przecież o zdrowie dzieci :)) Dziękuję i pozdrawiam Andrzej 601542099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Owczarek
Ja ostatnio z żoną byłem w www.villabb.pl Jest to 100 m od CZD także pod nosem a na tym nam zależało. Zadzwoniliśmy odebrał uprzejmy Pan i powiedział że cena to 120 zł za pokój 2- osobowy czyli 60 zł za osobę. Byłem już w paru miejscach w Warszawie i wiem ze jest to przyzwoita cena. Ale najbardziej zaskoczył mnie standard pokoju. Jakbym nie znał ceny to pomyślałbym ze za ten pokój to co najmniej 250zł :P. Łóżka z meteracami i pościelą jakiej sam w domu nie mam xD. Wszystko bardzo elegancko i nowocześnie. Łazienka taka jaką chciałbym w swoim domu :D. Razem z żoną byliśmy mile zaskoczeni. Długo szukałem fajnego miejsca blisko CZD ze względu na chorego syna i w końcu znalazłem. Ze swojej strony gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×