Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i co z tym zrobić

Mamy karmiące czy wy też macie taki ogromny apetyt?

Polecane posty

Gość i co z tym zrobić

jak tylko zaczynam karmić padam z pragnienia i mam takie napady głodu jakbym nie jadła conajmniej ze dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobić
odpuszczam ile mogę, czasem jednak atakuję lodówkę a potem dółłłłłłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam apetytu..
Włściwie moge nie jeść cały dzień tylko piję....Nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matki karmiące dzielą się na 2 grupy: te co chudną karmiąc i te, którym po kilku latach trzeba poszerzać futryny. Wybór należy do Ciebie.. PS Kolejnym etapem bedzie wspólne jedzenie posiłków. Ty swój +to co dziecko zostawiło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobić
oj chyba nie będzie tak źle , przy pierwszym też miałam apetyt, nie przytyłam ale i nie schudłam szybko, a teraz chciałabym szybciutko , tylko ten apetyt........:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do picia to mam to samo, nie mogę usiąść do karmienia bez szkalanki wody bo bym się zasuszyła ;) Z apetytem miałam na początku podobnie (karmię już 7 tyg) bo po ciąży niestety żołądek trochę rozciągnięty bo sobie nie żałowałam. Jednak postanowiłam schudnąć i przez pierwszy tydzień trochę musiałam znosić ten głód a później już było ok i teraz to już wcale mi się nie chce jeść. Więc proponuję przeczekać kilka dni bez podjadania i później powinno być z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tym zrobić
pogłodzić się muszę, bo czeka mnie wesele siostry i nie zamierzam wyglądać jak pasztet tylko dlatego, że miesiąc wcześniej urodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×